Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Znaci kupovina Zdjelara za 500.000 evra koji pritom ima tek sad napunjene 23 godine (neka bude da je tacno to sto ti kazes da mu istice ugovor sad na leto, znaci u poslednjih 6 meseci ugovora je) je za zatvor, a prodaja Evertona u poslednjih 6 meseci ugovora za 800.000 evra u 30 godini??? Sta je to tek onda?

Jel vi ljudi vidite kako funkcionise trziste? Ili bi samo da pljujete?

Ovde se uzima i da je Zdjelar promasaj :icon-eek::icon-eek: Pa sta je sledece, i Stojkovic da ne valja, posto su Bambi, SUma i Jankovic najvece prevare. U stvari jel ima iko da bar malcice valja?

Everton koji se poprilicno raspada u Spalu je neuporedivo bolji veznjak? Ja ne umanjujem njegovu energiju, pozrtvovanost i karakter. MOmak je TOP, ali bih uvek izabrao Zdjelara pre. To sto su kod nas igraci fizicki inferiorni i sto je razmak izmedju linija ogroman, plus igramo sa dva spica sto dovodi da radijus kretanja centralnih veznih mora biti ogroman, ne znaci da je Everton bolji. U ovakvom raspadnutom sistemu je Everton najbolji igrac tima jer trci kao navijen i ima dosta presecenih lopti, ali ako bi se zategao tim, povecala takticka disciplina igraca siguran sam da bi mnogi drugi igraci bili bolji od njega, u ovom slucaju Zdjelar. Poenta price je da je radijus kretanja Zdjelara dosta manji, uzmite za primer Buskeca iz Barselone ili jos bolje Havi Martineza iz Bajerna, to je bukvalno isti tip igraca. Havi MArtinez je pod Hajnkensom bio jedan od najboljih zadnjih veznih na svetu. Poenta price je da mu je smanjen radijus kretanja i da ga je maksimalno eksploatisao. Ne moze Zdjelar igrati ulogu Evertona nikad kao sto nikad u zivotu Everton nece moci da igra ono sto je igrao Zdjelar u LS u Olimpijakosu. Opet dolazimo do toga da trener ne ume da iskoristi igracki kadar. TUga cemer i jad. Znaci jebeno trener mora bar nekom da prilagodi igru, ovo je horor da svaki igrac jebeno izgleda kao da nije igrao fudbal godinama. Ako hoces Zdjelara onda ga stavi na zadnjeg veznog a ispred dvojicu, ili 4-2-3-1 gde ce taj poluspic morati da se vraca nazad kako bi popunio rupe i smanjio radijus kretanja Zdjelaru. Sto se tice pogresnih pasova. Ja vise nemam reci kojima bih opisao tu neposvecenost i nerad trenera. Pa jebote zivot da te jebo zivot, ne moze svaki igrac igrati isto, svako da ima slobodu svako da ima isti radijus kretanja. Jebote zivot da te jebo zivot. Zdjelar je itekako tehnicki potkovan i ima solidan pas ali nije USMEREN od strane trenera sta tacno treba da radi. Igracima moras dati slobode ali svakom igraca moras i malcice ograniciti jebeno inace ce se desiti ovo sto se sad desava sa nasim timom. Znaci ogranicis jebeno Zdjelara, kazes Sale gledaj kad dajes pas da odigras kratki siguran pas, kad primas loptu uvek gledaj ka krilu da das loptu bekovima ili uvek gledaj da odigras SIGURNO do stopera, pa radis na treninzima kad moze da salje rizicnije paseve, kad samo siguran ili samo da salje sigurne paseve. Jebeno se mora raditi sa igracima, moraju se jebeno igraci USMERAVATi, da im das ideje, zato sluzi trener. Ako se pravilno razvije Zdjelar moze biti paklen igrac pritom je decko teska Partizanstina i ima crtu LIDERA sto nam jako nedostaje u timu.

