Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.147
Reaction score
14.361
Локација
Brdo Banovo
Stanje na blagajnama, malo pre 18h...
Istok - ostalo bas malo..na ticketlineu valjda i nema vise
Zapad - tapkarosi prodaju ispred, ispod cene
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Shvatam ja tebe skroz, al boli me uvo ja ne dolazim na stadion zbog uprave ja dolazim zbog svog Partizana oni ce danas sutra otici Partizan ostaje. Cigani ce doci da se nasladjuju njima je u mislima pobeda od bar tri gola a ja ne zelim da im to priredimo ako pocne slucajno lose trebamo podrzati klub i gurati ga. Secam se koja je neverovatna pozitivna atmosfera vladala protiv Steue iako smo imali zaostatak, promasen penal. Na igrace itekako utice atmosfera sa stadiona, nas zadatak je da ih podrzimo i poguramo ka trijumfu. Neka daju sve od sebe, neka pokazu borbu ako sad ne osecaju da je trenutak tezak i da je ovo prekretnica za klub ne za ovu sezonu vec i za one naredne onda jednostavno ni mentalno nisu za ovaj klub. Takodje i za nas vazi ko je u mogucnosti da dodje, a da ne zeli zbog uprave, frakcija, lose igre ne treba ni za sezonu dve kad se budemo konsolidovali. Ovo je momenat od kojeg zavisi dosta toga moramo drzati prikljucak do zime do koje se nadam da ce ovi nasi eksperti nesto poduzeti.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Kad’ se svetla ugase, kad’ se zidovi poruše
Kada stah ti hrabrost popije
Kad’ su ulice pretesne, kad’ su noći preduge
I kada te svi napuste

Tada postaćes najjači, svoju pravdu ćes sprovesti
Svojom voljom najjače pobediti
Svoj revolt pokaži svima, tvoj bes caruje ovim gradom
Ovde nije poželjan svako…


Sa ulica odjekuje pobeda
Zvuk cokula kako marširaju
Odsjaj oštrice, na nebu tvoje ime piše
Svako zna tvoj lik, svako zna da ti si pobednik

Oni nikad neće shvatiti, niko te neće pratiti
Tvoju pobedu nikad neće priznati
Ali baš te briga za njih sve, kada tvoja pravda zadovoljna je
Kad’ se plaše da pomisle na tebe
, plaše se osvete.


Svoj revolt pokaži svima, gazi govna ljubimce režima!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Svakom od nas mesto je u nedelju na JNA.
Svakom od nas glasne žice treba da su izgrebane narednih 5 dana.
Svakom od nas treba da je jasno ko nam je protivnik, to je crvena sekta bez trunke morala u upravi,na terenu i na tribinama.

Zato povedi sina ,brata , ortaka ,komšiju ludaka i dodji u Hram da branimo svetinju od crvene pošasti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Hocemo 11 Batica na terenu !
1537621925246521.gif
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ljudi nešto sa mnom nije uredu.. Obično kad igramo neku bitnu, utakmicu(pogotovo derbi) euforija me drma nedelju dana pre tekme, sad NIŠTA, baš NIŠTA ne osećam. E sad je pitanje da li je to neki dobar znak ili loš, pojma nemam, bitno je da ih zgazimo!! Rezultat neću da prognoziram,zato što kad god kažem neki moj rezultat, dođe obrnuto, tako da neka bude sve u našu korist i ajdee bre da ih vratimo na zemlju, mnogo su poleteli!! TERZIĆU PIČKO JEBEMO TI SVEE:napred-partizan::partizan-fan::šal
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Mozzart najavljuje:

d0a736b021d7f1b14a318298b618075d43e60829.jpg


Inače, Šćekić dobija naše državljanstvo uskoro, pa će i Enake češće biti u kombinaciji.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskeno ja sam se nadao i dalje se nadam da Miletića stavlja umesto Markovića na štopera a Vulićevića na desnog beka. Vule je odigrao vrh utakmicu protiv Rada i pored te činjenice igrao je dosta derbija zna šta derbi nosi. Za ostatak tima manje više očekivano.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Miletic sa kosom izgleda posjeduje sveti gral. Zasto Zdjelar u ovako teskoj utakmici sa njim ni cvrstinu ni pas ne dobijamo, beskoristan covjek totalno.

Protiv Rada je ekipa imala smisla sa Panticem nazad sa Scekicem a Nikolic iza Ricarda. Jankovic se ubacivao u sredinu. Nikolic je zadnja 2 kola bio asistent za gol. Bojim se da Ricardo nece dotaci loptu cijelu utakmici bez Nikolica. Jos da dodam da ima fiziku za bitku u napadu.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Moje mišljenje takođe da Miletić mora da igra štopera, a desni bek Vule uz striktno defanzive zadatke, da ne ide često napred, da ima snage da ne ispada pozadi. Svi smo mi treneri :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa i ja sam isto pre utakmice sa Radom pisao za Pantića, po meni zadnji vezni sa ofanzivnom ulogom je vrh pozicija za njega al kad nemamo klasičnog pakera. A Nikolić koliko ga god neki osporavali dečko ima osećaj za prostor i nesebičan je, stavlja ekipu ispred sebe. Što se ne bi moglo reći za Rikarda. Sutra očekujem borbu iznad mogućnosti naših i samo tako im možemo parirati, svaka ekipa na svetu ako se odbrani bude nagrađena sa 2 3 prilike e mi te šanse moramo iskoristiti.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@pfc slazem se apsolutno a Markovic na klupu. Medjutim Zdjelar je 13 prase a mi ne mozemo da priustimo igraca manje. Bata ocigledno ide da ne primimo gol tj ne izgubimo sto ima smisla jer nam i X igra ali onda bih stavio Lolu sa Scekicem, mada ponavljam bilo je dobro protiv Rada sa Panticem i Scekicem...nemam pojma necu vise komentarisati postavu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top