Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Ko ciganima SME da otkine bod do sledećeg derbija ?

Ove nedelje crvena banda igra sa jedina 2 kluba koja im se ne sklanjaju u Kokeza ligi.
Sreda Napredak u Kruševcu i subota u rupu stižu Lučani sa Neškom koji im se neće skloniti.
Očekujem nastavak lopovluka i vetar u ledja državnoj mezimici.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Sudije moraju da im omoguće da odmorni odlete u Pariz gde će ,parkirajući dva autobusa ispred gola, pokušati da odigraju najbolju utakmicu u novijoj istoriji srpskog fudbala.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ko je još očekivao da oni priznaju da nije bio gol?
Pričamo o musavim gurbetima, najgoroj stoci ciganskoj koja je pred kraj utakmice protiv Salcburga ubacivala sa klupe druge lopte u teren kako bi prekinuli napad protivnika. Za njih cilj opravdava sva moguća sredstva, koliko god bila nepoštena.
To je slika i prilika današnje psihove Srbije, i Stojke je 10000000% u pravu! Pošto su to ti veliki Srbi, mene je sramota što sam Srbin.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
trazili smo Racu dobili Scekica, i sad valjda vidimo kako nam je takav tip igraca bio sve vreme potreban... nadam se da i oni koji su pricali Raca je spor, vide sada koliko su gresili...
drago mi je sto Jankovic pokazuje koliko ustvari moze da nam bude od koristi, e sad samo da se ne ukanali opet kako ume... valjda je sada svima jasno kolika je zabluda bila forsiranje Sume da igra i teranje Jankovica da ide...
Pantic mora jos bolje, Zdjelar mora daleko bolje, a verujem da obojica to mogu, uz sasvim pristojne Rikarda, Zakarica, pristojnu igru odbrane, mozda ova sezona i nije skroz izgubljena...
nadam se da mozemo i u svakoj narednoj utakmici da igramo ovako jako, srcano, otresito
 
  • Like
Reactions: Pop
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Постоје два типа класичних дефанзивних везних; они који су брзи и они који се добро позиционирају и веома су чврсти у дуел игри. Ја лично преферирам ове друге, и Шћекић је овај други тип.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@altboy75 ipak je Scekic brzi od Race :icon-lol: a mislim da je i snazniji. Imao sam ogromnu skepsu prema njemu kad sam vidio promotivni video plus ono sto je do juce pokazivao. Izgleda da mu je trebao period adaptacije. Visok a nije smotan , jak kao konj. Nema dug pas ali sasvim dovoljan da krenemo naprijed. Volio bih Pantica sa njim nazad kao protiv Rada. Eto sada sam ga nahvalio valjda me nece sjebati...dobili smo zamjenu za Evija cini mi se.:ziveli
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Mislim da je Bata Mirkovic objasnio postavku utakmice "srpskom murinju". Bata ne mora da placa novinarcice da ga hvale kao ovog geja sto vodi cigane jer je kao igrac i covek neko i nesto. Scekic gura glavu gde drugi nece nogu, Zdjelar je opet ispao bzv par puta ali juce nikome se nema sta zameriti.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@altboy75 ipak je Scekic brzi od Race :icon-lol: a mislim da je i snazniji. Imao sam ogromnu skepsu prema njemu kad sam vidio promotivni video plus ono sto je do juce pokazivao. Izgleda da mu je trebao period adaptacije. Visok a nije smotan , jak kao konj. Nema dug pas ali sasvim dovoljan da krenemo naprijed. Volio bih Pantica sa njim nazad kao protiv Rada. Eto sada sam ga nahvalio valjda me nece sjebati...dobili smo zamjenu za Evija cini mi se.:ziveli
nismo, bar ja nisam, pominjali Racu kao jedino resenje, vec je ideja bila da nam takav tip igraca treba
e sad, da li je Scekic zamena Evertona... nisam bas siguran, energija koju je isijavao Everton bila je dovoljna da zamenu trojicu koji je nemaju, a sto se Scekica tice nek je ima za sebe bar, dovoljno je
Panticu izgleda vise odgovara da ne igra po sredini nego nesto vise po strani, ne bas krilo, ali opet nesto izmedju krila i centralnog veznog
isto tako Jankovic ne moze biti klasicno krilo, jer je previse neodgovaran kad se branimo, ali sa slobodom u igri (kao juce) i sa pravilnom motivacijom (kao juce) moze da bude nas najopasniji igrac
videcemo da li svi oni mogu od sporadicnih rola da krenu da pruzaju dobre igre u kontinuitetu
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Pajas ali ne bilo kakvog meca na derbiju je najteze igrati a on se probudio upravo juce na uzasno odgovornoj poziciji. Cak je i Zdjelar pored njega dobro izgledao. Evertonovu dozu agresije vise necemo gledati u nasem dresu i sa tim sam se pomirio ali Scekic djeluje zajebano.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ja se bojim utakmice sa govnima iz Nisa zbog govna na njihovoj klupi....ako mi mislimo to uzeti treba igrati 10x jace nego protiv drzavne mezimice tako da ni 10 anti-PFC sudijskih govana tu ne moze da kroji rezultat.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Poštovanje

