Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
To što su ga stavili u ,,Teleoptik,, nije bila nikakva ,,kazna,, ili ponižavanje nego su kombinovali igrače Partizana i u Partizanu i u Teleoptiku da bi dva tima sa dovoljno igrača uopšte mogli da odigraju utakmicu, zato jer su momci iz prvog tima Teleoptika igrali popodne protiv Javora, pa nisu mogli još i da se zamaraju prethodnom utakmicom sa Partizanom...

Uh!
Video sam je na nekoj utakmici...ulazi neka lepotica u crno-belom dresu na stadion, vidim na leđima dresa piše Enake, odmah sam skapirao da mu je supruga...
Enake, svaka čast! :clap
Enakeova suprugo, svaka čast! :clap
On mora povremeno da igra, ako ništa drugo, da bi takva lepotica bila na našem stadionu! :D

Pravda za bedevije, grobove i debele žene!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Po meni Siptar ili Hrvat u timu skoro pa obavezno ako ima kvalitet i zeli da dodje, neka mladje generacije vide da je to normalno i da fudbal kao sport nema veze sa smrdljivom politikom.A ne da odrastaju slusajuci i gledajuci ovaj mulj i talog po Srbiji koji im truje mozgove fasisoidnim idejama.

Naravno da je tako. Nismo mi stub SrBstva iz Krcunove rupe pa da pravimo cetnicku reprezentaciju. Pa evo Zakaric je valjda Hrvat i to je najbolji dokaz koliko smo mi veliki i Svetski klub.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Znam da nije tema nisam znao gde da okacim sliku. Ovo je skandal koje su boje zastave stavili!!!
 

Прилози

  • 20180910_205457.jpg
    20180910_205457.jpg
    771,8 KB · Прегледа: 243
  • Like
Reactions: Pop

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.645
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Da je Zakarić Hrvat, bio bi vicešampion Sveta u fudbalu, pardon nogometu, ali - nije...on samo igra u timu koji je vicešampion Srbije u fudbalu (ali ne i nogometu.)
Kako neko ovde na Forumu tim povodom (jeste Hrvat - nije Hrvat) davno reče on ti je čistokrvni kao i ovde toliko puta voljeni #51 Ognjen Ognjeni Ožegović i njegov je ,,zema,, iz istog mesta ili područja, kako li već beše...ali razlika je ipak u tome što Zakara ima znatno bolji centaršut ali dosta slabije koristi društvene mreže... :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledao sada pregled LN i nas Janković nekako uvek igra bolje pod palicom Tumbe nego za nas.. ne znam o čemu se tu radi.

Svakako očekujem makar 1 njegov gol u derbiju. Kurva će pasti !! ( Znam , znam da imamo 2 meča pre ciganske sns kurve)
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Gledao sada pregled LN i nas Janković nekako uvek igra bolje pod palicom Tumbe nego za nas.. ne znam o čemu se tu radi.

Svakako očekujem makar 1 njegov gol u derbiju. Kurva će pasti !! ( Znam , znam da imamo 2 meča pre ciganske sns kurve)
I ja se nadam da će on biti ključni igrač u derbiju, počeo je kod Bate sa solidnim partijama i valjalo bi da istraje do kraja
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
I ja ne mogu da se otmem utisku da je Jankovic drugi igrac kad igra za CG. Nadam se da ce takav postati i kod nas uskoro. Kod Nikolica je davao odlicne znake, kod prokletog djukica je sve to stalo, a nadam se da ce potpuno proraditi kod Bate.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Naš FK će sav prihod od utakmice sa Radom preusmeriti na pomoć za Dukija.

Hajmo da napunimo stadion i pomognemo našem malom drugaru.

Ko nije u mogućnosti da dođe na stadion.
Dušanu može pomoći i slanjem SMS poruke (potrebno je uneti proizvoljni karakter) na 5757 (100 dinara) ili uplatama na dinarski račun: 205-999-98 i devizni račun 0070800039876 otvoren kod Komercijalne banke.
 
Последња измена:

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
I ja ne mogu da se otmem utisku da je Jankovic drugi igrac kad igra za CG. Nadam se da ce takav postati i kod nas uskoro. Kod Nikolica je davao odlicne znake, kod prokletog djukica je sve to stalo, a nadam se da ce potpuno proraditi kod Bate.


Bar 5 puta sam pisao o tome. Totalno drugačiji igrač. Veliki majstor ali i izuzetno sujetan. Njega nije toliko poremetio stitarac koliko dolazak Tosica, kad su ga makli sa njegove pozicije.

Sinoć nakon jednog izgubljenog duela neki lik mu vice sa tribine “Jankoviću, bori se bre” na sto se ovaj u sred utakmice okrece i gleda ga znacajno gleda par sekundi. Nevjerovatno stvarno. Doduse posije toga je bio mnogo aktivniji i borbeniji, čak je i gol dao. Igrac kojeg non stop neko mora da gura.

Kosović je takodje dosta dobro odigrao sinoć.

Nadam se da će Mirković uspjeti da iskoristi pozitivan momentum kod nekih igrača i posere se po lobotomiranima.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.062
Локација
Yaoundé
Kakva su ovo govanca pored imena reprezentacija?
Управо то што си написао... изгледа да је извучено са овог несрећног заштитног знака такмичења...

cb83f4e73e004999b2da2c9066ec0c72.jpg


https://www.uefa.com/uefanationsleague/index.html

... свакој репрезентацији доделили тај ромб у неким бојама и нама је, гле чуда, запала боја говнета...
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Jel gledao neko mladu reprezentaciju kako su odigrali markovic i pantic?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top