Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Mali off: jel moze neko da mi da predlog kako da gledam arenu? Snalazim se non stop preko youtube live prenosa ali nije to to. Pre sam imao Kodi, ali ni to vise ne funkcionise.

Pa ako bi imao neko neki predlog bio bi mu vrlo zahvalan (mozda neki mu3 file koji provereno funkcionise)...

Imas mts stream to placas 50 din samo tu utakmicu, registrujes se preko mts broja i skine ti 50din kredita...

Zatim imas na fb stranicu Partizan video materijal (tu je uvek bio prenos i nikad nije seckalo)

Imas Mobdro link za download aplikaciju za android tu imas arene..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Nisu cigani toliko jaki da se ne mogu dobiti, udri muski bori se utakmica nece odluciti prvenstvo nego dobar rezultat ce znaciti veliko samopouzdanje za nastavak prvenstva. Napred momci, napred Bato, uprava napolje!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ajmo Partizane moj do pobede ,hajde da ih zgazimo jer ce ih sada najvise boleti,sada kada im je u glavi da su duplo jaci,hajde Partizane preko granice svojih mogucnosti,trcite momci,borite se ,izginite za crno beli dres ,za Partizanov grb. :napred-partizan::šal:pfc: Igrajmo taj tango...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Mi sa 1 napadacem a oni sa 4 na NASEM stadionu.
Ovo treba preziveti.
Napred Partizan!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.064
Reaction score
4.234
Локација
Humska 1
Hvala drugari!!!

Jedino dobro u ovoj podeli jeste, sto cigana na istoku vise i nema... (koliko sam mogao videti u ukljucenju). Ja mislim da je ovako nesto na derbiju nezabelezno do sada.

Ajmo momci, hrabro do pobede!!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
ima neki link, nisam kod kuce?
hvala
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top