Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Pavlović najvredniji u Superligi, Stevanović poskupeo za 1.233 odsto


Kolko sam se ogresio o ovog decka kad je tek prebacen u prvi tim :D
Ja sam odmah napisao da nema nista od njega, delovao je ocajno na onom turniru koji je prenosio SK.

Neokretan, izvan svakog balansa i koordinacije, tipican balvan.

Kakva kardinalna greska.

Mali je ZVER.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Nema mi nista cudnije nego kad ljudi pristaju na situaciju i samosazaljevaju i sebe i klub. To sto je Sadik jedini nas napadac i sto citiram "nemamo boljeg" je bas razlog zasto dizati glas. Da je stoka iz uprave dovela pravog napadaca umesto Sadika sad ne bi zaostajali ovoliko na tabeli, to potpisujem. Konacno posle dugo vremena nekom padne na pamet da nam fali centralni vezni i zapravo ubode sa njim kao nikad pre, ali zato mu dzaba muka jer ovom napred treba pet stopostotnih sansi da da gol.

Ta ista megagiga zvezda i vrsni asistent koji slucajno vraca loptu nazad umesto da je ubaci u prazan gol, je bio predmet podsmeha u jednoj Perudji, a posebno u Rendzersu. Ne vidim ni sto je problem istaci da je doveden verovatno kao menadzerska kombinacija, bas kao i nigerijski Mesi iz Rijeke.

Covek je ispodprosecan napadac sa jezivo losom zavrsnicom. Kostao nas je i kostace nas puno bitnih bodova.

To sto nemamo boljeg je velika sramota ove uprave. Ali hajde da zabranimo kritiku i prema Vazuri i Vucelicu, po tom istom prinicpu - nemamo bolje.

Prosle godine je jebeni zvezdin satelit iz Nisa bio daleko ispred nas na tabeli, ove sezone nam cigani ponovo polako odmicu, a mi i dalje trazimo opradanja. To sto sudije navlace i sto se timovi sklanjaju isto ide najvise na dusu nasoj upravi, ne desava se od juce.
Debilcina Pantic vam ispira mozgove i propaganda koja se siri polako vecinski zahvata i navijace Partizana. To govno zna da kuka na sudije i FSS u toj sramoti od emisije i uvlaci se u Vazurino debelo dlakavo dupe, ali ne daj boze da pomene da za to odgovornost snosi upravo ta debela dlakava guzica. Pustis da ti delegiraju Djokica u derbiju pa se posle cudis sto nas krade cak i dok stoji iza gola. Dok Terzic u isto vreme sklanja jednog Mazica sa svojih utakmica bez ikakvog problema. Najbolje da nam na sledecem derbiju sudi Bojan Nikolic pa da nadjemo jos opravdanja jer nas sudije kradu. Pricamo o ljudima koji su Maju Vujovicu poklonili dres jebote, a onda ih opravdavamo jer imamo samo jednog napadaca pa moramo da ga bezuslovno podrzimo i dok stoji na ogradi i prica telefonom. Nema bre opravdanja, ni za Sadika, ni za bilo kog drugog igraca, ni za sudjenje, ni za upravu, ni za drugo mesto na tabeli.

Izvinite sto sam bezobrazno i nezahvalno govno, bas zato sto navijam za klub koji je mnogo veci od svojih navijaca - ne pristajem ni na sta manje od sampionskog Partizana!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne vidim ni sto je problem istaci da je doveden verovatno kao menadzerska kombinacija, bas kao i nigerijski Mesi iz Rijeke.

Problem je to navesti zato što nije tačno.

Prosle godine je jebeni zvezdin satelit iz Nisa bio daleko ispred nas na tabeli, ove sezone nam cigani ponovo polako odmicu, a mi i dalje trazimo opradanja.
OK, imali smo Rikarda koji je bolji napadač od Sadiq-a a bili smo i iza Niša. Kako onda možeš da tvrdiš da bismo sa boljim napadačem sada bili prvi?
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
BIli bi prvi zato sto imamo Natha koji bi boljeg napadaca hranio loptama kao i Sadika, ali ovaj bi dao vise golova :) Uopsteno i vezni red igra mnogo bolje nego prosle godine, stvaramo mnogo vise sansi.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Pa da, i do struke je takva igra, dakle jedino sto fali jeste napadac koji ce koristiti bar duplo vise sansi nego sto ih koristi Sadik.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Problem je to navesti zato što nije tačno.


