Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Ako se derbi pomeri na subotu 2. marta eto prilike da ih 2 puta izjebemo za jedan vikend. U nedelju 3. marta je basket sa limenkama u ABA ligi.

Mogao bi to baš lep vikend da bude! :šal
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
...vec je opet dominantno neko alibi umiranje u tehnici - primis loptu, okrenes ledja golu i vratis je prvom sigurnom sto je po pravilu pas unazad...
Pa bar i to da umeju da urade odmah, ali ne...i za to im treba 5 minuta vremena i hektar prostora da se okrenu..
Za golmana, bekove i štopere imam samo priznanje, oni rade ono što im je posao, ali ovi ispred njih...:krsti:

Ja sam pisao posle utakmice, vruće glave, pa hajde, znate kako je, vruća glava, pa...ali, evo, sad sam valjda hladne glave, ali...
Ne samo da ono nište ne valja, nego se pitam odakle im ideja uopšte da je to batrganje po terenu fudbal, ko im kaže da tako igraju, da li je moguće da nemaju trunke osećaja za posao kojim se bave?!

Ajde da razumem da su svesni da nemaju tehniku, snagu, znanje, pas, pa da ne smeju čak ni da POKUŠAJU da pronađu saigrača koji im se napred otkriva, ali da imaju saigrača koji je tu, na koji metar od nih, pored, pa čak i iza, sam, slobodan, i umesto da mu odmah dodaju loptu, oni prvo je prime, pa ne znaju šta će, pa onda beže nazad, pa još malo ne znaju šta će, pa onda kada zatvore i njih i tog bliskog saigrača, e onda tek svom kolegi ,,uvale kosku,, - pa čoveče, imaš li oči, imaš li mozak?! Jel vidiš momka u crno-belom dresu pored sebe, pa daj mu loptu, ako već ništa ne umeš pametnije, zašto ,,mrsomudiš,, da bi mu je dao kad bude u goroj poziciji, i on i ti!!!
E, onda sledi lopta golmanu da on ,,organizuje akciju,,...
Dobro, ako Stojke već treba da brani i da organizuje akcije, onda njemu dati dve plate za dupli posao, a vama oduzeti i tu jednu...

Pa ja bih, da sam na mestu Bate Mirkovića, KAZNIO igrače (odbrambenima bih dao slobodan dan) da tri puta pogledaju ovu bedu od ,,igre,, ali sa ZAUSTAVLJANJEM snimka i komentarisanjem - aha, imaš saigrača, ne daš loptu ODMAH, zašto? Imaš oči? Imaš mozak? Pa ZAŠTO onda?
I tako redom, potez po potez, minut po minut...
Pa bi se na utakmici možda setili da uključe i mozak, ili da bar gledaju malo oko sebe...

Ili je ovo Bati dobro i misli da je to ,,OVO,, fudbal... :krsti:
Meni su naša ,,igra,, i fudbal dva različita sporta...

A tek ono ,,alibisanje,, kad ručicama počnu da pokazuju, ko je gde slobodan u fazonu ,,samo ne lopta meni,, ima onaj drugi tamo ili pored, ili nazad...
Pa, Sunce mu njegovo nekad si imao problem ko će od igrača više da vuče loptu, jer je svako želeo da pokaže šta zna i može i da reši utakmicu, a sad imaš problem da nađeš ,,dobrovoljca,, koji bi loptu ipak zatražio...
Oću da budem fudbaler, ali ako može da mi ne dajete baš mnogo loptu - ne znam šta ću s njom...

Gospode Bože, koliko samo alibi fudbalera u našim dresovima po kvadratnom metru terena... Čudo neviđeno... :krsti:

:krsti::pop:krsti::pop:krsti::pop

Stalno tako ,,igraju,, ali sve misliš, pa hajde, promeniće se nešto, pa neko će nešto da nauči, da sazreli, da ojača, da prođe pripreme, da dođe neko ko ume bar nešto, a ono - sve gore i gore...