Po meni je Zdjerar promašaj. Ja dečku nisam kriv što svaku drugu loptu da protivniku, što su ga igrači Čukaričkog razvlačili po terenu.
Ne znam gde si video tu veliku dozu Partizanštine, ja je video na derbiju nisam. Štaviše, bio mi je da ne kažem šta.... Deluje izgubljen kao da je pao sa marsa. Meni je krivo jer sam ovde navijao da dođe, i radovao se kao malo dete kada je došao, čak sam bez problema i progutao tih 500k € i 50% od prodaje, to mi je bio najmanji probelem.
Radijus kretanja mu jeste mali, ali mu je zato manji procenat uspešnih dodavanja.
Partiznaština se pokazuje na derbiju i terenu, a ne na TV Partizan. Ja ne sporim da je on Partizanovac, daleko od toga.
Evo, da li je Zdjelar ikome u Partizanu napravio napravio neku 100% šansu?
Koliko je presekao kontri, a koliko je puta ispao iz voza?
Kada je sam sebi napravio priliku za gol?
Ne pamtim da je pojurio nekog igrača.
Jevtović je bolji igrač trenutno od njega.
Ne bih se složio da ima crtu lidera....
Stojim da je Suma promašaj, za te pare... Dalje ne bih sve je rečeno.
Vrlo je ružno što si napisao da je neko ovde pomenuo, da su Tošić i Janković prevare, to niko nikada nije napisao, jer da je napisao bi bio sankcionisan.
Tošić, igra za sebe, i koliko on hoće, to se najbolje primećuje u odbarani, gde ga nema, da se ne ponavljam, napisao sam postova i postova o njegovom angažovanju u odbrani...
Janković je možda posle Pantića jedini školovani fudbaler, koji ima kefalo u ovom timu, tu naravno ne računam kapitena i Tošića(koji neće da igra), ali sigurno igrač na koga smo mogli da zaradimo mnogo više.
Ali jebiga druže ni njemu nisam kriv što igra polovinu utakmica tipa mrsomuđenje, ali je u pravu za neke stvari, dolaskom Tošića pomeren je tamo gde ne može da igra, pa je i tu pokazao nešto, za razliku od Sume. Dobrog igrača da staviš na bilo koju poziciju, on će pokazati nešto, možda neće biti onakav kakav mi to želimo, možda će biti na svojih 60%., pa mu trener nađe poziciju gde bi on došao do onih 100%. Ali nigde nisam video da Suma dao i tih mizernih 60%.
Pitao si je li ima dobrog...
U, naravno ima, Pantić, igrač kakav davno nije igrao u Partizan. Igrač koji je dokazao da kada želiš, i kada se predaš nečemu, da možeš. Neko mu je izbio iz glave da je zvezda, što nažalost nisu izbili Marku Jankoviću, koliko mi žao tog igrača. Pantić isto greši kao i Zdjelar, samo je bitna razlika zato što Pantić i uradi nešto umesto Zdjelara, koji da, ali nažalost protivniku.
Dva puta Pantić igra bolje odbranu od Zdjelara, iako mu nije to primarna funkcija. Koliko se Pantić brzo podigne, kada mu neko oduzme loptu i kako agresivno napada igrača, a kako to radi Zdjelar. Mada ni Pantić nije neki u defanzivi.
Ako neko ima crtu lidera u ovom timu je Pantić. E, sad jebiga možda opet ima glavu kakvu ima pa se vrati na staro. Najbolji igrač ove polusezone je Pantić.
Druga dobra stvar je Ivanović, dečko je stvarno dobar fudbaler, ono što treba Partizanu, brz, jak kao bik, ima dobru tehniku, i pre svega ima dobru glavu. Nema mahanje ruku, gde si, zašto mi nisi dao loptu. Ima pre svega dobar dribling, i ima muda da odigra jedan na jedan, što je retkost u Partizanu i to prored njega jedino radi Pantić. Malo mu fali snage tj. fizičke pripreme i mislim da će posle pravih priprema koje pređe s nama, a ako bude neko drugi osim Miše Filipovića ima da bude najbolji igrač Partizana.
Više Partizanštine ima u Đorđu Ivanoviću nego u Zdjelaru, i to bar dva puta. Ja nisam kriv, dela govore za čoveka, a ne reči. Nekad ti nije potreban Stanoje da izbaci iz tebe Partizannštinu, već sveti dres i grb Partizana.
Sveta Marković treća dobra stvar, dečko koji je budućnost evropskog fudbala, i zlatna koka Partizana, od koga bi ovaj klub mogao da profitira na dva načina: finansijski i igrački da ga iskoristimo.
I da, niko nikada neće za Stojkovića nikada reći ni jednu ružnu reč!!!
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
@grobar-do-groba :clap sa većinom se slažem osim sa ovim za Zdjelara i Pantića. Setimo se Zdjelara sa početka sezone i sad, kao da su dva različita igrača u pitanju. Na početku je imao ubedljivo najviše uspešnih pasova po utakmici a sada liči na prosečnog jsl igrača. To meni govori da on uopšte nije loš igrač, ja i dalje imam dosta visoko mišljenje o njemu. Jednostavno se utopio u ovo sivilo, mi ove sezone nismo imali ni jednog igrača za kog bi mogli da ne nadjemo isto onoliko mana koliko vrlina. Iskreno se nadam da se ovakva horor sezona neće ponoviti. Što se tiče Pantića, ja stvarno ne razumem zašto se oduševljavate sa njim. Ok, odigrao je dečko solidnu sezonu ali on je naš veznjak sa ubedljivo najviše grešaka. Što u pasovima što u postavljanju u odbrani. Mada realno ja mu ne zameram ništa od toga zato što daje stvarno sve od sebe ali praviti od njega nekog lidera i vedetu zaista ne treba l.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Погледајте прилог 4290Погледајте прилог 4291

Dzaba napadas, ko prvo nisi izneo tacne informacije, ko drugo na tako argumentovan odgovor ti ponovo napadnes da neko drugi gresi, a pritom nemas tacne informacije.

Ko i uvek potpuno se slazem sa clanom @TaraNdrel, sjajna analiza Zdjelara.
Takodje mislim da smo odlicno prosli kad je njegova kupovina i da moze da bude odlican igrac sledece godine. Samo da ima ko da ga usmeri.

Matori tebi ako je krivo sto sam te prevario sa Tuljkom i Dzinom reci mi fino. Na forumu skoro da ne pisem a i kad pisem uvek se uhvatis za moju poruku. Od 4 zadnje poruke sto sam napisao na dve si mi dao poene, a jednu citirao i napisao ovo.

Ja koliko vidim vi bi trebali da uvedete odobravanje poruka starim clanovima a ne novim, posto koliko vidim samo su stari clanovi problem. Dosli smo u situaciju da se za Evertona kaze da je raspad a za Ozega ako se sta prigovori idu poeni. Da ne preterujete malo?
Ako su moje poruke problem, stavi mi max jednu poruku da mogu napisati dnevno, uopste nije problem.

Znaci ti se slazes sa tim da se Everton raspada? Covek koji zadnja dva meseca igra po 90’ u seriji A se raspada? U pocetku nije igrao mnogo jer je prolazio period adaptacije, nova zemlja, jezik, klub, sistem(dje bas ovu rec nadjoh)....

Ja nisam rekao da je dovodjenje Zdjelara greska, vec suma koju je placen. Tog Zdjelara prizivam jos od kako je Kiza bio trener.

Sad da odgovorim tarandrelu sto se tice placanja i ludila mozga uprave SPAL-a i placanja Evertona 800.000€.

Razlika je u tome sto su oni doveli igraca koji je iza sebe imao fantasticne igre prosle sezone i tekuce takodje, koji je izborio prolece u LE sa nama i uvek bio najbolji ili medju najboljim. Takodje ono sto je jako bitno je to sto je njima takav igrac trebao k’o leba jer se grcevito bore za opstanak, a 800.000e za opstanak u seriji a je nista kad uzmemo u obzir koliko ce zaraditi od iste. Dakle oni su njega doveli odmah sa ciljom, taj cilj jos uvek nisu ispunili, zavisi od zadnjeg kola.

Slucaj Zdjelar i mi, nama on uopste nije bio potreban ovih 6 meseci, jer smo titulu odavno otpisali, a to drugo mesto mogli smo osvojiti i bez njega. Da je on placen samo tih 500.000€ pa i da precutim, ali davanje jos 50% od sledece prodaje je samoubistvo. Za igraca kom je isticao ugovor to je ludost. Da je ove sezone situacija bila kao prosle, kad smo se sibali sa ciganima za titulu, takodje ovo placanje ne bi bilo problem, jer bi ti takav igrac trebao zaista za nesto.

