Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Не нервирајте се много око првенства, то је одавно решено.
Зар очекујете да ова екипа Партизана, где се једва скрпи 11 играча, победи све до краја?
Зар очекујете да Динамо Берлин, који само на плате играча троши више од 20 милиона евра ове сезоне, изгуби од некога?
Могли су, и требали да изгубе од нас, али ту је био ђокић да постигне гол за вучићевце.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Kakvi smo, takvi smo, loši smo, naši smo, Grobari smo.

Voleo bih samo da doživim kako bi ova ekipa reagovala na pun stadion i punu podršku na jedno pet utakmica zaredom kod kuće?
Sa punim stadionom i ovo Uprava Napolje bi imalo više smisla i efekta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Не нервирајте се много око првенства, то је одавно решено.
Зар очекујете да ова екипа Партизана, где се једва скрпи 11 играча, победи све до краја?
Зар очекујете да Динамо Берлин, који само на плате играча троши више од 20 милиона евра ове сезоне, изгуби од некога?
Могли су, и требали да изгубе од нас, али ту је био ђокић да постигне гол за вучићевце.
Ipak....valjalo bi im se onako usputno popisati na sve to...ne bi nam bilo prvi put. Sto je bilo ne mozemo da menjamo, a ono sto ce biti - moramo...kako znamo i umemo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Batice,ovo su insinuacije i spekulacije.Ako te neko voli-taj sam.:)Mada mi je krivo sto nijednom ciganinu nisi slomio nogu.Kako god,titula je ionako prodata bez BORBE, tako da...isti je kurac ko ce izigravati klovna...Marko Nikolicu-NAKLON DO PODA!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.423
Локација
Beograd
Evo, pročitajte ovaj tekst...
partizan.rs/200234-zelimo-da-vratimo-ljude-na-stadion/

Koliko god da sam ja branio Bilju ponekad na ovom sajtu, ovaj tekst je u stilu priče (bajke) za malu decu...

Popularni Partizanov ,,Mesi,,...
Ja stvarno ne znam koliko bi to uopšte Partizanovih navijača moglo da kaže za njega da je popularan...

Pruža ne samo odlične nego i najbolje partije u karijeri...
E ako su mu ovo najbolje partije, čovek je potpuno pogrešio zanimanje...

Real gubi nekoliko utakmica u prvenstvu, pa zašto ne bi i Zvezda?
Pa zato prijatelju što je u Španskoj ligi sve drugačije nego u Srpskoj, da li je uopšte moguće izjaviti ovako nešto???

Želimo da vratimo ljude na stadion...
Ne znam samo kako?
I koji razlog imaju da se tamo vrate?

Evo, najiskrenije vam kažem, imam staž od preko 40 godina da mi je Partizanova utakmica na JNA bila nešto što nikako ne želim da propustim, ali se čak i ja SADA pitam da li uopšte treba da više dolazim...
Hoćete da me pitate zašto?
Pa, možda sam konačno ostario, javljaju se neka nova interesovanja, menja se psiha, bla, bla...
A možda samo zato što ne mogu više da trpim da u Partizanovom dresu gledam igrače kao što je taj ,,Mesi,, Janković...

Možda je on Partizanovac ,,do koske,, ali kakve to veze ima sa time što je u timu Partizana?
Partizanu u timu treba PRAVI fudbaler, a ne neki lažni Mesi, lažna desetka, lažni fudbaler...
Kao što je i Novica u K.K. Partizanovac ne samo do koske nego je i te koske i kolena i zglobove dao Partizanu, ali to ne znači da treba da bude i na terenu, jer na terenu treba da budu oni koji MOGU...

Pa povraća mi se bre na fudbalu od ,,igre bez igre,, od fudbala bez pravih fudbalera, od veznog reda koji nije vezni već bezvezni red, itd...
Ja sam bre zbog Teleoptika išao u Mali Mokri Lug, Inđiju, Dobanovce, u Batajnicu, na Dorćol, a posle njihove utakmice od pre neki dan, pitam se da li više ikad da odem...bar dok ne saznam da se i tamo nešto promenilo..

Fudbal je MRTAV, UBIJEN i BEZ NADE ako se igra onako kako ga igra Partizan sa svojim ,,Mesijem,, i onako kako ga je odigrao Teleoptik u poslednjoj utakmici...
A NIKO ne želi da dođe na utakmicu na kojoj ćeš mu UBITI SVAKU NADU...čak ni ja ,,ljubitelj fudbala,, koji se nagledao fudbalskih i opštinskih i beogradskih, i trećih liga, drugih, prvih, ali brate imao si nekad šta i da vidiš...u svakoj ligi...

