Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Stojkovic - Vulicevic ,Valjente-Celavi Miletic -Sehovic ...Smiljanic -Zdjelar ,Pantic ,Zakaric -Tosic(kad se oporavi) Rikardo
Ovo je po meni trenutno nasa najjaca postava ...e sad da se Tosic jos oporavi ,pa da vidimo :s
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Mislim da Tošić može da igra iza napadača ima odličan pas nikako krilo nema brzinu nije više za to.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ako se stvarno sprema metla za Ivicu Ilijeva, nadam se dolasku Ivana Tomica na njegovo mesto a realnije ne da nam stize Babovic.
 
  • Like
Reactions: rus

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Babovicev tata makar ima novac i pomogao je X puta klubu. Da se razumijemo i ja sam za dolazak Ivana ali mislim da on ne bi htio nakon trenerske epizode kod nas..
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Slažem se to za Tomica, ali jbt valjda je skapirao da je jednostavno stvoren za SD mesto
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ko god da dođe radiće bolje od ivice. Evo random da izaberete člana ovog foruma biće minimum 5 puta bolji od ivice i to za 20 puta manje para.

Mada sam načuo(ne znam da li je istina) da se ivica i prase ugrađuju u plate igrača pa verovatno zato ivica i ima 9 života.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Slusajuci cesto izjave naših (ExYu) fudbalera, ne mogu a da ne primijetim koliko je kod velike većine njih izrazen nedostatak inteligencije.

Treba biti jako pažljiv i probirljiv kad se bilo ko od bivsih igraca bira za neku tako vaznu i zahtjevnu funkciju (trener, SD, predsjednik)

SD je jako zahtjevna funkcija, koja pored sposobnosti da se prepoznaju fudbalski i karakterni kvaliteti igrača ili trenera, zahtijeva i menadzerske vjestine i znanje, da se kvalitetno upravlja, budzetom, rizikom i investicijama u buducnost, kao i PRAVOVREMENIM donosenjem odluka.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ne znam da li je istina ono što priča Vulence prasence, ali pod pretostavkom da nam je dug (finansijski) 14 milki evra, a da su oni šatro umanjili prvobitni od 20 milki za 4 milke ..... to je kriminal epskih razmera.

Svaka dalja zaduživanja radi kupovine kojekakvih Sejdubi je zločin prema PFC. Ivica samo zbog slučaja Suma treba da bude nogiran u bulju napolje iz kluba.

Izbegavati unapred izgubljenu trku sa kurvom iz kolektora po svaku cenu, a čekati momenat da ih opet pošaljemo nazad u zamrzivač, kao onda kad su cvileli kad su im na licitacijama odnosili koševe i tostere iz kluba.

GREŠKA: Prebacite na temu "Uprava i marketing"
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jebao vas sve IliJev u bulju, osim ako niste - iznervirani istom grškom u izjavi buljaša - pisali pod stresom. I meni se dešavalo da napišem Ilijev...

Buljaš neka crkne, sa svim članovima uprave čije prezime počinje slovom "V".

Ovaj komentar se, naravno, ne odnosi na Pecin upis.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Iliev mora da ide za ove nedopustive propuste u selektiranju ekipe, e sad pitanje koliko je Iliev samostalno donosio odluke i da li ga je i ko pritiskao u vezi nekih igraca.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zaostala utakmica protiv Rada na našem stadionu igra se u sredu 19.septembra od 19h pred večiti derbi.

Izvor sa zvaničnog sajta FK-a.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Lepo su nam uvalili ovo. Cigani igraju 18. ls a mi sa ovima 19. A ako se ne varam a ne varam se i oni imaju tu jednu zaostalu zasto to nismo igrali u istoj nedelji?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Tražili smo da se Miletiću smanji kazna sa 2 na 1 utakmicu.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Zato sto nismo isti to je do sada valjda svima jasno. Naš može samo borba da probudi. Imam osećaj da ce da mu smanje kaznu da ispadne kako je nama sve dozvoljeno i da pojedini jos malo pljunu po nama.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Lepo su nam uvalili ovo. Cigani igraju 18. ls a mi sa ovima 19. A ako se ne varam a ne varam se i oni imaju tu jednu zaostalu zasto to nismo igrali u istoj nedelji?

Ja ovako razmisljam. Naguze ih prvo u LS a mi dobijamo proleter i rad i smanjimo zastatak na 2 boda. Roknemo ih u derbiju i dolazimo ispred njih, a onda zapocinje voda da ulazi u usi pa nista cudo i napredak da ih naguzi u krusevcu.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Stojkovic - Vulicevic ,Valjente-Celavi Miletic -Sehovic ...Smiljanic -Zdjelar ,Pantic ,Zakaric -Tosic(kad se oporavi) Rikardo
Ovo je po meni trenutno nasa najjaca postava ...e sad da se Tosic jos oporavi ,pa da vidimo :s
složio bih se za sve osim za Vuleta
ovaj rumun Enake je ako ne bolji onda isti kao i Vule pozadi a napred je mnogo bolji
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top