Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne vuku samo cigani linije, Ivica je zakljucan u toaleti 10´, a cuje se neka kesica kako susti :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.416
Локација
Beograd
1. Čestitke na ubedljivoj pobedi, pa čak i preokretu (iz keca u dvojku)! :clap :šal

2. Ali brate mili imali ste 70 minuta ,,praznog hoda,, tokom kojih se čovek non-stop pita zašto ste uopšte u Partizanu, a ne npr. u Mačvi, i zašto mi uopšte igramo ovu Njiva ligu?
Da, obrisali ste i zbrisali to u onim ostalim minutima, ali toliki ,,prazni hod,, ako nas nije koštao protiv Mačve, protiv nekog drugog itekako hoće, popravljajte, menjajte to...

3. Nisam ,,zamjetio,, kad ste promenili pravilo na Forumu da je dozvoljeno komentarisanje tokom utakmice?

Sve i da je tako, čemu onda to služi da stalno budemo u prilici da čitamo pljuvanje po našim igračima (razumljivo je i zašto,i ja takođe pizdim i psujem pored TV-a, kad je nešto ili sve loše), ali ZAŠTO se onda kad se utakmica IPAK završi našom UBEDLJIVOM POBEDOM niko od ,,kritičara,, posle ne javi pa da kaže, jeste, loši ste (ili možda i niste baš tako i toliko loši), ali pobedili ste, i to ubedljivo, čestitam...
Pa zar je to tako teško, a opljunuti mnogo lakše, lepše i slađe?

4. Ko je osoba koja u Šapcu celu utakmicu vrišti: ,,Igraaaaj, igraaaaj breee,, itd...?

5. Teraj dalje! :D
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Oko 65og minuta, pri rezultatu 1:0, kamera je zumirala Baticu na par trenutaka. . .
Dovoljno je bilo da vidim taj smireni, ali pun entuzijazma, pogled i da i ja zadrzim spokojnost. Od tog momenta nisam imao ni zrno sumnje da ih dobijamo. Koja razlika u odnosu na opa-u. . .
Sta bi bilo da je preuzeo na kraju prosle sezone, odradio prelazni rok . . .
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Više volim pobede na ovim našim livadama nego u Evropi! Samo kad vidim koliko nas svi mrze, jebem ih sve u usta ciganska!

Neću da kudim igrače koji večeras po mom mišljenju nisu odigrali dobro. Večeras samo pohvale:ziveli

Ćelavi je pokidao :picka-ciganska:!

Pantić, ima života u njemu!

Nikolić, mislim da može da napreduje. Bravo za gol i za kopačke!

Klajić, sve što je bilo do njega je odbranio! Bravo!

Rikardo, klasa.

Za kraj, bravo Batice!!! Tako se vodi ekipa, naoštrio ih je na poluvremenu samo tako!

Idemo dalje, samo jako:šal:šal
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Zakarić danas nije trebao da igra nego da se odmara za Turke. Doneo je dosta dobrog u igri i drago mi je što sam pogrešio u vezi njega ali nema snage za više od 60 minuta. U četvrtak sam mislio da će da se sruši negde na terenu tamo pred kraj utakmice. Recimo idelna situacija je da on bude starter a mali Kokir da ulazi kao izmena u drugom poluvremenu.

Danas je za pohvalu pobeda i pozrtvovanost protiv ovakvih seljaka, u drugom poluvremenu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Trebala nam je jedna ovakva pobjeda. Zagirali smo malo strpljivije, lopta je isla po zemlji umjesto nabijanja iste u tri lijepe citavo prvo poluvreme pa je moralo nesto dobro da se desi.

Nisam vidio Rikardov gol i po pisanju ovde pomislih zakucao neku bombu u raslje kad ono golmanov gol. Nema veze nek je ona samo usla. Upecatljiv mi je detalj kad je Rikardo dobio zuti karton jer ga je igrac Macve drzao za nogu (sudija pizdurino) i neko je od domacina dosao da mu nesto dobaci a on ga odjebao u fazonu mrs tamo cigane smrdljivi :D

Celavi unistio cigojnera gavrica pomislio sam nek ostane 1-1 svejedno mi je posle ovog. :D kao da smo pobjedili.

Ne znam sta bi rekao o Scekicu ali sam siguran da ce biti starter u cetvrtak i nadam se da ce pokidati.

