Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.507
Ako moram bas da biram, onda bi rekao da nam je ove sezone najbitnije da osvojimo titulu, da osvojimo kup, i da osvojimo LE.
Za cetvrti trofej ove sezone necemo imati vremena. Zbog toga se izvinjavamo navijacima.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Cini mi se da sam vec jednom rekao ali nama ce lakse biti da osvojimo LE nego da budemo prvaci u namestenom prvenstvu.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Jankovic i 80% igraca ne bi ni dosli u Partizan da nema te Evrope. Ja ne znam sta vas cudi ovakav stav. I u ovom slucaju, samo pitanje je mnogo glupje od bilo kakav odgovor.
A, da nam treba ko lebac neki iskorak i uspeh u Evropi, treba nam, to je jedini nacin da klub postavimo na visem nivou.


Jedva cekam da vidim Sumu danas. Protiv Kiprana je bio dosta korektan, kakvo bi samo pojacanje bio kad bi poceo da igra kao u Slovanu.

Пaртизан: 61 Јовичић – 2 Цуцин, 15 Марковић, 26 Немања (Г) Милетић, 33 Антонов – 21 Јевтовић, 29 Радин, 14 Вакулко, 20 Сума – 51 Ожеговић, 99 Јовановић Ђорђе.

Клупа: Трнић, Илић, Ђерлек, Бошњак, Јовановић Страхиња, Ђилас.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
..................
A što se prvenstva tiče, načuo sam da je opet uspostavljen dogovor da mi ili gejlije najviše dva puta uzastopno možemo biti prvaci.

Pa onda da lepo podelimo te titule za sledećih 20 godina,koji k..ac uopšte igramo.Daj da se igra samo kup i ništa više a ostali na kocku za kvalifikacije LE.Odo da popijem Bromazepam.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ovo što priča Janković misli i mnogo "Grobara", jer se često svađam sa pojedinima oko toga. Pojedini bi više voljeli da uđemo u LŠ, pa da 5 godina ne uzmemo titulu, što se meni graniči sa nekom bolešću.
I onda slijedi ono standardno pitanje "A šta bi ti više volio da možeš da biraš titulu ili LŠ" :)
Tako i Jankovića pita novinar i čovjek izabere Evropu...

A što se prvenstva tiče, načuo sam da je opet uspostavljen dogovor da mi ili gejlije najviše dva puta uzastopno možemo biti prvaci.

Ne znam da li je starija Grčka ili ovaj komentar.
Koliko sam se ovoga naslušao i ovdje nakon druge, treće, četvrte, pete i šeste uzastopne titule. Negdje je neko morao da ubode :clap

edit: I ko uspostavlja te dogovore i na kojim sastancima?
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Je l' moguće da nemamo nikoga drugog da prenosi utakmice? Kao vučića da slušam jbt :banghead
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
hahaha, pustio budala Pantić snimak sa Teplicama.

Jbt, odložim neke obaveze da bih odgledao utakmicu i vidi ovo.
Koja sam ja budala.

Još bar neku informaciju da daju, da znam da ne čekam. :banghead
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jankovica bih prodao za tepsiju ribe nakon ove izjave. Pa ne igras u Javoru, papak.

Ovog momenta se ukljucuje slika ali nisu jos poceli, zagrijavanje..izgleda da termini igranja nisu fiksni.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mislim da ce danas Juri da igra ofanzivnije. Bas me zanima. Vrlo zanimljiva i ofanzivna postava...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ožegović kad pokuša da predribla dva igrača... neprocenjivo!

Kod Vakulka se odmah vidi da može da bude vrhunski igrač.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Svidja mi se neka nova tvrdja igra nasih igraca. Pretezno smo ulazili u duele kao balerine ali sada i mi bijemo :D.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pun kurac nekih klijenata sam imao pa nisam ispratio prvo poluvreme. Jel bilo šta vredno pomena? Kako smo primili gol?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vakulku je bas tesko uzeti loptu samo puno grijesi kod predaje vidi se da nije dugo igrao.

Cinilo se da Djole nije bio u ofsajdu.

Rezultat je manje vise nebitan..igra je bez zavrsnice. Dodjemo do 20m i onda ne znamo kud cemo sa loptom. Ajde neki dribling, sut nesto..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top