Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.519
Локација
Beograd
https://www.youtube.com/watch?v=b4JSdSp4cEs

Imam jednu važnu poruku za našeg Armina Đerleka...

Brate naš, ili da ti kažem sine, jer si puno mlađi od mene...pretpostavljam da si upoznat i da pratiš karijeru tvog ,,zemljaka,, i sugrađanina Adema Ljajića, ali raspitaj se malo i o Bajri Župiću...popričaj sa njim, ako već nisi, raspitaj se zašto su ga navijači Partizana toliko voleli kad je igrao za nas, a i zašto ga i dalje volimo svi mi koji ga se sećamo...

Mali Đavo Ljaja, otišao je iz Partizana skoro kao ,,klinac,,...imao je i dobrih partija, ali i utakmica na kojima je morao da sluša naše negodovanje sa tribina...
Ali Bajro Župić NIKAD nije doživeo da ga navijač Partizana psuje ili da mu zviždi...
Zašto?
Zato što je Bajro od prvog do poslednjeg ne minuta, nego sekunda u Partizanu davao ne svojih 100% nego svojih 101%!
Uvek i svuda i na svakom mestu i na svakom terenu i na svakom stadionu i na svakoj utakmici!
U SVAKOJ SEKUNDI PROVEDENOJ U CRNO-BELOM DRESU!!!

Pored tehnike i ,,šlifa,, za fudbal, koji svakako imaš, neka ti uvek na umu bude da navijač Partizana može da oprosti poraz, ali ne može da oprosti ako neko ne želi da na terenu daje maksimum svojih mogućnosti za Partizan...
...na svakoj utakmici, na svakom terenu, u svakom gradu, u svakoj sekundi...

Ne slušaj uopšte pohvale novinara i medija o ,,60,, najboljih igrača tvog godišta...to je lepo čuti, ali ne znači NIŠTA!
MNOGI igrači proglašavani su ,,ekstratalentima,, pa od njih nije bilo puno...
Pogledaj Daču Pantića, te hoće ga Juventus, te ode u Čelzi, te velika predviđanja, pa...?
Pozajmice, klupa, tribine, i nazad u Partizan na ,,popravni,,...da li će uopšte na proleće biti uvek u prvih 11?
Moraće litre znoja da prolije i štošta da poradi na terenu pa da samo bude u tih prvih 11...

Isto čeka i tebe.
Tvoj talenat neće ti pokloniti mesto u timu...moraš da budeš bolji od Sume, Saleta, Meska, Bambija, Dače, Jurija, Zdjelara...a nije to lako!
Uopšte nije lako!
A i kad budeš u njihovim godinama, kad možda i uzmeš neko svoje mesto u prvih 11, već će opet neki klinac biti proglašen ,,ekstratalentom,, i merkaće svoje mesto u timu, možda baš ono na kome ti igraš...i od njega ćeš tada morati da budeš puno bolji, da bi ostao u tih prvih 11...

Dakle čeka te puno rada i usavršavanja, na pohvalama se zahvali, ali ne hvataj se na tu ,,foru,,...kakve crne pohvale i mišljenje da si savršen i neko i nešto, bolje pitaj nekoga za kritike i kako da nešto popraviš, to je put ka uspehu!

Sve što znaš tehnički, pokušaj da dodatno usavršiš, sve što ne znaš u fudbalu, pokušaj da naučiš, a posebno obrati pažnju na snagu, snagu, snagu, i brzinu, brzinu, brzinu...
Često su u Partizanu ,,izbacivali,, momke koji znaju sa loptom, ali nemaju snagu i brzinu...a bez toga u savremenom fudbalu - teško...i teško je bilo bez ,,fizikalija,,...i njima i Partizanu...
Isto tako važno je da imaš i samopouzdanja i vere u pobedu! Na teren se izlazi DA POBEDIŠ! Bez obzira ko je sa druge strane, izlaziš da ga POBEDIŠ!!!

Ali, bez obzira na ,,fizikalije,, koje MORAŠ da dovedeš do nekog svog maksimuma, NIKAD ali NIKAD ne zaboravi da je fudbal IGRA!
Treba u njoj da imaš i duše i mašte i uživanja!!!