Evo nadam se da sam sad dovoljno dobro obrazlozio i da nece biti citiranja tipa pricas gluposti ili nedovoljno kvalitetno.

Iskljucujem se iz Goran Tomic moda.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Trener je kljuc svega, ponavljam ko papagaj. Svi smo to videli u nekoliko navrata i u FK i u KK. Ako je na tom mestu pravi covek, sve ce se to popakovati, ako nije, onda sve sto sledi lici na trange frange...
Proslu sezonu smo zavrsavali zaleci za, pazite sad, reflektorom Kljajicem sto sija mu u oci! Kad je trener pravi, onda i krpa lici na igraca.
Sto rece neko, jako sam osetljiv na Evertona, dajte ljudi koga briga kako igra u Italiji, pamtimo kako je igrao kod nas. Everton=Partizanstina!

I jedan podsetnik, na jedno lepse, ne tako davno vreme...
 

Прилози

  • IMG_20170522_063253.jpg
    IMG_20170522_063253.jpg
    1,7 MB · Прегледа: 52

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Prvo od svega hocu da kazem da ne volim da ulazim u rasprave, ono sto hocu je da razmenimo misljenja koja nam se ocigledno ne slazu i sto je normalno i tako i treba da bude.

Najvise od svega sto mrzim jeste ili ovaj ili onaj ili Marko ili Djukic odnosno sad ili Everton ili Zdjelar. Nikad nije crno ili belo uglavnom to budu nijanse sive.

Poenta mog posta je bila da nekim argumentom pokazem da ipak po meni nije mnogo sto je toliko para izdvojeno za Zdjelara. Opet kazem po meni. Daleko od toga da je Everton los igrac, igrac sa onakvom energijom i borbenoscu je uvek omiljeni. Ali ipak ako su slicnog kvaliteta igraci, volim da vidim igraca koji je tehnicki potkovaniji, opet kazem moje misljenje. Pogresno sam rekao da se Everton raspada ali stvarno mislim da do sada nema ni priblizno uticaja na igru koliko je imao kod nas, ali ni prblizno i uz to sam misljenja da smo dobili premiju od igraca kao zamenu (znamo vec kako funkcionisemo, da kad se igrac proda uglavnom zamena bude dosta losija). Ko je pogledao utakmice Oly u LS, mogao je videti da je Zdjelar u par utakmica bio korektan. E sad je poenta sto je Zdjelar zamena za Evertonovu poziciju ali ne i njegov stil igre.

Po meni je Zdjerar promašaj. Ja dečku nisam kriv što svaku drugu loptu da protivniku, što su ga igrači Čukaričkog razvlačili po terenu.
Ne znam gde si video tu veliku dozu Partizanštine, ja je video na derbiju nisam. Štaviše, bio mi je da ne kažem šta.... Deluje izgubljen kao da je pao sa marsa. Meni je krivo jer sam ovde navijao da dođe, i radovao se kao malo dete kada je došao, čak sam bez problema i progutao tih 500k € i 50% od prodaje, to mi je bio najmanji probelem.
Radijus kretanja mu jeste mali, ali mu je zato manji procenat uspešnih dodavanja.
Partiznaština se pokazuje na derbiju i terenu, a ne na TV Partizan. Ja ne sporim da je on Partizanovac, daleko od toga.
Evo, da li je Zdjelar ikome u Partizanu napravio napravio neku 100% šansu?
Koliko je presekao kontri, a koliko je puta ispao iz voza?
Kada je sam sebi napravio priliku za gol?
Ne pamtim da je pojurio nekog igrača.
Jevtović je bolji igrač trenutno od njega.
Ne bih se složio da ima crtu lidera....
Stojim da je Suma promašaj, za te pare... Dalje ne bih sve je rečeno.
Vrlo je ružno što si napisao da je neko ovde pomenuo, da su Tošić i Janković prevare, to niko nikada nije napisao, jer da je napisao bi bio sankcionisan.
Tošić, igra za sebe, i koliko on hoće, to se najbolje primećuje u odbarani, gde ga nema, da se ne ponavljam, napisao sam postova i postova o njegovom angažovanju u odbrani...
Janković je možda posle Pantića jedini školovani fudbaler, koji ima kefalo u ovom timu, tu naravno ne računam kapitena i Tošića(koji neće da igra), ali sigurno igrač na koga smo mogli da zaradimo mnogo više.
Ali jebiga druže ni njemu nisam kriv što igra polovinu utakmica tipa mrsomuđenje, ali je u pravu za neke stvari, dolaskom Tošića pomeren je tamo gde ne može da igra, pa je i tu pokazao nešto, za razliku od Sume. Dobrog igrača da staviš na bilo koju poziciju, on će pokazati nešto, možda neće biti onakav kakav mi to želimo, možda će biti na svojih 60%., pa mu trener nađe poziciju gde bi on došao do onih 100%. Ali nigde nisam video da Suma dao i tih mizernih 60%.
Pitao si je li ima dobrog...
U, naravno ima, Pantić, igrač kakav davno nije igrao u Partizan. Igrač koji je dokazao da kada želiš, i kada se predaš nečemu, da možeš. Neko mu je izbio iz glave da je zvezda, što nažalost nisu izbili Marku Jankoviću, koliko mi žao tog igrača. Pantić isto greši kao i Zdjelar, samo je bitna razlika zato što Pantić i uradi nešto umesto Zdjelara, koji da, ali nažalost protivniku.
Dva puta Pantić igra bolje odbranu od Zdjelara, iako mu nije to primarna funkcija. Koliko se Pantić brzo podigne, kada mu neko oduzme loptu i kako agresivno napada igrača, a kako to radi Zdjelar. Mada ni Pantić nije neki u defanzivi.
Ako neko ima crtu lidera u ovom timu je Pantić. E, sad jebiga možda opet ima glavu kakvu ima pa se vrati na staro. Najbolji igrač ove polusezone je Pantić.
Druga dobra stvar je Ivanović, dečko je stvarno dobar fudbaler, ono što treba Partizanu, brz, jak kao bik, ima dobru tehniku, i pre svega ima dobru glavu. Nema mahanje ruku, gde si, zašto mi nisi dao loptu. Ima pre svega dobar dribling, i ima muda da odigra jedan na jedan, što je retkost u Partizanu i to prored njega jedino radi Pantić. Malo mu fali snage tj. fizičke pripreme i mislim da će posle pravih priprema koje pređe s nama, a ako bude neko drugi osim Miše Filipovića ima da bude najbolji igrač Partizana.
Više Partizanštine ima u Đorđu Ivanoviću nego u Zdjelaru, i to bar dva puta. Ja nisam kriv, dela govore za čoveka, a ne reči. Nekad ti nije potreban Stanoje da izbaci iz tebe Partizannštinu, već sveti dres i grb Partizana.
Sveta Marković treća dobra stvar, dečko koji je budućnost evropskog fudbala, i zlatna koka Partizana, od koga bi ovaj klub mogao da profitira na dva načina: finansijski i igrački da ga iskoristimo.
I da, niko nikada neće za Stojkovića nikada reći ni jednu ružnu reč!!!