Tu se ne radi uopšte o tituli ili pobedi, nego o tome da NEMAŠ ŠTA DA GLEDAŠ kad odeš na utakmicu Partizana!
Šta da gledaš?
,,Fudbalera,, koji od 5 kontri upropasti svih 5...od 10 kornera 9 izvede očajno...od 10 slobodnjaka 1 izvede kako treba...i sve tako redom...

Jeste, i u košarci mnogo toga ne valja, ali ljudi imaju NADU da će novi trener da uradi nešto, a da ti mladi igrači tamo bar možda MOGU da napreduju...
U fudbalu već VIDIŠ da novi trener nije u stanju da uradi nešto, a fudbaleri koji su se tu nekim slučajem našli, već 100 puta su imali šansu sa nam pokažu šta mogu, pa nisu pokazali ništa...i, šta sad? Da im poverujemo da će 101. put da nam to pokažu?
ZAŠTO BI IM POVEROVALI?

Ja sam mogao da verujem Leonardu, Đurđeviću, Evertonu, iliti da verujem u njih...kako mogu da verujem u Meska Jankovića?
Sve, sve, ali toliko dugo pratim Partizan, da NIKO ne može da mi proda rog za sveću...
Čuj, Mesko je ,,desetka,,...ma daj bre...Moreira je desetka a ovaj je samo uzeo dres sa tim brojem, kakva bre ,,desetka,,...
Neko može da mi kaže, pa dobro, nije ,,desetka,, ali je bar fudbaler...koji je on fudbaler? Leonardo je fudbaler, ovaj nije nikakav fudbaler, bar ne onakav kakav je Partizanu NEOPHODAN!
Ili da mi kažete ma dobro, nije sjajan, ali je među boljima u timu...?
Jadan je taj tim u kojem je on među najboljima...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.423
Локација
Beograd
I edit posle prospavane noći...

Naravno da je Marko-Mesko u pravu kad kaže da publika dolazi na stadion kad su dobri rezultati a sve ih je manje kad su rezultati lošiji...i naravno da se većina navijača Partizana ,,setila,, da ,,zaigra taj tango smrti,, tek kad je titula bila na dohvat ruke, a nigde ih nije bilo kad je titula bila daleko - isto kao i sad što ih nema...
E, ali ljudi su vam takvi, vole uspehe, ne vole poraze i neuspehe...ali podneće i poraz, ako vide neku nadu...
A ako ne vide...
A ovde očigledno ne vide...

I naravno da bi Marko-Mesko mogao da ima neku svoju ulogu u nekom timu Partizana, možda da ulazi sa klupe, ili da ima neke puno bolje igrače uz sebe pa da više i on koristi timu, itd... možda.
Ali kao što se vidi iz priloženog (iz naše sezone i njegovog celokupnog ,,bivstvovanja,, u Partizanu), ne može on da bude neko ko će ,,vući valjak,, ka pobedama iz utakmice u utakmicu...
A kako on, tako ni Pantić, ni Đerlek, Tošić, Zdjelar i tako redom...

A brate mili Ivice, sestro Biljo slatka, i vi ,,jahači apokalipse,, u upravi i ne samo vi, nego i oni pre vas i oni pre njih!
Može i uprava i struka i trener i portparol i novinar da mi tvrde kako se fudbal može igrati i bez ,,pleja,, ili kreativnog veznog reda, i tako već 10 godina, ne vredi, ja ne mogu da vam poverujem...
Ne mogu pa ne mogu!

Vi se bre zaklanjate iza Saše Ilića dokle god čovek može da hoda, kao tu je bio, pa nam i nije trebao neko drugi, pa kako bre nije?!
Pa vi bre mislite da je dovoljno uvesti malog Đerleka na 10 minuta u prvi tim, pa će neko odmah da vam da 10 miliona evra za njega?!
Ili da će Đeki za tih 10 minuta da postane Saša Ilić?!
A Đeki dao gol Kolubari i nikom više.

Bjeković nam je usrao Artmediju svojom ,,štedljivošću,, da kupi krštenog napadača, a onda je valjda i učestvovao u dovođenju one dokazane lopurde Đurića koji je učinio sve da se Partizan ne izdigne iz blata Njiva lige...i tako redom, dolaziše i neke druge uprave da urade šta je već u njihovoj ,,moći,,...a tako i ovi sad koji su došli na red da sede gde sede i da primaju velike plate, a kako rade, vidi nam se na terenu!
Posrećilo nam se sa Markom Ćelavim, Leom, Đukom i Evijem, i onda...u roku od par meseci posle toga, ako je i toliko bilo, vratismo se u blato...

