Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Ziv se ne moze ostati od ciganskih medija i njihovog predstavljanja kako u stvari cigani su odigrali najlosiju utakmicu, pa tako ispade da su njihovom voljom odigrali nerijeseno, a ne da smo ih mi urnisali i takticki i tehnicki. Znaci po ciganskim medijima, ispade da su oni imali los dan, a da se mi nismo nista pitali. Rasturili smo ih na proste jebene faktore, usrali im se u zivot i po ko zna koji put cupaju neki bijedni rezultat na osnovu sudijskih odluka. Nadam se da ce ove stvari jos vise motivisati i razljutiti Batu i igrace, pa da onda melju sve od reda, a onda na sljedecem derbiju da ih zakopamo totalno!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Nadam se da neću ovde morati više čitati kako je onaj kreten sa arene naš. Na početku utakmice, majstor Janković njihovom kretenu u punom trku izbija čistu loptu, „GrobariČokot“ naravno svira faul bez dileme! Nešto kasnije njihov kreten startuje sa dve noge na Zakaru, nije ni pipnuo loptu i „GrobariČokot“ jedva svira faul i naravno bez zutog kartona, iako je tom kretenu bio već 3. jak faul!! I šta na sve to kaze taj „naš“? „Sudija ima isti kriterijum“:banghead::buhaha
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Za "Matke22"
https://www.transfermarkt.co.uk/strahinja-pavlovic/profil/spieler/574671
Može solidno da se izgugla, suština je da se nadamo da će da uspe...

Dosta sam derbija gledao ali ovakvo ih davno nismo rastavili na delove.

Nisam optimista, situacija i okruženje u kojem je FKP , kao i celo SDP i svaki normalan čovek u našoj zemlji ne uliva mi optimizam, zlo i naopako je i trajaće.
Ostaje nam da se borimo uz SD Partizan, da preživimo pa da živimo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
...
Nešto kasnije njihov kreten startuje sa dve noge na Zakaru, nije ni pipnuo loptu i „GrobariČokot“ jedva svira faul i naravno bez zutog kartona, iako je tom kretenu bio već 3. jak faul!! I šta na sve to kaze taj „naš“? „Sudija ima isti kriterijum“:banghead::buhaha

To mi je ostalo upečatljivo, i ovaj musavi se još buni zbog faula, pa zamisli da mu je i žuti dao, govna bi napustila teren...

Evo i ovaj post iznad sve objašnjava.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...-srbija-ima-dva-sina-zvezdu-i-partizan/307137

"Iskoristio bih priliku da se iskreno iz srca izvinim svakom Srbinu. Zvuči kontradiktorno da sam to izjavio ja koji se po sto puta dnevno prekrstim. Moja poruka nije imala političku notu. "


govna jedna ciganska u upravi, ne smete da stanete u odbrani svog igraca i da ga zastite. Prvo je ono debelo prase dalo izjavu da je popricao sa ludim Zeksom i da vise ne sme politiku da spominje, a posle toga Stojke ide na pink da se izvini i da kaze da poruka nije imala politicku notu!

Sram da vas bude. Sramota me je sto ste deo naseg Partizana!!!

i da jebo vas, da vas jebo pussylips

oooo kakooo boli sto smo ih ponizili, ooo ucisniciii Lige prvaka pljuc!
ukor je morao pod hitno...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Jebem ti život, cela nacija u strahu od jednog čoveka... Ako neko slučajno i pomisli da kaže ono što misli mora u roku od 24h javno da mu se izvinjava ili ko zna šta može da se desi... Džamahirija je demokratija za ovo, eeej bre čovek zreo za ludačku košulju pita se za BUKVALNO SVE, zona sumraka...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Da li moze neko da mi kaze nesto vise o Strahinji Pavlovicu, prikljucen je treninzima prvog tima kazu da podseca na Blekija visok je 194 i 2001. je godiste? Sad ne znam koliko sa tom visinom moze biti okretan.

Ja sam ga gledao ono na sportklubu kad je bio turnir okolnih zemalja. I nije nesto okretan, ispadao je dosta puta, ali ni Milenkovica nismo gledali pre prvog tima, pa da mozemo da poredimo.

Dominirao je u skoku, samim tim sto je ogroman, pogotovo za mladje selekcije.

Secam se da smo posle tog turnira pisali utiske ovde na forumu, sve nas je odusevio Martin Novakovic, srednjak, a ne Pavlovic. Nego, ako Bata kaze da treba da se prikljuci, sigurno ima razloga za to.

Podrska za potez u svakom slucaju, volim kad se prikljucuju mladji igraci, da vidimo od kakvog su materijala
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Svakim potezom, bar kod mene, sve vise i vise :
- volim Partizan, posle ovakve "nepravde"
- mrzim upravu, jer nemaju obraz i kicmu i zato sto su izdajnici i saboteri
- mrzim zvezdu, jer su bez casti...

Inace, "provejava" njihov "adut" u odbrani ove sramote :
-....ko gubi ima pravo da se ljuti...!!!

Ej...ko gubi...?!!??

Kakav je to mentalni sklop. Ne preterujem, bukvalno su svi isti, na isti kalup.

