Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovo vise ne lici ni na seoski klub.Pa moze li Bata BAR bekog da pobedi?Ako mu nije problem. JJ a bi posle ovih mizernih rezultata pobegao i ne bih dosao na JNA bar 2-3 godine.Ovo je cirkus.Jedno je da znamo,ko sto znamo da su cigojneri sigurni prvaci,ali zasto da bam beze 13 bodova?Batice,idi Brate,nisi ti za ovaj posao,nikad ga nisi ni radio.I ne samo on,nego cela usrana Uprava.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.395
Reaction score
2.090
Svaka promena u zadnje dve godine sto u upravi, strucnom stabu I u igrackom kadru je sve gora I gora. Evo I zadnja promena sa trenerom je izgleda promasaj,.Sezona gore dole za titule sa ovom igrom sudije I opkruzenju u kojem se nalazi klub je zavrsena. Ali vremena za velike cistke u klubu po vertikali mislim od predsednika pa se do igrackog kadra ima.Klub mora da preuzmu ljudi koji imaju viziju kako da stvore pare, dovedu igrace koji prave razliku od postojeckog igrackog kadra, stabilizuju klub stvore uslove za normalno da klub funkcionise. Dosta vise se klub placka I isti se daje na upravljanju po partiskom kljucu, klub treba da postoi za one koji ga najvise vole a to je armija navijaca Partizana. Vise je tuzno I zalosno gledati nase utakmice, a ne tako davno bio je praznik dan kada je igrao nas Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Kao prvo, Stojke HVALA za bod!

Kao drugo, kad bi se u fudbalu, kao u košarci, igralo sa 5 igrača u polju umesto sa 11, opet nisam siguran da bismo imali bar petorku koja bi ličila na nešto... Slažem se sa kolegom iznad...Stojke, Ćelavi, Riki...ali gde naći još dva?!

Trener koji ,zatvara i zaključava, utakmicu Partizana dok je 1:0 umesto da juri drugi gol i nije trener za Partizan...
A trener koji ne ume da sačuva 1:0 i kada ,,zatvara,, umesto da napada nije ni za Čukarički...
Evo, nema Đukića, nema Sume, nema Ožegovića, i vidim, cvetaju nam ruže...
Vidim, i Lola je baš uspešno ,,zatvorio,, tih jadnih 1:0, kad je ušao... Pojačanje...Isto kao i ovi ostali sem tri gore navedena momka za basket...

A Zdjelara mi je žao...nije momče kriva kurata sreća za ovo što se dešava, nego vi ne možete i ne umete nikoga da pobedite...sreća može da bude kriva za jedan, dva kiksa, ali ako su kiksevi stalni, onda nije do sreće nego do VAS...

KAO NA TACNI se videlo da vam je Čukarički pre gola prepišao prostor od 40 metara a da im NIKO nije ni zasmetao, i šta je onda čudno što je lopta došla do igrača koji je centrirao? Šta je čudno da to uradi kako treba kad ga niko ne sprečava? Šta je čudno da nam posle centaršuta daju gol, kad nam se to STALNO dešava? Šta je čudno što ga daje naloženi Mudrinski, jeste ,,cigan,, ali ušao je sa ciljem i namerom da da gol, šta si mislio momče, da neće da se potrudi da to i uradi?! Ko ga je čuvao? Kako ga je čuvao? Ko je čuvao igrača koji centrira? Kako? Ko je branio prostor koji ste im prepustili pre tog centaršuta!!!

Tako se ne igra fudbal!

Pričao sam sinu pre utakmice, svaki naš klub treba da ima neki cilj, treba da ima neki nivo...
Fudbalski Klub ne mora da bude u Ligi Šampiona baš svake godine, ali ima obavezu da se BORI za titulu...
Košarkaški Klub je trenutno u kanalu, ali neko njegovo ,,merilo,, je ne samo titula na Jadranu i u Srbiji, nego i učešće u LE...
Ali zato ne mogu od klubova kao što su odbojkašice ili košarkašice da tražim tako nešto, jer su one u daleko lošijim uslovima od ova dva muška kluba...od njih mogu da tražim da postoje, da su vredne, da osvoje nešto ako mogu...

E, najgore mi je što su F.K. i K.K. maltene svedeni na nivo odbojkašica i košarkašica...igrajte pa neme veze, šta god da se desi, neću da se previše uzbuđujem ili žalim zbog toga...više onako u stilu ,,važno je učestvovati,,...
Da, gore od najgoreg je to što me vi, fudbaleri i košarkaši dovodite u stanje ,,važno je učestvovati,, umesto da su mi vaše utakmice centralni događaj u nedelji!
Ja sam preživeo ona davna najteža vremena sa F.K. ali sam tada imao smisao zašto i kako ih pratim...vi mi taj smisao rušite, ziherašenjem sa klupe, kilavljenjem i neznanjem na terenu...

