Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Danas se igra utakmica koja sa fudbalskom igrom nema mnogo dodirnih tačaka, danas se vodi odbrambeni rat.

Jedan narod, slovenski narod, ume da pobedi u svakom ratu. Vidi ga ovako:

"
Солнце моë - взгляни на меня,
Моя ладонь превратилась в кулак,
И если есть порох - дай огня.
Вот так…
"

Fudbaleri Partizana, svi na Google Translate. Jebite im majke, ciganske.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Danas je ulog veliki - 6 bodova !!!

Veliki je pritisak, videcemo kako cemo se snaci u ovoj situaciji. Pobedom se vracamo u igru za titulu, bice tesko, ali na muci se poznaju junaci !!! Danas igramo protiv Pucvala Zvalavog, protiv SNS sistema, napred Partizan !!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Gledajući kladionice mislim da nikada nismo bili veći autsajderi protiv cigana na svom terenu , odlična prilika da se uzme ok lova :)

Cigani ko cigani , svakoj vlasti puše kurac , govna kakva ne postoje na ovom svetu , i zato ih treba silovati jako !!

Ricardo ti sledeći jebeš !
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Daj nam krv, daj nam znoj. Nek nas san sad bude tvoj !!! Sjetite se svega, naslova po novinama, pljuvanja u medijima, ubijene brace na ulicama, tretmana sve brace u ostalim klubovima SD.
Veceras su u nasoj kuci, u nasem hramu, tu gdje se samo mi pitamo...
Zgazite ih ih, istucite ih, pobjedite ih ...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Imam nekoliko želja danas.
Da Kića postane Badža.
Da Mesko ne padne, već izdrži duel i spakuje ga u malu mrežu.
Da Mileta ciganima otrese bubrege.
Da Stojke spusti roletne.
Da Danilo igrom zaradi povratak u Čelzi.
Da Rikardo oseti ciganku, bar dva puta.

Da im Bata prenese bar 20% njegovog derbi srca. Biće dovoljno.
Dovoljno da se državni tim dobije i ponizu u našoj kući. Našem hramu!

PUNI KUČKU!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.537
Reaction score
787
Samo hrabro, jako i pametno.
Da ne budemo previše euforično danas je dovoljno i 0-0, znači samo da ne izgubimo, a pobeda bi došla kao dar.
Sad je cilj do zimske pauze samo ostati u igri. A onda na zimu sa samo 3 kvalitetna pojačanja ( štoper, plejmeker i napadač kao pomoć Rikardu) imaćemo šanse da se borimo za titulu.

Verujem da će izaći tim koji je najavljen u mozzartu, to je naš najači tim.
Nikolić je bio verovatno ta dilema ali verovatno je to previše ofanzivno u ovom trenutku, on može zadnjih 15-20 minuta, umesto Zakarića ili Pantića, neverujem umesto Zdjelara.
Ne sviđaju mi se kritike pojedinih igrača jer očito da ljudi ne vide neke kvaliteta koje pojedinci donose.
Uvek sam bio protiv kritika Jevtovića jer on je značio puno onom šampionskom timu i Nikolić je to vidio, pa i taj Janković kad se uvede u red i radi sve što treba je sasvim dobar.
Sad je na tapetu Zdjelar. Tačno imao je padove koncentracije i nije sve radio kako treba ali on je dobar igrač i potreban nam je. Verujte isto kao što kritikujete njega još više bi kritikovali Evertona da on igra sad u paru sa Kosovićem.
Ovaj tim tek treba da se stabilizuje i danas je prilika da se vidi mogu li Zdjelar i Šćekić da završavaju posao koji je potreban Partizanu.
Iskreno verujem da će posle ovog derbija najviše pohvala dobiti Zdjelar, naravno računam da će biti još momaka za pohvalu poput Stojkovića, Ćele Miletića, Jankovića a možda i Rikarda.
 

Extreme 12

Početnik
Учлањен(а)
30.07.2018
Порука
8
Reaction score
9
Локација
Preko bare
Jako je vazno da svi ljudi budu zajedno danas.. nema podela, zajebi mrstanje ,prevlast , komplekse itd Jako vazna tekma ...otpor antifudbalu ,ciganisanju celog drustva,jednoumlju ,javasluku..svi zajedno OTPOR!!!...mislim da bi ova pobeda bila sladja nego ikad do sad!!samo jako
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Svi mi, a vjerujem i Bata i igraci, znaju protiv koga danas igramo. Znaju i da to nece biti samo jedna utakmica u moru drugih (iako od dolaska psiha svi protiv nas igraju tako). Znaju i da ce ih sigurno krasti, da nece svirati ni ocigledne faulove i ofsajde, a kamoli one koji su manje ocigledni (naravno, u nasu korist), dok ce njima svirati sve. Molim igrace Partizana da na to budu spremni (iako, kao sto rekoh, spremili su nas time sto nam to ne sviraju ni u ostalim, s tim da ce sad biti i gore) i da se zato bore za svaku loptu, da svakog igraca isprate (makar bio metar u ofsajdu), a isto tako i loptu (makar izasla metar).

Trenutno su oni protiv kojih cete igrati mozda jaci i kvalitetniji, ali lopta jeste okrugla i, kao sto gospodin Goran Tomic kaze, iako ce imati, i imaju, podrsku svih mogucih faktora, vas ce biti 11 na njihovih 11. Mozete vi to!

NAPRED PARTIZAN!
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Gledajući kladionice mislim da nikada nismo bili veći autsajderi protiv cigana na svom terenu
Ja se čak ne sećam da je ovilika razlika u kladionicama bila i kada smo 6 godina gazili gamad, kada nisu šut u okvir imali....nema veze nisu kladže blesave, kvotama će namamiti gomilu gargana da igraju, a na Bati + 11 na terenu je da im uskrate to zadovoljstvo
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Mali off: jel moze neko da mi da predlog kako da gledam arenu? Snalazim se non stop preko youtube live prenosa ali nije to to. Pre sam imao Kodi, ali ni to vise ne funkcionise.

Pa ako bi imao neko neki predlog bio bi mu vrlo zahvalan (mozda neki mu3 file koji provereno funkcionise)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top