Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.902
Reaction score
21.556
Isto kao sto je Djurdjevic dao gol rukama, isto tako je i ovo regularan gol
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Ovaj Partizan je Partizan koji želimo svi mi. Svi pravi grobari su tražili Partizan koji će da kida, pokaže muda, odvali ciganku, pa makar i ne pobedio. Dobili smo takav Partizan.
Juče lavina dobrih komentara nakon poraza od Budućnosti. To smo mi, Grobari.

Cigani su niža rasa, usrani klub i sportsko društvo. Gase se u košarci, vaterpolu, hokeju, ponovo pale, ne biraju metod kojim će doći do svog usranog cilja. Sinoć gledam sa "vatrenim" ciganinom ABA superkup i on za postignute poene kaže "bodovi". Pamti gol Šefika sa celog terena i veliča ga u legendu a pri tom ne zna da je isti igrao u Partizanu 3 puta pre toga. Cigani su polu-ljudi.
Oni nikada neće imati gospodstva, njihov trener je večeras pokazao osnovnu razliku između nas i njih. Pišam im se na bod.

Bata Mirković treba da dobije potpuno poverenje. Ovo veče treba da bude prelomno i za njega i za igrače. Partizan je sveto ime, stoga treba da ima dostojanstvenog trenera i igrače. Dobio ih je.

Napravili su maga od ciganskog trenera, čak su i grobari to počeli da prihvataju, ali sad je dokazano obratno. Stoga za LŠ odigrati patriJotski tiket 1-1 & 5+ na PSŽ.

Partizane, hvala ti što postojiš. Ti si moja sudbina, moja sreća jedina. Voli te grobar, majstor zanata svog.


P. S. Sudija Nenad Đokić, Užice.
Vodi računa ubuduće kad budeš šetao ovim gradom.

I još nešto. Sve do večeras sam navijao za rep. Srbije. Nije mi smetao ni ciganski dres, ni cigani u timu, ni Kokeza, ni rupa gde igraju utakmice. Od večeras za mene ne postoje. Mitre, Rukavina, Nastasiću (i još neko ako sam zaboravio) srećno vam u nastavku, ali sve što se dovodi u vezu sa FSS je od večeras umrlo.
Stojke, pokazao si večeras svoje pravo lice.

Ovo boldovano (FSS) je mozda i jedan od razloga sto je Stojketu uz ovu dodatnu kradju pukao film - naveo u toj izjavi ispred stadiona na kraju da nije cudo sto nam se protiv Svajcarske desavaju onakve stvari sto je indirektno generalno protiv naseg fudbala, jelte - i nadajmo se da je krenuo u sveopsti rat protiv bolesti srpskog fudbala zvana kurva ciganska! Sam nece moci al nadajmo se da ce povuci jos neke igrace sa sobom...

Sto se govana ciganskih tice... A sta vas cudi majku mu!? To su oni koji sire strane PRESTANIMO DA SE UBIJAMO pa op, ugasise u roku od dve godine dva mlada zivota bez ikakvog pokajanja... Pa su krenuli u rat protiv FSS-a i trazili kalcopoli uz pesmu NE TREBA NAM, PLACENA TITULA... rezultat je poznat, krenule su nadrealne scene tipa golovi iz gol auta, pa ovo veceras... Zadnje je jos borba za Kosovo sto im je ostalo (i tu imaju opste poznatu pesmicu protiv UEFE i pro Kosovo) pa gledajuci sled navedenih dogadjaja i situacija, znamo sta nas ceka.

Sto se nas tice, ja sam se potajno nadao bas ovakvoj utakmici i po meni je manje vise doktorski odigrano ovo! Svaka cast Bati! Pokazali smo Liverpulu i PSZ-u sta im je ciniti.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.542
Reaction score
803
Odlučili smo ih od fudbala.
Svakom našem igraču koji je istrčao na teren puno hvala i svaka čast, kao i Bati Mirkoviću.

Da kradu oduvek to se zna.
Samo u zadnje vreme pomeraju granice.
Ja verujem po svemu što se vidi da gola nije bilo.

