Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.425
Reaction score
11.845
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.897
Reaction score
7.765
Idemo jako, ali ne seljacki. Nikako crveni karton, ovaj samo vreba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.634
@LazarP
Не искључујем могућност да ће нас и Мажић покраде, али ови ће гарантовано нас покрасти.

Nas je Mazic vec krao, poprilicno puta. I u derbijima, i na ostalim utakmicama koje je sudio. Ne svim, ali na vecini jeste.
Kradje u derbijima su nesto sto je postalo nasa "svakodnevnica". Na kraju, nas klub se ne buni zbog toga, ne trazi izuzece nekih sudija kao cigani Mazicevo izuzece, pa sledbeno tome, rade nam sve sto nam rade...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.245
Reaction score
2.895
Za ovakav Partizan neko treba da odgovara...da ti kao rukovodilac dozvolis sebi da nemas dva spica,da tako udjes u sezonu,to je kriminal...
Imas ekipu gde imas 6-7bekova,od toga se ne zna ko je losiji od kog... 5 zadnja vezna i NI jednog ofanzivnog?!?(Pantic moze samo da glumi to)
Ali ipak ja verujem u pobedu u nedelju!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Cigani su proletos iz sudijske organizacije oterali bivšeg sudiju Karadžića, poslednjeg slobodoumnog u toj organizaciji.... ono što je ostalo je tuga, čemer i jad koji vonja na ciganiju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Primeniti oprobani recept koji su pronasli Stanoje i Nikolic - cvrsto pozadi, u meso, ruzno, cekati sansu iz kontri dok cigani glume malu barselonu, sudija da pusi kurac od nemoci da bilo sta promeni.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam za vas al ovu postavku bih aj voleo videti na delu u nedelju za koju mislim da je čvrsta. Stojke, Vule, Miletić, Valijente, Miletić (koliko god bio loš mislim da nije lošiji od Uroševića nažalost), Šćekić, Pantić, Janković, Ivanović, Zakarić, Gomeš. Na klupi imaš Nikolića ornog da uđe, Enakea po krilu ubaciti ako bude bilo potrebe, Kosovića i Lolu i to je to. E sad znam da su male šanse da Ivanović zaigra prvu al mislim da bi sad legao baš iza špica i znam da će gurati malog Markovića da igra, al šta je tu je.

Oprostite na duplom postu upravo pročitah na sportskim da će biti smanjen kapacitet i da će postojati 3 tampon zone, istok prema severu, sever prema istoku i još jedna na zapadu prema istoku. Ovo je ono o čemu smo pričali istok 100 posto naš, sad zapad što više ljudi da popuni centralu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Crno-beli sine,

Jedina stvar koju treba da uradiš u nedelju je da odereš grlo na JNA.
Ne daj gnjidama da otmu pobedu. Budi uz igrače i kad im ne ide. Guraj ih do pobede, a aškalijama zagorčaj svaki sekund bitisanja u HRAMU.
Neka se tresu i boje od pomisli da ih čeka gomila ludaka, koju baš ti predvodiš i braniš svoju svetinju!

U INAT SVIMA!!!
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Svi znamo da nam tim i nije neki, da nam fale igraci i na beku i u sredini i u napadu. Kakvi su takvi su, ali nasi su i mi druge nemamo!

Nazalost mi kao navijaci cesto govorimo/pisemo i prizeljkujemo da nam u timu budu 100% Grobari, ali opet znamo da to nije tako. Jer da jeste oni bi bas kao mi u nasim mislima svaku utakmicu kidisali i pojeli protivnika, nevezano za to sto su mozda igracki inferiorniji jer bi im u mislima bilo samo to ''igram za moj Partizan''. Surova realnost je ta da u nasem timu ima raznih, a mozda ponajmanje tih Grobara/Partizanstina koje mi prizeljkujemo koji bi kao Srdja Knezevic izgazili govna ciganska na terenu.

E pa kad vec niste to sto bismo mi voleli, ja se samo nadam da je i vama dragi fudbaleri Partizana prekipelo da slusate, gledate i citate vesti o vanserijskim uspesima podbanjickih govnara. Stvar je vrlo prosta ako vam se dovoljno skupilo, kao sto nama jeste svakako, i ako izadjete i odigrate muski u nedelju, svi mi navijaci Partizana nemamo o cemu da brinemo.

Ostro, disciplinovano, i posebna paznja na njihove frljoke iz prekida to je recepet za nedelju.

Srecno CRNO BELI!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top