Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Upravo ta dva pojacanja fale da bi slika koliko tolika bila dovrsena mada po mom ukusu fali tu mnogo vise od 2 ali taj centralni vezni znalac i levo krilo znalac brzinac su pod obaveznim. Danasnji fudbal se igra sa brzim krilima i bekovima koji igraju i napred i nazad. A ne mi od sampionske sezone igramo sa krilima koja zapravo nisu krila Suma Pantic ili Tosic koji je nekad bio krilo al sad ne moze ni prosecnog jsl beka pretrcati. Doduse Tosic kad je spreman ima neke druge kvalitete ali pored takvog profila krila na drugoj strani jednostavno moras imati prodornost hitrinu. Evo i sam Tosic kaze da fale pojacanja na poziciji 10, napadaca i krila, najvise bih voleo kad bi se Lutovac probio igrao nekih 60 minuta i onda poslednjih pola sata Bambi svez odmoran doneo neki svoj kvalitet. A sto se tice Sume voleo bih da me demantuje al je on meni vise futsal igrac.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.456
Reaction score
5.786
Локација
beograd
Po viđenom danas, Sadiq i Suma obećavaju. Sumi definitivno prija mentor i neko ko se malo više razume u trenerski posao od španskog gospodina. Ipak, ne treba leteti nakon pobede u prijateljskom meču, ali sam podatak da pobediš Bordo ti ipak diže samopuzdanje, ne nama, jebe mi se za nas, nego našem timu.

Mnogo mi je drago zbog njih danas. Vidi se pozitivna atmosfera, onaj klip sa ludakom Vujačićem podseća na uspešne sezone gde su svi puni elana.

Drago mi je i zbog Save. Sad samo jako do kraja, svim snagama za odličan start u ligi i ligi evrope.

Ovim stvarno pozivam sve Partizanovce da zaborave na prošlost i upravu i da se sete 2017, sa istim govnima u upravi Marko se posrao po timu zvani priča od jednog leta. Nek nas bude puno, koja god tribina da je u pitanju pa da opet zaigramo taj tango smrti!!! :navijac

Bas tako gospodine direktore. Ovo je ogroman napredak u odnosu na spansku musicu koja je zavila u crno mnoge klubove, ali ne treba poleteti, nego treba ojacati postojeci kadar sa jos 2 igraca.

Ovo danas zaista obećava!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mir u glavi, vatra u srcu.

Pozitivni utisci:

- Pobeda je uvek dobra stvar
- Ekipa je izgledala fizički pripremljeno nakon dužeg vremena, organizovana u odbrani.
- Teško je nešto proceniti o napadu zbog užasnog ugla kamere ali je izgledalo kao da ima neke tečnosti, neke brzine koja prošle godine nije bila tu
- Borba je bila na visokom nivou i raduje me što su baš igrači na poziciji zadnjeg veznog odigrali vrlo odgovorno i barem bez nekih glupih grešaka (Zdjelar, Šćekić, Lola)
- Suma je konačno izgledao kao da ima nešto u sebi, a ne kao isceđena krpa od igrača, preplašen da bilo šta uradi
- Sadik ima dobru fizičku konstituciju i osećaj za kretanje
- Klinci su svi izgledali motivisano, imali su neke fudbalske poteze, pokazali da poseduju znanje koje se može izbrusiti i iskazati
- Zadnja linija u ovom stanju uliva samopouzdanje, Pavlović je već tu šef, Brežančić je bolji od Uroševića definitivno a Ostojić dokle god nema glavnu odgovornost ima korist dok o Ćelavom uvek sve najbolje, taj čovek nikad ne izađe iz utakmice suvog dresa (mentalitet Duljaj, Moreira, itd.)
- Njima je igralo većina najboljih igrača od početka a svi su u jednom trenutku ušli na teren, generalno sa Francuzima je uvek povuci-potegni tako da je i to dobra psihološka prepreka prevaziđena
- Lutovac sa loptom više u tri poteza pokazao nego Ivanović u 33, šteta za šansu na kraju

Negativni utisci:

- Đorđe Ivanović: van pozicije, van stroja, van kosmosa i svega normalnog. Nadam se da ga gledamo u drugoj ulozi, na drugoj poziciji u drugim okolnostima, ovako je bukvalno igrač manje. Zašto smo Zakarića pustili je moje primarno pitanje.
- Bez Pavlovića strahujem za Ostojića, jeste imao jednu dobru intervenciju kojom je sprečio gol ali i dalje mi izgleda sporo i nespremno u situacijama 1 na 1 kad nema neko ko može u korekciji da ga ispravi, prosto ne verujem u njega i nisam verovao u početka (hvala na golu u kupu ali to i odbrana u kontinuitetu je druga stvar)
- Suma i dalje nedovoljno jak da probije pored jačeg čuvara a šut sa distance čini mi se i da nemamo
- Sadik u malom prostoru i dalje dosta neupotrebljiv
- Očekivati nešto od Lole osim iskustva i dobre energije kao zamena je iluzorno, vidi se da ne može da iznese tempo celog meča i pravi ishitrene odluke
- Ipak smo igrali protiv 14.ekipe Francuske, u njihovom prvom meču ove sezone, gde je SIGURNO više značilo nama nego njima, zaista mislim da u baražu eventualnom ima ekipa koje ne samo da će biti motivisanije već su vrlo verovatno i kvalitetnije ili makar uigranije
- Brzina sprinterska nam fali na krilu, pitanje je šta i kako ako ode Gomeš u napadu, od ove dvojice ne očekujem puno ako u utakmicama moramo da iskazujemo kombinatoriku
- Problemi uprave, nerazjašnjenosti na tribinama i generalno oko prelaznog roka nisu rešene ovim rezultatom

