Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
Ekipa se trenutno nalazi na visecem mostu koji vodi od djukica ka Bati. Nista ovo nije cudno i dobar je znak sto belezimo pobede dok smo na tom klimavom mostu. Neverovatno je koliko smo fizicki nespremni, Pantic nije mogao da stoji zadnjih 10 min, a o gubitku ravnoteze vecine igraca pri svakom malo jacem duelu da ne govorim. Vidi se neka doza agresije i vece energije, zelje do onog momenta dok smo jos imali snage ali Bati tek predstoji veliki posao. Dok ne pocne zimski prelazni rok ne moze tu nista znacajno i konkretno da se odradi vec samo da se improvizuje u hodu.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Pratim Partizan godinama i pamtim mnoge generacije, ali kao ovu ........ nemam rijeci
Kosovic,Scekic,Zdjelar,Smiljanic ima li jos koji zadnji?
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
671
Reaction score
4.448
Локација
Kosovska Mitrovica
Bata nije doneo nikakvo poboljsanje. Mi smo igrali sa tri zadnja vezna protiv Proletera, ej bunker u ligi. Batino guranje Crnogoraca, ne zelim da komentarisem. Samo se pitam, da li Vazura i Ivica, mirno spavaju. Da l' ih grize savest bar malo. Umesto da lepo gledam Barsu protiv Sosijedada kao gospodin covek, ja gledam mrtvi Vazurin Partizan. Ne znam, sta mogu jos u ovom trenutku da kazem, zesce sam ispizdeo. Iz utakmicu u utakmicu smo sve gori i gori. Dodje coveku da ne gleda vise razne Kosovice, Scekice, Pantice i ostale vedete. Jad, beda, bruka i ocaj.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.433
Локација
Македонија
Sta reci koju poruku poslati.
Igra gola kurcina jedino vredno su tri boda i odbrana penala Stojkovica ko ce mozda njega da iscupa iz kanala u ko je bio u ovaj zadnji period.
Ostali svi mi delovali na terenu u stilu jao gde mene nadje da igram na ovo sunce.
Teraj dalje na redu je Rad.

Upravo raspala jebem vam mater podanicku.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.412
Reaction score
11.779
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Bata nije doneo nikakvo poboljsanje. Mi smo igrali sa tri zadnja vezna protiv Proletera, ej bunker u ligi. Batino guranje Crnogoraca, ne zelim da komentarisem...Umesto da lepo gledam Barsu protiv Sosijedada kao gospodin covek, ja gledam mrtvi Vazurin Partizan…Dodje coveku da ne gleda vise razne Kosovice, Scekice, Pantice i ostale vedete. Jad, beda, bruka i ocaj...

Uzmi i ubij se.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.382
Локација
Beograd
Au Sunce ti ko sve igra u Partizanu! :krsti:

Kao ,,glavni kreatori,, igre jedan lelemud, jedan mrsomud i jedan trtomud!!! :banghead: Pa sve tako redom...
Pa pička mu materina, radije deca posle letnjeg raspusta krenu u školu nego što ,,fudbaleri,, Partizana ulaze u utakmicu! :banghead:
Kao da vas je puškom neko naterao da nosite taj dres! SRAM VAS BILO!!!
Ko li je vas slagao da treba se bavite ovom profesijom...? PA OVO NIJE FUDBAL!!! :gaah:

A ko je nas kleo nije dangubio - za neki dan mi sa najgorim timom i najkilavijim i najpogubljenijim ,,fudbalerima,, u poslednjih xxx godina ulazimo u derbi...

Ne valja Đukić, ne valja Suma, ne trebaju nam ni Ožegović ni Đole Jovanović...poštovali ste Batu dve utakmice, a sad vas već boli kurac!
Pas NE ZNATE da date čoveku na 5 metara od vas, a treba vam 5 minuta da svaku loptu ,,obradite,, pre nego što je izgubite!
Trčali bi vi meni krugove u Zemunelu samo tako, pa ako zaslužite da igrate eventualno na koji minut u Teleoptiku, OTKUD VI U PARTIZANU???!!! :krsti:

To što je sudija :picka-ciganska: i to što je Stojke odbranio penal i to što smo svu sreću potrošili danas za narednih xxx utakmica sve to sjebete time što nemate pojma...
Ali nemate.
Ej bre, Partizan u bunkeru protiv Proletera...

EJ BRE!!!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Prvo poluvreme bili smo izrazito losi a u drugom smo naglo popustili. I dokle vise da lose fudbalere krstimo " nedostatak koncentracije"
Srednji red Pantic, Kosovic, Jankovic, Scekic,Zdjelar,Smiljanic,Zakaric......svi na gomilu pa u Koreju, Bugarsku cvajtu,Andoru,Maltu....
Upravu u Mitrovicu, Pozarevac...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Bas volim što je juce Jovanovic dao gol za Lokeren. Prodaju se deca Partizana, a dovode debili poput Skekica ili povratnici Jankovic i Pantic. Bata nije uopste kriv za ovu igru, iako je trener. Igrace je dovodio glupi Ivica, a prostacina iz Stitara, koja ne zna recenicu da sastavi je podrzavala te igrace, jer o fudbalu blage veze nema. Jedina greska Bate je dovodjenje ovog Scekica, koji nlage veze nema. Nemamo veznog igraca krstenog, igra nam se svodi opet na neka ispucavanja, duge lopte. I gde je Enake, zasto Vulicevic igra? Ne kazem da je dobar, ali od Vulicevica sigurno bolji, a i stranac je.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.888
Efekat Mirkovica kao novog trenera u smislu neke energije i necega polako prolazi, i realno ovo ce biti ozbiljno mucenje do daljnjeg....

Cigani imaju ozbiljan fond igraca ali ipak verujem da mozemo da ih dobijemo...

Ako izgubimo bice to kraj ove sezone...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Lose, da losije ne moze,ne pamtim kad smo gori bili,da se nekako dobije Rad i onda da se dobro spremimo za cigane,realno to je kljuc ukoliko izgubimo mislim da cemo tesko da se vratimo ukoliko nekako dobijemo bice do kraja sve otvoeno kljucna sledeca nedelja....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top