Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
А што је најгоре, будући да смо на 3-4 позицији у овој смешној лиги, ако узму по милион за обојицу, нека се шутирају у дупе од среће ова говна из управе, колико год их форсирали, њима цена само опада...
 
Последња измена:

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Konačno pobjeda. U sredini drugog poluvremena smo se toliko pogubili, iskreno sam se plašio reprize Čukaričkog, ali na sreću izgurali smo. Bravo za Enakea, dvije utakmice, dva gola, bravo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.276
Reaction score
37.180
Dali smo drugi gol i prelomili utakmicu?! :eek:
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Enake MORA više da igra!!!
Letos na desnom beku takodje nije bio los, ova opcija desnog krila, blize golu, je nesto sto je igrao i ranije. Ako je vec Ćela Miletić top na desnom beku, a jeste (!!!), onda Enakea na desno krilo jer je sa svojim ofanzivnim karakteristikama korisniji on u 4-2-3-1, nego Nikolic u 4-4-2.

P.S. ovo je samo moje skromno misljenje na osnovu onoga sto sam video prethodni period, ne znaci da je i nuzno tacno
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Licni rekord, dobio sam migrenu gledajuci utakmicu vec u 9.minutu. Do tad smo imali nekih 9 pogresnih dodavanja, i sve to igraci koji su imali otvorene opcije za pas.
Dali na kraju i taj famozni drugi gol i izbegli jos kidanja zivaca. U poteri za Realom sa Nisave za drugo mesto.

Uprava napolje !
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bato budi Čanak i daj ostavku.
Žao mi je što ovo moram da napišem.
Mirković kao trener nema ni talenta, a plus nema ni iskustvo, nema ni ekipu. Amater.

Partizan nema pravo na luksuz da trpi nekoga da se uči i vežba na njemu. Naročito kada kao u ovom slučaju čovek nema trenersku perspektivu.

I ova utakmica je visila da bude 1:1 na kraju. Statističkom greškom pobedismo.

Što pre ode, više je vremena da neko ozbiljan izvuče nešto iz postojećeg kadra i plus neko pojačanje, pa da se igra malo ozbiljniji fudbal.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kako Enake nema mjesta u ovako sterilnoj ekipi?

To je stvarno velika misterija! Zapravo nije, pokazuje koliki su strucnjaci ovi sto predenduju da stoje pored aut linije i kao imaju strucni stab. Ej, lik dao 4-5 golova na isto toliko utakmica, ali nama je bitnije da u protokolu imamo zadnjeg veznog iako stvorimo dve i po sanse u tri utakmice, ali sto je sigurno sigurno...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.173
Reaction score
18.416
Локација
U Kinšasi
Marko Janković je majstor da usere svaki jebeni napad. Ovo je teško za gledanje, protivnici nas napadaju u talasima, jedva živu glavu izvlačimo.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Samo
To je stvarno velika misterija! Zapravo nije, pokazuje koliki su strucnjaci ovi sto predenduju da stoje pored aut linije i kao imaju strucni stab. Ej, lik dao 4-5 golova na isto toliko utakmica, ali nama je bitnije da u protokolu imamo zadnjeg veznog iako stvorimo dve i po sanse u tri utakmice, ali sto je sigurno sigurno...

Kakve veze ima zadnji vezni i krilo/bek igarč?? I kojeg ofanzivnog igrača da Bata stavi u protokol kada su sve prodali pre nego što je došao??
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.199
Od dve lose ekipe pobedila je malo manje losija, imali smo I malo bolje sudjenje to je plod priznatog nepostojeceg gola u derbiju. Da je samo do trenera bilo bi dobro ovde fali nova uprava, sportski direktor i nova garnitura fudbalera. Klub je ne za kozmeticki nego za generalni remont.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kakve veze ima zadnji vezni i krilo/bek igarč?? I kojeg ofanzivnog igrača da Bata stavi u protokol kada su sve prodali pre nego što je došao??

Pitanje je na nivou osnovne skole... Kakve veze? Procitaj ponovo sta si pitao, pa ako stvarno ne znas odgovor, napisace vec neko.

Ovo drugo oko ofanzivnih igraca se objasnjava sasvim lagano... Trener bez iskustva, sa idejom da igra 4-2-3-1, koji je uzgred receno, dosao mesec dana pre zatvaranja prelaznog roka, umesto da ukalkulise ofanzivu i trazi igrace, on gleda alternativu Loli Smiljanicu na zadnjem veznom (verovatno je cuo od Nadja sta ume Lola). Tako je i zatvroio prelazni rok... Nemam nista protiv Scekica (cak naprotiv, derbi je pokidao), niti mi je Enake ne znam kakav igrac, ali mislim da je njegovo neigranje paradigma nazovi stucnjaka i trenera pocetnika...

