Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.476
Локација
Beograd
I Gogua nam je prispeo iz Skandinavije, kao pobožan čovek i dobar fudbaler, pa se posle ovde propio, jer, ne zaboravimo da je ovde piće mnogo (,,mlogo,, što bi reko Pižon) jeftinije nego u Skandinaviji i da je do njega mnogo lakše doći, te se ponadajmo da Musa nije sklon porocima koji bi mu ometali karijeru, a obavezno mu objasniti šta znači naša izreka ,,kako Musa dere jarca,,...i da to onda primenjuje na utakmicama...posebice na derbijima...

Šta da vam kažem, počeo sam da gledam njegov klip, ali...tamo se igra fudbal u kome ima dosta prostora za igru, a kad na oranicama naše Njiva lige protivnik ,,parkira autobus,, ispred 16m a sudija te redovno krade, onda prosto čovek da se zapita da li je isti sport u pitanju, i ima li smisla gledati Musin klip do kraja...

Neko reče da je ovo najava da Janković odlazi, a ja davno još obećah da ću se napiti (k'o Gogua) kad se to (konačno) desi...a onda se setih da je Musa ipak stranac, i samo se nadam da ovo nije najava da Rikardo odlazi, po sistemu, para nema, šta da se radi, dobili smo ponudu koja sve zadovoljava, a doveli smo vam crnca pa šta ćete više, jerbo - nemamo mi luksuz da ,,držimo višak,, stranaca u timu koji (zbog propisa FSS, i kako kad Zvezdi odgovara) ne mogu da igraju u isto vreme u timu...

U svakom slučaju, ako Musa stvarno dolazi, eto, mi za pravoslavnu Novu Godinu dobismo poklon, a da li je u ,,paketiću,, mačka u džaku, tigar ili crni panter, ostaje nam da u budućnosti vidimo...
Kao i to ko još dolazi, a ko odlazi, i može li Partizan konačno da počne da pobeđuje u nizu - i da tako i završi sezonu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
al kad procitam
"imao mnogo unosniju ponutu iz turske, ali eto odabrao Partizan jer..."
tacno mi dodje da se uneredim... ma nije nego...
jos da napisu "natcovecanskim naporom uprave, sve uz podrsku vrhovnog vozda" pa da se defenitivno oduzmemo od srece... :(
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
232
Reaction score
1.364
Локација
Western filmova
Sve mi ovo izgleda, da ga neki menadžer uvaljuje za neke procente. Naravno u saradnji sa parazitima u upravi. Gadno se ovde radi protiv Partizana. Ovaj ni u predhodnom klubu nije bio Bog zna šta. Zar nije važilo pravilo kod Ilijeva, da ako već dolazi strani igrač, da mora biti kvalitetniji od domaćeg i mora evidentno praviti razliku... Šta je sada ovo? Lopine jedne! Na koga će se vaditi, kada skroz na skroz unište Partizan? Onda će se kao spasitelj pojaviti njegovo visočanstvo. Pu.... Ni ime ne mogu da mu izgovorim. Od koga mi zavisimo...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.294
Локација
Kej Republika
Musa Njie je krajem prošle nedelje bio u Beogradu, gde je sa čelnicima Partizana, u velikoj tajnosti dogovorio transfer, uprkos bogatijim ponudama drugih klubova iz Evrope, pre svega Turske. Između dve strane posredovao je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, danas uspešni menadžer Milan Dudić

Pametnom dosta. Ivice pusi ga Vazuri dok vas snima Zeljko a Vuletic drka pored.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Od slučaja Solomon više klipove ne gledam, taj me oduševio na klipovima iz Hrvatske lige, mislio sam ima da pokida kod nas...
Ništa, bato, dok ne istrči na teren u svetom dresu, bar na pripremama...

Realnost, situacija u klubu i iskustva sa ovakvom upravom nam ne daju nimalo osnova za optimizam...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Kao sto neko vec rece, ne deluje kao igrac za nase oranice i protivnicke bunkere...Vise je igrac za evropske utakmice gde se igra otvorenije i gde smo proteklih godina dosta golova dali iz brze tranzicije...Za ovu nasu ligu nama trebaju igraci poteza, znalci sa loptom, kao sto su bili Leo i Moreira, ali oni naravno kostaju...Zelim mu dobrodoslicu i da nas sve iznenadi dobrim partijama.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
I to u ekipi koja je u poslednjem kolu izborila baraž za opstanak ... mozda budu imali sreće pa i pogode (s obzirom da na broj promašaja u poslednje vrijeme)

Uprava napolje! Iglice na liječenje!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.426
Локација
U Kinšasi
Valjda sa pravom otkupa, sto mu dodje sigurno se vraca. Ko bi to kupio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top