Kako niko ne napisa za Jankovica druze moj, pa ja sam gomilu puta pisao da je jedan od najkvalitetnijih igraca kod nas u timu dok je bio u formi, znam da sam odgovorao kolegama koji su bas bas negativne komentare pisali za njega. :) Sto se tice negativnih komentara oko Jankovica, sve je zasluzio, apsolutno sve. Odlaskom Mareta, tj autoriteta i nekoga ko je drzao disciplinu potpuno je ispilivao "balkanski" mentalitet sto je i uticalo na njegovu formu. Medjutim zalaganje tj nezalaganje je stvarno za osudu.

Moje misljenje je da sve te druze igrace sto si ih naveo kao pozitivne, da niko od njih nije konstantan I da ce doci period kad im opadne forma da ce izgledati kao Zdjelar trenutno ako ne i losije.
Ako je neko pisao najlepse reci za Ivanovica kad je dolazio to sam bio ja. Bas bas sam ga nahvalio bio, i jedan od omiljenih igraca mi je trenutno jer ima pravi karakter. Ali nikako se ne mogu sloziti da Ivanovic moze da pokrije svoju poziciju a Zdjelar ne. Meni je cak Ivanovic trtenutno najbolje moguce resenje za rotaciju napadaca i polu spica a da je Zdjelar zakucan za mesto zadnjeg veznog. Priznaces i za Ivanovica je bilo negativnih komentara na pripremama i posle, ali opet kazem pravi karakter uvek ispliva. Tako da sam siguran da ce i Zdjelar pokazati svoje pravo lice, mnogo bolje partije od pocetka naredne sezone.



Retko kad ces videti da Zdjelar kreira sanse, prosto od dva centralna vezna koliko god igrali u oba smera jedan je vise orjentisan na defanzivu a drugi (Pantic) na ofanzivu. Njegova najveca snaga je u tome da odlicno pokriva taj deo terena koji mu je namenjen, da ne izlece previse i ako drugi odu u napad ili ispadnu da pokrije pozadi, tacnije da bude osigurac stoperima. To bi trebala da bude njegova uloga, to je ono sto Zdjelar najbolje radi, da daje balans timu. Koliko god da mu je radijus kretanja manji on ga po meni odlicno pokriva i pozicioniranje mu je takodje odlicno. Tehnicki je solidno potkovan, medjutim ima problem da se "zaigra" i da iz toga krene da pravi greske u pasevima. To se jako lako resava ako imas posvecenog trenera. Ogranicis ga malo sto se tice kreacije na jednostavne paseve, das vise slobode Panticu a pomeranjem poluspica malo defanzivnije mu i smanjis radijus kretanja. Siguran sam da bi tada Zdjelar zakljucao pozadi i da bi bio onaj pravi osigurac. Dosta ulazi jako u duele i kad pravi faulove ume da napravi jak faul. To dosta znaci ekipi, da imaju igraca koji "bije" a da je uz to i takticki i tehnicki potkovan.

Od omladinske reprezentacije pa i kada je dosao u Partizan, uvek je neko od trenera davao izjave da ima lidersku crtu. Kad je dosao kod nas to su nekoliko puta rekli i Iliev i Djukic. Medjutim uvek se trudim da to sto cujem ne shvatim zdravo za gotovo (pogotovo od nekih ljudi) nego da posmatram i vidim ima li istine u tome. Cesto na terenu vidim kako govori igracima kako trebaju da se pozicioniraju ali je najveci problem sto njegova forma to ne moze da isprati=autoritet. Eto to je neko moje misljenje o Zdjelaru.


Za Pantica se slazem, kad je dolazio jos na pocetku sezone sam pisao da je Djukicev tip igraca mada sam mislio da ce ga forsirati na 10. Pun pogodak.


Pozdrav svima! :partizan-fan::napred-partizan:
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Izvinjavam se ako je dupli post.

Matori tebi ako je krivo sto sam te prevario sa Tuljkom i Dzinom reci mi fino. Na forumu skoro da ne pisem a i kad pisem uvek se uhvatis za moju poruku. Od 4 zadnje poruke sto sam napisao na dve si mi dao poene, a jednu citirao i napisao ovo.

Ja koliko vidim vi bi trebali da uvedete odobravanje poruka starim clanovima a ne novim, posto koliko vidim samo su stari clanovi problem. Dosli smo u situaciju da se za Evertona kaze da je raspad a za Ozega ako se sta prigovori idu poeni. Da ne preterujete malo?
Ako su moje poruke problem, stavi mi max jednu poruku da mogu napisati dnevno, uopste nije problem.

Znaci ti se slazes sa tim da se Everton raspada? Covek koji zadnja dva meseca igra po 90’ u seriji A se raspada? U pocetku nije igrao mnogo jer je prolazio period adaptacije, nova zemlja, jezik, klub, sistem(dje bas ovu rec nadjoh)....

Ja nisam rekao da je dovodjenje Zdjelara greska, vec suma koju je placen. Tog Zdjelara prizivam jos od kako je Kiza bio trener.

Sad da odgovorim tarandrelu sto se tice placanja i ludila mozga uprave SPAL-a i placanja Evertona 800.000€.