Ah, da, rekoh da sam hladne glave pa sam se malo zaboravio, da, objektivnost, o.k. - bile su teške noge od priprema, to se namerno radi da fudbaleri posle proigraju kako treba (ajd da vidimo i to čudo!), nije igrao Pantić, nije igrao Musa, a i rezultat je solidan, 2:0...
Pod uslovom da igraš sa nekom iole merodavnom ekipom...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
@majonez Nije glupost nemoj da lupetas. Da si se iole bavio ozbiljnije sportom znao bi sta je krio terapija (ledom) ili cak krio komora. Misa Filipovic jeste idiot, ali nije on ovo izmislio. Cak su i nas na Difu ucili o ovome, tako da sam upoznat sq ovim, a i sam zadnjih 5 godina koristim ovu metodu u periodu oporavka i pripremnom periodu i nista mi nije bilo. Eto, naprotiv imunitet mi je ojacao i brze se oporavljam
Sarkazam,prijatelju,sarkazam malo od muke, znam da je to ok.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kontam nesto danasnja izjava Bate nakon seoske generalne probe 'Model kako ne trebamo igrati' je znak da je definitivno digao ruke od sezone i tima a mozda i od posla.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Pa ja bih, da sam na mestu Bate Mirkovića, KAZNIO igrače (odbrambenima bih dao slobodan dan) da tri puta pogledaju ovu bedu od ,,igre,, ali sa ZAUSTAVLJANJEM snimka i komentarisanjem - aha, imaš saigrača, ne daš loptu ODMAH, zašto? Imaš oči? Imaš mozak? Pa ZAŠTO onda?
I tako redom, potez po potez, minut po minut...
Pa bi se na utakmici možda setili da uključe i mozak, ili da bar gledaju malo oko sebe...


U milion navrata juce, igrac sa loptom i nije imao kome da je doda, i cim bi probao pas napred, to je izgubljena lopta. Zasto? Zato sto svi zauzmu neku svoju poziciju i cekaju loptu. Nebitno da li je ispred protivnicki igrac, ili u liniji dodavanja.

Toliko odsustvo inteligencije kod kretanja bez lopte, neverovatno. Nekad mi deluje i nerealno, nemoguce da ovoliko nista ne znaju.

Nije ovo samo juce, ovo je unazad vise godina.

Ono sto pokusavamo je toliko providno da vise nigde ne prolazi. Ne razumem se toliko u fudbal, ali gledajuci recimo Dortmund iz sezone kad su uzeli duplu krunu, bar 30 golova su zabili na istu foru. Kad rade dupli pas, uvek se prikljuci treci igrac, tako da ovaj sa loptom uvek ima bar dve opcije, i nije toliko providno kome ide lopta. To je tolko jednostavno, a opet protivniku nije bas lako da zatvori to, kao obican dupli pas.

A nasi ne umeju da odrade ni obican dupli pas. Kraj price
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Toliko odsustvo inteligencije kod kretanja bez lopte, neverovatno. Nekad mi deluje i nerealno, nemoguce da ovoliko nista ne znaju.
Потпуно се слажем са тобом, само сам се ,,фокусирао,, прво на потпуно одсуство ФУДБАЛСКЕ интелигенције ових који имају лопту испред наших 16м, или оних који се ту крију да лопту не би примили, и написао сам ,,километар,, текста...

Да сам почео још и о овима који се напред крију да лопту не добију, текст би био од три километра, а то је премного, чак и за мене...

,,Играју,, као да први пут у животу виде терен и лопту или као да мрзе један другог или саме себе...
Мени је потпуно необјашњиво да после толико година тренинга нису научили, нити су у стању, да примене оно основно, што би свако ко игра фудбал рекреативно са другарима, или у некој најнижој лиги, свакако знао или би му бар понекад успевало и да примени на терену, иначе би свакако одавно оставио фудбал, схвативши да то није за њега...
,,Споровозни,, су до бола, јер нити дају лопту на време, нити се открију на време, понашају се као да за правовремене фудбалске одлуке имаш на располагању пола минута, а не тек делић секунде...
Односно, играју фудбал брзином којом отприлике др проф правник Вулетић игра тенис, ето, то им је најбоље упоређење...нема даље.

Једна је ствар што су велики играчи као Мијат знали да већ у пријему лопте у стилу ,,ОЛЕ,, знали да избаце чувара и оставе га да се пита шта ово би, или да као Моца, кад уђе у 16м ,,промеша,, целу целцату противничку одбрану...па да кажеш, о.к. то је таленат од Бога дат, то не може свако, и нико од наших не тражи да буду оно што нису и не могу...

