Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Stresla me neka hladnoća,oblio me hladan znoj dok sam čitao sastav igrača na početku priprema i odahnuo,težak kamen mi je spao sa srca .........Đilas ostaje i na ovim pripremama. Posle tog saznanja sve ostalo u vezi priprema koje vodi zemljak iz Štitara sa saradnikom bombašem i bulumentom sa gornje slike je nebitno jer "samo je nebo granica". Uhhhhhhhhh
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nek je sa srećom momcima, toliko.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Na prste jedne ruke možemo da navedemo prijateljske utakmice sa ozbiljnim ekipama u poslednje dve decenije, tako da to nije ništa novo. Sećam se krajem devedesetih mečeva sa Barselonom i Valensijom, nešto kasnije.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ne želim da umanjim suštinu tvog upisa, ali mislim da mi počinjemo takmičenje dobrano pre nego što se igrači klubova iz najjačih liga vrate sa svojih odmora.

Dotle smo, nažalost, stigli.

Donekle si u pravu. Ali sam siguran da se dosta priprema velikih klubova iz Zapadne Evrope
makar djelimično poklapa s našim pripremama, a kao što rekoh - ne mora to Real Madrid biti,
a i ne moramo mi tom timu protiv kojeg igramo takođe biti "generalka".

Mislim da bi bilo dobro da "generalka" protiv velikog evropskog tima postane tradicija tj.
nešto što je normalno.


Ako hoćeš da budeš najbolji, moraš da trčiš s najboljima.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Klubovi iz Zapadne Evrope nemaju zimsku pauzu, zimsko lađenje muda (takozvane pripreme), imaju dvomeče u kupu itd...

Pošto je ostao isti kondicioni, a nažalost i glavni "trener", možemo da očekujemo nepobedivost cigana u derbiju, borbu za vicešampionsku titulu, kup samo da ne izvučemo komšije, Evropa da nam da neke Albance ili Azere, pa da kidamo. Izašli smo iz blata domaće lige, mi samo igramo sa elitom.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Zašto i dalje slijepo vjerujem da ce u ovoj sezoni biti bolje, a znam da je isti trener, znam da je isti kondicioni trener... Kako ovaj za godinu dana nije uspio naci dva krštena čovjeka da budu u sklopu stručnog štaba? Ja se i dalje nadam nečemu, ako se pojačamo na još nekim pozicijama...

Mada, ovaj genije na klupi isto koliko se i nadam, toliko mi i uliva strah i nepovjerenje, stvarno da čovjek ne zna šta da misli. Nadam se da će se pronaći neka hemija koja će dati rezultat, momci da vas obiđu povrede i da budete oni pravi!
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Ma kada bi neko pao sa Marsa ne bi imao nikakvu primedbu na to što smo postigli prošle godine( mislim na Kup i prolaz u Evropu, prolaz iz grupnog takmičenja, možda bi tom sa Marsa i 2 mesto u domaćem prvenstvu bilo za pohvalu potpuno opravdano).

Problem je što nam je igra bila bezvezna, mnogo lošija od pretprošle takmičarske sezone.
Sa tim konceptom igre mi ulazimo u sezonu 2018/19 i zbog toga su ljudi sumnjičavi a neki i užasnuti.
Šta je tu je.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pošto je ostao isti kondicioni, a nažalost i glavni "trener", možemo da očekujemo nepobedivost cigana u derbiju, borbu za vicešampionsku titulu, kup samo da ne izvučemo komšije, Evropa da nam da neke Albance ili Azere, pa da kidamo. Izašli smo iz blata domaće lige, mi samo igramo sa elitom.

