Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Немој вређати дечка тако мислим да није у реду, није он крив што су га довели и што немамо никакве играче по левом крилу.
А дечко, као дечко, чини ми се труди, и даје партије сходно његовим могућностима.
Честити Вуковарац, није он крив што је управа неспособна.
А могу и да у овом случају упутим критику шефу стручног штаба Саву Милошевићу због тога што је отписао Закарића, по левом крилу нам је дефинитивно боља опција, међутим, грешке се дешавају и шта сад да радимо. Идемо даље, једино се надам да ће продати Рикарда, па да нам дође то фамозно крило странац који прави разлику.
Уз то крило, већ ћемо доста боље изгледати.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Svi u Indjiju! :napred-partizan:
Kakvi su da su nasi su, prvo Indjija da se pobedi i da se pobednicki udje u ligu pa onda da se razmislja o Velsanima.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
@kujblo70

Sto bi ti se smijali, to bi bilo super ako bi pomenuti znao imalo da razmislja glavom u odbrani. Moram reci da bi i Predrag Luka bio odlican desni bek, kidac tipa Kiran Tripije :D
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Sutra za nas pocinje prvenstvo, bez obzira na tanak tim,lopovsku upravu i mandovsku atmosferu u celom drustvu, neka bude sto biti ne moze.Srecno Partizane u novom sampionatu i da se vratis na tron , gde i pripadas.
Za pocetak , protivnik je klub iz Srema, a neka se iz ovog grada sutra navece cuje pesma za naseg zamenika kapitena, junakautakmice:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=tc8XOowBxrE
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Mnogo je bitan start sezone. Ranijih godina, dok smo dominirali njivama, drolja se saplitala, što se nažalost okrenulo. Prošle godine blagi užas sa Surdulicom i 4 boda iz tri kola.

Verujem da smo spremni i 3 0 0 je moranje. Inđija, Javor pa Mačva kući. Ovako se uzima titula. Ako krenemo jako, molim sve za malo više vere i podrške stručnom štabu i igračima, kakav god obim i oblik glave imali.

Ajmo crno-beli, da se vratimo na stadion kao što nas je Nikolić vratio pa da zaigramo taj tango smrti :navijac

Da ne serem puno, korak po korak, Inđija tri boda!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Upravo tako. Zato nam velšani dobro dođu, fokus na prva dva kola u ligi dok ove možemo sa B timom bez problema da rešimo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Utakmica po utakmica pogotovo sa Velsanima ozbiljno pristupiti i vec ako mozemo tamo da resimo pitanje prolaza, to sto oni imaju par momaka sto pored fudbala rade nesto drugo mene ne zavarava.

Island je sa takvih par momaka otisao u cetvrtfinale evropskog prvenstva, plasirao se na svetsko..
Koliko su sad hrvatski novinari ispali glupani sa onim primerima vanzemaljaca pa je ispao Hajduk sve to motivise male ekipe koje nemaju sta izgubiti a odigraju na zivot i smrt.
Eto navijaci Slovana imali parolu da cekaju Apoel pa ispali od Sutjeske.. Zato vec u Velsu napuniti ih 4 5 komada i uci 100 procentno motivisano ne lako cemo kako cemo, danas svaka ekipa igra fudbal i to nije floskula vec istina.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Indjija mora da se dobije, imaju najtanji igracki kadar u ligi, ako njih ne pobedimo onda jbg. Prvenstvo se dobija u tim malim mecevima, tu ne smeju da se prosipaju bodovi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Mi sa ovakvim timom nemamo sta da trazimo. Smesno je na sta licimo i ne moze se reci da smo se i na jednoj poziciji pojacali u pravom smislu te reci.

