Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Биће врло зезнуто против Чуке, данас је било рутински али нам следе два страшно тешка кола.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Je li realno da lika koji je jebavao uzduž i poprijeko najplaćeniju odbranu svijeta magovi sa foruma tjeraju jer je promašio par zicera a ušao u njih bar pet, i by the way dao gol i upisao asistenciju?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Sadik ima vrhunsko kretanje kao i Asano.Ja ne mogu razglabati ovde sa nekim ljudima koji ne poznaju fudbalsku igru.Ja sam igrao preko 20 godina fudbal i špicevi kao Sadik da imaju realizaciju igrali bi u Realu.
Citam komentare i spremam se da odgovorim kad ono kolega gore vec objasnio stvar. Nerealni ste jako prema Sadiku i Asanu, to su dva igraca koja nama mnogo znace. Sadik je u stanju da 90 minuta maltretira protivnicku odbranu, stalno se krece, ima te duge noge i taman kad pomislis da si mu uzeo loptu on je skloni...Da, znamo da promasuje, ali meni to ne smeta dok god ulazi u sanse...A nije da bas nista ne moze da ubode...A sto se tice Asana, on moze strasne stvari da uradi kad se uigra...Videli ste kako je par puta ka njemu odigrana duga lopta preko odbrane, on je tu mnogo zajeban...Samo da udje u semu sa Nathom i Zdjelarom jer oni znaju da daju takav pas i bice to ok...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Sadik se i pored nemogućih promasaja znatno popravio.Trci,bori se.Suma danas odlican mora da popravi pas.Asano najvise brine.Zalaganje nije problem al znanje tanko.Daj bože da sam se zeznuo i da me demantuje.Bekovi su nam u poslednje vreme slabiji deo tima.Skroz bezopasni u napadu.Pavlovic odlican.Natho je mozda i najbolji nas igrač.Videlo se da fali u drugom poluvremenu.Scekic nema viziju za veznog igrača kao ni Zdjelar.Ali da treba jedan od njih uvek da igra-treba.Moramo obavezno da dovedemo na zimu spica i desnog beka jer ne može Miletić sve.Jos jednom da pomenem Sumu.Neverovatno koliko je poboljsao fizicku spremu u odnosu na onog od pre 2 godine velika razlika.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Sadik će dati dva u Mančesteru i dobro. :šal Ispromasivao se i pre Astane pa znamo sta je bilo onda :kokice
 
  • Like
Reactions: Oki

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Sa Sadikom u postavi, fudbal dobija sasvim novu dimenziju, priznali to neki ili ne, odnosno svidelo se to nekima ili ne.
Dovođenje drugog napadača bi značilo selidbu Sadika na klupu, a ako ne njega, onda verovatno Sume, što ne bi bilo fer.
Laik sam, ali mislim da se ono fudbalsko što on ima u sebi ne može naučiti, dok elementarno, šut i udarac glavom, i te kako mogu. Ima i od koga da nauči
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Садик у српском изговарању свог презимена има реч која би добро дошла као одговор свим критичарима који се овде јављају. Ко не зна енглески, нека се лати речника. Може и GoogleTranslate.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Potpuno je drugačije pratiti jednu utakmicu uživo na stadionu JNA, preko TV-a, ili preko Foruma...

Ovo prvo podrazumeva da si ,,u dodiru,, sa energijama tih okolnih staza, prostora, okoline, stadiona, publike, igrača, jesenjeg toplog dana i jesenje hladne noći...
Osećaš i vidiš ono što se u TV prenosu možda ne vidi, ali i nemaš ,,ponovljeni snimak,, da analiziraš situaciju...





Na stadionu smo svi osetili i videli da Partizan igra jednu ,,brzopoteznu,, partiju i da našem veznom redu Spartak ne može da odoli - Sadik maši jedan zicer, maši drugi - a mi OSEĆAMO da je samo pitanje trenutka kada će pasti gol, niko se ne nervira i ne ljuti na Sadika, aplaudiramo mu, vičemo, dajemo mu podršku - bar ovi sa Istoka koji su bliži meni pa mogu da ih čujem.

Sadik i Partizan uzvraćaju nam sa tri gola u prvom poluvremenu, Sadik sa dve asistencije i jednim golom, malo li je?!
Suma i Natho vezu po terenu, malo li je i to?!