Koliko je BITAN kondicioni trener moze da se vidi na slucaju EP u Litvaniji 2011(kosarka),gde je Makedoniju vodio Italijan iz Siene (Poketino bese valjda) i koji je kao madjionicar USPEO da Ilijevski igra u proseku 39.40,Antic 38.00, i nas Grobar Mc Calebb igrao oko 36 min.Najbolji evriopski kondicioni trener ih je unistio fizicki na pripremama,ali su posle igrali bez problema svaki dan po 37-38 min,Vlado bez odmora.Sa 7 igraca polufinale.Cak je jedna NBA Spanija do 35 min bila egal u polufinalu.
Hocu da kazem,ono sto svi znaju,da je fizicka priprema igraca osnova za svako ozbiljno bavljenje sportom.Ovog "naseg" nesrecnog Djukica uopste ta tema NE ZANIMA.Da ga zanima,potrazio bi nekog Spanca,pitao bi nekog naseg strucnjaka.Ovaj stvor nas busi,njega zabole za kondiciju,Partizan.Jos nam se sere po faci sa onim njegovim debilnim izjavama.Smeje nam se.Debile u Upravi takodje boli qrac,njima je vas Duche iz Srbije vec naredio sta je naredio,tako da ce normalno cutati ko pizde.Da mi osvojimo titulu ove godine-to nema teoretske sanse.To pickousti nece dozvoliti.Ali sa ovim iz Stitara mi i nemamo nameru da se borimo.E tu je nasa tragedija.Mi se 2 gidina sa ovim debilom uopste ne borimo za titulu.Neka ide i ova sezona u qrac,ali da vec od sada zajedno sa ovim seljakom iz Spanije padne citava ona bagra koja vodi Partizan.I neka taj proces pocne vec od Oktobra(tada ce nam cigani bezati 6-8 bodova),pa da u Maju sve leti u nebo.Mada ja sam toliko pesimistican da mislim da ce cigani biti prvaci dok god "novi Franko" bude na vlasti.A na moju veliku zalost bice bar jos 10 godina.Jedino ako ga Zapad+Istok ne sutne...Kako god,slede nam teske godine.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Stvar je u tome što je Partizan doveden na nivo (dosta nizak) da na terenu gubi. Ne moraju više ništa da nameštaju.

Koliko je dripac ozbiljan trener govori to da nema nijednog saradnika. Pa kako to može da trenira profi fudbal?
On nema ni svog kondicionog, ni pomoćnike, ni skaute, nikoga nema. Stvarno treba biti kreten, pa mu još dati i toliku platu.
Za ovo što je on postigao, mogao je trener sa platom 5.000 mesečno. Možda bih i ja mogao.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Koliko pojačanja se pojavilo na početku priprema?
S koliko velikih klubova iz Zapadne Evrope igramo pripremne utakmice?
Neka svaki Partizanovac sebi odgovori na ova pitanja.

Želim nam da osvojimo Superligu, Kup i Ligu Evrope, a očekujem da
u prvenstvu budemo 2., možda uzmemo Kup i možda uđemo u grupnu
fazu LE. Dakle, očekujem slabiju sezonu od prošle, osim možda ako se
tokom ljeta silno ne pojačamo.


Koliko pojacanja?
Ni jedno krsteno..zivi bili pa vidjeli da opet krstenog igraca imat necemo.
Sa koliko ozbiljnih klubova?
Sa mnogo ozbiljnijih klubova u odnosu na nas.

Glavu dajem da Stojke odlazi na kraju prelaznog roka samo cekaju da se zavrsi svetsko prvenstvo kako bi dobili malo vece pare...Radamani ih je savjetovao to ;)

Ove sezone prognoziram sta ce se desiti.
Ispadamo u trecem kolu kvalifikacija za LE.
O tituli ni ne razmisljam kao o opciji...jer sa ovim amaterima nemate sto da se nadate nicemu.
Kup...necemo ni kup uzet..
Zivi bili pa vidjeli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Stresla me neka hladnoća,oblio me hladan znoj dok sam čitao sastav igrača na početku priprema i odahnuo,težak kamen mi je spao sa srca .........Đilas ostaje i na ovim pripremama. Posle tog saznanja sve ostalo u vezi priprema koje vodi zemljak iz Štitara sa saradnikom bombašem i bulumentom sa gornje slike je nebitno jer "samo je nebo granica". Uhhhhhhhhh

A propo Djilasa.... da nema njega ne bi navijaci dobili platice... samo toliko :wink:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Mogli su onda lepo Belivuka da vode na pripreme pa da svi znamo na cemu smo,a ne ovako kao da smo u Slagalici pa resavamo asocijacije vec tri godine.Kad malo bolje razmislim ipak su ovo njihove igre moj broj i ko zna,zna :icon-idea:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Iliev i sportski sektor su imali toliko promasaja za godinu ipo dana koliko se tesko moze priustiti za 5-6 godina. Nadam se da je ispunio kvotu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top