Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Bravo momci! :clap:šal

Najzad ono što se od vas očekuje - sigurna pobeda, tri gola u mreži protivnika, Bambi pokazao da lopta može da prođe protivničku odbranu na njivi kad imaš kefalo za fudbal, Nikolić da razume ovu igru, napadači nam daju golove, odbrana ih ne prima - to je to!
Samo tako nastavite! :ziveli

Jeste da Bačka nije među najjačim protivnicima lige, ali što bi reko mudri Vermez, bolje da se dopisuje nego da se otpisuje! Ne treba u ovoj prvoj i ubedljivoj pobedi polusezone sad tražiti neku ,,dlaku u jajetu,,...TERAJ DALJE! Ali po istom principu...napad da daje, odbrana da ne prima, sredina da zatvara pozadi i otvara napred...

:napred-partizan:






p.s.
Dobra i neočekivana brada Kosovića, malo samo još da popravi igru... :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Nisam mogao da gledam, ali raduje sto smo lijepo otvorili polusszonu. Bravo!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja iz busa pravo pred TV. :D Tempirao sam i put prema utakmici. Bravo. Zadovoljan sam. Ne želim ni najmanju zamerku da dam nakon pobede od 0:3! Idemo dalje.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja sam bio medju prvima kada se pljuvalo na pripremama, sada posle ove utakmice mogu da iznesem pohvale.
Da ne bi bilo da sam nekakav bot, zaista smo dobro odigrali na onom uzasnom terenu, bila je vrlo korektna utakmica.
Markovic odlican, Miletic (celavi), Nikolic jako jako dobar, Rikardo solidan, Zdjelar odlican.
Igra celog tima je bila dobra, lopta se kretala koliko je to bilo moguce po ovom terenu.
Idemo dalje, videcemo u mecevima sa jacim protivnikom, ipak je Backa kandidat za ispadanje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.386
Локација
Brdo Banovo
Jel se zna za koji se tacno datum pomera derbi u podbanjickom kolektoru? Pokusavam na vreme da poslozim smene (sa mnom) na poslu...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
VAR ima jednu manu, a to je da sudija moze da kaze da ne zeli da gleda, nema potrebe. To mi je bas glupo.

Svejedno bolje ista nego nista
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
VAR nije rjesio sve probleme i napravio fudbal 100% regularnim ali je plus svakako, kao i gol tehnologija. Vjerujem da ce uvodjenje tehnologije povuci sa sobom jos neka regulativna pravila kad tad, kako bi se sve to uklopilo jos bolje.

Sto se tice VAR-a u JSL nama moze samo da pomogne, jer nas cesto zakidaju i kad je cista situacija za nas i kad je diskutabilno a ciganima samo da odmogne, jer njima ionako sve sviraju u njihovu korist i cisto i diskutabilno.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Gledao sam vise utakmica gdje se koristio Var i nisam primjetio neke probleme. Jest da se navijaci bune ako im se ponisti gol nakon minut ali to.rijesiti tako sto se prikaze ta situacija na semaforu i gotovo. Npr. Ako sam dobro shvatio, u Seriji A te sudije mogu javiti dodatnom sta da ponisti ako je on propustio.
Kod nas bi mozda najbolje bilo u tu sobu sudija ubaciti po jednog predstavnika klubova i uvesti nesto kao celendz...

Iako ce nam dzaba biti Var ako oni dotad odu daleko a mi se predamo...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Ako će Var da primenjuju Glođović , Majo i ostale ciganske sudije onda dođemo na isto.
Mogu da zamislim taj cirkus i brlog koji će tek da nastane.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Sve je to tacno, ali ne moramo sad i u ovom slucaju da kukamo.
Mislim, trazili smo VAR. Dobicemo ga! Fala qurcu!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Šta se ovo grčki cigani bune za transfer Jankovića u spal...e ako smo ih zajebala neka smo... napokon dobar potez uprave
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top