Silazim sa Brda i vidim u nekom kafiću da košarkaši gube poprilično...odlazim na NBGD da gledam odbojkašice...
One isto gube, ali to je ipak neka druga priča...

Eeee, kakav dan danas...
Mora jednom da bude bolje, ali da ga jebeš, KAD, za ovaj ukleti F.K...?
,,Odvojeno,, navijanje dve frakcije i dalje nervira svakoga ko navija za Partizan, osim vas koji ste u te u te dve frakcije...
NAVIJAJTE ZAJEDNO!!!
I da li je Vuletić baš najveći krivac za sve, ne čuh da prozivate i ove druge?
Ako je on lično selektovao tim, onda jeste...al kolko znam on je tu više zbog pravnog aspekta...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Da ode ova smrdljiva SNS Uprava-nema teorije,mozda samo Ivica koji ne zna gde udara.Ali Bata se mora promeniti.Ne mora vec sutra,ali moramo da nadjemo TRENERA koji bi ostao bar godinu ipo-dve.Bata je dobio sansu-zasrao je,i mora da ide.Za njega je Djukic Zidan.U 6 utakmica 5 neresenih...pa to se nije desavalo ni u SFRJ.Canak je ispao gospodin i otisao je,a mozda je bio najmanje kriv.Ako Mirkovic posle svih ovih blamaza sutra ne ode...Ne znam.Jedan Jokan je otisao posle 2 duple krune u ulazak u LE.Mirkovic ocigledno niti ima znanje,niti harizmu,niti postovanje igraca.Da je Sale vodio ekipu,bili bi bar na -6,7,a ne na cirkuzantskih -13 u Oktobru.Oktombar mesec,ej.Cigane pune sa 6,5 komada,zajebavaju se sa njima,mi na JNA ne mozemo da pobedimo.Ni na strani.SF.Novi trener,imamo skoro godinu dana da se opametimo_Ovi smradovi vucicevi bi ionako bili prvi,ali ne pvako.PS Nikolicu,hvala ti za najlepsu sezonu i titulu u mom zivotu.Mislio sam da je to '86/87,ali ono tvoje se vise ne ponavlja.Zato su te i oterali...napredni.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Cim sam vidio da umjesto Pantica ubacuje Smiljanica i da "zatvara" utakmicu znao sam da cemo da ga primimo. Bata fudbaler i Bata trener nemaju nikakvih dodirnih tacaka.

Istini za volju, Pantic je sam trazio izmenu nekoliko puta, mada obzirom da je Bata jedna velika trenerska neznalica, mozda i nisi mnogo sustinski pogresio. Ovo kako se ponasa i kako izgleda tim je presmesno. Bukvalno svaki igrac u kontra ritmu osim Stojkovica koji stvarno ne zasluzuje da deli svlacinicu sa ovima koji se vode kao prvotimci.

Sudija je isto cigansko g....., ali to ne amnestira ove nase za neznanje. Svaka ekipa se vise trudi od nas, svaka ekipa vise trci od nas, a sad su jos poceli i da nam drze predavanja iz fudbala. Trener je dobio pisanu podrsku ovih sa Juga, kulturno im aplaudirao iako bi trebalo da ima makar malo samokriticnosti i ako vec voli Partizan, da pogleda sebe u oci i da kaze - ljudi ne znam! Ja sam i pre ovog rasipanja bodova pricao da ovo nista ne valja, ali sada je dara prevrsila meru. Sto neko rece, mi nikoga vise ne mozemo da pobedimo i to nije samo problem kvaliteta, vec ukupno celokupnog stanja ekipe za koju je najveci krivac iskljucivo on i niko drugi.

Neke od trivija sa utakmice ukljucuju recimo, da smo videli Zorana Tosica prvi put od prosle sezone, pa makar i pored aut linije.... Da je Stojkovic na poluvremenu mahao ka drugarima iz Uprave (Iliev/Vazura) i komentarisao sudiju i krstio se ispred cele tribine, a da je recimo Uprava (kompletna), sa sve Panticem i njihovim satelitima trceci napustila lozu, pa je jos njihovo obezbedjenje molilo da ih puste da sto pre pobegnu - dok se ne skupe navijaci (ko je bio na Brdu, zna da ima samo jedna ulica i prilaz stadionu). Nesto nisam primetio da se Pantic junacio, kao na svojim besmislenim klipovima, vec je hvatao sturu zajedno sa ostalima, dok obezbedjenje vice - "brze, brze, bez stajanja" i onda po gasu...

