Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kao što je Janković bio žrtvovan zbog Bambija, pa je igrao levo, tako se sad Zakarić žrtvuje zbog Jankovića.
Opet je bio asistent, u svakoj utakmici bar uradi nešto konkretno, da nam je bar on najveći problem... nemamo sredinu terena, Pantiću baš nije bio dan juče (malo češće se dešava u poslednje vreme), a iza njega nema ko da igra. Umesto da nam tu budu Everton i Brašanac npr., mi imamo izbor - Zdjelar, Kića, Šćekić i Lola.
Sve ostalo i nekako može da se pokrpi, Enake sigurno može da odigra nešto, pa Ćela na štopera u nekim utakmicama, ali sredina nas jebe samo tako...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.402
Локација
Beograd
..i to već godinama...

Pa zar je tako teško, za sve to vreme ukapirati da ako hoćeš neku igru onda MORA da postoji neka sredina koja ZNA i MOŽE nešto da uradi, i da se NE MOŽE igra kreirati putem golmana, štopera, bekova ili špica!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Gledao sam zadnjih 20 minuta utakmice, igraci su izgledali kao da na nogama imaju tegove od 5 kila. Posebno mi je upecatljiva situacija kad Rikardo odlicno u gradjenju izbaci cuvara ima otvoren put ka golu, a nema snage da potrci.

Iskreno se nadam da ovi momci zajedno sa Mirkovicem, u ove dvije utakmice imaju snage da ostanu u borbi za titulu.
 

PfcNaissus

Početnik
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
19
Reaction score
17
Локација
Niš
Iako smo bili katastrofalni protiv Proletera i igrali kukavicki, ja ocekujem da zgazimo cigane u nedelju . Titula je skoro nemoguca misija u ovakvoj drzavi gde zivimo, ali zato govna treba gaziti gde god da ih vidimo, verujem da ce Batica utegnuti ekipu da im slome noge, ako nista drugo!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Буразеру, да ли си реално поставио чланак из "Курира"?!
Најгора СНС-овска жута штампа; чак су тренутно по мом суду гори и од озлоглашеног "Информера", једини лист који им парира у негативном смислу је "Српски телеграф".
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Meni licno u slici smisao...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
И у тој фотографији нема ништа ново што не зна, верујем, већина Партизановаца овде на форуму.
А "Курир" је најгоре смеће, и најтоплије ти препоручујем, за твоје добро да их уопште не пратиш, а камоли промовишеш на форуму нас, Гробара.

Апелујем на модераторе да ако не овај, онда сваки следећи овакав испад било кога адекватно санкционишу.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Zamajava nas jer mu se ne ide od fotelje koju drzi, kakvo je to licemerije klubu nista u momentu ne ide celo opkruzenje je okrenuto oko ucesnika u ligi sampiona a on jos sedi sa pajtasima koji boli qurac za Partizan. Mozda ce u utorak da gleda Napoli I skenira protivnika za sledece kolo?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Ja kao veciti kriticar svega... mislim da stvarno ovaj vuletic u gradiciji krivice ima najmanje... jedini u ovom momentu bar daje znake zivota i prica ispred kluba...

A ako je dirnuo u simbol srpstva... popularnog Nola... jebi ga...

Ponovicu... jel neko video Ivicu Ilieva?
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Apsolutno se slažem. Ako uđemo u meč protiv Rada sa ciganima u mislima, loše nam se piše. Koliko mi je žao što je utakmica u 17h! Pa jel moguće da nije mogao barem neki kasniji termin?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Pozitivan psiholoski momenat i psiholoska prednost nakon pobede u derbiju ce logicno biti veca nego posle pobede nad Radom ali u sustini 3 boda su uvek 3 boda i svakoj utakmici do kraja mora da se pristupi kao da je derbi koliko god je to moguce jer mi prostora za predah nemamo.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Статус
Затворена за писање одговора.
Top