Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Moja najava za derbi jer vidim da ste zaboravili da je jos neko osvajao bod/ove u LS. A upickali ste se i necete otici na derbi.
Ovo nisu 3 boda. Ovo su prosuta 6 boda.


Pozadi strpljivo, a svaki put kad uzmemo loptu pravo na gol. I neka se svaka akcija zavrsi sutem ili bar neuspelim centarsutem ili driblingom, a ne pogresnim dodavanjem.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Ja ne znam sto bi neko pri zdravoj pameti prizivao igrača koji nagazi protivnika ispadne faca i ostavi ekipu na cedilu?

Ja prizivam koga ja hocu iz sopstvenih razloga, jer verujem da to igracima budi neko ludilo koje nam je sada preko potrebno.

A kada se drznes da dajes takve kvalifikacije osobi koju ne poznajes licno, bolje se zapitaj o svojoj ''zdravoj pameti''.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sa ovakvim igrackim kadrom bez ikoga na klupi najmanje nam je potreban crveni karton ili neka takva glupost. Bata vjerovatno nece nikoga mijenjati do samog kraja jer mu moze uci samo Lola, u napadu - niko.

Pobjeda je san ali nam igra i X radi podjele bodova, ovo kazem jer cemo se na zimu sigurno pojacati a zatim je podjela bodova...
Ako dobijemo u nedelju smijem se usuditi da kazem - blizi smo tituli 'based on history'.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ja ne znam sto bi neko pri zdravoj pameti prizivao igrača koji nagazi protivnika ispadne faca i ostavi ekipu na cedilu?
I plus da autogol. Ali dobro razumem poentu da treba da se igra cvrsto, muski. Uostalom ekipa treba da bude ogledalo trenera a svi znamo da je Bata takav. Ostar i beskompromisan. Derbi uvek resava srce a ne pozicija na tabeli, trenutna forma, igre u Evropi itd.
Stalno se secam onog kupa kad smo ispali od mandova kad smo bili bolji 10 puta na terenu a Diara, Babo i Markec masili nemoguce. Bitno je da se sanse iskoriste a za to je potrebna koncentracija.
Ove nase "grupe" mi nisu jasne. Zar ne mogu da se dogovore kao ljudi da bar ovu utakmicu budemo ujedinjeni i napunimo nas Hram bez tampon zona i navijamo zajedno? Pa valjda smo ljudi a ne cigani.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Derbi je trenutak inspiracije, a ja se nadam da cemo mi biti inspirisani i previse. Realno da sam i sam igrac Partizana pa usao bih u par portala sportskih i procitao sta se pise sto u tekstu sto u komentarima. I sad da vidim kakvi tekstovi se pisu podcenjivacki a za drugu stranu autobus nazivaju nadmudrivanjem pa proradio bi mi inat da svima pokazem da nisam dzabe tu gde jesam. Da pokazem da vredim i da mogu da se nadigravam sa njima da oni nisu vanzemaljci. Preorao bih teren, zuti karton sigurno dobio al ne bih dao da se raduju u nasoj kuci. Zato daj pokazite taj revolt taj inat i pozitivan rezultat se moze izvuci. Rekao sam vec u jednom komentaru par strana iza da ko nije spreman da natopi dres znojem da ne treba da bude ni na klupi. A sto se tice ujedinjenja navijaca ja bih voleo da zabranjeni i partizanovci zajedno navijaju posto znam da je to pusta zelja nista istok ce biti nas a ove 3. ne zelim ni komentarisati.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
OFF:

Pošto ne znam ko više upravlja kojom stranicom, obratiću se ovoj kreaturi ovde.

Ne znam o čemu pričas, na kakvu organizaciju misliš, poprilično si nebitan lik da bi bilo šta organizovao protiv tebe. Pošto znaš ko sam, slobodno mi se javi na FB. Šifra: factory reset.

42205962_1096027037240342_2682028212438958080_n.jpg
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pantić 2.0
Debil....
Ima sigurno neko ko će reći da je na braniku Partizana...

Što se derbija tiče, moje želje se znaju pobeda, samo u meso bez respekta za nižu rasu. I meni ne smeta neki crveni u 87/89 samo u slučaju da ciganče bude polomljeno...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Iskreno ja se plasim da u ovoj ekipi jednostavno nema dovoljno igraca kojima je stalo i da ce cigani da nas odrade kao na proslom derbiju kad se videlo da nase igrace jednostavno nije briga da igraju srcem. Tu su da otaljaju, da se ne povrede, zarade platu i posle se prodaju napolje. Nadam se da grese i bicu na stadionu da podrzim moj Partizan
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.888
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Na prošlom derbiju je na klupi bila pičkica, pravim sistem, znači ciganska. Šta je ona mogla da probudi u igračima, kad ni njoj nije bilo stalo?

Sad verujem da će im Mirković bar malo objasniti šta znači derbi i kako se igra, kad neki već i sami to ne znaju.

Gazi gamad!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
У недељу када зора сване,
И сунце изнад Хумске гране,
Крени тада храбро Партизане,
На мусаве гарагане,

И не брини Партизане,
Јер Гробари ти леђа бране,
На све четри Хумске стране,
Само храбро на цигане,

Крени храбро за Гробаре играј,
С циганима сада се поиграј,
Нашег храма сада ти одбрани,
Нек се врате попишани ...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.717
Reaction score
54.976
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja prizivam koga ja hocu iz sopstvenih razloga, jer verujem da to igracima budi neko ludilo koje nam je sada preko potrebno.

A kada se drznes da dajes takve kvalifikacije osobi koju ne poznajes licno, bolje se zapitaj o svojoj ''zdravoj pameti''.
Može sto ludje to bolje...
I Miletić da pljune sudiju i jebe mu kevu.
Ustvari sto stati tu, daj da se skupimo mi s foruma da se pobijemo s romuljagama, evo ja ću onom treneru igrati kolaricu panicu s onom sektaskom brojanicom i dvanaestopalacnim crevom.
Postoji borba, muda i herc.
A postoje i glupi igrači koje navuku ko budale.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mozemo pricati za Zeljka Pantica sve i svasta al poslednjim specijalom je pogodio sustinu. Dzabe mi pricamo o vlasti ako nema ko da stane iza kluba. Djavla bi se oni sprdali sa nama da je minimum 10 hiljada ljudi na stadionu. Onaj sudija Djordjevic ili kako se zove ne bi se onako igrao sa nama i onaj cist prekrsaj da ne odsvira. I slazem se sa njim da u toku utakmice ne trebamo pominjati upravu i terati ih, od 90. ako bude bilo potrebe. Sto se mene tice ja cu pobedili ili izgubili vikati poltronima. Samo onima sa juga borcima za Partizan tesko da cemo objasniti ovo da treba podrska, satro govore da podrzavaju igrace a pre samo nekoliko nedelja imali transparent o poluproizvodima. Brate grobare koji citas ovo sad je vreme da sve sto se nakupilo u tebi prethodnih meseci kanalises na tribini na utakmici sa drzavnom droljetinom. Volim Partizan!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.202
nije pogodio sustinu nego tipicna zamena teza

uprava taj klub unistava iz dana u dan, to ne znaci da tribine treba da budu prazne medjutim prazne su izmedju ostalog i zbog njih i ta njihova zasluga nije mala
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top