Eto to je slika i prilika danasnjeg Partizana, kluba koji je nazalost u potpunom rasulu, bez sponora, bez Evrope, sa podeljenim navijacima i neznalicama i na klupi i na terenu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Evo ja Bati i igračima i Ilevu i upravi neću ništa više da kažem ni pišem, pogledajte se u oči, pogledajte se u ogledalo i samo vas MOLIM DA POGLEDATE SLEDEĆI SNIMAK OD 3:18 PA NADALJE!


To je vaša slika i prilika, slika vašeg ,,znanja, truda, kvaliteta, pameti,, eto kako vi ,,branite,, prostor, gol, vođstvo, bodove... KO od vas je u ovoj akciji Čukaričkog uradio NEŠTO, GDE ko stoji, ŠTA ko smisleno radi???!!!
Šta ste mislili svaki ponaosob, ako pustiš Čukarički da ti priđe, oni će ionako da promaše? Ili, ako ja ne zaustavim napad, ili igrača koji ide ka meni, nema veze, neko će drugi? Ko drugi? Pa svi ste isti, svi ostavljate da ,,NEKO DRUGI, uradi posao umesto vas...
Ali, nema više tih ,,zlih stranaca,, kao što su bili Moreira i Leonardo pa i da urade nešto...sad ste tu VI, kvalitet do kvaliteta koji nije u stanju da uradi NIŠTA!

GDE STE?!
Oko 20 sekundi igre, 6 dodavanja, i 7 igrača Čukaričkog koji kombinuju BEZ da im IKO ozbiljnije zasmeta...
PUSTIŠ 7 IGRAČA protivnika da rade šta hoće i posle se žališ na sreću?!
Na većini utakmica i to NJIVA LIGE daješ po jedan gol i sreća kriva?!

Igrate pod pritiskom?! Kojim pritiskom? Da osvojite Kup? Uh, jaka stvar...
Koliko vas je stvarno za Partizan? Kol'ko za basket? Ili ipak za košarku? Tri ili pet i kojih pet?

Ko vas samo dovede...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Bilo bi dobro za Batu da ode i izvuce se iz ovog naprednjackog blata. Svakim satom i danom na klupi gubi kredit u ocima svih nas kojima je crno bela boja u srcu...

Ovde ni Klop ne pomaze, igracki kadar tanak,a uprava najgora u istoriji !!!

Ocistiti upravu i zamoliti Radomira Antica i Ivana Golca da pomognu !!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Docemo do toga da moramo pjevati uspavanku igracima, da nam bebe lepo pajke.

Ajde vise u pm lijepu, ili igrajte taj fudbal ili se borite do krvi. Druge vam nema...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
...

KAO NA TACNI se videlo da vam je Čukarički pre gola prepišao prostor od 40 metara a da im NIKO nije ni zasmetao, i šta je onda čudno što je lopta došla do igrača koji je centrirao? ...
Izvinjavam se, napisah 40 metara, pod uticajem vruće i lude glave, ALI posle pogledanog snimka, koji i vama preporučujem u prethodnom postu, ja vidim da je prostor zapravo bio mogo veći i da ste zapravo protivniku PUSTILI da prepišava prostor od jedno...pa... od 74 pa do 89 metara ,,duljine,, (zavisi koje ćemo parametre da uzmemo u obzir) bez da mu ozbiljno zasmetate...
I posle, otkud to da primimo gol?
Stvarno, otkud gol kad pustiš Mudrinskog da šutne sa 6 metara blizine?
A baš je mogao npr. da promaši gol, ili da promaši loptu, ili pogodi stativu, prečku, Stojekta...al ne dade nam se...i tako iz kola u kolo...
Duplo golo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
O odbrani ste sve napisali ali gdje je Zakaric bio 90 minuta? Ja bi njega na carsiju vratio prvim avionom, ovo je direktno Ivicina procjena bila da je on pojacanje u 26 oj godini, bolje da je zadrzao onog crnog iz Rijeke do sada bi decko proigrao. Mi nijednu utakmicu ne mozemo da zatvorimo jer stojimo daleko od protivnika vec 2 godine, za mene je iznenadjenje kad dobijemo poneku. Nema tu filozofije.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Normalno je da se ovo desava kada su u poslednje 2 godine otisli bukvalno, ali bukvalno svi kljucni igraci: Milenkovic, Djurdjevic, Leonardo, Everton, Tawamba...
Svaka cast Ivice Ilievu!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ljudi ekipa je totalan krs, ako najurimo Baticu sada, zapitajte se ko ce sledeci hteti da uzme to mesto... Jedino Drulovic, Kiza Milinkovic itd...

