Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sa istim pristupom i nacinom igre protiv Cigana iz Nisa, momci povratili ste veru navijacima, nemojte da sad zaserete nego isto ovako, hrabro i u meso
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ne treba dizati Mirkovica u nebesa posle jedne utakmice da se posle ne bi razocarali kad ne daj Boze kola krenu niz brdo, a govna iz uprave ce svakako slomitie kamen na njemu ako do toga dodje kao sto uvek rade kad krene po zlu.
Pustiti coveka da radi i ne stavljati nikakva ocekivanja niti bilo kakav teret sem zahteva u pogledu rada,reda,borbe,discipline.
To je imao Marko Nikolic a rezultati su mu dosli pre ili posle svejedno.
I Ilievu uskratiti mogucnost da vodi zimski prelazni rok 2019. godine i letnji.
To iskljucivo da radi trener po zamisli.

Meni se jako svidja sto je doveo Scekica jer videlo se da ovaj Crnogorac nije balerina vec u svaki duel ide silovito.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dobili smo napokon bedem- Scekica ispred odbrane sada mozemo da se skoncentrisemo na postizanje golova.
Vratiti se na Rad formaciju tj Pantica sa Scekicem a Nikolica sa Ricardom, padace golovi kao kisa. Mislim da je jucerasnja formacija bila defanzivna pa smo i tako zamalo napunili egipcane. Zakaric je juce bio zrtva formacije jer je morao vise da igra u defanzivi.

Isti pristup sa ciganijom sa nisave i ja se nista ne bojim, mislim da je ekipa juce razbila sumnju u sebe.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Mislim da sada nema nazad, Jankovic mora na poziciju 10! Zakaric desno, Pantic sa Scekicem. A levo ne znam koga.
Ono sto me odusevljava kod Scekica, a to sam pisao i pre derbija, covek stalno gura napred i krece se ka napred kada odigra pas! Potpuno suprotno od svego sto smo do sada imali na toj poziciji.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Mozda sam ovo vec napisao, ali ponovicu posto mislim da ipak nisam. Da je dripac juce vodio, mi bismo izasli u istoj formaciji kao u utakmici pred derbi jer "mi smo Partizan" i ne obracamo paznju na protivnika. Mislim da je Bata juce pokazao da je i takticki zreo pa ne sumnjam da ce i ubuduce i momci biti bolji, pogotovo kad su sami sebi dokazali da mogu. Naravno, da bi rezultat dosao kao posljedica, treba ga izazvati istim ili pribliznim angazmanom u svakoj utakmici.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Samo zelim da se pokajem ovde, i izvinim gospodinu Scekicu zbog mog komentara prilikom njegovog potpisa.

Jos pre derbija sam uvideo svoju gresku, sinoc je samo potvrdio da je pravi igrac za nas.

Bravo majstore, samo kidaj!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Iz postovanja prema Bati nisam zeleo da iznosim nikakve zakljucke pre vremena pogotovo ne o Scekicu koji je na pocetku vecini delovao drugacije nego ono sto smo videli juce. Zilav, spretan, nije majstor fudbala ali sa jednostavnoscu i diskretno zavrsava ono sto je njegov posao, ne komplikuje i resava odlicno defanzivne zadatke i podrska je ekipi u gradnji akcija, ne krije se od lopte. Juce su igraci pokazali sta se sve moze kad imas motiv i kad ti proradi zivac. Do sledeceg vikenda ima dosta vremena da se igraci osveze, jos vise povezu redove i odigraju bar isto ako ne i bolje nego juce. Ukoliko uspostavimo kontinunitet ovakvih igara titula je vrlo blizu.
 
  • Like
Reactions: Oki

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Ko ciganima SME da otkine bod do sledećeg derbija ?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Kada smo vec kod izvinjenja, moram da povucem rec o Batinom neiskustvu, odlicno je igrace pripremio, jedino smo malo bili defanzivni nakon izmena. Ovaj remi je nasa pobeda, to i oni znaju !!!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Evo prodje skoro 24 casa od onog juce, sto se tesko moze nazvati sportskom utakmicom...Necu se ponavljati jer je sve vec receno i svi znamo kakva je situacija i sa kim imamo posla...Zelim samo da kazem igracima Partizana da nastave da se bore u svakoj narednoj utakmici kao sto su se borili sinoc i da, ako to ispostuju, titula ce biti nasa garantujem! Gazi radnicki!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Пре Ниша идемо у Лазаревац у среду, да са Колубаром направимо увертиру за утакмицу против Нишких египћана.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
sto se tice jucerasnje kradje:

Ja ne znam sta je sa vama, pa zar niste na sve ovo vec navikli..ovoga je bilo i bice, ali bas zato su nase pobede i titule najslađe


sto se tice igraca i trenera:

Jankovic- igrac utakmice, imao ne znam ni ja koliko uspesnih driblinga juce, izuzetno motivisan i pozrtvovan, ali sve je to manje bitno, najbitnije je: PRVI PUT JOS OD UTAKMICE SA ZAGLEBIJEM( gde je tkdj odigrao fantastično) ON IGRA NA NJEGOVOJ PRIRODNOJ POZICIJI TJ. POLUSPICA ILI OFANZIVNOG VEZNOG, GDE IMA SLOBODU DA DRIBLA I BUDE KREATIVAN. Svaka cast!

Rikardo- zivotinja, zver, djavo... nije mi se svidjalo sto mu je u pocetku bio zadatak da igra ledjima kao target man, tj. da radi nesto sto je Tavamba radio na jednom od proslih derbija, jer ipak je mnogo opasniji kad igra licem prema golu sto je juce i dokazao, za razliku od Tave koji se tu ne snalazi

Scekic- bas pozitivno iznenađenje, sve je pohapsio na sredini, lako igra, ne komplikuje.

Zdjelar- zao mi je, ali, prevara

Zakaric- kao sto sam ranije pisao: nije Leo ali jako zahvalan igrac

ostali- na visini zadatka

Trener- taktički najbolje odradjen derbi koji pamtim, perfekcija

SVAKA CAST! NAPRED PARTIZAN!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top