Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.063
Reaction score
15.638
Локација
Храм фудбала
Zanimljiv ovaj projektovani sastav za veceras.
Mi fakticku nemamo ni jednu jedinu izmjenu koja bi nas mogla pokrenuti u slucaju negativnog rezultata.
I tako u 77. (namjerno ovaj min.) minutu rezultat 1-1, Batica pravi prvu izmjenu umjesto Sehovica ulazi Miletic. Grobari u nevjerici :pop
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Zaboravio si našeg najboljeg igrača. Ako krene naopako ulazi kapiten, koji je i dalje naš najbolji igrač sa 40 godina.

Pa kad da pas kao protiv ciganke za Đurđića, a Rikardo makazice. Tad će grobari biti u neverici:D
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mišljenje o današnjoj utakmici našeg FK Partizana?

vinjak.jpg
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nekad je zaista besmisleno komentarisati, kaze neko gore da ga nervira sto godinama igramo 4-2-3-1, a mi zapravo od kad je otisao Tomic i dosao Nikolic, pa potom i Djukic igramo 4-4-2, tek od kad je Bata tu poceli smo da igramo 4-2-3-1 s obzirom na to da nemamo ograce za 4-4-2.
I dalje ovde ima ljudi koji cekaju Godoa ( veruju da ce Suma da proigra).
Ljudi verujte da on zasluzuje da igra, video bi to neko na treningu makar, jer mi na utakmicama do sada od njega nista nismo videli.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
@Dzoni43,
jbt, a i ja Saleta već ,,arhivirao,, u istoriju...ono kao Bobek, Galić, Saša Ilić...zaboravih da on još uvek može da se STVARNO pojavi i na terenu, a ne samo da sa kolegom iz mlađih dana trenerom Batom negde igra šaha i domine...
Samo ne znam da li ga je i Bata ,,arhivirao,, samo za šah i domine, ili misli da Duh Koji (još uvek) Hoda može (ponekad) i da se pojavi na terenu...?

Imam utisak da Bata želi da ima ustaljenih prvih 11 i da nerado želi da nešto mnogo rotira (u prevodu, drugari iz mlađih dana Lola aut, Sale aut, i Skupoceni Žongler aut a crnogorski reprezentativci in), što se da naslutiti iz Batine izjave pre meča, a isto tako vidi se (čuje se) i da lično on nije bio za dovođenje nekog ,,na brzinu,, u poslednjem minutu prelaznog roka, nego da želi da do zime ,,gura,, sa ovim što ima...
Ne znam samo da li je baš potpuno svestan šta ima i dokle može da ,,izgura,,...?

Doduše i Marko Nikolić uopšte nije voleo mnogo da rotira ali njemu su u timu bili in Leo, Đuka, Evi, koji su cepali samo tako...
Trenutno samo Riki tek treba da dokaže da je Đuka, ali bez Lea i Evija - koje nemamo!
Da, trener ima pravo na svoje zamisli, a rezultati su merilo - čak i ako čovek nije čarobnjak ili alhemičar...u prevodu od čega je najbolje (ili kako) napraviti zlato...ili bar pitu...e, niko ga to i ne pita, nego mu uvek traži - zlato ili bar pitu...

Ne, ne želim ja sad nekog da uvredim sa ,,pravljenjem pite,, ali, Surdulica loše, Vranje jedva, Lučani ništa, Zemun jedva, Rad odložili, Šabac uz mnogo muke - to su činjenice o našem timu i Njiva ligi u kojoj treba da ,,guramo,, sve do zime, a i celo proleće (uz pojačanja - ako ih tada bude)...

Ali videćemo večeras...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Veoma bitna utakmica, pre pauze. Igrace treba dici mentalno koliko je to moguce.

Ocekujem barem vise borbe za titulu ove sezone, da se ne skidaju gace posle 5-6 odigranih kola. Ne smeju se gubiti bodovi na malim utakmicama, vec smo u minusu.

Nek mi pobedjujemo "male" rivale, a veciti ako je toliko dobar neka to pokaze u derbijima.

Nikome ne priznavati nista dok se to ne pokaze na terenu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sumino kretanje sa ostatkom tima je problematicno pri cemu oni ako se otvore od njega ne prime loptu na vrijeme. Voli da gusi tu loptu kao malo ko. Ne mogu nikako da zaboravim situaciju protiv litvanaca kad mu se otvorila kontra, Suma trci sam sa loptom i odjednom na 20 metara od gola staje, ceka da ga stignu trojica da bi mogao da ih dribla. Nevjerovatno. Naravno izgubio loptu, ja zamalo da se prevrnem sa foteljom unazad, zena mislila da se tucem s nekim u primacoj..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.063
Reaction score
15.638
Локација
Храм фудбала
Veoma bitna utakmica, pre pauze. Igrace treba dici mentalno koliko je to moguce.

