Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Znas li zasto se nekim navijacima Partizana pripisuje karakterna osobina mazohizma? Zato sto i pored konstantnih orkestriranih kradja koje se sprovode po nalogu najvisih ljudi u drzavi protiv Partizana, pored smejanja u facu od ciganskog,vecinskog dela ove bedne nacije, iz nekog samo njemu poznatog razloga, umesto osecaja prezira i gadjenja prema svemu sto spada u moderno srpstvo i srpsku drzavu, oseca ljubav.

Srbijo, pusi mi kurac
Ti si degenerik

Poeni, a ujedno i kratak ban.
Mali Džin
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Прво, одличан Партизан то је то, Бата полако успоставља свој систем, треба времена верујем у њега.
Друго, они не могу поштено да нас победе, сад је најбитнија реакција из клуба и заштита Владе Стојковића,
ово што су почели неки да раде је болест, додуше они то раде сваки дан са својим "политичким противницима"
али то је њихово договорено препуцавање, са Стојковићем није морају из клуба да га заштите, много је Стојковић непријатности доживео од какао је 2010 прешао код нас а господа која нису за ову земљу Србију ништа урадили треба да знају да када је Стојковић константно бранио за репрезентацију ова земља је играла велика такмичења, али они то не би укапирали, јбг ограниченост.
Ако се по јутру дан познаје илити по линијама, после прошлог дербија и инцидента са линијама освојили смо дуплу круну.
Полако стрпљиво и опет ћемо :napred-partizan:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
ZBR je skupio poene za kratak ban pa ne može da vam odgovori tako da mu nemojte replicirati.
Ujedno i nemojte više skretati sa teme. Razumem, svima nam se sve zgadilo večeras ali tema je FK Partizan
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Poserem se na sve, jebem ti ja ovu zemlju i gde sam rodjen.. da mogu da odem i da se vise nikad ne vratim, da se okrenem i da zavrsim sa ovom farsom od zivota..jebem vam sve, seme vam se zatrovalo svima, Djokicu idiote majmuncino, ti si video..majku vam jebem sve ce da vam se vrati u zivotu, ako ima pravde vratice se vama, a ako ne ispastace pokolenja..
Igrali smo odlicno dok smo imali snage..to je jedno sto zameram, smenite vise tog kondicionog trenera..ali i takvi imali smo vise sansi i bili bolji, prosto neverovatno kako ih nismo dobili sa dva ili vise razlike
 

Boksy

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2018
Порука
2
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Stiven King je rekao u "Kasl Roku"

lstina se ne menja, ona je samo istina. Čista.
Ali pravda? Ona zavisi s koje strane nevidljive crte se nalaziš. Neki se izvuku. Provedu ostatak života trudeći se da zaborave ovo mesto. Neki nikada ne odu, ma koliko se trudili. Većina nas je s razlogom zarobljena ovde. Svako u ovom gradu ima nekakav greh ili kajanje... Nekakav kavez koji je sâm stvorio. A priča, ona tužna, o tome kako je do toga došlo: "Nisam ja, krivo je ovo mesto." Tako govorimo. Ali i to je priča. l ništa ne menja. Možda te je nešto pretvorilo u monstruma. lli si možda to bio od početka. Nije važno. Sada si ovde. Ovo je ono što jesi. Ovde živiš. Odavde potičeš.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Dnz0POmWsAAOCOE.jpg

A gde je sugavoj areni snimak ove kamere?
Na sve ove stvari mi smo davno navikli.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Nakon nerviranja posle kradje koju smo videli veceras, smetnuo sam s uma misao koja mi je bila u glavi do "gola" u drugom poluvremenu, a to je da sam ubedjen da mi uzimamo ligu ove sezone. Znao sam da je, kako god da se zavrsi derbi, titula nasa. Konacno smo videli ono sto smo ocekivali od ekipe u trenutku kada je dosao Bata. Ova utakmica je prekretnica, a pogotovo ce igraci biti naspanovani za nastavak sezone posle svega sto se veceras desilo.
CIGANSKA GOVEDA PUSITE GA!
TITULA JE NASA!!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Људи ко је Србин доказано је милион пута на дјелу. Вечерас је наша побједа доказано је колико су заправо јадни и немоћни. До краја само Партизанштина и :napred-partizan:
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Moramo ozbiljno napuniti tribine na sledećim utakmicama, bilo gostujućim bilo u hramu. Iz uprave da dignu glas , da budu dosadni stalno im trljati na nos ovu krađu.....ma poslati uefi kadrove sudijskih razbojništva. Kažem puniti tribine jer će već na prvoj da nas osakate. I još nešto. Svi pričamo o poklon golu. Niko ne pominje čitavo drugo pol suđenje tipa pipni ciganče i faul. Zdjelaru žuti a start sa dve noge nije. Kepec stojković davi pored aut linije igrača i kad se svira faul on demonstrativno baca loptu-u normalnom svetu žuti, ovde ne. O tome koliko ciganski treneri smrde, kakvi su ljudi pa setite se pižona koji šatro vezuje pertlu pa ćušne loptu da ukrade vreme-znate ono kad je leteo u kofe sa vodom. Šta očekivati od njih fer plej , gospodstvo , sportski duh ........ne biva
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da je ona Panticeva bomba usla zapad bi se srusio cini mi se.

Sad u inat svom snagom da igramo svaku utakmicu ovako i da sve zivo rasturimo. Nek im se smuci sto su krali.

Pred sledeci derbi ce biti manje od 5 bodova razlike siguran sam.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
najbolje od svega sto ne objavljuju komentare na b92 gde se pominje av i ciganka..