Razlika je u tome sto su oni doveli igraca koji je iza sebe imao fantasticne igre prosle sezone i tekuce takodje, koji je izborio prolece u LE sa nama i uvek bio najbolji ili medju najboljim. Takodje ono sto je jako bitno je to sto je njima takav igrac trebao k’o leba jer se grcevito bore za opstanak, a 800.000e za opstanak u seriji a je nista kad uzmemo u obzir koliko ce zaraditi od iste. Dakle oni su njega doveli odmah sa ciljom, taj cilj jos uvek nisu ispunili, zavisi od zadnjeg kola.

Slucaj Zdjelar i mi, nama on uopste nije bio potreban ovih 6 meseci, jer smo titulu odavno otpisali, a to drugo mesto mogli smo osvojiti i bez njega. Da je on placen samo tih 500.000€ pa i da precutim, ali davanje jos 50% od sledece prodaje je samoubistvo. Za igraca kom je isticao ugovor to je ludost. Da je ove sezone situacija bila kao prosle, kad smo se sibali sa ciganima za titulu, takodje ovo placanje ne bi bilo problem, jer bi ti takav igrac trebao zaista za nesto.

Evo nadam se da sam sad dovoljno dobro obrazlozio i da nece biti citiranja tipa pricas gluposti ili nedovoljno kvalitetno.

Iskljucujem se iz Goran Tomic moda.



Ma taman posla da se pise pricas gluposti. Svako ima svoje misljenje i verovatno je svako na neki nacin u pravu. Normalno je da nemamo svi isto misljenje i zato sluzi forum da ih razmenjujemo. :ziveli

Sto se tice Evertona, da su hteli igraca koji ce im pomoci oko opstanka da li bi doveli igraca kojem treba 2 meseca adaptacije i platili toliko a pritom ima 30 g? Hocu da kazem da su cene otisle predaleko na trzistu i da mi to ne mozemo da ispratimo. Sto se mene tice samo da neka dovede kvalitetne igrace.
Pa ja mislim da za kvalitetnog igraca nikad ne treba zaliti pare, pogotovu ako imamo situaciju da nam je u upravi.... Zamisli sta bi se pricalo da je otisao Everton a ostao Jevtovic da ga menja. Drugo, imali smo kakvu takvu nadu sto se tice titule da oni kiksnu negde i da ih dobijemo u derbiju, pogotovu sto su se bodovi delili. Uz to Oly je zavlacio oko para, kao sto je i ove preko puta za crnju isto.

Opet kazem moje je misljenje da za kvalitetnog igraca ne treba zaliti para.
I cenim druze naravno i tvoje misljenje, zato forum i sluzi. Pozdrav! :napred-partizan:
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.189
Локација
Nickname
Slažemo se apsolutno oko autoriteta i raspodela uloga, i naravno cigana na klupi. Ali tamo gde se ne bih mogao složiti oko Tošića i Zdjelara.
Tošić je na svakoj našoj utakmici bio jedan od najslabijih igrača. Toliko je puta usrao kontru, umesto da igra jedan na jedan on stane, pa se okrene pa vrati loptu. Jednino gde smo dobili s njim je kod prekida, ali i to je džaba kada slabo to koristimo. Tošić je koštao i Jankovića svoje pozicije jer Janković ne zna da igra na levoj strani. Pa smo ubili i jednog i drugog igrača. Nikad nije ispratio svoga igrača u odbrani, ne pomaže beku nikada, ali što je najgore uopšte ne vrši prenisg, mada ruku na srce ne vrši niko, i to je do Đukića, samo na momente kada je Tawanmba na terenu i kada se ne raspravlja sa sudijom napravi presing. Sve kad se sabere, plata koja je ogromna , malo stvarno daje. Ali bar se malo i isplatio svojim golovima, za razliku od Sume.
E, sada Zdjelar, ja sam ovde neko ko je za njega napisao postova i postova samo da dođe, i dođe on, a bolje da nije. Toliko loše igra da je Jevtović bolji igrač od njega u ovom momentu za klasu. Mislim da ima više bar dva puta prodatih lopti neko tačnih pasova, i to ne bi bilo strašno da bar nešto napravi kako treba, da bar kao Pantić stvori nekome šansu ili samome sebi, ali ni to. Koliko samo glupih faulova, da ti se mozak zaledi, i sada stvarno nisam za to da se pljune za njega 500k €, plus da daš još pola od sledeđeg transfera.
Što se tiče, Vakulka treba ga sačekati, zna fudbal, ali i kao Đerlek nema fizičku snagu.
Znam ja sve to, mene je Zdjelar razočarao kako je igrao u rupi i nakon toga ništa od njega. Dao je neka 2-3 gola u jsl kad je došao ali to je ništa kad se sve sabere. Ajde i taj pas, nije ga ni Everton imao, ali mene što nervira je što niko pa ni on ne igra visok presing već se čeka da se preseče pas. Protiv nas su cigani igrali visok presing i nismo mogli pola da pređemo, samo će mi u glavi ostati slika nekih cigana iz kladionice kakve su grimase pravili prošle sezone kad je Everton razgrtao sve u rupi pa im nije dao ni aut da izvedu. Tošić jeste povučen, spor, ima slobodnjak ali i to slabo koristi, protiv Albanaca tamo kod njih je odigrao po meni najgoru utakmicu kod nas u 2. mandatu. Ali u nekim mečevima (istina jsl) je pokazao kvalitet koji drži u sebi i da hoće, bio bi klasa iznad ove lige, tj. to bi demonstrirao. Tu pre svega mislim na izbačaj sa krila u sredinu i šut koji zatim sledi. Meni se čini da on ne shvata Partizan i našu situaciju ozbiljno, već je došao u Srbiju malo da odmori i bude sa svojima, a eto tu je Partizan, on ga hoće jer za bolje nema ili ne ume da odabere pa se on našao tu. Mada opet pored svih nedostataka pravi trener će svakome naći pravu ulogu i ako ne pokazuje kvalitet i htenje neće ni igrati. Mislim da ovde niko sa foruma ne zna startnih 11 Partizana, a polovina je maja, dok smo kod Marka svi znali u pola noći da ih nabrojimo i kad se pogleda ništa ti igrači nisu bili kvalitetniji od ovih sad, osim Dju-Le tandema.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ljudi, pričamo o zadnjem veznom, kakvi pasovi, šanse, golovi...
Sve je lepo objasnio @TaraNdrel, taj Zdjelar može biti odličan kod pravog trenera.
Problem je u tome što se kod nas ne zna ko šta radi, previše slobode, često i kur*obolje.