Savo nek ne pametuje mnogo kao do sad i nek insistira na fizičkoj pripremi i dalje. Jedan zadnji vezni koji zna sa loptom i ovo može biti sasvim korektno.

NAPRED PARTIZAN!!! :pfc:

P.S Pantića pod hitno isterati od kluba, dekretom mu zabraniti da priđe na pet kilometara od kamere, mikrofona i bilo koje tehnološke sprave...
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Meni je stvarno zao sto kvarim veselje ovde ali prosto moram da napisem:
Suma je danas izgledao kao Danilo Pantic na utakmici koju slabo odigra! Ovo danas je dobro kako Suma inace igra, ali je i dalje smesno! Njemu se meri “voljni momenat”, pa stavite mene da igram da vidite sta ce da bude voljni momenat. Mali Pavlovic je odigrao isto kao i ovaj pomenuti, tako da ne bih vise trosio reci o njemu.
Lutovac je bolji od Tosica, Ivanovic nije fubaler.
Opet imamo 4 leva beka (izgleda je to Vazurin fetis) medju njima nema razlike u kvalitetu. Mislim da Sehovic moze da odigra isto kao i ova dvojica danas.
Kad bi se nekako resili svih levih bekova, Tosica, Sume, Ivanovica, Lole, Ozegovica i doveli neke fudbalere i uz ove klince u rotaciji bilo bi to ok.
Ostojic odlican!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Нису нас гузили сви на припремама, два пораза, три победе, али хајде, резултат ту није тако битан, међутим, какав год да је Бордо и колико њима ова утакмица не/значи, нема ништа лоше у томе што смо победили екипу из Француске...
Хајде да се мало опустимо и обрадујемо овом победом и да се сетимо да нам сезона почиње за 10 дана...

Пантић је у преносу напоменуо нешто у стилу нема одласка Рикарда, нема пара за појачања, можда не тим речима, али свакако са тим значењем, ето, за оне који су искључили тон, а хтели би појачања...

Без тих евентуалних појачања, данас смо изгледали овако:

Одбрана и задњи везисти нису допустили Бордоу нешто пуно шанси за гол...
Сума је играч потеза, није он Мореира који ,,ради,, 90+ минута, али, ето, тај један прави потез значио је асистенцију за гол, против јачих противника, имаће 1-2 таква потеза, против слабијих и пуно више...

Проблем је што ни Тошић с десна ни Ивановић с лева не успеше да ,,погоде,, Садика ,,у трепавицу,, исто као ни бекови...већ друга утакмица, а не видесмо како наше високо Црно Дете шутира главом на гол?

Можда није лоше да се он некад извуче лево или десно, да понешто искомбинује, да помогне килавим крилима, али...док је он на крилу, и док су нам крила на крилу, па ко ће да да гол у средини, све и да лопта до тамо дође? Па неће Лола Младожења имати већу минутажу, нити успевати да тако често буде голгетер...Нити Сума може да скочи небу под облаке на центаршут...

Стевановић и Л. Павловић ,,положили испит,, али до ,,дипломског,, има још да се учи...свакако су заслужили да добијају по 15-20 минута утакмице, кад год је за то повољна прилика, зависно од учинка, минутажа може и да се повећава...
И Умар Садик има још доста тога да учи, ипак, честитке за ,,првенац,, у нашем дресу, за голгетера је једино битно - да да гол.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Trebalo bi pročitati intervju Bambija. Ono što ja propagiram, što kroz firmu koju vodim, što kroz vaspitavanje svoje dece je mentoring. To je Bambi prepoznao sa novim stručnim štabom. Vidi se velika razlika kako Savo i ostali pristupaju situaciji i igračima. Pominjao je to Suma, evo pominje i Bambi.

Ja se iskreno nadam da sam u pravu, a i vidim da igrači osećaju podršku, ako se ovako bude radilo, mi ćemo napredovati.