Ciganska mrtva govna , kao sto sam ranije pisao treba ih sve deportovati u usa ili englesku da te zemlje polako propadnu. sa tim jebanim ciganskim glavama ovde nikada nece biti bolje.

i da smo dobili danas titulu ne bi videli, to je vecini jasno. Ali zanimljivo je koliko se oni plase novog vozdovca pa moraju sve utakmice da nameste pa cak i derbi da pokradu .
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Miša Filipović je uspeo i da Miletića sa kosom, koji može da trči tri utakmice, baci u grčeve u 82. minutu.

Čak je i Partizan uprkos svima, pa i svojim navijačima, uspeo da razmontira nikad jaču zvezdu, i to u sred Srbije.

Čuda se dešavaju.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Ма, из управе да су хтели да туку ове џибере, довели би нападача, централног везног и левог бека, па им ни Ђокић не би помогао вечерас.

Тај дерби би требао да буде нека као светковина фудбала у Србији. Ја од када памтим, стално дербије морам да називам по судијама које су га одлучиле. Тако памтим Шипкин дерби, па неколико Бабарогићевих, па Радоманове дербије, па Јекнићеве дербије у неколико наврата, па Филиповићеве дербије, па Мажићеве дербије у два наврата, па Грујићеве дербије, Мајо Вујовић и Обрадовић копродукцију и овај вечерас, копродукцију Грујић - Ђокић. И шта каже "истраживачко новинарство" у Србији? Колико победа имају Вучићева говна више од нас?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
E, ovako:

Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su sumnjali u njegov "kvalitet".

Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su negativno opisivali igrače Partizana, koje je on doveo (Šćekić).

Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su patriotski videli razliku između Srbije i Srbije u kojoj Partizan igra jebeni fudbal.

Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su govorili kako je ciganka REALNO (majke vam jebem svima) igrački I TRENERSKI (još jednom vam majke jebem svima) bolja.

Moderacija Foruma ima da pregleda istoriju upisa svih članova od postavljanja Batice za trenera Partizana i da trajno odstrani sve one koji su u svoj User Name stavili odrednicu SRBIN.

Ako se ovo ne odradi, serem se na vašu Partizanštinu.

Jos neka zelja?? Imas srece sto sam dobre volje, pa ti sledi kratak ban.
ti ces da se seres na nasu Partizanstinu...

Spejs
 
Последња измена од уредника:

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Izvinite za off. Samo dopuna predhodnog posta o kontinuitetu ciganštine među kurvinim trenerima sa sve potonjom žabom koja je videla gol sa 60metara:picka-ciganska:
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Kao sto je Dule Vujošević jednom rekao,,Jel sam rekao da ce govna da kradu", tako je i nama bilo jasno, da delegiranjem Grujica, da je kradja u najavi. Momcima svaka cast. Ja sam ovde pred derbi napisao da ova nasa ekipa, iako po imenima jedna od losijih, mora da igra muški i borbeno i na kraju to su momci i uradili. Za mene je ovo pobeda. A sada se lepo i videlo, da iako su musavci potrosili 20 miliona na pojačanja,opet ne mogu polovinu da predju. Posebno neznalica Marin. Dzaba vam novci moji sinovci.

Volim Partizan
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sve ste napisali, ali nema potrebe za pominjanjem fizičke spreme večeras.

Kad onako odigramo 70 minuta, neizbežno je da dođe do malog pada.
Ja sam prezadovoljan. Pa ovde se pričalo kako su musavi spremniji 2x od nas, da mogu po 180 minuta da igraju... a realnost je da im nismo dozvolili da prdnu 93 minuta.

Suština je da ekipa mora da ponavlja ovakve utakmice u kontinuitetu, što je rekao i Bata, a što se nas navijača / "simpatizera" tiče - da nas ima više na stadionu, na JNA ili u gostima, svejedno, ko kako može.
Tim je osetio da može, navijači su osetili da tim može, daj da iskoristimo ovaj momentum.

I da i ja pozdravim onog nazovi navijača Partizana sa Kurir TV. Dajemo mu previše prostora, ali takav lik ne može biti navijač ni "simpatizer" Partizana, a da radi za ono smeće od portala / novina, pritom ćuti i neće ili ne sme da kaže istinu, da bi napredovao kao "novinar". Ne zanima me koliko dugo je išao na stadion i na koliko utakmica. A možda se i ne slaže sa nama... što opet dovodi do toga da taj nije ni Grobar ni Partizanovac.
Jel' ovo nikad gora ekipa Partizana, smrade? Jebali te galaktikosi musavi koje si veličao.
 
Последња измена:

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ima nas više koje je sramota ove države, što ovoj državi uopšte i pripadamo na bilo koji način...

Nego kada igramo sa učesnicom Lige šampiona koja treba da nam smesti nekoliko golova?
Koji je ovo bio tim komšinice? 1, 2 ili 3?
Mi smo večeras PONIZILI cigane, Bata je ponizio onog smrada na njihovoj klupi na svaki mogući način!

HVALA svim novinarima koji toliko pišu o njima zadnjih meseci. INATIĆEMO SE DO KRAJA!

P.S. Bio sam optimističan ubedljivo i kada nam je išlo dosta loše, tek sada sam i jako ću mirno spavati. Ko ne veruje u Partizan, pobede i titule i širi totalni (ili bilo kakav) pesimizam, možda je bolje da ide da gleda neki drugi klub jer u našoj istoriji nikada i ništa nije išlo glatko još od osnivanja. NUSKNVP!!!

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top