Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Meni je fascinantna jedna stvar.
Kako smo svi odnosno vecina nas pali na fore Ivice Ilieva...
Sem one sezone kada ga je izvukao Leonardo sa Djurdjevicem, sve ostalo je katastrofa sto je dovodio u Partizan.
Ovo je isljucivo njegova kontinuirana losa selekcija.
Lik je umislio da je Lucano Modji.
Prvu sezonu moras da radis dobro da te navijaci zavole, a posle pocinjes da krades...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da se dotaknem Vakulkovog transfera kod nas. On je prvi igrac u X godina koji je prosao famoznu probu u Zemunelu. Na konferenciji kad je ugovor potpisan Iliev je rekao da su svi igraci trazili da ga potpise sto je rijetkost. Ja sam samo na osnovu toga mislio da smo dobili veliko pojacanje. Valjda igraci znaju s kim igraju?!
Dosao je u Djukine ruke i ja licno mislim bez ikakvih dokaza da je on upropasten od nase struke. Sada smo ga posudili u taj Arsenal u ukrajini i tamo ne igra.
Smatram da su ga Djuka i majstori sjebali nacisto.
Sjecam se dobro prijateljskih pripremnih kad je tek dosao i vidjelo se da ima pas i pregled igre. Mislim da smo mu dosli glave.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Pa ko ga je terao da prođe probu? Zna se da se to kod nas ne radi! Jer koji belac to uradi s Đavolom tikve sadi.
Crni brat Dijarrra i crni brat Draman su mogli da prođu probu bez posledica samo zato jer su sa sobom iz postojbine poneli moćnu zaštitu afričkih vračeva. :icon-lol:
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Драмани није прошао пробу зимус.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bata bi trebao da se zagleda koji put u Dramana , provjeri kako ide tamo u Teleoptiku jer ovo sada sto nam je na zadnjem veznom je kuso i grbavo. Ima i 20 godina, nije klinac.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Драмани није прошао пробу зимус.
Pa otkud onda kod nas ako nije prošao probu? Kako smo ga uzeli, na lepe oči?
Kažem ja, doneo dečak neku magiju iz Crne Afrike (nisam rekao Sandre, nego Crne!) i eto ti... :D ...op, evo ga kod nas!

He, he, ma zezam se, ipak, koliko se sećam nije bilo na lepe oči nego mislim da je igrao probu, ali se na probi povredio...pa je onda ipak primljen, tako nekako...potpisao ugovor sa Partizanom (jel beše bila promocija ili ne?) i onda je prosleđen Teleoptiku...Ima tamo još momaka koji su Partizanovi igrači, bar tako tvrdi Transfermarkt...
https://www.transfermarkt.co.uk/fk-teleoptik-zemun/startseite/verein/4646
Pitanje je da li bi Salu baš bio bolji od Zdjelara ili Kiće, ali očajnički bih želeo da vidim prvotimce Partizana u Teleoptiku i da li bi oni bili tamo bolji od okoline...
Kakva šteta da nije dozvoljena dvojna registracija, pa, rođače, da vidimo malo jesi li bolji ne samo od Bešiktaša, Bačke i Surdulice, nego i od Bežanije, Zlatibora, Sinđelića... Pa ako jesi ili nisi...da se pitamo za dalje...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Leti jos malo Ivica
 

Прилози

  • Screenshot_2018-09-03-20-07-41-487.jpeg
    Screenshot_2018-09-03-20-07-41-487.jpeg
    570 KB · Прегледа: 204

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nisam upućen u bilo kakve malverzacije prof.Vuletića, ali mi se čini da je on jedini koji je u kadar da sačini saopštenje ili obrazloženje za javnost a da istvoremeno ubode suštinu i ispiša se po gurbetima.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vuletic ni luk jeo ni luk mirisao po ovom pitanju. Nego fino Ilieva i Vazuru na tapetu!
S tim sto sam siguran da je ovaj prvi strucno lice koje je zaduzeno za igracki kadar, sumnjam da Vazura vadi zeceve iz sesira a Iliev prezentuje kao svoje.
Doduse ova poruka ne znaci mnogo..kako god mi novaca nemamo ni za sta kvalitetno a i da imamo daleko je decembar.
 

PfcNaissus

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
19
Reaction score
17
Локација
Niš
Profesor Vuletic je jedini iole cistog obraza u celoj upravi. Na svakoj utakmici bez prestanka terati, pa cemo videti imaju li imalo obraza te kreature u upravi.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Sigurno je bolji od svih štopera koje trenutno imamo na raspolaganju.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Pritisak sa svih strana i to sve diletanata koji su pokrali Partizan gore od ovih.Kako ih nije sramota jbt! Sta Milivoju Cirkovicu treba da se javlja i da pljuje.Lepo sam napisao skoro danas je in pljunuti po našem klubu dal od strane navijača (pojedinih) ili nekih bivših fudbalera. Jbt dokle je to doguralo kada kapiten reprezentacije u vaterpolu pljuje po VK Partizanu. Možda je i dobro na neki način da vidimo ko je ko
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top