Asano minute i minute i utakmice i utakmice igra u istom ritmu, napred-nazad, non-stop, često se otvara ali ne dobija loptu na vreme, vidim ja sve njegove mane, ali dok Partizan igra dobro i pobeđuje, nečije mane nisu bitne!

U drugom poluvremenu ,,povukli smo ručnu,, iliti ,,prikočili,, ,,smanjili gas,, - ali ne mogu to da zamerim Partizanu koji igra dve utakmice nedeljno, a stalno igraju uglavnom isti igrači...

Čitam na Forumu, poklonili nam penal, morao bih da vidim situaciju iz više uglova pa da se uverim u to što pišete...

Video sam samo jedan snimak prekršaja za penal, iz samo jednog ,,zapadnog,, ugla kamere...i ne mogu da vidim na njemu da li golman ,,kači,, našeg malog ili ne...isto tako i na stadionu nisam bio toliko blizu pa da mogu to da tvrdim 100%...
ALI - sa Istoka stadiona JNA uopšte nije izgledalo da Laki ne može ni da dodirne tu loptu (kako to deluje na snimku), nego sam bio 100% ubeđen da je Mali Talentovani, NAMERNO hteo da pusti da lopta prođe sa jedne strane golmana, a da je on hteo da prođe sa druge, i utom ga je golman ,,pokupio,,...to vam je deco moja potez koji je svojevremeno uspešno izveo Pele...imate snimak pa pogledajte...
...eto, sa Istoka je to apsolutno izgledalo kao da Laki hoće da uradi ovo a la Pele, a sa snimka kamere to se uopšte ne vidi...

Kažem, velika je razlika odakle se šta gleda, ali kad igra Partizan, sad već jedno duže vreme ima šta i da se vidi, momci, samo naped, sve pohvale! :clap
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Ono što realno treba da se desi, ako se pravi šampionski tim za sledećih 5-6 titula u nizu:

  1. Potpisati Sumi novi ugovor na 3 godine
  2. Rajković Slobodan kao dugoročno rešenje za Ostoju koji je krajem sezone blizu penziji
  3. Ivanović out, potpisati špica koji će da se rotira sa Sadikom. Bez Sadika, koliko god on mašio izgledamo slabo napred. Treba nam egzekutor
  4. Bez 10 miliona za svakog klinca kog imamo ne puštati
  5. Držati ostatak ekipe bez većeg tumbanja
  6. Držati Savu i ovaj stručni štab minimum 5 godina, bez obzira na rezultate. Zato što će ovakav štab da izbaci klince koji će da pune godišnji budžet a sa druge strane mi gledamo ovakav Partizan
Sve ovo možda zvuči kao naučna fantastika, ali bez ovakog razmišljanja mi ne možemo da napredujemo.

Na kraju i dalje verujem u titulu, mi izlazimo iz krize, sledeći je Čukarički. Drolja je imala sklanjalicu, Zoltane, reši to u sred rupe.
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Ono što realno treba da se desi, ako se pravi šampionski tim za sledećih 5-6 titula u nizu:

  1. Potpisati Sumi novi ugovor na 3 godine
  2. Rajković Slobodan kao dugoročno rešenje za Ostoju koji je krajem sezone blizu penziji
  3. Ivanović out, potpisati špica koji će da se rotira sa Sadikom. Bez Sadika, koliko god on mašio izgledamo slabo napred. Treba nam egzekutor
  4. Bez 10 miliona za svakog klinca kog imamo ne puštati
  5. Držati ostatak ekipe bez većeg tumbanja
  6. Držati Savu i ovaj stručni štab minimum 5 godina, bez obzira na rezultate. Zato što će ovakav štab da izbaci klince koji će da pune godišnji budžet a sa druge strane mi gledamo ovakav Partizan
Sve ovo možda zvuči kao naučna fantastika, ali bez ovakog razmišljanja mi ne možemo da napredujemo.