EDIT: @Tomic11 Stvar je u tome što Zdjelaru ističe ugovor za godinu dana (ne znam kako, Bog te pita), a Evertonu bi istekao ovog leta. Pritom smo još i prihodovali tih 800k, što i nije loš posao s' obzirom da Everton nije hteo da produži ugovor (koliko znam, možda se varam), a doveli mladog igrača, sa ipak solidnim potencijalom, za 500k.

Volim i ja Evertona, ali daj da budemo realni malo...
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Po mom misljenju Zdjelar i Pantic ne mogu drzati vezni red u sistemu 4-4-2, jedino u sistemu 4-2-3-1 gde je jos jedan igrac u vezi ispred njih.

Niko od naših igrača ne može da igra u formaciji 4-4-2.

U toj formaciji nema igrača na svetu koji može da "drži vezni red", a da igra sa bočnim igračima I drugim špicem kakvi su naši.

Naročito je ovo neizvodljivo sa "trenerom" poput Đukića, koji je uspeo da napravi najnedisciplinovaniju ekipu Partizana, od kada ja pamtim.

Probao je Nikolić 4-4-2. Bilić approves...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Matori tebi ako je krivo sto sam te prevario sa Tuljkom i Dzinom reci mi fino. Na forumu skoro da ne pisem a i kad pisem uvek se uhvatis za moju poruku. Od 4 zadnje poruke sto sam napisao na dve si mi dao poene, a jednu citirao i napisao ovo.

Ja koliko vidim vi bi trebali da uvedete odobravanje poruka starim clanovima a ne novim, posto koliko vidim samo su stari clanovi problem. Dosli smo u situaciju da se za Evertona kaze da je raspad a za Ozega ako se sta prigovori idu poeni. Da ne preterujete malo?
Ako su moje poruke problem, stavi mi max jednu poruku da mogu napisati dnevno, uopste nije problem.

Znaci ti se slazes sa tim da se Everton raspada? Covek koji zadnja dva meseca igra po 90’ u seriji A se raspada? U pocetku nije igrao mnogo jer je prolazio period adaptacije, nova zemlja, jezik, klub, sistem(dje bas ovu rec nadjoh)....


pa kad znas da te mrzim, tulju i dzina ti nikad necu oprostiti :buhaha
jbg brate, bas nemam nameru, ali uvek naletim na tebe..

Daleko od toga da je Evi raspad od igraca, ali u Italiji se nije bas snasao. Kao neko ko je odgledao tri cele utakmice u kojima je Evi igrao mogu da kazem da se tamo snasao kao sto Zdjeral kod nas. Dosta je gresio, pokrivao preveliki prostor, cesto znao da ostavi rupu, jeste to je Everton i preore teren i ispravi gresku, ali iako je to prosecan italijanski klub, nije bio na nivou kao kod nas. Reaogovao sam bas zbog toga. Evo moram da pohvalim @grobar-do-groba pise sjajne postove i analize. Bas uzivam citajuci njegove postove, nije bitno dali se ja tu slazem ili ne. Lepo, citko i argumentovano.

Zdjelara sam gledao samo kod nas, moj tip igraca. Odigrao je katastofalnu polusezonu i iskren da budem bio je jedan od najgorih. Ali jbg, imam neki osecaj da je vredan paznje i da njegov period tek prestoji. Pa samo kad se setim mucenog Fejse, koliki je taj decko imao pritisak i kako je lose igrao na pocektu. Posle toga bio jedan od najboljih na terenu, po meni jako slicni igraci.

To koliko je placen i buduci procenti od transfera, je nesto na sto ne mozemo da uticemo. Apsolutno smo bezpomocni tu i pravu istinu necemo nikad saznati. Pizditi koliko smo dali za Sumu, #51 i ostale promasaje, je totalno nelogicno. Pa godisnje prihodujemo po 20 miliona eura, ko zna gde odu te pare..

Bas se pisu kvalitetni postovi i lepo je sve ovo citati. Bas zato smatram da ove nase glupe dosetke izbacimo.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ja ,,desetku,, prizivam otakako je Moreira otišao/napustio/oteran...napadači (špicevi) su nam i tako i ovako, krila su nam nikako, Ivanović bi mogao nešto malo i odatle, sa te pozicije...ali...DESETKA je DESETKA da je imamo ko što nemamo...
O istoriji neću, ali Vojvoda Spasić je Predrag Spasić igrač Partizana koji je igrao na mnogim bitnim utakmicama iz istorije našeg kluba...
Evo ti ga na Jutjubu kako već na početku utakmice ,,ispada,, pored Rudija Felera nemačkog reprezentativca koji je tad igrao za Romu...u čuvenom meču na JNA koji je goreo te noći (i bukvalno)...
,,Spale,, je igrao i na SP 1990. u Italiji, a dobra partija protiv Španije odvela ga je, verovali ili ne, u Real iz Madrida. Imali smo mi mnoge dobre igrače u klubu, ali retki su stigli do Reala, Vojvoda jeste...
Nadimak Vojvoda imao je...šta ga znam zašto...možda zato jer je bio ćelav a visok, i što se kretao nekako u geganju levo-desno, pa mu je to davalo pomalo dostojanstven izgled ili je to samo bilo zezanje na tu ,,dostojanstvenost,, koja je nekad neprelazna...a nekad preko nje mi primamo golove...šta ga znam, ko zna bolje nek kaže...
https://en.wikipedia.org/wiki/Predrag_Spasic

Spale je bio legenda. Umeo je da ispande kao najveca kiksara ali je umeo i da odigra dobro. U to vreme se pricalo da ga je lopina Miljanic uvalio u Real Madrid za veliku lovu naravno sebi u dzep isto kao i onog ciganina lopova Jankovica koga je murija uhvatila da krade iz kola. Od svih fenomenalnih igraca iz Jugoslavije tih godina on uvali njih dvojicu. Kao kad bi danas Tole, Kokeza ili Toncev prodali Realu Miletica i Srnica.

