Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Đura & co. su bili najveće zlo koje je od osnivanja JSD Partizan hodalo hodnicima JNA.Tako bi i ostalo da nas ovi nisu zajahali.Klub kome je Vučela predsednik bolju sudbinu i nije zaslužio.Ljudi bre,mi kao klub ne smemo ni jedan Radnički javno da isprozivamo zbog krađe nego to čine kroz usta nesrećnog Pantića u stilu"Ma nismo mi to rekli,to on nešto laprda.Hvala Vučiću"
Bez obzira što Batu smatram onom pravom legendom kluba,ispade da je samo Marko smeo da kaže ono što misli "Nema igrača koje ja hoću-Ćao,ma ćao"
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ispastamo za sve lose poteze i ne planski rad sa klincima, sad je doslo vrijeme da se osjeti svaka prerana prodaja i svako forsiranje na silu. Klub koji je od poslednje 4 sezone cak 3 puta domacu ligu zavrsio na zimu, sto je za Partizan kao klub veca katastrofa od ne igranja evropskog takmicenja. Sta navijac moze da ocekuje kad mu je u klubu ekipa ljigavaca bez stida koje ne mozes vitlom iscupati iz fotelje, igracki kadar koji lici na kurcevu druzinu na terenu, bez para za pojacanjai volje za radom rukodovilaca, bivsi igraci nece da se vrate jer nemaju nikakve koristi od ovakvog Partizana i ne moze niko da ih prevari i isprica lepu pricu kad znaju kako stvari stoje. Kvalitetan strani igrac nece doci ako mu ne das dobru platu i garanciju da ce je dobiti, a mi to nismo u stanju. Neko za to treba da odgovara! za pocetak Ivica lijepo da pokupi svoje prnje. Trebali bi jos mnogi al njih nebi ni pozar istjerao napolje a jos bi ga i prezivjeli jer su kao zohari. Prema tome navijac moze da ocekuje jos jednu usranu polusezonu koju samo jeben mazohista moze da isprati u kojoj se nece uraditi nista smisljeno i sa ciljem da Partizan bude jaci i spremniji za evropske kvalifikacije na ljeto koje uveliko odredjuju sudbinu kluba za sledecih 5 godina. Nije jos kasno, ali je zadnji voz da se napravi plan, kakav god on bio samo da ima za cilj sampionski Partizan.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Neka gurnu Kokira i slicne njemu je vec 19 godina ..kad vec nemamo za kifle neka igraju oni koji su gladni dokazivanja...Mi nemamo sponzore vrijedne pomena od raspada Jugoslavije, cuj nismo igrali evropu nema para, kao da konstanto igramo grupnu fazu pa nas to finansira. Gluposti.

Istina je da smo imali katastrofalnu selekciju stranaca i domacih igraca zadnje 2 godine koje ne mozemo ni da poklonimo a kamoli prodamo ali nece oni to da kazu za medije. Nemaju para klub da prezivi zimu. Ali vazno je da je Iliev jos tu, o ostalim clanovima uprave je izlisno pisati.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ispastamo za sve lose poteze i ne planski rad sa klincima, sad je doslo vrijeme da se osjeti svaka prerana prodaja i svako forsiranje na silu. Klub koji je od poslednje 4 sezone cak 3 puta domacu ligu zavrsio na zimu, sto je za Partizan kao klub veca katastrofa od ne igranja evropskog takmicenja. Sta navijac moze da ocekuje kad mu je u klubu ekipa ljigavaca bez stida koje ne mozes vitlom iscupati iz fotelje, igracki kadar koji lici na kurcevu druzinu na terenu, bez para za pojacanjai volje za radom rukodovilaca, bivsi igraci nece da se vrate jer nemaju nikakve koristi od ovakvog Partizana i ne moze niko da ih prevari i isprica lepu pricu kad znaju kako stvari stoje. Kvalitetan strani igrac nece doci ako mu ne das dobru platu i garanciju da ce je dobiti, a mi to nismo u stanju. Neko za to treba da odgovara! za pocetak Ivica lijepo da pokupi svoje prnje. Trebali bi jos mnogi al njih nebi ni pozar istjerao napolje a jos bi ga i prezivjeli jer su kao zohari. Prema tome navijac moze da ocekuje jos jednu usranu polusezonu koju samo jeben mazohista moze da isprati u kojoj se nece uraditi nista smisljeno i sa ciljem da Partizan bude jaci i spremniji za evropske kvalifikacije na ljeto koje uveliko odredjuju sudbinu kluba za sledecih 5 godina. Nije jos kasno, ali je zadnji voz da se napravi plan, kakav god on bio samo da ima za cilj sampionski Partizan.
Ја сам изгледа велики мазохиста када је Партизан у питању; пратио бих га и да је последњи у бетон лиги, јебеш ми матер.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
"Svevišnji stavlja teret na ramena tačno koliko ta ramena mogu da izdrže", bio je duhovno nadahnut Vučelić.

