Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Celavi ce sa Valienteom kakav crni Bosnjak. Prvo sto je nizak drugo sto nema cvrstinu, svaki put kad sam ga gledao na pripremnim razocarao je.
Ostalo ne bih da komentarisem s obzirom ko dovodi igrace.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Dolaskom Georgijevića povećava se konkurencija u napadu, samim tim i višak na toj poziciji (Rikardo i Nikolić). Isto tako dolaskom Njie-a naše dete (Kokir) gubi mesto u Partizanu. Ako je transfer politika kluba usmerena na prodaji mladih igrača, zašto dovodimo strance umesto da forsiramo našu decu? Imajući u vidu da se već zna ko osvaja jsl, a pritom klub živi od prodaje svoje dece.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sto se tice mene njemu je kredit iscurio odavno.
Ne znam sto ga vi ostali toliko podrzavate? Zbog cega? Kojim stvarima je zasluzio da i dalje bude na nasoj klupi?

Citam danas nase balerine idu na pripreme u Turskoj, Kipru...dje vec.
Samo mi nije jasno za sta da se pripremaju?
Za drugo mjesto u nasoj njiva ligi?

Onda smo doveli pojacanje iz Ferenvarosa i to na pozajmicu. Zamisli ti da nama jedan evropski fudbalski gigant Ferencvaros salje igraca na pozajmicu.

Eeeeeee moj Partizane dokle si dogurao.
 
Последња измена од уредника:

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@GroBARani
Najlakše je naći mu manu i tražiti priliku da mu vidiš ledja. Treba malo razmisliti i o tome šta je on doneo ekipi, koliko smo napredovali njegovim dolaskom, a ne samo negativno razmišljati.
Igrački kadar koji je preuzeo je pojačao samo zadnjim veznim i sa tim kadrom, koji je na svakoj utakmici primao po gol, došao do toga da smo ekipa sa najmanje primljenih golova u ligi.
Sada ima priliku da sastavlja ekipu i da odradi prve pripreme sa istom.
Ocene Bati, tek na kraju sezone.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.298
Reaction score
15.345
Локација
U pizdi materini
Ferecvaroš jeste gigant za mene,oko upitnih kvaliteta ovog napadača se slažemo ali šta drugo očekivati od ovih trutova iz uprave.

Nekada sam jedva čekao da počne p. rok i da Gazda otključa Milevu, sad o ne pratim koga narkoman dovodi.

Šta nam uradiše...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Sad ce na mene da bude drvlje i kamenje, ali ja ovo moram napisati. Meni uopste nije jasno zbog cega je Ozegovic pusten na pozajmicu, covek je prosle sezone na 45 utakmica imao 14 golova i 8 asistencija. Sto je sasvim solidan ucinak, plus je dao gol kojim nas je odveo u drugu fazu LE i izborio penal u derbiju. Pored toga bio je jedan od retkih koji se svaku utakmicu borio do krvi. Cesto se zapitam kakav bi ucinak imao da je pored sebe imao i on nekog Leonarda, a ne prevaru od Sume ili ne dam loptu Jankovica..

Procenjena vrednost mu je x10 u odnosu na ovog Georgijevica (o njemu u nastavku) iako transfermarkt nije bas merodavan.. To sto neki ne poznaju fudbal, ili se prave da ne poznaju jer im smetaju njegove izjave, to je nesto drugo. Moze se diskutovati o njegovom ponasanju i da li zasluzuje dres. Ali nazivati ga drvetom, losim igracem ili bilo sta na temu iskljucivo sa fudbalskog aspekta je apsurdno..

