Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
...izgleda da beogradska novogodišnja rasveta privlači još poneke a ne samo Bugare :biggrin:
Ulična rasveta privukla našeg crnog leptira Sumu ka Beogradu... :icon-rolleyes:
Ne mogu da odolim a da ne ,,zalepim,, ovo, kao parafrazu Sumine sudbine sa nama i naše sudbine sa njim :icon-rolleyes: :
Ale, ale ale, ale, Suma, Suma...crni naš leptiru...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
A mozda je i onaj mali iz Cukarickog, nije ih tesko zameniti, imaju ukupno manje od 3 m visine.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Od ta 3 metra visine mi smo za Sumu platili jedno 4 miliona evra, a toliko je i golova dao, jedno 4...ali šta da se radi i ko je nama kriv, kad je matematika jedna egzaktna nauka pa je 4 uvek 4...
1 gol, 1 milion, pa udri...

A ne znam koliko košta po metru taj mali iz Čukaričkog, Samuel Ovusu mu je valjda ime, i koliko golova daje, ali mislim da se druži sa našim Salu Dramanom, jednom sam ih video kako zajedno gledaju Partizan, jednom je Ovusu došao da gleda Teleoptik, itd...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
A mozda je i onaj mali iz Cukarickog, nije ih tesko zameniti, imaju ukupno manje od 3 m visine.
nemam pojma, imao je onaj specifičan izraz lica sa iskrivljenim ustima na dole, baš mi je zaličio na "našeg" Sumu.. :confused-smiley-013:
ako neko ima negde sliku njega sa gospođom neka podeli, ova je imala neke pletenice koje bih odmah prepoznao da ih opet vidim..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Jes, da ti stavimo slike Sumine ili Ovusuove gospođe pa da nas posle oni negde pojure što forumskim kolegama nabacujemo njihove ženske...
To što se ti ložiš na pletenice tuđih supruga je samo tvoj problem... :D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
khm.. nisam ja ovde po Forumu ostavljao raznorazne slike gospođa/gospođica u laganoj garderobi nego znamo ko :whistling:
rekoh, možda ima negde u medijima da ih je neko oboje uslikao pa neko zna..
a i nije neka, ima crnkinja po gradu lepih da padneš na dupe ( čak i žive i rade ovde, upoznao sam neke na prošlim poslovima), ova je suv prosek

anyway, da ne "oftopičarimo" više..
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma kakav off, zivnula tema :) . Taj iz Cuke bi nam bio korisniji od ovog naseg, vidi se posle sekund igre. A dredovi su nam talija, jos od Tariba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Ja prestao da ne bude off, kad ono kolega nastavio...ali slažem se da je tema živnula, samo što kad već fudbal uskoro prestaje, ja bih radije o tim lepim crnkinjama... :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.300
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zadovoljan sam, neka bude četiri. Visoka, vrlo dobra ocena.
Što se mene tiče može da se tera u tri lepe pičke materine da se liže sa forsima.
Razumem i lošu igru i sve, loš tim, manjak priprema, ali da budeš seljački trener, može u Sinđeliću.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.262
Reaction score
6.950
ovo me podsjeca na aktuelnu vlast u Srbiji ili na neke moje ratne komandante, dizu moral tako sto vriste na motorolu da nam dobro ide, a nama 40% ljudi van stroja, ili cigojnersko djubre govori kako je dobro, a narod nema hljeba da jede. Po kojem kriterijumu nasa igra ove jeseni zasluzuje ocjenu 4? Uvijek naglasim da nisam strucan, ali laicki bih rekao da nismo ni za trojku. Cetvorka mozda na skali do 10.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Dao cetvorku od pet.Da je na skali od 10 pa i da polemisemo i da ga nekako razumem.Ovo je sramota da izjavi trener kluba koji zeli titulu a nalazi se na trecem mestu iza seljackog radnickog i bez ikakve sanse za titulu...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.692
Za trenutak sam pomislio da je Djukic davao ocenu polusezone.
Ili trener Sindjelica...
Stojance, slazem se sa tobom, on je za Sindjelic, to mu je mera.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Objavljen najbolji tim jesenjeg dela takmicenja..
Zanimljivo da ima dva nasa bivsa igraca vec 2 godine za redom.
I dalje ne razumem zasto smo pustili Drincica onda i zasto niko njemu ne ponudi ugovor kod nas?
U timu polusezone nalaze se: Milan Borjan (Crvena zvezda), Filip Stojković (Crvena zvezda), Miroslav Bogosavac (Čukarički), Nemanja R. Miletić (Partizan), Miloš Degenek (Crvena zvezda), El Fardu Ben (Crvena zvezda), Nikola Drinčić (Radnički Niš), Marko Marin (Crvena zvezda), Danilo Pantić (Partizan), Nermin Haskić (Radnički Niš) i Aleksa Vukanović (Napredak).

Zanimljivo je pogledati ko je bio u idealnom timu domaćeg takmičenja na kraju prošle sezone (2017/18):
Vladimir Stojković (Partizan), Filip Stojković (Crvena zvezda), Miroslav Bogosavac (Čukarički), Nemanja R. Miletić (Partizan), Vujadin Savić (Crvena zvezda), Nenad Krstičić (Crvena zvezda), Danilo Pantić (Partizan), Nikola Drinčić (Čukarički), Nemanja Radonjić (Crvena zvezda), Aleksandar Pešić (Crvena zvezda) i Nemanja Nikolić (Spartak).
mondo
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
To koliko su ta glasanja mjerodavna pokazala su nam nasa bajna pojacanja iz Spartaka i Napretka, posto mi se cini da su sva trojica bili u tim timovima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma to da, ali za Drincica znamo da bi bio najbolji vezni igrac kod nas..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top