Svevišnji, još nisam čuo da neko tako oslovljava vučića.

Zašto Iglica nije podneo ostavku, ako je rekao da odlazi ako ne osvoji titulu, a nije je osvojio? Nego lik smara i u ovom prelaznom roku.

Doveli klub do nivoa da dinara nemaju u kasi. Pa i kako da imaju kad su preko onih lažnih agencija ispumpali sve što je bilo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Klub koji je prodao finale KES-a i nakon ulaska u LS doveo Pjera Boju kao spica ne moze ocekivati nista drugo nego kuratu srecu. Lepo rece mezim_sve mi smo proklet klub...

Stoji ovo napisano, samo ja bih rekao da smo državni umesto prokleti i zavisimo od volje onoga ko vodi ovu napaćenu državu.Još da dodam da nam je lobotomirana masa (svaka vlast nam draga) iz najdubljeg kolektora glavni konkurent.

Što se tiče bilmeza iz tkz uprave ponoviću da smo najviše sami krivi kao navijači jer retko ko bi trpeo ovo što mi trpimo.Pazite kako je ovo sve temeljno isplanirano prvo se podele navijači a zatim se dovede fikus uprava.Ajde što u SNS smrdiji ne možemo (ne smemo)da budemo prvi već ne možemo da budemo ni drugi ! Debeli bugarin tončev ima jaču poziciju od ovih "naših" tutleba.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Samo da mi neko kaže da je Partizan veliki klub, veliki samo u nečijim glavama.
Slavni klub svima znan, koji ima milione navijača i praznu kasu.

Izvinjavam se ovim putem Zeki Zečeviću što sam bio učesnik onih bojkota i pevao pesme, a jedini period istorije kad smo kao bili organizovani kao ozbiljni klub je za njegovo vreme.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Ljudi, pa to je sve osmišljeno odavno. Iliev ima ugovor do leta, dao je obećanje da napušta fotelju ako ne osvoji titulu. Međutim, uprava će reći kako imaju potpuno poverenje u Ilieva i ovaj će ostati. Ponoviće se epizoda sa Djukićem samo ovaj put sa Ilievim na njegovom mestu.
On je njihova marioneta, ne može svako da bude deo "sistema", samo posebni koji znaju kad i na koji način će nešto da kažu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Samo da mi neko kaže da je Partizan veliki klub, veliki samo u nečijim glavama.
Slavni klub svima znan, koji ima milione navijača i praznu kasu.

Izvinjavam se ovim putem Zeki Zečeviću što sam bio učesnik onih bojkota i pevao pesme, a jedini period istorije kad smo kao bili organizovani kao ozbiljni klub je za njegovo vreme.

