Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
E moj Ivice, a secam se kad si se vratio i dao gol protiv Helsinkija, pa onda trk atleskom stazom od severa ka jugu. Koja je to radost i sreca bila za nas navijace, a sad ovo sve radis svom klubu i navijacima...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
A šta će on drugo i da kaže, izjave prepune opštih mesta i demagogije. Pristao je da bude deo uprave koja jede govna godinu dana, a onda se ljubi i smeje sa našim neprijateljima. Toliko o Ivici Grboviću.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nije politički korektno...
Koja smo mi govna majku nam jebem. Ej, bre, a nekada smo bili avangarda,strah i trepet u Jugoslaviji, a sada smo mlitava kita....
Tolika samo mlitava kita da su cigani pokušali da nam uđu na Jug na JNA i uzmu nam zastave.....

Iskreno, sve vise zalim sto ne udjose tada. A ne bi me cudilo da se to nije desilo samo jer nemaju dozvolu od psiha.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Brezancic?

Stefan Braun likes this :D
U kakvom je on stanju? Jel jos u AZ ili?
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Ako će Brezančića dovesti neka slobodno ostave Uroševića i Miletića!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Šta drugo očekivati, verovatno dolazi za sumu koju možemo da platimo(nula).
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Немамо довољно левих бекова. Дај три Брежанчића!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ja pročitao na Mozzartu Partizan dobio još jednog reprezentativca, pa rekoh da nije neki reprezentativni levi bek došao u Partizan, kad ono jok, Krle vodi Uroševića sa reprezentacijom na turneju po Karibima...
http://www.mozzartsport.com/news/316352/sport:/title:partizan-dobio-jos-jednog-reprezentativca

A možda se ovome dopadne tamo pa i ostane...da bude pirat sa Kariba...i onda budemo u manjku sa levim bekovima.
Levih bekova nikad dosta.
To je moderno shvatanje fudbala.

Džabe ja godinama tražim organizatora-graditelja-pleja...i dok smo imali pare nisu ga doveli, a sad kad para nema, to im je idealno opravdanje...

Uostalom, na mlađima svet ostaje, možda ,,u izlog,, kao ,,organizatora,, stave nekog našeg klinca ne bi li ga neko kupio...
Sa Svetom kao štoperom nam je uspelo samo da primamo golove preko njega, ali ne i da ga prodamo, da vidimo šta će biti sa nekim sledećim ,,klincem,,...
Samo prvo nek provere da li je preležao boginje, zauške itd...
Ili se sad vakciniše protiv onoga što smo mi morali da ,,preležavamo,,...

Mada, vidim i Đerlek to onako ,,po starinski,,...u krevet pa kad ustane... :icon-rolleyes:
Onda sledi ,,pošteda,, još neko vreme...i potrajaće da se on vrati u pun trenažni proces...pa da uđe u formu...pa da ga trener ,,vidi,, u nekim svojim planovima i taktici... :icon-rolleyes:
Nije baš mnogo igrao, a i kad je igrao nije baš mnogo ni davao, ali sad na neko vreme ostadosmo i bez njega...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Urosevic reprezentativac...kakva sprdacina. Pa taj nam je najgori od svih 5 levih bekova koje imamo!
Ne znam sta ce nam levi bek kada imamo Sehovica koji razbija kako igra! Znam da je bio povredjen,ali koliko znam oporavio se,normalno trenira i treba da nam bude prvi izbor.
Decko je nas najbolji levi bek u zadnjih ne znam ni sam koliko godina,pritom je klinac iz nase skole i moze cena da mu poraste itekako. Dovesce pijanog Brezancica sa polu-raspadnutom jetrom i nazvati to pojacanjem. Smejurija. Nama realno treba jedan dobar stoper,jedan igrac tipa Moreire,jedan igrac tipa Leonarda i jos jedan napadac uz Rikarda. Znaci 4 dobra igraca da se dovedu u ovom prelaznom roku pa da i licimo na nesto. Gajica bih pokupio svakako,pa bi ga kombinovao desno sa Celom.
 
  • Like
Reactions: Oki

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Мореира - Леонардо - Тавамба - Рикардо... :šal

Али...

Пријатељу, нема пара...све и да доведу неке добре играче за ,,џ,, одакле им после новац да им дају плате...? :confused-smiley-013:

Тако да их вероватно неће ни довести. Крај приче. :icon-sad:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Urošević-Brežančić-Obradović-Šehović-levi Miletić, 5 levih bekova, nije loše za jedan prelazni rok... :icon-lol:
A možemo posle i da igramo u (ne)očekivanoj formaciji levo 5 (levi bekovi)-desno 4 (Zdjelar-Janković-Tošić-Nikolić)-u sredini napred 1 (Rikardo)...
:icon-rolleyes:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top