Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mozda nece biti bolje ali je za ekipu i samopouzdanje vazno da pobijedi Sahtor i da vide svjetlo na kraju tunela nego da izgube sa 5-0. Ja se radujem.
Btw mislim da Nikolic ima zivota u sebi, ima snagu i tehniku ali cijeli tim treba da pocne da vjeruje u sebe da bi bilo bolje. To je kljuc, zato je ovo danas vazno.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Nikolic igra tu neku poziciju da nije ni spic, a nije ni desetka, kao neki second striker. To je sve validno, ako tebi treba takav tip igraca, samo sto to kod nas nije planski. Ja ti dovedem igraca, ti radi sa njim sta znas.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
686
Reaction score
1.890
Pored Šehovića koga ste već pominjali, Zdjelar i Nikolić su odigrali baš dobro danas.
Ako svi budu igrali ovako borbeno u prvenstvu, imaćemo šta da gledamo.

Možda je i bolje ispalo što nismo doveli bekove, dobra je odbrana (Nema-Marković -Valiente -Šehović). A i što je ostao Zdjelar koji je sada u dobroj formi.
Samopouzdanje je jako bitan faktor. Nadam se da će pored Rikarda i ostali ofanzivci podici samopouzdanje. Nikolić je na dobrom putu samo da nastavi ovako.
Još da Musa pokaže da je pojačanje, a njegova brzina bi nam baš legla...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nama su najmanje trebali bekovi i ta prica je deplasirana. Nas problem nije bio ni u napadacu nego u minimalnom kreiranju sansi za gol. Znaci kuburimo sa sredinom terena ofanzivnom i defanzivnom evo vec druga godina...Iliev po obicaju izmislja toplu vodu na pozicijama koje nam ne gore..samo njemu ledja da vidim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako cemo po tome gledati nama treba jedan stoper levi bek desni bek zadnji vezni levo krilo 10 i jos jedan spic sta nam sve fali. A alboy stavio si me na ignore i sta samim tim sto sam pocetnik stavljas me kao forumasa drugog reda verovatno ni ne citas sta pisu nizi rangovi od tebe. Pa i ti si prijatelju nekad bio pocetnik nisi odmah imao titulu. Ja sam ti lepo napisao da i danas taj broj 10 u svetu nesto znaci i da ga ne moze svaki indijanac nositi. Ne razumem cemu uzdizanje Jankovica jedino ko vredi da se diskutuje o njemu su Miletic Stojkovic donekle Rikardo i Tosic. Pantic Jankovic su igraci koji zasijaju koji nisu konstantni a pogotovo Jankovic koji ima bol u k i retko antipatican prepotentan igrac ti mozes biti umisljen ako si Leonardo pa doprinosis toliko ekipi a i vidi se koliko je bio znacajan u sampionskoj generaciji mozda 5 6 igrac. Ne znam sto sam se i ubacio u konverzaciju al ovim si pokazao kakav si covek da ljude delis na nivoe. Izvini sto nisam na tvom nivou grobarstva i poznavanja fudbalske igre. Ajde da damo 10 onda Kosovicu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
U ovom trenutku u kojem se nalazi nas klub, nebitni su rezultati na pripremama protiv stranih klubova.Vec protiv domacih SNS klubova ,protiv kojih ce biti teze nego da igramo protiv Barselone.Ima jos vremena do onog najvaznijeg.Narocito kako cemo derbi u rupi odigrati,koji je veoma blizu.Da ih pobedimo u rupi a onda im dzaba i titula.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Znaci Musa i Tosic(dok se ne povredi opet) ce nam biti krila ovu polusezonu. Zao mi Rikarda., da ima iza sebe neku malo bolju ekipu dao bi 20 golova lake sale.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Ne znam sta da mislim, igramo na pripremama toplo hladno. Meni Bata stvarno ne uliva poverenje, nije pokazao karakter da ide na titulu, o Ivici necu trositi reci. Ostaje nam da se uzdamo u ovu skrpljenu ekipu, mozda zablistaju na prolece.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Totalno nebitna pobjeda koja ce sluziti samo da zamaskira na par dana ovaj jad i bijedu u nasem FK-u.

Nase sledece utakmice su:

16.02 Backa Gosti
23.02 Proleter Domacini
27.02 Cigani Gosti
3.03 Radnicki Nis Domacini
9.03 Vozdovac Gosti

Pa onda ide kup.

Sta mislite koliko ce Mirkovic pobjeda imati u ovih 5 utakmica?
Ukoliko ne bude imao minimum 4 pobjede i jednu nerijesenu...eto ne mora sve pobjede... Ja cu smatrati da je los posao obavio i to veoma los.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Ne znam sta da mislim, igramo na pripremama toplo hladno. Meni Bata stvarno ne uliva poverenje, nije pokazao karakter da ide na titulu, o Ivici necu trositi reci. Ostaje nam da se uzdamo u ovu skrpljenu ekipu, mozda zablistaju na prolece.

Bata nema karakter da ide na titulu... Druze moj, Bata nema tim da ide na titulu, a po meni Batin karakter ne treba dovoditi u pitanje. Ja vjerujem da je on dobar izbor u ovom momentu, a problem vidim iskljucivo u nesrecnoj upravi kluba zajedno sa Ivicom.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.131
Reaction score
17.814
Локација
U Kinšasi
Ukoliko ne bude imao minimum 4 pobjede i jednu nerijesenu...eto ne mora sve pobjede... Ja cu smatrati da je los posao obavio i to veoma los.