OK, imali smo Rikarda koji je bolji napadač od Sadiq-a a bili smo i iza Niša. Kako onda možeš da tvrdiš da bismo sa boljim napadačem sada bili prvi?

daj ne zezaj.
Tako sto bi Rikardo iz ovoliko prilika, u koliko se na svakoj utakmici nadje Sadik, dao barem 50% vise golova.
Ma i Djurdjevic, Skuletic, Leonardo, Tawamba... ko god da je od njih sada tu, mi bi dobili TSC i Vozdovac!
Jeste Sadik simpatican, jeste se popravio u odnosu na pocetak sezone, tacno je i da ima neartikulisane kretnje koje zbune odbranu protivnika, pa uspe da izburgija nesto ipak, ali je isto tako jedna velika cinjenica da mu je realizacija katastrofa!

Uopste nas ne treba da interesuje to sto je on dobar u polju i odlicno se krece, jer to nije njegov posao. Imamo strasan vezni red, sa Sumom i Nathom koji spajaju sa golom spic napada, brza i prodorna krila, cak nam i bekovi cesto idu napred i upucuje korisne lopte u 16m... i sve to dzaba kad ovaj masi sve sto bi neki makar i malo bolji egzekutor, realizovao komotno!

Ako mislite da je Sadik koristan, vidite samo reakcije nasih veznjaka (prednjaci Natho), kada mu udele dobru asistenciju a on na prazan gol pogodi stativu, ili ubode NFL pogodak za dodatni poen, ili jos gore bude u ofsajdu 3x u 5 minuta!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Slažem se ali niko ništa ne može da ti garantuje, o tome pričam.

A o reakcijama saigrača je glupo pričati jer na primer niko nema reakcije na Miletićeve ˝reakcije˝ pozadi a vidljive su svakom od nas kamo li njima. Možda bismo i bolje rezultate imali da imamo drugog desnog beka, što se to ne uzme u obzir?

Ljudi, sad bih potpisao sve bivše špiceve umesto Sadiq-a (OK, ne Šćepoviće, Šaponjiće i to) ali tako nam je kako nam je do zime.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.986
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Prvi je Savin pomoćnik izjavio da im je trebao potpuno drugi tip napadača od Rikarda, ma koliko to nama iz ove perspektive zvučalo smešno.
U smislu da im treba igrač koji ide u dubinu i više učestvuje u igri, što je i koren našeg problema, igrač koji učestvuje u igri i dobar je golgeter igra za ozbiljne pare...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Ne da nemamo boljeg,nego u ovoj ligi nema boljeg napadaca od Sadika! Postujem svacije pravo da ima svoje misljenje i da ga iznese dokle god ga iznosi na normalan nacin i sa argumentima. Dino,argumenti su ti losi,decko ima 21 godinu i bolji je od ispodprosecnog igraca kakvim zelis da ga predstavis.
Zavrsnicu nema(jos) na odgovarajucem nivou,to je jedino sa cim se slazem,ali mislim da moze da se popravi. Koliko,to ne znam. Mnogo nam znaci u igri,ogroman posao radi,Savo je takodje skoro pricao o tome,ako mi koji podrzavamo Sadika nemamo pojma,valjda Savo ima pojma. Ili mislis drugacije?
Umece napadaca nije samo da postigne gol nego i da se nadje u gol sansi,da sam napravi nesto ni iz cega... Ako slucajno spojis to dobijes igraca za Mancester,Juventus,Barsu,Bajern...
A isto ne mogu da verujem da niste videli da je Sadik namerno vratio loptu glavom ka Natku!? Dajte ljudi,pa ako ne volite nekog igraca nemojte sad u krajnosti besmislene da idete kako bi na silu dokazali da je igrac sranje. Igrac je dobar i ima potencijal da bude odlican. Jedino sta ga deli od toga je realizacija.
Tavamba je bolji igrac naravno,Djurdjevic je bolji,Rikardo je bolji u nekim segmentima,ali Sadik mnogo vise radi za tim od Rikarda tako da ne mogu da procenim u tom slucaju ko bi se bolje uklopio.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Pavlović najvredniji u Superligi, Stevanović poskupeo za 1.233 odsto


Kolko sam se ogresio o ovog decka kad je tek prebacen u prvi tim :D
Ja sam odmah napisao da nema nista od njega, delovao je ocajno na onom turniru koji je prenosio SK.

Neokretan, izvan svakog balansa i koordinacije, tipican balvan.

Kakva kardinalna greska.

Mali je ZVER.

Citaj komentare cigana, koji su to pacenici... :krsti: Decko im spakovao skor sve igrace u dzep....
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nema mi nista cudnije nego kad ljudi pristaju na situaciju i samosazaljevaju i sebe i klub. To sto je Sadik jedini nas napadac i sto citiram "nemamo boljeg" je bas razlog zasto dizati glas. Da je stoka iz uprave dovela pravog napadaca umesto Sadika sad ne bi zaostajali ovoliko na tabeli, to potpisujem. Konacno posle dugo vremena nekom padne na pamet da nam fali centralni vezni i zapravo ubode sa njim kao nikad pre, ali zato mu dzaba muka jer ovom napred treba pet stopostotnih sansi da da gol.