A sto se tice desetke, e moj brate Tomicu i ja to stalno prizivam аli izgleda ti i ja nemamo pojma. Kazu moderan fudbal se igra bez desetke.
 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
[QUOTE="SpejsNigrutin, post: 1009598, member: 891"

To koliko je placen i buduci procenti od transfera, je nesto na sto ne mozemo da uticemo. Apsolutno smo bezpomocni tu i pravu istinu necemo nikad saznati. Pizditi koliko smo dali za Sumu, #51 i ostale promasaje, je totalno nelogicno. Pa godisnje prihodujemo po 20 miliona eura, ko zna gde odu te pare..
[/QUOTE]

Slazem se da ne mozemo na te transfere da uticemo, niko nema iluzije glede toga. Pizditi je nelogicno? Brate, daj mi tvoje zivce da pozivim jos koju godinu.
E sad, da li postoji bilo sta u klubu na sta mi mozemo da uticemo? Uprava, trener, igraci, taktika, formacija...Ne postoji. Nemocni smo. Onda ne vrede ni svi ovi kvalitetni upisi, jer ovde je sve to lepo sroceno, a tamo na terenu strava i uzas. I kako onda da ne popizdis?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Чини ми се да је то како се Евертон снашао у новом клубу и какве су му тамо партије крајње ирелевантно за било какву расправу о Партизану. Посебно то не може да послужи као било какав аргумент по питању квалитета и оправданости довођења његове замене.
Квалификација да је Евертон у Италији врло лош, ваљда имплицира како је опасно добро што смо га се отарасили и како смо направили сјајан посао са Здјеларом.
И то можда и може да некако опстане у теорији и тој некој анализи потенцијала и могућности напретка, његовог и његове замене, али једино о чему можемо причати јесте стварни учинак на терену и утицај на игру и резултате тима. Тренутно ту нема шта да расправљамо, ствар је врло јасна, а како ствари стоје на папиру за то нема шта да се "купи".
Можда је Евертон одиграо код нас изнад својих могућности и свог стварног квалитета, можда је Здјелар одиграо далеко испод онога што заиста може, али једина права анализа је колико је играч користио клубу.
Реалност је да је Евертон код нас углавном добро играо или другачије речено био свакако један од најбољих појединаца (погледати нашу анкету), а да са друге стране Здјелар и није показао нешто нарочито, по мом скромном мишљењу чак ни у ситуацијама када је преко пута имао сасвим просечне суперлигашке ривале.
Можемо то правдати овим или оним разлозима, можемо и надати се или очекивати његове много боље игре, али то тек треба да се деси, ако се деси.
Лично, увек сам пре за играча који није "вуковац" по генералијама, али несумњиво подиже игру тима, него за играча чији су потенцијали високо оцењени, али нема пуно вајде од њих на терену.
Заменом Евертона Здјеларом нисмо ништа профитирали ове сезоне, напротив, па остаје да се надамо да ће на клупи бити неко ко ће умети да преокрене такав утисак.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
[QUOTE="SpejsNigrutin, post: 1009598, member: 891"

To koliko je placen i buduci procenti od transfera, je nesto na sto ne mozemo da uticemo. Apsolutno smo bezpomocni tu i pravu istinu necemo nikad saznati. Pizditi koliko smo dali za Sumu, #51 i ostale promasaje, je totalno nelogicno. Pa godisnje prihodujemo po 20 miliona eura, ko zna gde odu te pare..

Slazem se da ne mozemo na te transfere da uticemo, niko nema iluzije glede toga. Pizditi je nelogicno? Brate, daj mi tvoje zivce da pozivim jos koju godinu.
E sad, da li postoji bilo sta u klubu na sta mi mozemo da uticemo? Uprava, trener, igraci, taktika, formacija...Ne postoji. Nemocni smo. Onda ne vrede ni svi ovi kvalitetni upisi, jer ovde je sve to lepo sroceno, a tamo na terenu strava i uzas. I kako onda da ne popizdis?[/QUOTE]

Naravno to je moje razmisljanje..

Rodjen sam u eri gde su se terali Zeka i Bjekovic, gde se terao Djura mutavi, gde se sada tera SNS uprava. Ucestvovao u raznim akcijama koji je ovaj forum organizirao i moj utisak je da nas glas ne vredi nista. Tek kada je neko odozgo rekao, vreme je za promene, te promene su i dosle.

Pa matematika je prosta, zadnjih 15 godina smo uzeli preko 100+ miliona eura od prodaje igraca i nagrada za evropska ucesca. Da je situacija normalna mi sa tim parama bi bili stalni ucesnici grupne faze LS. Ali ne, desava se opet nesto drugo, nesto za sto smo mi svesni, ali ne postoji nacin da uticemo na to. Ko zna gde idu te pare, kakve se dogovori prave i ko sve krade Partizan.

Rado cu se uvek odazvati svakoj akciji protiv svih lopova koji napadaju Partizan, ali trenutno ne vidim kako ce se nesto promeniti.

Struka, igraci, treneri su nesto drugo. Uvek sam za to da se napune stadioni i da pojedinci cuju nase misljenje. Senjoru se ove sezone pevalo vise puta, ali ocigledno Senjor ima jaku podrsku ove lopvoske uprave, pa te povike i ne cuje. Obicno ti nasi povici su imali znacaj, ali nazalost sada ne.

Stariji su mi pricali, da je Partizan kroz celu svoju istoriju imao bolju upravu, on bi bio visekratni evropski prvak u par sportova!!
Tako da braco moja, jedino zbog cega trenutno trosim svoje emocije su igraci na terenu i njihova igra. Mozda malo sebicno, ali samo u njih verujem i imam nadu!

Oprostite sto sam skrenuo sa teme i @PROFESOR je napisao sjajan post. Uzivajte u lepim analizama, ja se za sada povlacim.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja Avrama Granta nisam bas mirisao ali daleko od toga da je los trener, mi smo bas dobro igrali pod njim.

