Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Све Партизанове лигашке победе са 4 или више голова разлике, од почетка СЦГ лиге наовамо :

2003/2004 (30) : (Д) Борац 6:1 / (Д) Ком 6:2
2004/2005 (30) : (Д) Хајдук Кула 5:0 / (Г) Земун 5:0 / (Г) Обилић 4:0 / (Д) Хајдук Лион 7:0
2005/2006 (30) : (Д) Јавор 6:0
2006/2007 (32) : (Д) Младост Апатин 7:1
2007/2008 (33) : (Д) ОФК Београд 4:0 / (Д) Младост Лучани 5:1
2008/2009 (33) : (Г) Напредак 4:0 / (Д) ОФК Београд 5:1 / (Г) Рад 5:1
2009/2010 (30) : (Д) Борац 5:0 / (Д) Млади Радник 6:0
2010/2011 (30) : (Д) Металац 5:0 / (Г) Хајдук Кула 4:0 / (Д) БСК 4:0 / (Д) Чукарички 4:0
2011/2012 (30) : (Д) Нови Пазар 5:0 / (Д) Борац 5:1 / (Д) Јагодина 4:0 / (Г) Борац 4:0
2012/2013 (30) : (Д) БСК 7:0 / (Д) Слобода 5:0 / (Г) Раднички Ниш 4:0 / (Д) Смедерево 4:0 / (Г) БСК 4:0 / (Д) Спартак 5:0
2013/2014 (30) : (Д) Раднички 1923 5:1 / (Г) Раднички 1923 5:0 / (Г) Доњи Срем 5:0 / (Д) Вождовац 5:0
2014/2015 (30) : (Г) Рад 4:0 / (Д) Борац 5:1 / (Г) Војводина 4:0
2015/2016 (37) : (Д) Металац 4:0 / (Д) Јагодина 6:0 / (Д) Младост Лучани 4:0 / (Г) Радник 4:0
2016/2017 (37) : (Д) Рад 4:0 / (Д) Нови Пазар 4:0 / (Д) Вождовац 4:0 / (Д) Младост Лучани 5:0
2017/2018 (37) : (Д) Мачва 6:0 / (Д) Борац 5:0
2018/2019 (37) : (Д) Вождовац 4:0 / (Д) Динамо Врање 6:0
2019/2020 (16) : (Д) Мачва 4:0 / (Д) Спартак 4:0 / (Д) Војводина 4:0 / (Д) Јавор 6:2

У заградама после наведене сезоне је број одиграних кола, а у заградама пре противника скраћенице за домаћин/гост.

Роварих мало по архивама у репрезентативној паузи па ме успут и јучерашња победа навела да бацим поглед на нашу убедљивост у блиској прошлости. Ако наставимо овим темпом пада рекорд од 6 убедљивих победа из 12/13-е :icon-biggrin:
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Оно што бих издвојио из његове емисије синоћ :

1. У свим аранжманима, бар 10% од следеће продаје имаћемо од Павловића.
2. Рома се зезнула за Садика, Партизан "сад, сад, данас" може да узме 5 пута више новца од његове откупне клаузуле (клаузула износи 1,6 милиона, што значи да можемо узети 8 милиона за Садика).
3. Суму 6 месеци пре истека уговора можемо продати за најмање оно што смо платили за њега, можда и дупло више.
4. И да изгубимо од АЗ-а, "у слаткој смо позицији", "имаћемо шта да једемо", алудирајући да има много понуда за наше играче.

Лупетао је доста, као и увек. Ово су неке најзанимљивије поруке из емисије.

To sto je lupetao je najmanje lupetao.
Lupetanja po principu, Ameri prave" zvezde", u Americi su ljudi srecni i imaju svoje zivote za razliku od ostatka sveta. Entertejment, da li treba voleti klub kao svoje oci, ili doci na entertejment.
Covek se u sopstvenom interesonom delovovanju potpuno izopacio, izvitoperio sistem vrednosti i za njega su transformersi, pare, laptop, cipovi, zvezde, zvezde granda, dresovi, simboli uspesnog zivota i kranji ciljevi sporta.
Na stranu sto smo svi skrhani njegovom licnom tragedijom, mimo toga covek je potpuni pajac i njegovo delovanje u bilo kom obliku uz FK je degradacija. Svaki iskreni partizanovac bi trebao biti poptuna suprotnost ne Panticu, nego sistemu vrednosti koji on proklamuje, jer on ni sam vise ne zna ko je zapravo on, a takve sudbine su najjeftinije, kamo ti dresovi, amerika, zvezde i entertejment. Bolje da je engleski malo bolje naucio od tolike Amerike, nego sto se "bavio" USA marketingom.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Dobro je što vraćamo ovog iz Javora napadača, biće koristan i sviđa mi se što ima izvaredan osećaj za gol.
Leva strana je počela da duva, i to konstantno, pa bi bilo dobro da vidimo Brežančića.
Tošiću se zahvaliti, sramota je da okreće zadnjicu 20x u toku utakmice, em ne igra odbranu, em u napad je opasno tanak.
Brine me mala minutaža Pavlovića koji mora biti nosioc naše igre sledeće dve sezone.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Све Партизанове лигашке победе са 4 или више голова разлике, од почетка СЦГ лиге наовамо :

