Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Свака част екипи пре свега на победи и карактеру. Батица је донео то нешто што нам је фалило, али да се не лажемо далеко смо од онога што би волели да гледамо. Зашто то кажем, па пре свега јер нам је тим, не састављан него склепан. Када погледам ову екипу Ивановић, Косовић, Урошевић, Шћекић, а има их још мени се дроб преврће. Све је то превише млако, не само за мој укус, већ генерално за ПФК!
Шћекић, очигледно као опција на коју се озбиљно рачуна, вечерас, против Мачве је у пар ситуација тако испао да је то неопростиво, уз пар неких клизећих који су завршавали далеко од лопте и противничких ногу. Да не би ширио овај пост у недоглед, за остале нећу писати, мислим да се све видело.

Још једном свака част на другом полувремену, победи и жељи. Али за нешто озбиљније превасходно треба попричати са пар ових играча. иначе ће нас скупо коштати.
Мора овде Батица још много да ради како би све ово довео у ред. А искрено мислим да то никада до краја неће успети. Бар не са оваквим играчима.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Jebote ovo je prvi put da smo igrali fo 90tog minuta,doduše prvo smo ladili muda.Pantić koliko god da mi drmne živac ponekad ima jednu odličnu osobinu,na malom prostoru ume da sačuva loptu,samo pusti pas da popravi.Ciganče posle Ćelavog mora na menjanje ramena i homokinetičkih zglobova.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nikolic meni uopste nije los, ali Ivanovic je ocaj, narocito kada igra na poziciji 10. Znaci ko njega stavi na tu poziciju taj ili ne zna ili ga je neko naterao. Prosto ne mogu da verujem da posle Besiktasa ga opet stave na tu poziciju, gde lik stvarno NE moze da igra.
Pantic konacno ulazi u formu. Bas dobar danas.
Zakaric tanko danas, mora mnogo brze da se oslobadja lopte.
Kosovic mnogo mi se svidjao ranije, ali sve vise se slazem sa vecinom ovde, nema od njega nista.
Urosevic ie gori od Miletica sa kosom.
Scekic nista posebno.
Ide na bolje fale dva tri igraca, 10ka podhitno!
Ivice napolje mrs!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nije ni Bata pao s Marsa. Igrao je sa takvim veličinama i kod takvih trenera, vidi on dobro gde škripi.
Samo još kad bi imao podršku kluba da otera koga treba i dovede šta treba...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Imao sam srecu da sam gledao samo drugo poluvrijeme tako da prvo necu ni komentarisati.

Ono sto mi najvise upada u oci (a i najvise prija) je sto mi igraci, kakvi god da su, izgledaju mnogo samouvjerenije i da se to vidi i iz stava na terenu. Jedan period dok je bio onaj bivsi mi je stvarno bilo mucno i samo iscekivanje utakmice dok sad kao da znam da cemo dobiti.

Bravo Bato! Cestitke golgeterima, pogotovo Nikolicu na prvencu pa da se pridruzuje Rikardu sto cesce.

E da, vidi se i po nacinu na koji slavimo koliko nam znaci svaki gol. Bravo!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sreća pa nam Zakarića ne povrijediše. Mislio sam da mu je rame iščašeno kad sam vidio onaj Aikido zahvat.

Slazem se ali mislim da danas nije trebao ni da igra. Bio je jedan od najgorih, puno je za njega Besiktas pa Macva 90 minuta. Bojim se radi ove njive danas da se nece vidjeti u cetvrtak na terenu.
Bato danas je trebao da igra Lola sa ovim mesarima !!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zakarića treba nakljukati drogom, steroidima, injekcijama i svim živim, samo da opet pokida protiv Turaka.
Poslije toga nek se liječi do derbija.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Veoma važna pobjeda...

Vidim da se kritikuje Zakarić. Meni je bio solidan. Borben. Namjestio onu šansu Pantiću u drugo. Imao onaj dobar pokušaj glavom u prvo kad je posle Kosović imao katastrofa promašaj.

Bata dao instrukcije da se u drugo poluvrijeme napada po lijevoj strani. Tako smo dali gol i imali još par šansi. Zakarić i Pantić su gotovo čitavo drugo poluvrijeme igrali zajedno lijevo. To je očigledno Batina taktika za drugo...

Zaniljivo. Bešiktaš kući u najjačem sastavu gubi od Antalijaspora 1-3 na poluvremenu. Igraju i Negredo i Babel...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tri boda se pišu. ostalo ...

Mnogo bolje drugo poluvreme ali i dalje je to daleko od prave igre jer prvo poluvreme je bio horor nad hororima. Ipak sa kakvim pojedinim igračima raspolažemo ovo je još i solidno. Nikolić bolji u drugom, gol +asistencija, Ivanović jeste asisitirao kod prvog gola ali opet loša njegova partija, Zakarić loš danas, možda ga i umor stigao... Sve u svemu najbitnije da smo dobili i da govna ciganska kukaju na prelaze i vuku linije da li je bio ofsajd kod prvog našeg gola.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
Bar jedan Miletic u timu a da me ne nervira :respectUvek mi drago kada se uspali seljanija pa je drknemo. Vidim da dosta ljudi po netu napada Baticu, ali nista on covek nije kriv jer tek kada prodje pripreme i prelazni rok mozemo da mu sudimo.I za sudiju i cigane koji citaju :angry-smiley-002: 'el ste se ponadale picketine a ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top