Sto se tice Georgijevica, jedna od vecih gluposti unazad ne pamtim koliko.. Dovodis igraca koji nije mogao u Madjarskoj da se izbori i pritom nije neki zalog za buducnost jer ima vec 25 godina. Smesno i zalosno.. Secem ruke i noge ako odigra vise od 5,6 ligaskih utakmica i ostane do kraja pozajmice, tj sledece zime. Eto njega u junu nazad u Madjarskoj...
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Sad ce na mene da bude drvlje i kamenje, ali ja ovo moram napisati. Meni uopste nije jasno zbog cega je Ozegovic pusten na pozajmicu, covek je prosle sezone na 45 utakmica imao 14 golova i 8 asistencija. Sto je sasvim solidan ucinak, plus je dao gol kojim nas je odveo u drugu fazu LE i izborio penal u derbiju. Pored toga bio je jedan od retkih koji se svaku utakmicu borio do krvi. Cesto se zapitam kakav bi ucinak imao da je pored sebe imao i on nekog Leonarda, a ne prevaru od Sume ili ne dam loptu Jankovica..

Procenjena vrednost mu je x10 u odnosu na ovog Georgijevica (o njemu u nastavku) iako transfermarkt nije bas merodavan.. To sto neki ne poznaju fudbal, ili se prave da ne poznaju jer im smetaju njegove izjave, to je nesto drugo. Moze se diskutovati o njegovom ponasanju i da li zasluzuje dres. Ali nazivati ga drvetom, losim igracem ili bilo sta na temu iskljucivo sa fudbalskog aspekta je apsurdno..

Sto se tice Georgijevica, jedna od vecih gluposti unazad ne pamtim koliko.. Dovodis igraca koji nije mogao u Madjarskoj da se izbori i pritom nije neki zalog za buducnost jer ima vec 25 godina. Smesno i zalosno.. Secem ruke i noge ako odigra vise od 5,6 ligaskih utakmica i ostane do kraja pozajmice, tj sledece zime. Eto njega u junu nazad u Madjarskoj...

Slazem se kompletno za Ozegovica. Ako mozda i ne zasluzuje da igra u startnih 11, sigurno zasluzuje da bude na klupi i da doprinosi svojom energijom u potencijalnoj promeni ritma utakmica. Sigurno da nije neki bog zna kakav talenat, medjutim gledajuci trenutnu situaciju, apsurdno je da ga je uprava pustila na pozajmicu. Medjutim znajuci finansijsku situaciju, razumem pozajmicu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@dominiramo
Sta je dobro doneo?
Ja mogu da pricam sta je Trinkijeri dobro doneo ekipi. Mogu da pricam sta Paige dobro radi u ekipi. Sta Gagic radi dobro kada igra....itd

Medjutim sta je Mirkovic dobro doneo kada je dosao kod nas? To ja ne vidim.
Samo vidim da smo njegovim dolaskom na pola sezone treci na tabeli. Da je on toliki grobar kao sto ste ga velicali odje kad je dolazio..da je toliki grobar on bi davno podneo ostavku.
Ovako boli ga uvo. Uzima pare i njemu lijepo. On nidje vise bit trener nece. Tesko da nekog jos moze zajebat da je on trener.

Da se ja pitam ni na kakve pripreme po inostranstvu mi nebi isli.
Zamislite samo koliko para se baci na to...da bacamo pare na to manekenisanje i glupiranje po Turskoj i Kipru..
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ozegovic...
mislite onaj sa #51?
vi ste to ozbiljni?
e pa i ovo sto smo treci nam je mnogo, ako nam je ozegovic dobar onda nismo ni za prvih 5...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
...
Procenjena vrednost mu je x10 u odnosu na ovog Georgijevica (o njemu u nastavku) iako transfermarkt nije bas merodavan.. To sto neki ne poznaju fudbal, ili se prave da ne poznaju jer im smetaju njegove izjave, to je nesto drugo. Moze se diskutovati o njegovom ponasanju i da li zasluzuje dres. Ali nazivati ga drvetom, losim igracem ili bilo sta na temu iskljucivo sa fudbalskog aspekta je apsurdno..

Drvo i loš igrač.
Eto, otprilike je legitimno mišljenje koliko i tvoj argument sa vrednošću na Transfermarktu.
Možda ja ne poznajem fudbal, ali izgleda ga ne zna niko ni u jednom iole solidnom klubu u Evropi, pošto ga niko neće, ni za pola tih para sa transfermarkta.

14 golova na 45 utakmica je sramotna statistika za napadača bilo kog kluba u prve 3 ekipe u bilo kojoj ligi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top