I, navijači NE VIDE gde je i ko je taj pomak da iz blata možemo da izađemo...
Ja kažem dajte mi bre da vidim IGRU, nema veze za rezultat, samo da imam šta da vidim...HOĆU normalan, kršten, sposoban, pametan vezni red, ili bar tog pojedinca PLEJA u njemu da ZNA da igra!
Ko god da je u Partizanu njemu takav igrač ne treba...ili ne zna da ga nađe...ili je sve pare proćerdao pa sad nema love da se takav kupi...dođe nam na isto...

Pa mi smo derbi odigrali relativno dobro, a kako smo dali gol? Uzeo Riki SAM loptu i dao gol. Vezni red i ovo i ono, i šansa, i prečka i bla bla, ali - NIŠTA - ni gola ni asistencije...
Pa ne može bre tako...
Vi u Partizanu mislite da može.
Da je sve sjajno i bajno samo nemamo sreće i sudije nas kradu?
Da nam PRAVI vezni red i neki PRAVI vezista ne trebaju, nego će golovi sami od sebe da padaju?
Ja mislim da Riki PONEKAD može da uzme loptu i da sam da gol, ali to ne može stalno!
i, dobro, nemamo sreće i sudije nas kradu, tako je, ali koji je naš ODGOVOR na to?!

Vaš odgovor u Partizanu je da mi ne vidimo da radite išta konkretno da se to stanje promeni...
A naš odgovor kao navijača je da nas na JNA ima koliko nas ima...
I to vam kaže neko ko je stvarno redovan na tom JNA...
I koji se sad pita zašto da i dalje budem tu redovan, umesto da odem npr. da gledam košarkašice...
Al stvarno se pitam, ne zezam se...

IGRAJTE FUDBAL!!! :banghead::banghead::banghead:
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Gledam Proleter- Radnicki....auuu koja sklanjalica.... auuu koje je ovo blato... auuu Alex najebem ti se tih mesnatih usmina ispod nosa
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Bitno je dobiti danas... staviti pritisak na cigane... kiksevi dolaze kada se najmanje nadaš... očekujem da odigramo kao protiv voždovca,nemamo pritisak...hoću da vidim želju i borbu... ostalo će doći samo po sebi. 4-1
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
СТАРТНИХ 11: Стојковић - Н.Р.Милетић, Марковић, Ваљенте, Урошевић – Здјелар, Пантић, Ђерлек, Јанковић - Николић, Рикардо.
КЛУПА: Кљајић, Н.Г.Милетић, Енаке, Смиљанић, Косовић, Тошић, Ивановић.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.711
Ajmo crno-beli, do pobjede! Vrijeme je idealno a vas samo pobjeda, uz ako je moguce neki napredak u igri ili makar zalaganju, vraca u neku igru i povrataka publike, jer je sve ostalo samo mazanje ociju a ljude to prilicno nervira.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kako se Nikolic osramotio ono je smijesno. Nadam se da će se sad vise usredsredit na igru, a ne na ono sto se prica po tribinama, kako mu se ovakve blamaze vise ne bi desavale.


Bitno je da smo dobili.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Da kritikuje navijače ume, a nogu da zategne- to, ne zna.
Ovo je moralo.bar 4-0 za nas.da bude.

Ono sto je pozitivno je da smo.bar neke sanse paravili, ako.nista drugo.
 
Последња измена:

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Videcemo u pauzi prvenstva hoce li uprava pokusati u zimskom prelaznom roku nesto sustinski promeniti sto se tima tice ili ce nam zamazivati oci i dalje .
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Smrdljiva Arena nije pustila hajlajtse, da bi pustila cigane 5 minuta ranije.

-------- Rikardo - Nikolić ---------
Janković ------------------- Enake
---------- Pantić - Šćekić ----------

Ovako bih igrao svaku utakmicu, da bar može neko da trči i centrira ovoj dvojici napred. Mada je upitno Nikolić ili Ivanović, ali ajde...
Mani ovo sa krilima koja ulaze u sredinu, kad nam bekovi ofanzivno ne služe ničemu.
To može ako Ćela igra štopera, Enake beka, pa da vidimo. Mislim pre svega na utakmice sa ovakvim ekipama, manite me sa defanzivom Enakea. Ali opet džaba kad je s druge strane Urošević.
Đerlek te u sredinu, te na krilo (a Enake na klupi), vidi se da se forsira bespotrebno skroz, jer od te priče nema 'leba.
 

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Mnogo tankih mesta u timu imamo.

Da imamo pravog napadaca, ovo bi bila min petarda.

Levi bek nam je nivo amatera. Lakse bi mi bilo neka stavi dete iz Teleoptika, pa neka bude kao sa Svetom, neka gresi, al mozda i bude nesto za par sezona.

Inace, Jankovic je doktor, samo kad hoce.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top