Ta ista megagiga zvezda i vrsni asistent koji slucajno vraca loptu nazad umesto da je ubaci u prazan gol, je bio predmet podsmeha u jednoj Perudji, a posebno u Rendzersu. Ne vidim ni sto je problem istaci da je doveden verovatno kao menadzerska kombinacija, bas kao i nigerijski Mesi iz Rijeke.

Covek je ispodprosecan napadac sa jezivo losom zavrsnicom. Kostao nas je i kostace nas puno bitnih bodova.

To sto nemamo boljeg je velika sramota ove uprave. Ali hajde da zabranimo kritiku i prema Vazuri i Vucelicu, po tom istom prinicpu - nemamo bolje.

Prosle godine je jebeni zvezdin satelit iz Nisa bio daleko ispred nas na tabeli, ove sezone nam cigani ponovo polako odmicu, a mi i dalje trazimo opradanja. To sto sudije navlace i sto se timovi sklanjaju isto ide najvise na dusu nasoj upravi, ne desava se od juce.
Debilcina Pantic vam ispira mozgove i propaganda koja se siri polako vecinski zahvata i navijace Partizana. To govno zna da kuka na sudije i FSS u toj sramoti od emisije i uvlaci se u Vazurino debelo dlakavo dupe, ali ne daj boze da pomene da za to odgovornost snosi upravo ta debela dlakava guzica. Pustis da ti delegiraju Djokica u derbiju pa se posle cudis sto nas krade cak i dok stoji iza gola. Dok Terzic u isto vreme sklanja jednog Mazica sa svojih utakmica bez ikakvog problema. Najbolje da nam na sledecem derbiju sudi Bojan Nikolic pa da nadjemo jos opravdanja jer nas sudije kradu. Pricamo o ljudima koji su Maju Vujovicu poklonili dres jebote, a onda ih opravdavamo jer imamo samo jednog napadaca pa moramo da ga bezuslovno podrzimo i dok stoji na ogradi i prica telefonom. Nema bre opravdanja, ni za Sadika, ni za bilo kog drugog igraca, ni za sudjenje, ni za upravu, ni za drugo mesto na tabeli.

Izvinite sto sam bezobrazno i nezahvalno govno, bas zato sto navijam za klub koji je mnogo veci od svojih navijaca - ne pristajem ni na sta manje od sampionskog Partizana!!
Tesko ti je da prihvatis, znam, ali moras da znas da FK Partizan i njegovo rukovodstvo, ne zanimaju sportski uspjesi, titule i slicno, vec iskljucivo i samo prodaja igraca. Zato su se do iznemoglosti gurali Markovic i Djerlek, dok ovog drugog ga nisu unistili, sada se to radi sa Strahinjom, Filipom i Sadikom. Medjutim na srecu prva dvojica su uz ovaj strucni stab za sada na pravom putu.
Vucelica zanima i Kup, jer i misli da se radi o Kupu Marsala Tita.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta truća Savo? :D Gde će biti za godinu ili dve, pa u Partizanu valjda. Ako Milošević ovo stvarno misli, šta se čeka sa otkupom ugovora? Imaće on igrača kojeg želi a imaće i uprava radostan dan kada ga budu prodali. :)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ono sto sam ja pricao za Sadika on je nedovrsen proizvod i kao takav morao je imati uz sebe mnogo iskusnijeg i boljeg igraca. Na onolike sanse mora jednostavno da daje vise e sad druga je prica ako ce on ostati pa sledece sezone eksplodirati kod nas. Pa da i istrpimo njegove promasaje i prosute bodove, ali ako ce ostati samo ove sezone i otici kao Lendejl u kosarci onda menja stvar.

Sprdaju se neki ovde na neke njegove promasaje ali imali smo utakmicu sa Lucanima gde je njegova losa realizacija uticala na rezultat itekako, umesto sa 3 boda vratili smo se sa 0.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.141
Локација
U pizdi materini
Šta truća Savo? :D Gde će biti za godinu ili dve, pa u Partizanu valjda. Ako Milošević ovo stvarno misli, šta se čeka sa otkupom ugovora? Imaće on igrača kojeg želi a imaće i uprava radostan dan kada ga budu prodali. :)

Kupovina Sadika po onoj cifri koja je se pominjala bi bilo finansijsko samoubistvo za FKP.