Naši momci i trener su sinoć izašli na teren sa voljom i željom, i pružili i borbu i trud i otpor dostojan imena i tradicija našeg Kluba, i pružili PRAVU FUDBALSKU igru u derbiju, što je takođe ITEKAKO u tradiciji našeg Kluba, dok smo ,,ciganisanje,, muljanje i ,,pomoć prijatelja,, od samog početka pa i uvek i zauvek ostavili tradiciji onog kluba ispod našeg Brda, a zapravo iz drugog univerzuma, koji baš uz pomoć svih tih ,,muvačina,, i otimačina ima statistički više pobeda u derbiju, i nek im je na čast.
Nama ne bi bilo.
Bata, Gordan i igrači zaista su dali svoj maksimum i onda nije čudno što sve vrvi od pohvala na ovom Forumu! Tim svojim derbijem prosto su OBRISALI svaku pomisao na bilo kakvu kritiku ili zamerku!
Još jednom, BRAVO!
:respect :clap :šal

Realnost jedne laste, jednog proleća, jedne titule ili možda duple krune

Iako se mnogi ,,ježe,, na pomen nekakvih ,,realnih Grobara,, pa ne vole ni da čuju/čitaju reč ,,realno,, iako ja lično o pojmu realnosti u filozofskom smislu mogu i do sutra, iako su ,,cigani,, realno juče mogli da dožive teži poraz, iako smo realno pružili dobru igru i mogli sinoć i do pobede...
...Naša realnost je da nismo baš često u poslednje vreme igrali ovakve utakmice, a pitanje je ZAŠTO?
Da li naši MOGU ali, eto...mrzi ih da ,,pale motore,, za svaku utakmicu, ili ne mogu to stalno, ili bi možda hteli ali nemaju snage, šta god da je u pitanju to mora da se popravlja...
Odigrati jednu utakmicu dobro ili vrlo dobro, pa čak i odlično, pa sve i da je u pitanju derbi, nije dovoljno pa da se uzme titula ili dupla kruna, ima još mnogo utakmica i još nekih derbija pred nama...
Ja zaista TRUNKU zamerka nemam ni prema kome, ali kvalitet, sreća, forma, i samo poneki cm ponekad, odlučuju da li je neko klasa, ubica ,,cigana,, ili...ipak ne...Svako je dao svoj maksimum, s tim što je Rikardov maksimum gol u derbiju, a drugima ipak ne...falio je i neki Leonardo da postigne svoj gol ili dva i - mi bismo pobedili...
Zaključak: daj još kojeg Rikarda/Leonarda, ili nek ovi koji nisu Rikardo/Leonardo to već jednom postanu.

Čast i rijaliti

Svesni ste gde živimo, ovde i ako časno prozboriš neku istinu (pa makar u afektu), već sutra bi bilo poželjno da se izvinjavaš, jer rijaliti državi istina ne treba, NAMA treba, pa, da ne tupim previše jer ima ,,materijala,, za do prekosutra, ali mi nemamo vremena da čekamo do prekosutra, ODMAH SVI uz Partizan, SVI uz Stojketa i sve ostale pa kako god, bilo gde i na bilo koji način!!!

Obaveza

Iskreno, najiskrenije se nadam da je neko Bati i igračima rekao da je već u sredu kup utakmica u Lazarevcu!
Partizan ima OBAVEZU da se ne blamira i da ozbiljno shvati svakog protivnika i svako takmičenje! Dakle neko ispadanje ne dolazi u obzir, a i igra treba da bude dostojna renomea velikog Kluba koji u Lazarevcu nije gostovao...ja ne pamtim? Ne znam da li neko pamti?
Ona ,,igra,, prošle sezone u Kupu protiv Rtnja bila je sramota ne samo za Partizan, nego i za fudbal uopšte, pa i sramota da Partizan ne pokaže nešto više u gradiću koji je proglasio NERADNI DAN da bi se GLEDAO PARTIZAN...a mi skoro pa ,,ćorak,,...
U Lazarevcu neće biti neradni dan, ali...nekog interesovanja za tu utakmicu će svakako biti...
Nemam pojma šta je u glavama igrača Kolubare, kakav tim imaju, kako igraju, itd...ali znam da im je 2019.-e 100 godina od osnivanja, stavili su reflektore, načuo sam da imaju ,,pik,, da uđu u Drugu ligu (PLS), jer je to valjda uslov da ,,stogodišnjak,, dobije novac od UEFE (?) ...dakle, možda im je prvenstvo u prvom planu, a za Kup, što bi se ,,cimali,, kad već teško da mogu da ga osvoje...ALI...a možda im je u glavama da dobrom igrom, ili rezultatom protiv jednog Partizana sebi itekako mogu da ,,dignu cenu,, možda i privuku pažnju menadžera, klubova, obezbede sebi veći novac, bolju karijeru, egzistenciju...ako ništa drugo, pa koliko njih će opet u životu imati prilike da igraju protiv Partizana?