Sezona je izgubljena, Batici treba postaviti kao cilj ulazak u grupe LE dogodine (i to pod uslovom da mu se ispune zelje u naredna 2 prelazna roka), pustiti ga da na tome radi na miru.

Nadam se da ce mali Sveta malo na hladjenje, decko nema slifa za stopera nimalo... preslab je, lose cita igru, agresivnost 0...

Enake danas dosta konkretan, nije mi jasno kako do sada nije mogao da izbori mesto...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Pravilo o 4 stranca - Zakarić, Šćekić, Valiente, Rikardo u timu, i zato Enake aut...

A i ima tako lepu ženu da mu je pametnije da je stalno čuva nego da igra fudbal u prvih 11...šta ga znaš, ima nas raznih...neki bi mož biti i da nasrnu...

:D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nisam razmisljao o tome uopste, sve kontam Scekic i Zakaric imaju nase papire...
Jos jedan debilitet, trositi mesto stranca na takve igrace, ajde ovog Scekica i da razumem sto je Bata doveo, kraj prelaznog roka je bio, igrac kojeg poznaje itd. ali Zakaric klasican one hit wonder.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.193
Локација
Nickname
Jbg da su hteli mogli su Marku Nikoliću da ostave potpunu slobodu u odabiru igrača za LŠ i tako spasu budućnost Partizana i svoje džepove u isto vreme.
Nema od trenerske slobode u Partizanu ništa.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nemoguće da i ovakav tim Partizana ne može da pobedi nikoga i to je isključivo Batici ide na dušu. Druže imaš jednu pobedu, nema dalje priče, ćao. E sad da li je ovaj tim dovoljan za Evropu? Nije. Da li ovaj tim može da veže 30 utakmica bez poraza, i od toga da ima 27 pobeda? Ne može? Ali rođače da ne možeš da izvučeš tri pobede, to je već problem u tebi.
Uopšte ne treba terati Mirkovića, jer bolji neće doći. Jer se nema para za boljeg, a sigurno neko renomirano ime neće doći da mu jedna kriminalna organizacija kroji prvenstvo. Ko će sebi dozvoliti da se bruka i kalja ime da igra ligu gde se sudi ovako? Ima trenara kojima je skup obraz, i koji bi uz dobru platu pristali na to, ali za takve mi nikada nismo imali para a i nećemo bogami.
Ovde se svi treba usrediti na upravu, tu je glavni problem. Ta izdajnička uprava koja sve radi na štetu Partizana, ta uprava koja je pokrala PARE od LE, i od prelaznog roka, ta uprava koja je prodala sve što valja,je rak rana ovog klub. I pozicija i opozicija ako im je stalo do Partizana moraju se ujediniti oko jedne stvari, TERANJA UPRAVE PARTIZANA.
Možemo da se mi ne volimo, da se mrzimo, mogu ja da mislim za tebe da si seljak, da si govno, da si plaćenik, ali ako nam je stalo do Partizana, ako nam je stalo do njegov opstanka, podrži UPRAVA NAPOLJE, podrži i stani iza toga, nije bitno da li je to počeo ovaj ili onaj, bitan je cilj, da se ova govna što pre oteraju od SVETINJE!
Ovoliko klub ne bi uništili ni da smo postavili Džajića i Lukića, ta govna nam ovo ne bi uradli, ti najgori dušmani bi rekli: "stani, idi bre u kurac, preterasmo", ali ova banda ne, dok ne ispuni amenet njihovg bolenog šefa, da Partizan svede na klub koji će imati epizodnu ulogu, oni neće stati. Na nama je to da sprečimo. Mi smo sada potrebni Partizanu, kao nikada za njegovih 70 godina, Partizan nas treba!
Nije ovde kriv ni Mirković, ni nesretni Nikolić, koji ne zna, ovde je kriva Uprava koja zna kako da UNIŠTI PARTIZAN.
Glupo je da Mirković ode a da ostanu slubodni radikali.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.654
Reaction score
2.763
Локација
Humska ulica
Da mi je neko rekao da ce Djura frizura bolje da vodi bolje klub od ovih amatera ne bih mu verovao. :krsti:
Kompletan amaterizam uprave ,sportskog direktora i sportskog sektora.Dno dna :pop
90 % ovih igraca ne zasluzuje da prodje pored JNA ,a ne da nose dres Partizana. :banghead:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top