Necu nista da kritikujem. Idemo sad u Carigrad treba dole neke poslove da zavrsimo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Апсолутно незадовољан утакмицом. Јесмо у другом играли боље али тек уласком Рикарда се видио помак. Замјерки Бати што је уопште одмарао најбоље морао је играти Валиенте, морао је играти Рикардо, морао је играти Здјелар. Друга замјерка Бати је очито форсирање двојца из МНЕ репрезентацији ни један од њих не заслужује дрес Партизана. Умјесто доласка овог Шћекића морао је доћи креативац на средини терена којег немамо. Трећа замјерка и то се надам да ће исправити Супер лига се мора играти са минимум 2 нападача. Јер када се игра бункер лако се један играч затвори и бункер онда ужасно тешко пробити. УПРАВА НАПОЉЕ!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Strasno vazna pobeda i rezultatski i psiholoski, sa Batom je dosao i onaj nesalomivi karakter koji smo poslednji put imali sa Nikolicem. Ima prostora za kritiku ali kad smognes snage da u finisu dodjes do preokreta sve se da oprostiti i to pokazuje koliko je ova ekipa zivnula psihicki nakon odlaska onog parazita koji je umrtvio nerve igracima. Cela Miletic prevaspitao onog cigana u Batinom stilu..... :picka-ciganska:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Veoma važna pobjeda...

Vidim da se kritikuje Zakarić. Meni je bio solidan. Borben. Namjestio onu šansu Pantiću u drugo. Imao onaj dobar pokušaj glavom u prvo kad je posle Kosović imao katastrofa promašaj.

Bata dao instrukcije da se u drugo poluvrijeme napada po lijevoj strani. Tako smo dali gol i imali još par šansi. Zakarić i Pantić su gotovo čitavo drugo poluvrijeme igrali zajedno lijevo. To je očigledno Batina taktika za drugo...

Zaniljivo. Bešiktaš kući u najjačem sastavu gubi od Antalijaspora 1-3 na poluvremenu. Igraju i Negredo i Babel...

Glavom je tukao Scekic ali zbog boje kopacki komentator ih nikako nije mogao razlikovati.
Jos jedna porodjena pobjeda. Nama treba minimum pet kvalitetnih igraca da bi na bilo sta licili. Znamo sa ih necemo dobiti, tako da Bato magicni stapic u ruke, pa sta bude bude.

Jel primjetio ko na pocetku i prikazu sastava na nasoj lijevoj strani pisalo Bogosavac :D
Jel najavljuju novu magicnu Ivicinu kupovini, ili su slucajno pogrijesili.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Bravo za pobedu momci :šal
U inat cigansturama sto smrde (jer vas sezona potseca na seksa perhani ), na ova seljandra sto se napalila, ciganskoj gorili sto je glumio sudija veceras i na kraj vrhovnog pizdoustog ciganina svih srpskih zemalja. Svima vama po jedna grobarska :angry-smiley-002: Hvala dovidjenja prijatno.

Cak je i Kljajic veceras bio solidan :D Celavi polomio rahiticnog ciganina u stilu bata zivotinja bije svabe. Teraj dalje sledeci su turci ima da ih karamo ruzno bice ludnica :navijac
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Isuvise sam pijan da bi komentarisao vise. Peko rakiju danas...jos mi se manta po glavi...
Bravo Batici i momcima na pobedi!
Хаххахахахахаха, и ја пијем дудару (без шећера) стару 17 година данас, тачније, пијуцкам лагано.

Извињавам се на оф топику, морао сам. ::)
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Glavom je tukao Scekic ali zbog boje kopacki komentator ih nikako nije mogao razlikovati.
Jos jedna porodjena pobjeda. Nama treba minimum pet kvalitetnih igraca da bi na bilo sta licili. Znamo sa ih necemo dobiti, tako da Bato magicni stapic u ruke, pa sta bude bude.

Jel primjetio ko na pocetku i prikazu sastava na nasoj lijevoj strani pisalo Bogosavac :D
Jel najavljuju novu magicnu Ivicinu kupovini, ili su slucajno pogrijesili.


Ne mogu sada da nađem snimak te sitaucije. Mislio sam i ja da je Šćekić, međutim posle sam vidio da je Zakarić, jer će Šćekić pokušao da ukliza na loptu posle odbrane golmana. Manje bitno, idemo dalje....

Pet igrača nećemo dobiti, ali kad bi makar dva. To bi bilo nešto...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top