Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@Војвода Путник
Hvala puno na informacijama...fudbalska karijera zavisi od xxx faktora, i od sreće i od saigrača, i od trenera...ali nema sumnje da neki baš veliki talenat+fizikalije+rad obično vode ka uspehu...jes, ima slučajeva i da neko možda tek kasnije ,,sazri,, pa onda negde ,,procveta,, a doduše neko negde i ,,uvene,,...ali neko jednostavno nema sve ono što treba za pravi uspeh...

Evo, Aleksandar Mitrović je primer toga ovo plus ono i plus ovo jednako uspeh, ali neki drugi nemaju to što on ima...
Hoću da kažem nisu Šaponjić, Vlahović, Đ.Jovanović baš isto što i Aca Mitrović...bar zasad sigurno nisu...

Pišem to zato što se ovde često javljaju neki hvalospevi ili apsolutna potcenjivanja pojedinaca po sistemu jao zašto ga Partizan pušta pa on će tamo dati 100 golova, ili jao zašto su doveli ovoga, balvan nema pojma...a sve to bez nekog pravog predznanja o igraču o kome se piše...
Niti ovi tamo sad daju ,,100 golova,, niti su baš svi igrači koji dođu kod nas totalno neupotrebljivi...

Isto tako, neki igrač ima sve ili skoro sve, a neki možda samo par dobrih osobina, ali i tih par osobina ti donose bodove, recimo visina ili dobar ,,slobodnjak,,...ako mudar trener to zna da iskoristi kako treba...
U Partizanu su se svojevremeno smejali Žigićevoj visini, pa kada nas je posle ,,pokopavao,, u derbiju onda nam nije više bilo toliko smešno...i Washington je većini bio smešan zato što je štrkljast, ali umesto da se njegova visina koristi nabacivanjem naših visokih lopti, čim on uđe u igru ovi naši se odluče za igru ,,na patosu,,...

Savo Milošević je ,,uskočio,, na klupu ,,u hodu,, stekao se utisak da je do kraja sezone nešto popravio, ponekog ,,oživeo,, ponekog ,,sklonio,, nešto je i osvojio...a evo mu sada prilike da prođe prelazni rok i pripreme po nekim kakvim-takvim svojim željama i planovima, pa ćemo videti šta će biti...

Mislim da ne poznaje dobro Teleoptik i da je ona tri igrača koja sam pomenuo u prethodnom postu, a koje je on poveo na pripreme dobio na nečiju preporuku, sugestiju, savet ili preko neke i nečije veze...ništa oni nisu bolji niti su se nečim posebno izdvojili od nekih drugih koji su u isto vreme igrali za ,,Optičare,,...
Hajde, moguće da oni sad iznenada ,,prorade,, u drugom okruženju sa drugim saigračima, ali...
Ako i meni i Savi dokažu da je tako, onda super, ako ne...džaba su zauzeli nečije mesto u autobusu i hotelu...

Ništa lično, ali nekoliko puta sam odgledao Strahinju Jovanovića u Zemunelu, i kažem sebi (a i okolini na tribini), pa čekaj, dečko ima ugovor sa Partizanom, igrao je i za prvi tim Partizana, a prođe celo poluvreme a da ti ne vidiš da je on u stanju da predribla drugoligaškog protivnika, da nabaci nekome, asistira, šutne...
Onda prođe cela ta (drugoligaška) utakmica a da ne vidiš niti da je nešto opasan niti da je u stanju da se ,,konkretizuje,, za 90 minuta...i upitaš se, a kako bi tek mogao to u Partizanu, sa još jačim superligaškim bekovima pored sebe?
O.k. mlad je on, ali brate...
Možeš ili ne možeš?

Igrač Partizan bre treba da ,,jede živu decu,, ako je pozadi ili da je ,,paklen,, ako je napred, tako da...ako neko nije takav...mislim, imaš jednog Đerleka koji još nije ,,položio,, razred Teleoptika, a u Partizanu je, pa ti to malo, nego dovedeš još ,,tri Đerleka,, da ih imaš u rezervi...

Dobro, ajde, evo dođe i ta neka šansa (nekima), ali...da se ponadamo da će da nam do kraja prelaznog roka dođu neki još bolji, da odu ovi gori, i da Sava ume da sve to ,,skocka,, kako treba...pedesetak fudbalera smo imali, a teško da od toliko njih imaš samo tih potrebnih 11, da istrče na teren i sa kojima si (baš na svakoj poziciji) oduševljen...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
A niko ne komentariše što Ostojić ipak ide iz kluba?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ako štoperi koji nam ostanu budu bolji od onih koji odu, nije problem. Ali ako bude obrnuto veliki je problem.
Ja još nisam siguran čak ni to za Juventus i Kalabu, on je dečko i dalje u Partizanu...

Naravno, Bokiju rekli jednu cifru, sad ga ,,muvaju,, za manju...a šta pa drugo od njih i očekivati, ali ako on dobija znatno više ,,na strani,, vreme mu je da ide da obezbedi neku svoju egzistenciju, karijera fudbalera nije večna, a on je već u solidnim fudbalskim godinama... možda bi ostankom u Partizanu propustio da dobro zaradi...

Ali ako je cifra približna i tamo i ovde, onda bolje da ostane sa nama, pokazao je da još uvek i može i zna...ali ne možemo neku dalju budućnost graditi na njemu...doduše mi svake godine prodamo i najmlađe pa budućnost ne gradimo ni na njima, ali...tako je kako je...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Припреме на Златибору почињу у петак, 21. јуна, прву припрепну утакмицу играмо у Ужицу, против Будућности из Подгорице 25. јуна, а другу 30. јуна у Угљевику, против Звијезде из Бијељине.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Suma i #51 su nam aduti u narednom periodu...
da li smemo odmah da kukamo nad zlom sudbinom i da onda tamo za neki mesec konstatujemo kako smo odmah znali na sta ce sve da lici ili da cutimo i jecamo u tisini?
ili mozda da krenemo da glumimo optimizam da govna u upravi, ma koliko se trudila, ne mogu da smrde toliko bas svake godine i da nam se useravaju u zivot sa ovakvim igracinama?
blago svima vama koji mozete da budete optimisticni...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Ja kad se zapitam da li može gore, uprava me demantuje. Vratiš 2 igrača koje si nudio svakom klubu koji ima teren i 2 svlačionice i jedva ih neko primio na pozajmice i sad će oni kao da se nametnu Savi i da budu udarne igle, ma kako da ne. Nadam se da je ovo noćna mora ali mi ne deluje tako.

Ali jebeš ga, ja sam mazohista pa jedva čekam da krene sezona da ponovo počnem da kidam živce al nekako se i nadam da će nešto biti bolje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.281
Локација
Brdo Banovo
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
РАСПОРЕД ПРИЈАТЕЉСКИХ УТАКМИЦА:
3.јул – Рогошка (Друга лига Словеније)
6.јул – Олимпија (Прва лига Словеније) – Стадион Стожице, Љубљана
10.јул – Бордо (Прва лига Француске) – Клагенфурт, Аустрија
13.јул – Пакши (Прва лига Мађарске)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pre Slovenije još dve prijateljske:

25.jun - Budućnost (Podgorica)
30.jun - Zvijezda 09 (Bijeljina)

* Vidim da je kolega gore postavio već...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
nisu losi protivnici, nema rusa da nam lome noge :)
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Јел ме то очи варају, или је и Владимир Стојковић на листи за одстрел (због високих примања, претпостављам)?
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
65797741_604307763423310_7567080051624116224_n.jpg

Evo sastava za današnju prijateljsku protiv Budućnosti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top