Ocekujem barem vise borbe za titulu ove sezone, da se ne skidaju gace posle 5-6 odigranih kola. Ne smeju se gubiti bodovi na malim utakmicama, vec smo u minusu.

Nek mi pobedjujemo "male" rivale, a veciti ako je toliko dobar neka to pokaze u derbijima.

Nikome ne priznavati nista dok se to ne pokaze na terenu.

Ovde su jedino navijaci mentalno sjebani.
A igraci bi za razliku mogli da pokazu zbog cega su u Partizanu, i da opravdaju barem dio finansijskih primanja protiv jebene Macve.
Izadjes, zgazis i dovidjenja!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Sumino kretanje sa ostatkom tima je problematicno pri cemu oni ako se otvore od njega ne prime loptu na vrijeme. Voli da gusi tu loptu kao malo ko.
...
1. I obratno.
2. Osim Jankovića i Pantića, mada i ostali to rade ako uopšte do lopte uspeju da dođu...
3. Nije želja za prepirkom oko Žonglera samo sam ,,trenutno,, malo mentalno sjeban, kao što (s pravom!) reče kolega za Partizanove navijače...
4. A da li ću kasnije to biti više ili manje zavisi od večerašnje utakmice...
 

PfcNaissus

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
19
Reaction score
17
Локација
Niš
Ocekujem neki lepsi period za klub koji veceras pocinje nadam se, da u dobrom raspolozenju docekamo pauzu i pripremamo se za cigane. :napred-partizan:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo ce biti najteza utakmica za igrace jer su ispali u cetvrtak iz evrope i treba se vratiti u JSL kaljuzu. Ali sami su krivi sa svih strana su dobivali podrsku a igranje u evopi je najbolji izlog za njihove karijere. Pali su bez ispaljenog metka i neka se sada valjaju sa Backom i ostalim velikanima. Ovoj ekipi fali vodja i nedostatak karaktera je primjetan zato mislim da je jako vazno Lola da igra ovakve utakmice u JSL ako mu vec nisu vjerovali u evropi.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.567
Локација
CyberSpace
u timu bili in Leo, Đuka, Evi, koji su cepali samo tako...
..u drugom delu sezone, dok su ih u prvom svakog u određenom periodu terali i pitali se zašto su dovedeni, i Lea, pre njega Đuku a bio je na kraju jeseni i period kad je Evi bio "na tapetu"
lepo i kulturno bi bilo kad bi svako sebe zapitao i bar u privatnosti svog uma priznao sebi da li je isto mislio za neke igrače kad su došli i tek počeli da igraju za neki tim, i kasnije kad su pokazali klasu - pa ako nije da se bar uzdrži od javnih prozivki dok ne nauči to da prepozna :icon-confused:
da se ne osećate(-mo) loše zbog toga da vam kažem da malo ko to ume da prepozna tako rano, a neki od fudbala i zarađuju za život.. :confused-smiley-013:

btw. je l' neko zna što je klupska stranica nedostupna sada?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Jbg, i Kraljevina Jugoslavija i Staljin imali ,,dojave,, da će biti napadnuti, a oni mislili pa neće valjda Nemci i to baš sad... Al hteli su. Baš tad.
Mi 100 godina ,,dojavljujemo,, na Forumu ne dajte braćo da se desi da nam u fudbalu ,,cigani,, primenjuju ,,košarkaški scenario,,. I desilo se... Baš sad.
Možda su krenuli i sajtove da nam ukidaju, drugovi partizani gastarbajteri čuvajte ovaj ,,radio,, Slobodna Evropa Forum, da imamo gde da se okupljamo...
Aha, zezam se malo, možda nije napad na sajt nego neko samo pokrao kablove ili kuda i kako već ide taj internet...da ih proda u reciklažu...

Zezam se malo
a humor mi je crn
Gorane budalo
u oku si trn
onima iz ,,rupe,,
što sve bi da kupe
ili bar da kradnu
sve što im se svidi
Gorane budalo
NA UTAKMICU IDI!

:šal:napred-partizan::šal
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@zive
Kamo sreće da taj ciganski pederčić nije prešao prag naše škole.
Ali zamisli ti "slučajnost" da tvorzić otkupi igrača od Tule za milion evra, a onda Tula uzme od nas badnjaka uz klauzulu za otkup od milion evra...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Pobedite večeras pa da za 3 nedelje cigane zgromimo na JNA.
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Mozda sam propustio nesto,ali opet da pitam.Ima li negde prenos???
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top