Imamo reprezentativnog stopera, a on igra na desnom beku. Na toj poziciji smo doveli stranog igraca koji ne moze u protokol, ali i kad igra, igra desno krilo. Imamo Jankovica koji glumi krilo po jednoj strani, ali iskljucivo kada je Tosic povredjen, a na drugoj strani imamo tri beka od kojih niko nema pojma. Zakaric od igre protiv Danaca drugi igrac, upola losiji, a imamo i Djerleka za koga je prava enigma koja mu je pozicija, ali ako je verovati najboljoj omladinskoj skoli u svetu, verovatno je 10-tka koja zbog velikog broja kvalitetnih igraca u vezi u sadasnjem Partizanu igra na krilu iako nema nijednu karakteristiku krilog igraca. Imamo i MVP-a prosle JSL sezone, ali on igra na klupi, a kad igra na terenu nikome nije jasno da li treba da igra kao polu-spic (iako ne zna da postigne gol iz 16 metara ili da resi 1 na 1) ili kao krilni igrac, dok nam sidrasa i centarfora glumi lik koji je do pre sezonu i po igrao kao krilo i imao prosek od 3 gola godisnje.

Srecu u nesreci mozemo naci u cinjenici da Stojke sad sve redje dize ruku da ide u napad ili trazi da puca penale (mada kako ih izvode ovi kojima je to posao, on bi sigurno bio uspesniji), a imamo i Spanca koji odradjuje svoj posao vrlo elegantno i sasvim pristojno (prosecno). Sve ostalo je naopako, ali eto, kazu da je sportski sektor do jaja, da nam je trener vizionar, a posto je legenda kluba, onda nije red da ga suocavamo sa ociglednim zabludama.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Mene generalno zanima sta uprava radi, sta ceka i cemu se nadaju? Marvo, da li sedite tu da primate plate, posto ih fudbaleri ne primaju i nikakvog plana nemate? Mars napolje dok ljudi jos imaju strpljenja.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
A sto ce bit’ kad ti ljudi izgube strpljenje? Uzece motke i poćeraće upravu? Nije bilo ništa kad se ćerali Stanojevića i Vujoševića, nemojte da se zavaravamo da bilo što možemo da promijenimo jer jednostavno ne postoji kritična masa ljudi kojoj je stalo da prstom mrdne za Partizan.

Možemo da se nadamo da će nas ponekad pogledati sreća kao sa Jokanom, Stanojem i Markom i to je to.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ovo drugo oko ofanzivnih igraca se objasnjava sasvim lagano... Trener bez iskustva, sa idejom da igra 4-2-3-1, koji je uzgred receno, dosao mesec dana pre zatvaranja prelaznog roka, umesto da ukalkulise ofanzivu i trazi igrace, on gleda alternativu Loli Smiljanicu na zadnjem veznom (verovatno je cuo od Nadja sta ume Lola). Tako je i zatvroio prelazni rok... Nemam nista protiv Scekica (cak naprotiv, derbi je pokidao), niti mi je Enake ne znam kakav igrac, ali mislim da je njegovo neigranje paradigma nazovi stucnjaka i trenera pocetnika...

Imamo reprezentativnog stopera, a on igra na desnom beku. Na toj poziciji smo doveli stranog igraca koji ne moze u protokol, ali i kad igra, igra desno krilo. Imamo Jankovica koji glumi krilo po jednoj strani, ali iskljucivo kada je Tosic povredjen, a na drugoj strani imamo tri beka od kojih niko nema pojma. Zakaric od igre protiv Danaca drugi igrac, upola losiji, a imamo i Djerleka za koga je prava enigma koja mu je pozicija, ali ako je verovati najboljoj omladinskoj skoli u svetu, verovatno je 10-tka koja zbog velikog broja kvalitetnih igraca u vezi u sadasnjem Partizanu igra na krilu iako nema nijednu karakteristiku krilog igraca. Imamo i MVP-a prosle JSL sezone, ali on igra na klupi, a kad igra na terenu nikome nije jasno da li treba da igra kao polu-spic (iako ne zna da postigne gol iz 16 metara ili da resi 1 na 1) ili kao krilni igrac, dok nam sidrasa i centarfora glumi lik koji je do pre sezonu i po igrao kao krilo i imao prosek od 3 gola godisnje.

.

Sjajno!

Ovo je paradigma FK Partizan zadnjih x godina, uz periodicna iskakanja kao sezona sa Leonardom i Djurdjevicem...

I na ovo sve dodaj trenera bez autoriteta i znanja sto je uzrocno posledicno povezano i dobijes sadasnji FK koji mislim u ovom momentu malo koga zanima (zanimace me uvek, ali su mi ubili zelju da gledam)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top