Opet ponavljam, Marko Nikolić je nasledio tim od Tomića i uspeo da "zavede red", napravi atmosferu, rad i disciplinu, ali i uzajamno poštovanje. To je model i ključ uspeha u svakom poslu, pa i u fudbalu. Setite se samo kako je na tabli svlačionice tim upisivao pobede nakon svakog kola, ili kada su uoči ključne utakmice puštani klipovi podrške najužih članova porodice. Ne možeš samo da budeš šef i prosipaš pamet i nemo posmatraš meč, izjavljuješ mrtav ladan kako nemaš šta da zameriš kao i da se protivnik bori za gornji deo table. Moraš da budeš nešto više od toga, nešto kao Jokan, Stanoje, Nikolić, da bi uopšte bio trener Partizana.

Da, trebaju nam pojačanja, da uprava nam je teško sranje, ali taj individualni rad i zajednički cilj i energija koji stručni štab ima, je mnogo veća od bilo kog problema. Da se razumemo, čvrsto stojim iza mišljenja da je Markov tim prezimeo evropu, tj obrisi njegovog modela. Isto kao i kad titulu nije uzeo Kiza, već Marko koji je od strane ovih govana oteran iz kluba.

Ne maštam da ćemo da prezimimo u evropi, ali ću biti srećan ako se plasiramo u grupnu fazu i do kraja koljemo sa droljom i uzmemo titulu u ovoj ping pong ligi. Beskrajna podrška timu, kakav god sastav bude bio nakon 31.8.:partizan-fan:
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Bambi je itekako svestan da kao ,,povratnik,, nije pružio Partizanu ono što se od njega očekivalo, i ono što je sam od sebe očekivao.
Skapirao je i da sa 32 godine ne može da ima telo kao kada je imao 22, da nije u stanju da igra svaka tri dana, i da je neuporedivo skloniji povredama...

Ja mislim da to sve onda itekako povlači i promenu uslova ugovora koji je potpisao sa Partizanom, manju platu, recimo, ali onda se setim da mu sigurno nisu platili ni ono što su mu dosad dužni, i tako redom...

U pravu je za dosta toga što je ispričao, ali fudbal je takav - može on da mudro zbori o pojačanjima (al šta vredi kad Partizan nema para za pojačanja), možemo mi da pametujemo 24 časa dnevno na Forumu - ali neko na terenu treba da trči i pobeđuje za Partizan - i svih 90 minuta utakmice u istom ritmu, i na svaka tri dana da odigra utakmicu na viskom nivou - ako dođemo u tu priliku da igramo na svaka tri dana sa ekipom koja nam još nije pojačana i gde svaki od igrača ima neku manu, iliti mane, neki doduše manje, ali zato neki poprilične...

Inđija u gostima MORA da se pobedi, a prva utakmica sa Ostrvljanima daće nam neku trenutnu istinu i ,,presek,, gde smo mi ustvari...do revanša ili (nadamo se!) nekog sledećeg kola kvalifikacija, ima još dosta vode da proteče Dunavom i Savom...
(I Savom Miloševićem koji će da se dotle preznojava u svojim željama, ambicijama i dilemama u susretu sa realnošću...)

Bambi, ako je u stanju da ,,pokida,, 15 minuta neke domaće utakmice i da za to vreme namesti ili ,,spakuje gol,, nije ni to malo, ali mora da zna da na tih svojih 15 minuta s punim pravom čekaju i Lazar Pavlović, ili Fića Mercedes Stevanović...jbg, nije ovo hokej ili košarka pa da možeš da menjaš koliko hoćeš i kad god hoćeš...i ko je u prvih 11 i ko uđe kasnije ,,uzima mesto,, nekome drugom...

A kad već pričamo o Partizanu (ja na svakih 5 minuta), ponekad imam utisak da je nama Partizanovcima baš malo samo 11 igrača pa da sastavimo tim kako treba...
Zbog ofanzivne igre dva špica su obavezna, dva krila takođe, jedna deseka obavezno i osmica koja mu donosi loptu, dva zadnja vezna da osiguraju bedem ispred odbrane, dva beka, dva štopera, pa eto i golman za svaki slučaj, ako neko ipak uspe da nam šutne na gol... Pa da vidiš kako se igra! :D
Samo, jebeš ga, kad je neko izmislio to glupo pravilo da možeš da počneš i završiš utakmicu sa samo 11 fudbalera maksimum... :icon-rolleyes:
:D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pogledao sam sve klipove sa treninga... Je li jos nekom osim meni cudno sto Savo ne vodi treninge? On samo cuti i nadgleda sa strane.. :icon-rolleyes:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
:eek::napred-partizan:evo highlights-a sa jucerasnje utakmice. Oni ce nama stvoriti sansu dve.. ali mi cemo njima 7-8 pa sad koliko damo golova damo. Mislim da nema razloga za strah, cak je dobro sto je Kilmanrok a ne neko Zaglebje, jer ih sigurno necemo podceniti. Prolazimo mk ovo! :napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bas su Pakaši.... sto su zapeli toliko :D

1-2 Sadik asistencija Suma gol... mislim da imamo tandem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top