Slazem se, mada ne zavisi sve od Mirkovica, bitno je kako ce odigrati pojacanja, Radivoje Bosić, Georgijević, Musa i mladi Stevanović, naravno i nasi kljucni igraci, Kosovic, NG Miletic, Djerlek, Nikolić... Eto, i ja bih mu oprostio jedan remi i to protiv cigana, ali pod uslovom da se do tada pojacaju sa Ivanicem i Gajicem. U suprotnom ocekujem da ih, naravno, satremo u derbiju.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Najjadnije od svega je sto se taj iliev toliko ucutao, za razliku od prethodnih prelaznih rokova. Gde je sad ono njegovo busanje u prsa i izjave
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
U jednom trenutku nestane signal na areni,ja prebacim na Partizan tv...a tamo Pantic sere li sere...verujte da mi se smucilo gledanje utakmice(sem toga i tamo je seckala slika)
Klasicno olicenje isfristrirane osobe koja bezi od istine...
O utakmici ...sta znam,vise mi se svidja kad napadnemo na njihovoj polovini ..ovo cekanje na nasoj me podseca na neka losija izdanja...dali smo ta dva gola na njihove greske,i dalje nemamo smisljenu akciju...a sem toga 80 posto poseda lopte je bilo u njihovim nogama...bez obzira na pobedu,mije to onaj Partizan kakav treba da bude..daleko je..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Brate, uobičajeno je u fudbalu da se ,,ne zalećeš,, kad imaš jačeg protivnika ispred sebe, nego igraš malo zatvorenije, povučenije (ili ne samo malo, nego i mnogo, milom ili silom) - a Šahtjor svakako jeste jači tim od nas...

Tako da, usled toga ko je jači a ko je slabiji (a oni su bili jači), sve i da smo hteli da ih napadamo, pritiskamo i da MI a ne ONI imamo veći posed lopte u nogama - mi to nismo bili u stanju da učinimo, kao što i u Njiva ligi naši protivnici protiv nas igraju zatvoreno, povučeno, a sve i da hoće da to ,,obrmu,, - uglavnom nisu u stanju niti da oni nas ,,stisnu,, niti da ,,posed lopte,, pređe na njihovu stranu...
Kad igraš protiv prilično jačeg od sebe, hteo - ne hteo, uglavnom ti se ,,zalomi,, da veći deo utakmice pozadi samo ,,spasavaš živu glavu,, a napred ako uradiš nešto - uradiš...
Mi smo juče TO NEŠTO napred uradili i to je jedna lepa stvar...

Svesni smo šta nam fali od pozicija u timu, kako smo igrali na ,,jesen,, kako igramo trenutno...ali ne smemo da zaboravimo da ponekad treba i da se bar koliko-toliko odobrovoljimo, pohvalimo nešto ili se obradujemo nečemu (kao recimo pobedi nad Šahtjorom, bez obzira što utakmica nije bila takmičarska)...

Mrak je svuda oko nas - mi ni u jednom sportu ,,sa loptom,, u Srbiji ili u ,,Regionu,, NISMO favoriti za osvajanje titule!!! - niti smo u bilo kom sportu finansijski moćni pa da kažeš, o.k. kupićemo, popravićemo ono što nam trenutno fali - naprotiv, u novčanoj smo ,,buli,,!!! Ali neki drugi nisu!

Zato, hajde da se fokusiramo na to kako da nekako pomognemo Partizanu, kako da nas na utakmicama bude više nego dosad, kako da svaka vrsta navijanja (ne samo na utakmicama, nego i ovako) bude bolja nego sad...
Da se, osim toga što uvek kažemo šta ne valja, setimo i da uvek pohvalimo one koji to zaslužuju...

Bravo Stojke, ,,zaključao,, si ,,kapiju, našeg gola i svojim ,,ratnicima,, juče komandovao kao ,,na Ceru i Kolubari,,!
Bravo Ćelavi, preorao si oba dela terena, nije ostala ni jedna travka nepreorana, ginuo si za sveti grb i dres!
Bravo NAŠA DECO u odbrani, igrali ste protiv strašnog Šahtjora a niste primili gol, samo tako nastavite!

:clap :respect :clap
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Cuti Ivica ne progovara, ne znam zasto ali imam osjecaj da ce mu ovo ljeto biti poslednja sansa da dovede prava pojacanja i napravi sampionski tim. Posto je sad ovakva tisina pretpostavljam da se radi skauting, a i da se neke pare odvaju da se grune u ljeto opet jedno milka ipo dvije, samo nadam se ne na novog Sumu nego na provjerene igrace. Realno gledano, sa ovakvim timom i tabelom osvajanje titule pitanje da li je moguce i da imamo sudije do kraja sezone, a posto ih nemamo bolje je da klinci stasavaju jos ovih pola sezone da bi nam u ljeto jedan ili dva donijeli finu zaradu dok ce isto njih nekoliko da budu nesto bolji nego sto su trenutno. U svakom slucaju, situacija losa i nikakva.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Bata nema karakter da ide na titulu... Druze moj, Bata nema tim da ide na titulu, a po meni Batin karakter ne treba dovoditi u pitanje. Ja vjerujem da je on dobar izbor u ovom momentu, a problem vidim iskljucivo u nesrecnoj upravi kluba zajedno sa Ivicom.

Delimicno se slazem sa tobom, ja odvajam Batu kao igraca i Batu kao trenera, to su dve razlicite stvari. On mene nije uverio da je trener dostojan Partizana, kada bude, prvi cu priznati svoju zabludu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top