Pozdrav iz zavičaja

Moje poreklo je tu negde iz tih krajeva gde Partizan igra u sredu, i nadam se da ću biti u prilici i da uživo pogledam utakmicu...danas su karte prodavane u Turističkoj organizaciji Lazarevca, to vam je u onoj glavnoj ulici (pešačka zona) preko puta suda, 300 dinara Zapad i Istok, Zapad je bio (a valjda i ostao) stecište meštana koji godinama i decenijama prate Kolubaru...nekad su na Istoku bili oni malo ,,vatreniji,, ali ne znam kakva je trenutno navijačka ,,scena,, u Lazarevcu i da li ,,vatrenijih,, (možda ispravnije reći zeleno-crnijih :D) i dalje ima i gde sede, ali nema druge nego da na Istok policija pošalje Partizanove ,,vatrenije,, (,,crno-belije,, :icon-biggrin: ) navijače...mada, koliko frakcija bi došlo ja ne znam, kao i to gde i kako da ih ,,odele,,...
Partizan naravno ima i svoje navijače u Lazarevcu, itd...a ako neko zna nešto više, nek napiše...

 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Krusevac im je kidao bodove, smije i Macva, za ostale nisam siguran, eventualno Vozdovac ponovo, a nadam se da bi i Rad mogao.

Jako mi je drago zbog Scekica, bio sam jedan od rijetkih koji ga nije unaprijed napao (jer sam ga gledao u CG reprezentaciji) i jako mi je drago sto se brzo snasao i pokazao zasto je doveden.


Za sve ovo sto gledamo zasluge ima iskljucivo Mirkovic. Nadam se da cemo do polusezone imati aktivan bodovni zaostatak, i da ce Mirkovic odraditi prelazni rok, vidimo da ne treba tu puno para za solidne igrace (Scekic, Zakaric) i da cemo se osloboditi viskova. Ne fali nama previse igraca za titulu, jos jedno krilo i napadac prije svega, sve ostalo mozemo zakrpit.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Za "Goran Tomić
kralj fanzina"

Sreda kup u predgrađu, vreme odigravanja brutalno nezgodno.
Videću da napravim neku magiju i odem...
Moji su isto tu iz ovih krajeva,samo preplivaš na levu obalu Kolubare.
Grobari iz Lazarevca su redovno dolazili na utakmice, bili i organizovani sa ulogom na tribini a i okolo tribine i stanice.
Danas ih sretnem po raznim tribinama i kopovima i uvek se posetimo "starih" vremena.

Slabo sam sada obavešten kako se drže u Lazarevcu ali snimak dole govori mi da se drže i da mogu kada hoće da se organizuju veoma lako---

 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Dn4jijZX0AE_cmb.jpg:large


maznuo sa tvitera :buhaha
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čekao sam sa upisom dva dana da se malo smirim.
Nisam se smirio.

Čestitke momcima na jednoj od najboljih partija ove godine.
Kakav sjajan efekat je postigla sva ova halabuka oko vanzemaljskog tima egipćana i pijačarskog tima svetinje.
Bata se ispišao po krmku, kako na terenu, tako i van njega.
Momci se iskenjali po višestruko skupljem skupu zvezda i zvezdica iz rupe.

Slavi krcunijo, slavi bod što ste ukrali, sve vam jebem gladno, podlo i iskompleksirano.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ove nedelje crvena banda igra sa jedina 2 kluba koja im se ne sklanjaju u Kokeza ligi.
Sreda Napredak u Kruševcu i subota u rupu stižu Lučani sa Neškom koji im se neće skloniti.
Očekujem nastavak lopovluka i vetar u ledja državnoj mezimici.

Ma ne nadajte se vise postenom Napretku, pobrinuli su se za to i otimacinama najgore vrste na stetu krusevljana, naterali Miskovica da napusti klub. To ne znaci, naravno, da nece mozda biti nereseno, nadajmo se da hoce, ali, tesko...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Negde na 1:09 mali Pantić ga pita jel ima obraz,govno odmahuje glavom.Ne mogu da nađem snimak kod "gola" gde rezervni igrač ciganije stoji bukvalno u liniji gola i hvata se za glavu shvatajući da lopta nije prošla,bolji dokaz i ne treba.
Na 12:02,ali gde ima ceo snimak reakcija ovog sa leve strane.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Čekao sam sa upisom dva dana da se malo smirim.
Nisam se smirio...
Исто...

Нема ту неке велике приче, а нагледао сам се таквих утакмица као клинац. Одвалиш их игром, али... зато не бих ни коментарисао ону обрадовићевску одлуку линијаша који прво стоји као укопан, па реагује тек пошто му приђе противнички играч... Архивирати, тј. добро упамтити све, па следећи пут ударити још јаче...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top