Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Izvinjavam se sto se ponavljam, ali moram da se slozim sa komentarom iznad.
20 godina gledam FK Partizan, svaku utakmicu pripremnu/prvenstvenu/kvalifikacije
Ako ne idem na stadion gledam na tv, kad nema na tv, na netu, kad nema snimka citao sam live prenose iz minuta u minut, slusao na radiju!
Znao svakog igraca i rezervnog i pola Teleoptika i omladinaca i godiste i odakle je i pozicija i kojom nogom igra. Sada ne znam ni ko je otisao na pripreme ni kad se igra, ni sa kim se igra!
Ubili su me u pojam!
Iliev je najgori sd u istoriji Partizana, Nadj je za njega doktor u svakom smislu i prodaje i kupovine!
Bata je grobarcina, svaka mu cast, on radi najbolje sto moze, ali nama trenutno treba madjionicar! Treba nam neko ko moze da izmisli nesto, da izvuce maksimum iz ovog proseka igrackom, mada je ovo i manje od proseka, neko ko ce da izmisli pozicije mladim igracima ili bilo sta da uradi, mislim da Bata nema taj njuh.
Prastajte na pesimizmu, ali ovo je stvarno dno.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Prvi put u zivotu ne znam da li je, kad, gdje i sa kojim kadrom Partizan otisao na pripreme, protiv koga igra na tim pripremama, da li neko dolazi ili odlazi... jebem im mater svima u “upravi” i “strucnom” stabu.
Ne znam šta bih ti rekao...ne ponašaš se u skladu sa ovim što ti piše ispod nika...ja znam sve i znaću sve dok je mene a Partizan je vječan... nije ovo lijepo što si napisao...na stranu sve.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.906
Локација
Kobasicarija "Venac".
@jovopartizan:
klub nam je okupiran, otet! u njemu nema nista sto bi zalicilo na partisan kakvog znam. nista osim osim kapitena ilica, koji ne igra I imena zorana mirkovica. trenera, koji nije dovoljno strucan da napravi pitu od slabog materijala. bio bih mnogo napaljeniji za zbivanja oko kluba da postoji kritricna navijacka masa koja radi nesto, ili bar nesto od opozicije oko kluba.
ovako, totalno sam ubijen u pojam.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad cemo da zalimo za Jankovicem. Neka hvala. Sa njim ili bez isti smo kurac.

Riki nije u protokolu za Krakoviju koliko vidim. Znaci to je to od njegovih igara u Partizanu.

Ocekujem najboljeg spica druge dankse lige uskoro kod nas, ili najboljeg strijelca svedskog kupa prosle sezone.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ovog jadnika poslase na pozajmicu samo da ga ne moraju gurati u prvih 11. Ali na ljeto je ponovo sa nama milion posto.
Kad vidim sta mi sve "uspjednemo" uvaljati skontam da I ima gorih i od Ivice.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Prekinuo sam gledanje prenosa.

Musa je gori od Kokira.
Musa je gori i od Strahinje Jovanovica.
Musa je gori i od ovog novog Bosica sto je doso (i sad popio crveni u prvom kontaktu u prijateljskoj utakmici).

Zali Boze sto uzima minute klincima.

A kako nam je on "najvece" pojacanje, onda je to to.

Prihvatiti ponudu za Zakarica, Miletica i svakoga za koga stigne bilo kakva ponuda
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Ne znam tacno koji je ovo sport sto nasi igraci igraju, ali fudbal nije sigurno..ovo prosto boli, mnogo boli..jos citam te ponuda za ovog , te za onog, ono sto iole vredi otici ce..toliko o tome!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Bez jedne jedine smislene akcije na utakmici. Stvarno se pitam sta oni rade tamo.
Da ne budem pesimista unapred, ali ova igra je na nivou Javora.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Znaci Riki povredjen, nisam upratio..

Miletic otisao na strucno usavrsavanje u Francusku pa ce doci na ljeto da pomogne nu kval za LE (nadam se da cemo igrati kval makar i sa drvetom Javorovim)

Musa vec pokazao pravo lice :D

Izgubio sam apetit od ove FK teme, odmah mi se zeludac prevrnuo.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Na pripremama smo jednako jadni kao i u SL! Bez minimum 5 igrača koji prave razliku na terenu (ne na splavu) nema čemu da se nadamo.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
gole su lutke s naslovnih strana....... uzas...

Ne znam po cemu ovaj komentator na areni glorifikuje igru Partizana i govori kako smo zasluzili da bar bude izjednaceno.. Meni je ovo tuga i smor bilo gledati...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
Hoce li neko da objasni Urosevicu da decko nije fudbaler i da nadje drugo zanimanje?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Kako ćeš dati gol kad nemaš špica, Nikolić nije špic, Nikolić nije ništa, nedefinisan cirkuski igrač bez volje da igra fudbal, klupa pa nek razmisli. Jedino mi se svidila malo šira preglednost igre Kosovića i njegove tačne duge lopte za Musu i Zakarića, tako smo jedino i dolazili do nekih šansi. Mali Stevanović nije loš, davati mu šansu na kašičicu, zaslužuje požrtvovanjem ali mora još fizički da ojača. Đerlek je zreo za Teleoptik, treba mu utakmica a preskočio je razred, fizički ne može ni meni parirati a kamoli profesionalcima. Urošević, Lola, lijevi Miletić, klasične menadžerske kombinacije koje da nemaju menadžera ne bi ni igrali profesionalni fudbal. Ivice koji je tvoj zapravo posao u klubu, sem što nas urušavate i isisavate pare iz kluba? Voliš klub? Voliš kurac, da ga voliš davno bi otišao smeće jedno. Mjesto sportskog direktora ponuditi Ramadaniju ili nekom drugom menadžeru, biće manje licemjernije.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Nemoj da se brukas @mvp , decko je reprezentativac od skoro...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top