Ali nije bitno da li je bilo ili ne, bitno je KAKO SE DONOSE ODLUKE.
Na tome treba javno da se insistira jer nema više "slobodnog sudijskog uverenja" sad je na delu "slobodno uverenje igrača zvezde koji sudije moraju da potvrde".
Grujić ni onu butinu Rnića nije video jer je stajao loše sa suprotne strane međutim igrači zvezde su rekli da je penal i on ga je sudio.
Večeras ni Grujić ni Đokić ništa nisu videli niti su svirali pogodak.
Tek pošto su igrači zvezde svojim sopstvenim uverenjem utvrdili da je gol, onda su tražili od sudija da to potvrde, a Đokić šta će mora im verovati a i zna čovek kakvu odluku treba da donese.
O ovakvom donošenju odluka treba javno govoriti na svakom mogućem mestu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pa u zemlji gde je čovek sa F dijagnozom predsednik-premijer-patrijarh, normalno je da se većina prilagodi istom i da se sa istim poistoveti te svako iskakanje iz šablona se razapinje po raznim Svinjomerima kao psihijatrijski slučaj.Živim za dan kada će seme svog ovog zla ležati nepomičan licem prema betonu.Neko će reći nije hrišćanski,zabole me baš.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Не треба земљу Србију изједначавати са њима, јер су они контра свему што су Србија и Срби. Борба за Партизан је борба и за праву Србију. Када удараш на цркву, предајеш своју територију ово им је нормално.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Najsmrdljiviji list u Srbiji, sa najsmrdljivijim vlasnikom, debilom Vucicevicem , vec poceo opasnu hajku prema Stojketu. Picke jedne, taj otpad od novine nije ni za potpalu drva, jebo vas donator Vucic. Inace, omiljeno penzionersko stivo krezubih bednika !!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.284
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Upada se ovde u ciganski spin.
Ne mogu da kažem da Stojkoviću izjava nije trebala jer je to nešto sto je njemu iskreno došlo i nema ničeg goreg nego kad ti neko ukrade nešto sto si pošteno zaslužio ( iako za gol ne znam da li je bio ili nije), ali sada umesto da se priča o neregularnom golu i tome da je jedan nikad slabiji Partizan otkinuo od kurca nikad jaču Srbiju, pardon zvezdu, svi pričaju o izjavi.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ja sam uveren da nije gol, al i da jeste i da nije, bice gol za njih, to je jasno, kao i na suprotnoj strani da je bila ista situacija, ne bi se priznao gol..... Cigani su izgradili ceo sistem, kao i Vucic, ovako mogu 20 godina, jedino smo mi protiv njih, u ostalim klubovima su instalirani njihovi ljudi, ili ljudi koji ce sve da aminuju radi funkcija...... Ovo koliko god bilo ocigledno, dzabe nam, nece nikad uvesti var, jer su oni uapostavili svoju demokratiju, svi su cigani, napravljena je jedna ciganska vecina, iza koje stoji drzava ili ti psiho gospodar univerzuma.... I sve ce da relativizuju, kad i njima bude ocigledno da kradu pozivace se na Toleta. Dzabe sto to nema veze sa mozgom. To je demokratija, nepismena, seljacka trula vecina, papci i svinjske glave, leteci automobili i slicna junad. Osudjeni smo na ovaj prljavi sljam, jbt, kako im zelim da im se sve raspadne i da ih pojedu jebeni kinezi.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Da kradu oduvek to se zna.
Samo u zadnje vreme pomeraju granice.

Bukvalno pomeraju granice, terena.

Ja ne mogu da verujem da je Tešović radio u grčkoj sa ovom gnjidom od trenera, nazovi. Prvo što mi je palo na pamet, kada su priznali gol, jeste onaj gol Bogunovića u daleko očiglednoj situaciji koji nisu priznali, pa onda asistenija iz gol-auta, pa ne svirani penali....kao čoveku u samrtnom ropcu ove scene mi se vrtele po glavi. Ceo jebeni život u njihovoj krađi! Ej bre pa jebeni krasnodar su prošle godine prošli tako što rusima nije priznat gol koji je cela evropa videla!!!

Svaka čast Bato, rastavio si večeras cigane sa momcima na terenu na sitna crevca. Ovo što si ti uradio onaj nesrećni đukić ne bi za narednih 50 derbija...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Strasno,sramota ! Kakava je ovo kradaj ..sve vam jebem!!!Jebem ti drzavu Srbiju i familiju jebem ovom pickoustom bolesniku!
Gde su te kamere sa gol linije?!?
Ako gledamo iz ovog ugla sto nam forsiraju,IZ TOG ISTOG UGLA SE VIDI I DA JE LOPTA IZASLA U GOL AUT PRILIKOM LETA ! (Pre nego sto je i stigla u 16 m)
UFFF ogorcen sam!!
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
U svoj toj ličnoj nabrijanosti i zanosu učinilo mi se da na tribine vidim nekog klinca Grobara kako slavi gol praveći znak omče oko vrata ciganima.
Kako su bili samo spremni za vešanja i čupanje glave.
Hvala ti Bato ovo smo MI ovo je NAŠ Partizan!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи Србија је окупирана отвореним издајницима, једина опозиција су људи који воле Партизан. Борба против власти је борба за Партизан.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Realno je bilo da ih roknemo sa jedan razlike,ili uz sudijsku kradju da govna izvuku X.
Imali smo rasterecen i psiholoski jaci tim od njih,oni nadmeni LS i psihov sudija ,u fazonu lako ce protiv nas.
Kad vec nece ili ne sme nasa vazalna uprava da istupi iz prvenstva,nek cepa ovako i prodaje igrace preko derbija i ostalih prvenstvenih utakmica,do nekih boljih i lepsih vremena.
SMRT FASIZMU!!!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.295
Reaction score
15.309
Локација
U pizdi materini
Meni su najjace kalasture ubedljivo, ocekivali su veceras da nas pregaze posle "uspeha" u Jevropi kao i na onom basket derbiju kada im je Ubica metnuo u poslednjem napadu, pa su dobili duplu grobarsku kurcinu.Boli ih ovo mnogo i tek ce da ih boli jebao ih vucic u usta ciganska zvalava.Pozdrav za sav ciganski nakot koji procita ovo :angry-smiley-002:
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Treba ih naterati da se blamiraju, da ovako kradu, da bude sve ocigledno da nista ne moze da ih opere, doci ce dan, kad tad, da ovo prestane, a da sve ostane zabelezeno i dokumentovano da ih jednom posaljemo u neku 5. Ligu gde im je i mesto, pa nek svinjske glave tamo igraju oko one njihove septicke jame.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top