Samo ne zaboravi da je ove Zec doveo i ustoličio 2015.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ljudi, pa to je sve osmišljeno odavno. Iliev ima ugovor do leta, dao je obećanje da napušta fotelju ako ne osvoji titulu. Međutim, uprava će reći kako imaju potpuno poverenje u Ilieva i ovaj će ostati. Ponoviće se epizoda sa Djukićem samo ovaj put sa Ilievim na njegovom mestu.
On je njihova marioneta, ne može svako da bude deo "sistema", samo posebni koji znaju kad i na koji način će nešto da kažu.
Ма шта ће њима више Илиев, упрљан је довољно и сада иде низ воду. Није њима тешко наћи нову марионету. Исто важи и за Вучелу и Вазуру. Њима чим истекне мандат, иду низ воду. Вучелића и тај СПС кадар свакако хоће да упрљају што више, да не наводим примере, ипак је тема о ФК Партизану.
Браћо моја, сви они (или велика већина њих) после истека мандата иду на сметлиште историје.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.943
Evo ovako. Citam ovih dana razne izjave ”nasih” rukovodioca i naseg trenera. Pocecu od Bate. Jedan od drazih fudbalera i uopsteno likova koji su nosili crno bijeli dres. Ono sto ne mogu da svarim je, njegovo presutno slaganje sa svim ovim sto se desava u klubu. Bata je zaradio dovoljno para da mu sigurno plata u Partizanu nece rijesiti buducnost. Znaci daje legitimitet upravi ovim zalopoljkama. Bato brate, potrosice te govna i pustiti vodu za tobom. Iskreno, nekada se zapitam da li iko jebeno sem nas voli ovaj Partizan? Da li je jebeni interes jedino sto i naseg Batu vodi? Ne znam, mozda sad kenjam, ali opet poznajem sebe, pa kada bih bio cistac u klubu, otisao bih kada bih vidio da jebeno lose radim u klubu koji volim. Sta je cilj uprave? Da odu u crkvu i da se mole ”svevisnjem” da izborimo neku Evropu, a ako to ne bude ko ga jebe propali smo, para nema... Pa majku mu jebem valjda direktori i rukovodioci trebaju naci posla i para, a radnici da rade i da doprinose da se jos vise napreduje. Vucelici, vazure i vuletici su obicni poltroni i lazovi, za njih znam da je samo cilj da nas srozaju, ne bi li im gazda (jebao ih on svu trojicu), obezbjedio rod do sedmog koljena. Ovaj govnar ratnohusacki se drzi ko pijavica i ne pusta, samo se prilagodi, gori je od svakog kancera. Ilieva vise ne treba ni pominjati, on je beznadezan slucaj, vise me i ne nervira, totalno sam ravnodusan prema njemu.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Šta je Bata zgriješio? Je li nešto pogrešno rekao? Da nas nisu zajebali x puta u ovoj polusezoni? Imao je muda sjesti na klupu i pored ovih poltrončina saboterskih, pokušati nešto napraviti od ekipe, i po mom mišljenju i napravio je, primili smo jako malo golova, u nekim utakmicama nismo imali sreće, neke smo trebali ranije riješiti, ali kakvu ekipu ima i ovo je dobro. I nije se izvlačio pričom da mu ne trebaju pojačanja, da je zadovoljan ekipom, već je javno rekao da nema para za pojačanja i svaka mu čast. Vučelić, Svinja, i Iliev (kojeg već smatram saučesnikom u urušavanju kluba) su stali rame uz rame sa Frizurom, a sve su prilike da će ga prešišati, da je sreće pa da imamo nekako snage da ih otjeramo, ali nažalost kako je sve u državi trulo, truli su i navijači, nas samo neko čudo može spasiti iz ove situacije.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Idu izbori, nema se za pojačanja...
Doveli su nas do dna, na koji smo nekim načinom i sami kumovali. Da se nisu šamarali ljudi na povik usni možda bi bilo i bolje, a ovako neka se uvuku još više usni u šupak, možda im da nešto da.
Draga govna sa Južne tribine, ovo se zna na koga se odnosi, jebem vam sve milo, bando izdajnička. Prodali ste govna smrdljiva Partizan za dve krivične manje u fioci.
Gadite mi se gore od ovih govana Vazure i Vučelića, ovog zadnjeg znam vrlo dobro iz prošlih vremena pa se nisam iznenadio, ali vi?
Sve vam jebem, pomenite nekada vaterpolo. Pušite kurac, zajedno sa Vučelićem i Vazurom, možete zajedno na Pink, majku vam jebem.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.936
Локација
ante portas
Jahaće nas Vazura i Vučela dugo
ej živote prokleti, nesrećo i tugo
kažu para nema niti će ih biti
zar vas nije sramota,lopovi banditi
srozali ste Partizan vi na niske grane
od nekad slavnog kluba, ništa nema da ostane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top