Али некада су бре, Сунце му његово, и они играчи који нису били велики, па нису могли да изведу те бравуре, имали МИСАО, ИДЕЈУ, шта да ураде, па, некад им успе, некад им не успе, јер немају тело које може да испрати мисао...али ово ДАНАС (или ако хоћете да кажем јуче и месецима уназад) је ОДСУСТВО било какве МИСЛИ, ИДЕЈЕ...то је страшно!

Играш фудбал без мозга, без наде, без воље, без брзине, без напада, без идеје, мисли, смисла, логике...

И још једном: одбрани не замерам НИШТА, наравно ни деци која су тек ,,у школици,, па да можда једном постану фудбалери...
Остало је ,,сачувај ме Боже,, па ма шта да је разлог или ма ко да је крив.

Дакле, још једном: НАЈГОРИ сте Партизан који сам икад у животу видео, а није да га се нисам нагледао.

А у спорту јесте да си данас пуковник, сутра покојник, али може и обрнуто - имате шансу да до првог следећег кола Њива лиге ,,олакшате,, те ноге од припрема и да урадите бар НЕШТО на том терену и у том ,,тешком,, дресу који стварно НИЈЕ ЗА СВАКОГА!

Људи бре, ви би да играте фудбал у Партизану а не знате основне ствари у фудбалу?! Није срамота нешто не знати, али је срамота ако си дуго у неком послу па да не научиш баш ништа о томе како и шта тамо треба да радиш, или ако већ и ниси у стању да радиш то што радиш, онда бар да се ,,макнеш,, одатле да те не буде срамота и од других, али ваљда највише од самог себе!

Чекам следећу утакмицу - не будем ли видео на њој бар неке назнаке фудбала, ево, обећавам да ,,фудбалере,, Партизана више нећу гњавити мојим коментарима...
О фудбалерима човек који прати фудбал цео свој живот може нешто и да напише, па било добро или лоше, али о ,,фудбалерима,, - заиста више не.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Bice bas zajebano gledati Partizan na prolece, ali, hej, zato smo tu.
Malo manje bi mi bila muka od lose igre i treceg mesta kad ne bi bila ova govna u upravi. Kakvi krimosi covece.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Najgori radnik je neplaćen radnik...lićimo na cigane iz vremena lukića...nisu ovo toliko loši igrači da ne mogu biti na 5-6 bodova iza cigana... uostalom ako ćemo pravo sudije su nam uzele bar 5 i pobjedu u derbiju....sačekajmo derbi kada na tribine dođe milion skauta pa da vidimo kako će odigrati....veliki je problem to što nema para.veliki.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Misliš norveška riba tamo u domovini pa mu zato stradao trbušni zid, ili turska riba koju je jeo u tom odmaralištu gde smo se pripremali, pa mu se od nje smučilo..?
Sad ne mora da brine, u Beogradu hrana uglavnom nije sa mora, nego iz obora i tora! :icon-lol:
Samo da se ne navuče na burek, toga se plašim više od svega... :icon-rolleyes:

Dajte Sumu nazad nemamo sta izgubit
E, moj si čovek! :D
Nije moj stav da je Gosn Suma baš idealan da igra u tandemu sa Gosn Musom, mada lepo zvuči, Musa-Suma-Suma-Musa, nego kad dadosmo tolke pare, daj ga makar u Teleoptik, da imamo neke vajde od njega...a i d anam je na oku, za slučaj da proigra. (proradi)
E, da je do mene, kako bi Teleoptik samo lepo izgledao: Babović, Damjanac, Stevanović, Georgijević, Suma, Bosić...Kokir, Šehović, Đerlek, Kosović-Šćekić-Zdjelar-Lola...i tako redom... :icon-biggrin:
Al nije do mene. :icon-cry:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Scekic je, kada pogledamo koliko je bio pljuvan, bio dobar, za razliku od vecine. Nije bas da je bilo tesko ostvariti tako nesto... Naravno da to nije dovoljno, ali se nesto ne nadam da ce sa ovim nasim direktorima, predsednicima i nasmrkanim SD da bude bolje
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Ja sam mislio da je neka fora kao, kad ono ozbiljno. Generalni utisak priprema je lose vreme hahah
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top