Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.537
Локација
Beograd
Delibasic je preko twitera demantovao da je nezadovoljan i da je to razlog odlaska.Hoce da se oproba u samostalnoj trenerskoj karijeri u Crnoj Gori.
Screenshot_1.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pitam se ko od njih dvojice laže.
Ne bi me čudilo da ima klauzulu.
"Laž, laž, laž, ne postoji klauzula od 600.000 evra. Svako ko je to napisao je prevarant. Mnoge stvari koje se provlače po novinama nisu istinite. Pretpostavljam da je klub radio svoje stvari, koje treba da radi. Ali, postojale su mnoge stvari koje su neverovatne. Mnogo su mi zasmetale stvari, recimo u mnogim medijima se pojavila suma od 600.000 evra, to je tačno namešteno da se ide na mene u ovoj državi gde je plata 300 evra. Vi nekome zalepite da nekome treba isplatiti 600.000 evra. Kako nekome da u Srbiji oklevetate? Tako što nekome zalepite da treba da dobije 600.000 evra. To je bezobrazno, džukački i dripački. Ili oni naslovi tipa: 'Đukić odlazi milom ili silom'", rekao je tada Đukić, ističući da ne namerava da podnese ostavku na mesto trenera prvog tima.

Zanimljivo je, međutim, da je potvrđeno da klauzula, odnosno obeštećenje za Đukića postoji i da iznosi 600.000 evra.

"Miroslav Đukić ostaje trener Partizana. Poznato je da sa njim imamo ugovor na još godinu dana. Analiza sportskog direktora Ivice Ilieva bila je dovoljna da donesemo odluku da nastavimo saradnju sa trenerom. Jer, u slučaju raskida saradnje, Partizan je bio u obavezi da mu isplati čak 600.000 evra", prenela je "Politika" reči poslovnog direktora Partizana Miloša Vazure.
mondo.rs
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.931
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
A nije mi jasno kako mozes toliko govno biti... svi hoce da ti vide ledja a ti se pravis majmun.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
[QUOTE]Ono što je nagovešteno posle sednice Upravnog odbora u ponedeljak dobilo je nastavak na današnjem sastanku Odbora za hitna pitanja osvajača Kupa Srbije, na kome se, osim članova rukodostva, pojavio i trener, sa prvim saradnikom Goranom Pandurovićem i tom prilikom se izvinio predsedniku Miloradu Vučeliću i ostalim čelnicima kluba zbog, kako je navedeno u saopštenju, „neprimerenih izjava."[/QUOTE]mozzart

Kakav smrad :puke:
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Hahaha evo Dripac se izjavio Vuceli... svi srecni i zadovoljni...

Treba da se ugasimo
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Najveci poraz za mene kao navijaca je taj da mi je sledeca sezona unaprijed izgubljena.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
E pa drugari, to bi bilo to, vidimo se kad dodju bolja vremena.
Ja nisam iz jebenog stitara, ovde imamo asfalt, tako da ne zelim da gledam kako "dripac iz stitara" vodi klub koji volim sigurno bar malo vise od njega.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Sta reci osim uvreda, psovki i kletvi.....imas li ogledalo ivice ?
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
S' obzirom da je u našem klubu sve "na dođem ti", moguće da i nemaju ovih 600 hiljada da isplate "šefa struke". Pogotovo ako imamo u vidu da su plate igračima jako ne redovne i da im se duguje za par meseci unazad.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.040
Reaction score
15.454
Локација
Храм фудбала
Pa Majo ce sada odmah biti delegiran u sudijsku komisiju i organizaciju. Taman da neko posten dodje posle svih Grobara koji su tamo decenijama krojili sudbinu sampiona.
https://www.sportskacentrala.com/2018/05/28/poznata-nova-sudijska-komisija-fudbalskog-saveza-srbije/

Nisam vidovit, nemam ni insajderske informacije, ali sve je jasno k'o na dlanu.
Vjerni ciganski vojnik Majo Vujovic sa dresom Partizana nastavlja da nas kara.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
S' obzirom da mu ni godinu dana nije bilo dovoljno da ekipa počne da igra fudbal, a da mu je odbrana na kraju sezone bila još i gora nego na početku, sasvim sam siguran da ćemo se ponovo junački boriti za 2. mesto kad ga otpuste i opet mu isplate sve, za par meseci.

Ako treba prebacite u Milevu, ne znam ni gde pišem koliko sam besan i dalje...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.510
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Ove nakaze iz uprave ponavljaju isti šablon kao sa Kizom. Prosto ne mogu da vjerujem u to i sve očekujem da će mu lupiti otkaz, ali posle današnjeg saopštenja slijedi mučenje u nastavcima. Ovo je stvarno direktno i totalno urušavanje kluba i od nas neće ostati kamen na kamenu posle ovih skakavaca. Ako ima Boga, pare će trošiti na ljekove. Sram ih i stid ih sve bilo. A tebi Djukiću, da ti se najebem majke majčine, pederčino ciganska, mrš iz kluba, stoko bezrepa.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname
Djukić kaže da je neko ko je samostalan i ne zanimaju ga ni novinari ni uprava, ovoono i da svoj posao radi profesionalno, ponavlja to cele sezone i onda se izvinjava zbog izjava. Kad bi postojao neko u klubu ko ima osobine za koje je ovaj slagao da ih ima i ko sa strane prati rad uprave i ne meša im se pa im onda da uslov da će svi dobiti šut kartu ako Djukić ispadne iz kvalifikacija i zaostane najmanje 1 bod za ciganima u bilo kom trenutku. E onda bi ga govna otpustila još u Surdulici, ovako igrajte se sa sudbinom kluba lopovi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top