Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Zadovoljan sam igračima koji će igrati danas. Taman da vidimo koliko Urošević, Ivanović i Đerlek mogu protiv Kolubare. I drago mi je ako Cucin jeste potpuno spreman, nadam se da će i on dobiti priliku danas.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Odlican sastav , taman svi da osete malo fudbala, i da se mozda eventualno neko i dokaze.

Ako budu skroz neozbiljni treba ih ubiti(normalno ne mislim na Saleta ) .
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Шта се десило са овим Ивановићем јеботе?! При крају претходне сезоне деловао је сасвим солидно, додуше неинтелигентно.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Stvarno je uzas, a branio sam ga i mislio da ce to sve doci na svoje,deluje kao isluzeno kljuse pri kraju zivota, trunke energije nema u njemu, jedan potez nije napravio, a u drugom se I pametno krio od lopte. Za Saleta definitivno mora da ima mesta bar na klupi, u ovom nam sastavu.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Od 11 fudbalera koji su završili tekmu, osmorici se odmah zahvaliti. Nikolic se nije ni pomerao.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja kad sam Ivanovica gledao kako se zagreva na mecu sa Proleterom jeza me uhvatila...Vuce se kao deda neki, kao da mu nije do zivota...Mada i ne cudi me obzirom na to kolike noge ima lik...Ja bih na njegovom mestu smrsao bar 5 kila...Treba to nositi jbt...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Svaka cast na pobjedi i prolazu dalje. Glavno je ispunjeno a pritom se niko nije povrijedio a nisu nam ni srca bila pod strepnjom. Opet, stoji to da neki izgleda i ne zele u prvi tim...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja ne znam kako ostali ali iako igra nije bila bas na nivou, ja sam prezadovoljan jer su rezerve odigrale (tako da se glavni odmaraju za vikend),a odradili smo ono sto se trebalo odraditi. Idemo dalje!!!
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Urosevic danas najbolji, Djerlek i pored gola nije me ubijedio da je zreo za ovaj nivo fudbala, mislim na seniorski tim. Pobjeda se pise, idemo dalje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Jedna od utakmica koja može da posluži kao opomena pojedinim igračima da se utakmica neće sama privesti kraju pri povoljnom rezultatu.

Meni lično taj mentalitet smeta, kada vidim da od 60og min kao da nema volje u njima.

E, pa ne može to tako.

Uzimam kao primjer ovog Nikolića napadača, čovjek izgleda kao u depresiju da je upao. Nikakvog izraza nema na licu, umjesto da grizeš i boriš se za šansu.

Inače, ja se ne slažem sa ovom idejom odmaranja igrača. Tako ih najprije razmaziš.
Nemaju oni tempo Premier lige, imaju samo 2 takmičenja u opticaju i utakmice sa ovakvim protivnicima bi trebale da služe za uvježbavanje, a na treningu već možeš da vidiš da Ivanović zna, ali neće, da Nikolić zna, ali spor je kao prosječan rekreativac, da Urošević ima centaršut i užasno lošu defanzivu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Uzimam kao primjer ovog Nikolića napadača, čovjek izgleda kao u depresiju da je upao. Nikakvog izraza nema na licu, umjesto da grizeš i boriš se za šansu.

Ovo i meni nije jasno. Znaci nisi prvi pik trenera umesto da u ovakvoj utakmici gde je i slabiji protivnik das 200% sebe da se pokazes, on se ceska po kosi i hoda po terenu...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Radnički je realno po kvalitetu 3. ili 4. ekipa lige + što ih guraju i ove sezone.
Što se mene tiče, dobro je što je većina igrača odmorila malo, da budu spremni i naoštreni za vikend.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top