Velika je greška po meni dovoditi igrače na pozajmicu ako ih planiraš za prvu postavu sem ako nisu u poznim igračkim godinama.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nema mi nista cudnije nego kad ljudi pristaju na situaciju i samosazaljevaju i sebe i klub.
U pitanju je nepristajanje na inkvizitorsko suzenje svesti koje podsticu krugovi ljudi cije su lose namere prema Partizanu vise puta dokazane.
To sto je Sadik jedini nas napadac i sto citiram "nemamo boljeg"
Pogresno si citirao tj., namerno si izvukao iz konteksta ono sto sam napisao:
ako mi necemo stati iza jedinog napadaca kog Partizan trenutno ima, ko hoce? Pa nek je najgori na svetu - a nije - drugog nemamo, i necemo ga imati pre zime.
Ko je odgovoran za to sto imamo samo jednog napadaca, svi znamo i niko to ne spori. Samo mislim da to nije razlog da se medju navijacima stvara negativna atmosfera i raspiruje mrznja prema igracu Partizana.
je bas razlog zasto dizati glas.

To sto nemamo boljeg je velika sramota ove uprave. Ali hajde da zabranimo kritiku i prema Vazuri i Vucelicu, po tom istom prinicpu - nemamo bolje.
Evo jednog korisnog i konstruktivnog citata: Pucali smo u komunizam, pogodili smo Rusiju.

Sigurno je da postoje ljudi koji su sposobni da vode klub mnogo bolje po svim pitanjima, problem je sto takvi ljudi nemaju ni zelju ni politicku podrsku da preuzmu klub. Dakle, sve nase zelje po pitanju promene uprave postoje samo u domenu maste i ostaju zelje. Nazalost - puste.
Ono za sta postoji mogucnost da izadje iz okvira nase maste jesu uspesi u predstojecim utakmicama, cije ostvarenje zavisi i od toga da li cemo pruziti podrsku igracima i strucnom stabu. Ili mislis da je bolje da podlegnemo infantilnom buntovnickom nagonu i da u inat upravi cerecimo Sadika kako bismo postigli, sta tacno?
Izvinite sto sam bezobrazno i nezahvalno govno, bas zato sto navijam za klub koji je mnogo veci od svojih navijaca - ne pristajem ni na sta manje od sampionskog Partizana!!
Ja ne mislim da si bezobrazno i nezahvalno govno, i nisam imao nameru da tebi ili bilo kome drugom indirektno uputim takvu uvredu.
Ni ja ne pristajem i ne verujem da bilo koji navijac Partizana pristaje ni na sta manje, ali treba biti svestan situacije i okolnosti kako bismo - svako sa svoje pozicije mogucnosti - pruzili maksimalnu podrsku klubu koji treba da nadzivi ovu i svaku sledecu sezonu, upravu, generaciju fudbalera... :ziveli
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
To se u vestini razgovaranja zove zamena teza - ako neko brani nase igrace od neopravdanih napada, onda je automatski za ovu upravu. To nije lepo a naravno nije ni tacno. Mi imamo dugu i slavnu tradiciju da pizdimo na bas svaku nasu upravu (ja pamtim od sredine 70-ih) i na to bi trebalo da smo ponosni a i jesmo, cini mi se. Naravno da oni lapaju ali ih mi bar malo nerviramo i pritiskamo. Ipak, ne znam do detalja sta je cija zasluga, ali nas tim ovako nije igrao jos od Moreire i Zuke, mislim da cemo se sloziti. Da li bi bilo dobro da imamo jos po jednog ozbiljnog desnog beka, stopera i napadaca, nema dileme. Ali to ne znaci da bi trebalo da se prikljucimo onoj bandi i ospemo paljbu na ove koje imamo. To ne vazi za nezalaganje i bezobrazluk, u tom slucaju svaka kritika je obavezna. Ali to sada nije slucaj. Osim one gluposti sa telefoniranjem Sadika, jedino se neki losiji odnos moze povremeno videti kod Sume kada pokazuje da mu je njegova karijera najpreca. To je ok, ali me ipak malo nervira. Inace momci zaista imaju sjajan odnos prema klubu, mora se priznati. I zato ih branim i kada grese i kada promasuju i kada su malo smesnjikavi sa nekim potezima kao sto je ponekad nas krakati centarfor. Inace, evo malo brojeva o nasim napadacima poslednjih godina: Tavamba 70 utakmica 21 gol, 14 asistencija, 1 gol na 3,3 utakmice; Rikardo 49-26-4, 1 gol na 1,88 utakmica; Ozegovic 56-18-12, 1 gol na 3,11 utakmica; Sadik 18-9-4, 1 gol na 2 utakmice. Naravno da sada imamo i bolji vezni red i vise sansi, ali valjda je i zasluga cetarfora da se u sansi nadje, zar ne? Kada ovo zlo prodje, obecavam da cu posle oslobodjenja i ja da budem mnogo stroziji. :ziveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Strucni stab je elaborirao Sumu, ostao je samo jos Sadik pa kad i njega elaboriraju posle mozda treba i Asana, a moze i u paketu :D Kritike su dobre ponekad jer kad budu nestale znacemo da smo dostigli vrhunac, a ekipa sa ovim strucnim stabom ipak sve vise napreduje i ne nazire se kraj tome.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top