Na kraju i dalje verujem u titulu, mi izlazimo iz krize, sledeći je Čukarički. Drolja je imala sklanjalicu, Zoltane, reši to u sred rupe.
Bice Rajkovic na zimu. Rekao sam vam jos tad da je propalo u septembru pre nego sto su mediji javili da je propalo, i onda su mediji javili da ostaje u Italiji, i tad sam napisao da nije tacno, da ce trenirati sa Partizanom i potpisati na zimu, sto ce se vrlo uskoro obestiniti.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sadik je slika i prilika Partizana. Malo mu fali da bude heroj ali uglavnom to malo ga kosta puno. U jednoj utakmici je u stanju da mu igra varira od sjaja do ocaja i nazad. Bez obizra na sve koliko ti radosti donese u nekim momentima pa te opet iznerivira i razjebe ti zivce malo kasnije, opet ga na kraju iz nekog razloga gotivis i podrzavas. Volio bi da on na kraju ne ode upamcen kao igrac promasenih sansi, nego kao neko ko je dao bitne golove u prolasku grupe u LE i osvajanju titule. Nije on zasluzio da bude igrac propustenih sansi kao sto ni Partizan nije zasluzio da bude klub propustenih prilika. Svim srcem zelim da se i njemu i nama desi jedna lepa prica. ZIVEO PARTIZAN!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.955
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Prateći statistike fudbalskih pregaoca vezano za Sadika i Skuletica za njih dvojicu je najbolje da čekaju jednu bas dobru priliku tipa prazan go, munu gol i posle beže od prilike i ostvare odličan procenat, mada pitanje je dal bi i taj prazan gol pogodili slušajući ovde kritike...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.856
Sadiku je 3 puta u 6 minuta igre sviran ofsajd. Ruku dajem da je to svetski rekord, dizan mu ofsajd na svaka 2 minuta igre. Ne racunam one situacije gde se zaglavio u ofsajdu pa ga saigraci izbegli ili on nije pokazao nameru da ide na loptu.
Koliko god da mu je problem realizacija, isti toliki problem mu je kretanje. To sto izlazi sam pred golmana mnogo puta je zasluga pre svega preporodjenog Sume i majstora Natha, koji mu pruzaju priliku da iskoristi svoju brzinu.

U prvoj situaciji 1 na 1 je bio jedno pet metara ispred svakog igraca na terenu i nekako je uspeo da napravi situaciju u kojoj ga je defanzivac stigao. Da sam mu trener istog sekunda bi ga izveo.
U drugoj situaciji je zaobisao golmana i promasio prazan gol.
U trecoj situaciji je na odbitak promasio glavom prazan gol jer ne ume da trzne (pisao sam vec o tome). Vidim ljudi mu ovde to racunaju kao plus jer je od te bravure ispala asistencija. Da ljubi Natha u dupe za to.
Golovima inace ne nalazim mane, ali kad mu vec promasaj praznog gola racunate kao asistenciju, onda racunajte i da je gol dao kad mu je saigrac namestio situaciju koju je teze promasiti nego pogoditi.

Sadik nas je kostao i kostace nas jos mnogo bodova. Partizan je tim koji protiv svakog u ligi mora da daje golove i napada. Neki za razliku od Spartaka igraju klasican bunker i protiv takvih timova mozes da napravis jednu do dve stopostotne sanse. Kad imas napadaca koji ne moze da posalje loptu u prazan gol, onda je to ozbiljan problem.
Moze on da koristi u igri koliko hoce, a slazem se da itekako koristi, ali napadac mora da daje golove. Partizan mora da daje golove i klub nam place za nekim ko ima imalo njuha za gol.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Најупечатљивије фотографије са данашњег меча.
Није згорег напоменути да човек им 31. годину, да је капитен репрезентације Израела и да је већ напмалтио милионе по разним Рубинима, Хапоелима, ЦСКАима... Оволико залагање, жеља и радост у дресу Партизана против Спартака из Суботице у намештеном првенству. :clap

FKP-SPSU-399-01.jpg

FKP-SPSU-400-01.jpg
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sadik u polju nije katastrofa, on ima i kretanje i učestvuje u igri ali nema realizaciju. Grobarani preteruje i ide u jednu krajnost ali preteruju i oni koji su ga hvalili. Ne može on da igra nešto slično Firminu kad nema na krilima majstore fudbala kao što Firmino ima pa da njegova realizacija bude nebitna. Ja protiv Sadika nemam ništa protiv, samo zameram upravi zašto su ušli u sezonu samo sa njim.