I red je ljudi da prestanete da pisete nebuloze. Island nije ni blizu sa TAKVIH par momaka otisao nigde. Island je i tad imao, a ima i sad respektabilan tim u kome nema amatera. Naravno da nema nekog posebnog kvaliteta, ali ljudi igraju u krajnje ozbiljnim, profesionalnim klubovima. Porediti igrace koji su sa reprezentacijom Islanda napravili onakav uspeh sa ovim amaterima sa Velsa je smesno.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Indjija mora da se dobije, imaju najtanji igracki kadar u ligi, ako njih ne pobedimo onda jbg. Prvenstvo se dobija u tim malim mecevima, tu ne smeju da se prosipaju bodovi.
Mozemo mi da dobijemo i Indjiju i Javor, pa i Macvu u trecem kolu, ali necemo da se zavaravamo, nemamo tim za 38 kola, uz kup, cak i Rikardo da ostane sa Strahinjom. A olos iz uprave planira da nam oslabi napad prodajom Rikarda i dovodjenjem lijevog krila, presipanje iz supljeg u prazno. Ne treba se zanositi borbom za titulu, kamoli osvajanjem iste, narocito sto se uprava permanentno trudi da sto manje ljudi kupi sezonsku. Evo, krecemo u novu sezonu sa onom nervozom koja traje maltene od septembra 2017godine, od kako je poceo da nas kanali onaj corkuzant mutavi iz Stitara. 25god pratim Partizan, znam sta je potrebno da se vratimo na pravi put, ovo trenutno je narucena opstrukcija kluba i urusavanje u svakom pogledu. Nikad u istoriji Partizana klub nije bio rob nekolicine igraca koji se besumucno do krajnjih granica pristojnosti guraju, a to su Ivanovic, Suma, Ozegovic, Urosevic, pa i taj preskupi Tosic. Mnogo kostaju nabrojani, ne doprinose nista, nas tim je njihov taoc vec godinama, da jebena uprava nema snage da napravi reset i krene klub naprijed. Stvarno nemam nade, a ni snage da vise gledam to mucenje od igre, netalentovanih igraca, jos kad sjutra vidim da pocinju Ivanovic, Urosevic, a ne Sehovic, Stevanovic...Grozno i bolno za oci i nervni sistem.
U konacnom, imamo slabiji tim u odnosu na proslu godinu, narocito vezni red, utoliko sto ovaj tim ne moze u gostima da izdominira protiv 90% lige. Cekaju nas porodjajne muke u Surdulici, Nisu, Krusevcu, Novom Sadu, Lucanima, pa i sa ovim madjarima. Jeza me hvata.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dino ti si se uhvatio od sveg mog opreza za Islanđane naravno da nisu ni blizu amaterima iz Velsa al to ne treba da nas zavara ja sam dao par primera iz ovih kvalifikacija kako su favoriti lagano popušili.
I ne možeš mi reći da ne igra ulogu kad je neko sto odsto u fudbalu i kad neko pored fudbala ima posao lekara, električara pa posle posla ide na trening sav izmoren. Ko god je igrao fudbal na malo većem nivou zna koliko znači kad imaš 2 treninga na dan i kad dođeš izmoren sa posla i odradiš ga preko one stvari. Nebuloza je podcenjivati, a ne ući u utakmicu sa sto odsto kao da igraš protiv prvaka evrope, a ovo je takvo podnevlje gde mislimo da smo mi neka fudbalska nacija što je po meni nebuloza.


@kontraAV ma kakva titula ova uprava je tu da nas kanali i daje legitimitet kurvini titulama mi smo ikebana u svakom sportu to je valjda do sad svima jasno ali bar da se kao u košarci pobijemo muški pa da ih nateramo da kradu sve ovo treba dokumentovati pa i Frankova tiranija je prošla, prošla je tiranija Šalkea u Nemačkoj samo dokumentovati i kad ovo pasje vreme prođe nabiti sve sa kamatom na terenu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Izgleda da samo Arena prenosi, preuzimanje prenosa O2Tv politicka je SNS prica, koja je izazvala revolt kod celnih ljudi Arene, jer znatno im je pala gledanost kada je istu utakmicu preuzimala O2. Za sada, nema prenosa, osim na Areni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top