Hahaha. Reci da se salis molim te... Lik na raspustu, za pola milke jerbo se morao potreti uticaj Stanoja na navijace, izgubio derbi od Kadua na nasem terenu, right? Ne znam sta bih mu pozeleo, a to sto mu zelim bi zvucalo kao anti-semitizam.

Ovde se uzima i da je Zdjelar promasaj....

...Everton koji se poprilicno raspada u Spalu je neuporedivo bolji veznjak? Ja ne umanjujem njegovu energiju, pozrtvovanost i karakter. MOmak je TOP, ali bih uvek izabrao Zdjelara pre.

Eno ti odgovora od GdG... To je otprilike to... Ja sam slab na igrace koji imaju tu dozu partizanstine u sebi, kupio me je sa onim "Ja cu svoj san ostvariti kad-tad". Ali ono kako je odigrao derbi, to je sramota. Ne za njega kao igraca, posto su manje vise svi nesrecnici netalentovani za posao kojim se bave i uvreda je zvati ih fudbalerima, ali za njega kao Grobara, Partizanovca, jednog od nas - ono je da ne izlazi iz kuce dva meseca ako i tada!

Zamisli bilo koga od nas, sa samo pet minuta na terenu protiv zagadije... H*bem mu misha, ali ako ne bi usao sa uzijem u carapi, ne bih nogom vise krocio na tribinu. I to nema veze sa talentom ili ulogom na terenu. Jedino se tako igra derbi (videti pod Everton).

Pa nek neko i dalje ima vlazne snove o Zdjelaru...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Jeste izgubio 3 derbija zaredom, dva u kupu i na nasem terenu u ligu, ali je na ta tri meca samo Dijara promasio 10 mrtvih sansi, tada je samo napadac falio sanse smo stvarali kao nikad.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
@grobar-do-groba :clap sa većinom se slažem osim sa ovim za Zdjelara i Pantića. Setimo se Zdjelara sa početka sezone i sad, kao da su dva različita igrača u pitanju. Na početku je imao ubedljivo najviše uspešnih pasova po utakmici a sada liči na prosečnog jsl igrača. To meni govori da on uopšte nije loš igrač, ja i dalje imam dosta visoko mišljenje o njemu. Jednostavno se utopio u ovo sivilo, mi ove sezone nismo imali ni jednog igrača za kog bi mogli da ne nadjemo isto onoliko mana koliko vrlina. Iskreno se nadam da se ovakva horor sezona neće ponoviti. Što se tiče Pantića, ja stvarno ne razumem zašto se oduševljavate sa njim. Ok, odigrao je dečko solidnu sezonu ali on je naš veznjak sa ubedljivo najviše grešaka. Što u pasovima što u postavljanju u odbrani. Mada realno ja mu ne zameram ništa od toga zato što daje stvarno sve od sebe ali praviti od njega nekog lidera i vedetu zaista ne treba l.
Džine da odgovorim tebi i @TaraNdrel.
Kada kažem da je promašaj ni na kraj pameti mi nije da je loš igrač. Samo konstatujem da se on nije isplatio kao Partizanova investicija. U pravu je TaraNdrel, sve što je napisao za Zdjelara, samo što je to bilo kod Cigana, a ne kod nas. Moram da napišem kada sam gledao Barselona-Ciganijakos, on je bio jedan od najboljih, igrao je stvarno dobro, i kada sam to gledao molio sam Boga da on dođe ovde. I došao je, ja sav srećan, prva utakmica na pripremama pokidao, non-stop dolazi po loptu, ide odmah na igrača bez pardona, ima dobru dugu loptu, pronalazio je igrače kao rukom na Kipru. Ja rekoh sebi, dobili smo igrača da se udaramo sve nogom u dupe. Međutim, desila se povreda na zadnjoj utakmicu na Kipru, na zagrevenju i on od tada igra pod nekom blokadom. Počelo je prvenstvo đene-đene, ajde, tek da se privikne, međutim od Plzena, on je neprepoznatljiv, čovek i kada ga kamera prikaže na terenu izgleda u fazoni "koji kurac ja radim ovde", stalno se svađa sa sudijama za svoje glupe faulove. Mada mu je i terzić sjebao karijeru, njega brzo prodao, a sebi uzeo pare.
Ništa dalje, da se razumeno, ne kažem ja da Zdjelar ne zna fudbal, samo je problem što se u Partizanu slabo snašao...

Što se tiče Pantića, jbg, moje mišljenje da on stvarno greši, to sam i apostrofirao u drugim postovima, ali se daje, baš i ne znam zašto da ti sada objasnim, ali ja vidim u njemu nekog budućeg lidera Partizana. Ima to fudblasko u sebi s čim se rodiš, da jednim potezom rešiš utakmicu. Za mene on pravi razliku na terenu, ima hrabrost da uzme loptu, a i samo njemu su davali dok nije eksplodirao Ivanović, pa sada imamo dva igrača koja znaju sa loptom, i lako mogu da odluče utakmicu. Dobro je sredio glavu, što se ja nisam baš iskreno nadao.
Partizan se mora osloniti sledeću sezonu na njega, Markovića, Đerleka, Ivanovića i Jovanovića. Ovde leže titula, možda dve, a sigurno 20 miliona €, što takođe moramo itekako da gledamo jer nemamo državu iz sebe.
Ako su pametni, a znam da nisu, da će ih smotati neke kurvice, da ih vode na more, trebali bi ostati da rade na snazi. Ne trebaju raditi kondiciju, nek odmaraju noge, ili samo onoliko koliko se mora, ali sada treba iskoristiti period da se radi gornji deo tela. Gde svi loše stoje, i iz toga proizilazi njihova nesigurnost u duelima i strah.

Ono gde bih se složio sa @batakpudla je to da se Đoletu Jovanoviću stavi do znanja da ima do početka priprema da se odluči da li će produžiti ugovor s Partizanom ili ne. Ako neće na tribine i trening može da ima u sedam ujutru na Teleoptiku. Isto tako da mu se ponudi pošteni ugovor, gde će biti nagrađen za svaki gol i asistenciju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Има доста тога у чему се слажем са вама и онога у чему се не слажем (апропо: Здјелар, Пантић, Грант преварант, итд...), али лепо је и поучно једном видети како ви пишете дуге постове а да и ја могу да напишем један кратак. :D
:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top