On dečko ima veliki uticaj na našu igru, ali jednostavno nije tip igrača koji nam je sad potreban. Ja ne sporim da će on možda postati za pola godine ili godinu dana odličan igrač ali šta nama to sada vredi? Neko reče da se posprdao sa najskupljom odbranom na svetu i šta mi imamo od toga? Koliko smo bodova uzeli protiv Junajteda? Da se ne lažemo ova ekipa Junajteda kako je igrala protiv nas protiv nekog drugog takvom igrom bi izgubila 2 gola minimum razlike. Kradu nas u prvenstvu nenormalno i onda ti dođu utakmice kao što su Voždovac i Lučani i umesto da ih rutiniraš ti iz te dve utakmice imaš 1 bod. Šta nam vredi što smo protiv obe ekipe imali zbirno 36 šuteva? E Sadiku zameram utakmicu sa Lučanima, koliko mu treba 1 na 1 situacija da bi dao gol. Đurđević koji se pominje bi do sad dao bar duplo više golova od njega na toliko stvorenih prilika.

I nisam ja sad na strani onih koji ga pljuju i teraju, on ima materijala ali šta nama to vredi ako ga naši ne otkupe? Ovo je klub u kom nema plana i strategije sutra da dđe neko drugi otišao bi i Sadik. Mene zanimaju utakmice u kojim se borimo sa bunkerom a on je tu neupotrebljiv na tim utakmicama se osvaja titula. Zato se nadam da će se iskupiti u evropi.

Dosta ljudi je ovde podcenilo AZ koji je danas dobio PSV u gostima rezultatom kojim smo mi Spartak dobili. Duel 2. i 3. ekipe u prvenstvu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Suma je definitivno razbio sve predrasude, igra odlicno, a moze jos bolje. Sadik potvrdio da je veoma los realizator medjutim posao koji radi pre ulaska u sansu je veoma koristan.....neverovatan je fudbaler, ima dve extremne krajnosti - jedna njegova krajnost nam donosi extra kvalitet, a druga nas limitira. Asanova realizacija takodje veoma zabrinjava iako u svim ostalim segmentima radi odlican posao. Ne znam da li je u pitanju neka vrsta mentalne barijere kad treba da postignu gol ili se radi o tehnickim stvarima ali ako ne poprave bar malo taj segment igre to moze da bude pogubno po nas u nekom kljucnom momentu. Oni ziceri jednostavnu ne smeju da se promase.
Tatko je igrac o kojem ne vredi da se prica puno, cim kazes njegovo ime jasno je sve. Borac, majstor, genijalac, lider......
Stevanovic malo odsecen ali jednom kad krene u dribling to se pamti. Treba da dobija sansu u svakoj utakmici kao i L.Pavlovic i Lakcevic. Tim klincima treba malo konstantnosti kao sto je ima Strahinja Pavlovic......kakvu agresiju ima taj covek, kakvu odlucnost, neustrasivost, samopouzdanje, a sa druge strane i mirnocu, koncetraciju, start na loptu.... Ne smemo da ignorisemo nasu skolu, a verujem da nikad nismo ni sami potpuno svesni kakvog potencijala tamo ima kojeg samo treba usmeriti na pravi nacin i dati mu sansu. Strance i klince iz nase skole treba kombinovati i vise nikada ne dovoditi ni jednog igraca iz ping-pong lige osim ako se jednom u nekoliko godina ne pojavi neko zaista vredan paznje kao Stefan Savic npr. Svaka cast Ostoji, Mileti, Urosevicu i svima ostalima ali neku dalju buducnost Partizana treba da cine njegovi klinci u kombinaciji sa par stranaca koji bas odskacu. Kad vidim kako igraju i pre svega kakav karakter imaju oba Pavlovica, Stevanovic, Lakcevic i ostali klinci meni je srce puno. Savo i strucni stab do sada pokazuju da imaju veliko poverenje u njih i to je nesto sto dodatno raduje (osim ako uprava tu nasu radost ne preseli u Fiorentinu, Benfiku.....). Klinci koji su sada u omladinskom pogonu imaju jos vecu motivaciju za uspehom i napredovanjem kad vide u prvom timu Pavlovica, Stevanovica.....
Sve u svemu jedna odlicna utakmica ali brzo ce doci nova, idemo dalje :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top