Sve najbolje!!! :šal
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
A kako se Stojke prekrsti na brzinu prije nego je skinuo zicer kad su kiprani imali sansu 1 na 1 ahahahahah
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.707
Upravo zbog tih stopera je najveca stvar ovog prelaznog roka sto je Stojke i dalje golman, pa mozemo ocekivati amortizaciju brljotina odbrane. Ne smem ni da zamislim da je na golu ostao Kljajic zaslepljen svetlima reflektora, kako bi izgledala ova sezona.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
I Ivanovic je registrovan.

@pfcPrijedor
Moze samo 3 nova igraca da se registruju. A imamo dosta veznih igraca.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Koliko god "dosta veznih" imali, ukrajinac bi, u ovom trenutku, bio korisniji od Uroševića. Ne kažem da Slobodan nije bolji bek od Antonova i Miletića, ali nama pored njih dvojice (i Bošnjaka sa B liste) nikako nije trebao još jedan levi bek. Vakulko bi bio itekako koristan, naročito ako imamo na umu to da je Kića povređen, te da ga Đukić na ovim pripremama drži nešto bliže našem golu, kao sponu između zadnje linije i ofanzivnih vezista ("ćavijevska rola").
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Iskreno se nadam da ce da udome Miletica sa kosom narednih dana.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Koliko god "dosta veznih" imali, ukrajinac bi, u ovom trenutku, bio korisniji od Uroševića. Ne kažem da Slobodan nije bolji bek od Antonova i Miletića, ali nama pored njih dvojice (i Bošnjaka sa B liste) nikako nije trebao još jedan levi bek. Vakulko bi bio itekako koristan, naročito ako imamo na umu to da je Kića povređen, te da ga Đukić na ovim pripremama drži nešto bliže našem golu, kao sponu između zadnje linije i ofanzivnih vezista ("ćavijevska rola").

Mislim da je Miletic sa kosom suspendovan za prvu utakmicu protiv Plzena, zato nam je potrebniji levi bek.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Što koji k**** nisu registrovali Vakulka?
Može li Kosović uopšte da odigra nešto? Koji će nam Urošević sad za Plzen, pošto smo slabi na levom beku da počnemo sa dva komada, da zatvorimo tu stranu, kao iznenađenje?
Dakle, Jevtović zacementiran... 'bem ti život.

EDIT: Prebacite u temu za LE, kako god, ma brišite ako hoćete...............
 
Последња измена:

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Ja sam se nadao da ce Vakulko biti starter u tandemu sa Zdjelarom :confused
Urosevica sam gledao vise puta u Napretku i bio je jedan od slabijih igraca cak i u tom timu. Ne vidim da je on bilo kakav upgrade u odnosu na Miletica i Antonova, ne razumem po kom kriterijumu nam je potrebniji od Vakulka.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Jel ex-Homer/sadasnji Bart Miletic ima pravo da igra prvu utakmicu? Neko je spomenuo da ima dva zuta. U tom slucaju je Urosevic zamena za Antonova.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Juri nije igrao 3-4 meseca ni jednu bitniju utakmicu, ako je jednu takmicarsku odigrao u drugoj ligi u tom periodu. Samim tim nema svrhe da se on registruje jer tako i tako nebi igrao u dvomecu. On ima ugovor na 4 godine, nema potrebe da ga sada bacamo odma u vatru pa da izgori a ne pruzi nista. To smo uradili sa Sumom pa smo vidili kako je gurao bio celo prvenstvo.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.571
Локација
CyberSpace
Ja sam se nadao da ce Vakulko biti starter u tandemu sa Zdjelarom :confused
...........................................

možda jednom i bude, ali, trenutno, ja bih sa Zdjelarom pre upario ( ili stavio malo ispred njega) Daču Pantića
čitam da ga hvale ovde članovi ( ne gledam pripremne, WebGazda objasnio :wink: ) da je napredovao u duel igri od početka jesenjeg dela prvenstva, pa da vidimo kako to izgleda kad se igra "za pare".. :confused

Jel ex-Homer/sadasnji Bart Miletic ...............................

eeee, kad bi samo postao Bart - inteligentno derište, i ima muda, što je najbitnije :roll:
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Igramo li danas neku prijateljsku? Ne radi mi ovaj partizan app a na sajt nece da mi udje preko telefona kaze zbog privantnosti nesto...?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top