Da li ima nesto vece od univerzuma ?
Izmedju nas i njih, razlika je veca nego "jedno brdo, a dva univerzuma"...
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Biću više kritičniji nego što se ovde piše jer mislim da nema razloga da se priča o nekoj euforiji ili drastičnom pomaku kvaliteta kod pojedinaca koji nose dres FKP. Pre svega moramo razumeti da cigančica nema naviku da kad igra domaću ligu da im se timovi sklanjaju tako da je lako zbog toga uvideti zašto su izgledali kako su izgledali (šok je to!). Ne mislim da su neki pojedinci pokazali naknadno znanje fudbala, osim što su igrali kako bi trebali da igraju svaku utakmicu srčano i borbeno, da nadomeste manjak kvaliteta kod pojedinaca (i za to evo svaka čast, ali mora svaka da se igra slično ako ništa dok se ne obezbedi rezultat!).
Ali u suštini neke stvari su bile problem. Kasnilo se debelo sa izmenama, Janković i dalje nije igrač za više od 50 minuta i to je to (jednostavno ostatak do kraja utakmice je skoro neupotrebljiv), Zakarić je bio uštopovan i bio čini mi se malo više povučen, pravili su on i Ćelavi blok kako u defanzivi tako i u ofanzivi, pretpostavljam da je to bila taktička zamisao da sa te strane je mnogo veća opasnost nego sa suprotne, ali smo nešto više žrtvovali ofanzivu. Markoviću znače ove utakmice ali i dalje mislim da treba da pored njega bude mnogo stasitiji i kvalitetniji igrač od španca (iako on nije odigrao loše utakmicu).
Takođe mislim da se Rikardo preterano i brzo istrošio jer nije imao alternativu u napadu, da nije ova govnarska uprava prodala Jovanovića savršeno bi se uklopio u napadačku priču sa njim (Nikolić po meni nije ni za jedan prvoligaški tim opcija a kamoli za Partizan).
O njihovom golu nemam šta da pričam, stajao sam u pravcu linije gola na istoku i po meni nije prošla celim obimom, ali to je ono što se pričalo i ranije (da bih pobedili moraš da razumeš da igraš u startu sa golom deficita).
Šteta drugo poluvreme nam je bilo nešto slabije i šteta što nismo dali taj drugi gol i zatvorili utakmicu.

Žao mi je ovog trećeg poluvremena gde je zapravo ceo trud da nas povuku sa njima u blato...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni je zao sto su ljudi vise pricali i novinari o tom golu nego o tome koliko smo mi njih razvalili. Dva gola prednosti minimum na poluvremenu. I koliko su nas samo na sitne faulove krali i svirali u njihovu korist. Bezobrazluk Stojkovica udara naseg igraca po glavi i onda udara loptu o pod i ne dobija zuti?? I potom odmah za odugovlacenje karton dobija Zakaric.. Nama nije sviran penal protiv Mladosti nad Rikardom cist, rezultat 0 0. Penal za Proleter diskutabilan, protiv Rada cist faul nad Jankovicem oko 16m nije ni doveden u razmatranje. Zao mi je Panticeve precke bas. Jasno je kao dan niko ovde ne prica o tome da je Jankovic ofanzivni vezni da mu ta pozicija lezi. Nama u zimskom prelaznom roku treba igrac na krilu ( ne znam u kakvom stanju ce biti Bambi). Fali nam ubica na spicu koliko vam god to zvucalo cudno al fali. Znam da ce biti cudno al moram napomenuti da Rikardo i u situaciji kod gola nije bar ni pogledao desno ka Jankovicu. Ja znam da spic mora imati dozu sebicnosti ali ne bas toliku da ne podignes glavu i ne pogledas jel imas jos nekog. Ljudi moramo naci levog beka, niko mi ne moze reci da mi nemamo defanzivnog boljeg beka u Super ligi od Miletica.

Deo posta obrisan.
Licne zelje sacuvajte za sebe.
Petar.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.391
Reaction score
10.398
Локација
okupirana Srbija
Govno cigansko iz Užica preti osvetom ako ga neko napadne, ima na b92 koga ne mrzi da traži.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
(Nikolić po meni nije ni za jedan prvoligaški tim opcija a kamoli za Partizan)

Mislim da grešiš, ali ajde vreme će pokazati. Problem je što ni Nikolić nije klasičan špic, nego igrač koji traži igru. Izvlači se na bok, dolazi do polovine po loptu, a ima i dobar pregled igre, centaršut i pas....Mana mu je brzina
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Nikolic je dobar igrac. Ima odlicnu tehniku,kontrolu lopte,ume da udeli jako lepu asistenciju,da sacuva loptu... Nije klasican gol igrac,ali je jako dobar igrac generalno,u rotaciji itekako ima mesta za njega.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nikolic je bio asistent za gol u 2 utakmice i strijelac glavom u jednoj. Dobar je asistent u 16 metara ili malo izvan kazenenog prostora. Ima mjesto u rotaciji a cak mislim da ce biti jos bolji.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Da li je realno da čovek preti osvetom ako mu se nešto dogodi? Da je ovo normalna država, on bi bio već na ispitivanju da se vidi ko to stoji iza njega.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Stresa od derbija koliko hoćeš ali i zadovoljstva jer ovakve stvari zbiju redove i medju igračima i medju navijačima.
Setimo se pre dve sezone kad je govno Obradović davao vetar u ledja musavcima u rupi protiv slaninara ( crveni pa penal kod 0-0).

Posle toga je duplo više ljudi dolazilo na utakmice a 15.000 Partizanovaca otišlo u Niš.

Nadam se i verujem da će tako biti u nedelju i da će dosta ljudi pohrliti u Niš da brani Partizan, jer ove kradje neće stati .

Danas Kolubara , očekujem pobedu i da vidim dobru partiju od dosta igrača koji žele da se nametnu i konkurišu za prvi tim.
Ja lično bih voleo Kokira u prvoj postavi i da ga vidim 90 minuta na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top