Роварих мало по архивама у репрезентативној паузи па ме успут и јучерашња победа навела да бацим поглед на нашу убедљивост у блиској прошлости. Ако наставимо овим темпом пада рекорд од 6 убедљивих победа из 12/13-е :icon-biggrin:

Svaka cast. Jeste bilo pre SCG ali ja najvise pamtim ove dve kao najubedljivije u ligi:

22.11.1992 Partizan - Napredak 10:1
26.10.1996 Borac Cacak - Partizan 0:10
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sadik ce dati 20 golova u sezoni sigurno. Nekom ce biti interesantan i to je sigurno. Koliko ce pare taj neko biti voljan da plati to ne znam ali nevjerujem da je iko lud da baci vise od 2 miliona na njega, cak ni neki arapi. Otkupit njegov ugovor za te pare 1.6 miliona je veliki rizik jer ne znam dal igrac moze u istom prelaznom roku da se otkupi na osnovu klauzule iz pozajmice pa da se preproda odmah.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Baciće više, njemu fali prijem i igra glavom, kao i povratna, popravio je udarac iz daljine.Koncetracija je njegov najveći problem.Zajeban je on za čuvanje a kao džokera bi ga želela većina klubova, može on da bude dobar špic
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Sadik ce dati 20 golova u sezoni sigurno. Nekom ce biti interesantan i to je sigurno. Koliko ce pare taj neko biti voljan da plati to ne znam ali nevjerujem da je iko lud da baci vise od 2 miliona na njega, cak ni neki arapi. Otkupit njegov ugovor za te pare 1.6 miliona je veliki rizik jer ne znam dal igrac moze u istom prelaznom roku da se otkupi na osnovu klauzule iz pozajmice pa da se preproda odmah.
Sa druge strane Asano (1mil) je sigurica, domaće "ling-long vedete" (300-400k) i da se ne spominju.
Sadik stvarno jeste preveliki rizik - 23 godine, igra kod nas, 20+ golova u sezoni, evropske tekme, potencijalni reprezentativac tamo neke Nigerije...

Sadik može biti "zlatna koka" i "nevjerujem" da toga naši nisu svesni.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Садик ако настави овако вредно да ради, а самим тим и напредује, играће у некој од топ 5 Европских лига кад тад.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ima li glas za igraca utakmice ili meni ne prikazuje? ili su nam moderatori na godisnjem odmoru i kome su se javili da odu? :)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
glasao, hvala.. zasto ja to ne vidim u temama?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Zato što se piše na više fudbalskih tema, pa je ta tema završila niže na listi. Uđi na "Fudbal" i pogledaj koja je 8. tema, sigurno je tu...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kad čovek doživi tragediju kažu da je sutradan najgore. Prošlo je 48 sati od utakmice u Hagu a neki boljitak i korak ka psihičkom ozdravljenju ne vidim. Davno je završena utakmica a bol u grudima je i dalje prisutan. Teško mi je, ne druži mi se sa ljudima. Na poslu ćutke sedim i radim, ne proveravam sportske vesti, ne razmišljam o Mačvi, ne razmišljam o Krki... To sam ja, običan navijač ovog našeg prokleto sjajnog sportskog društva. Pišu mi prijatelji, kažu da Savo Milošević i Vladimir Stojković dobijaju najgnusnije uvrede od navijača. Ček, ček, od navijača? Navijača Partizana? Ma daj bre, pa nismo isti kao oni pored, nemoguće. Onda saznam za objavu Sergeja Trifunovića na račun našeg golmana. Moguće je dakle...

Od kada pratim Partizan, od kada mi je porodica usadila ljubav prema klubu, nikada nisam osećao sramotu zbog igrača i rezultata a imali smo lepih nokauta u istoriji. Ali sramotu zbog ovog ludila koje se proširilo među nama itekako osećam. Kažu Stojković ugasio sve društvene mreže zbog uvreda koje dobija. Sramota me je! Milošević je takođe na udaru, šalju mu odvratne poruke na mobilni telefon. Sramota me je! Siguran sam da i drugi akteri utakmice iz Holandije ne prolaze ništa bolje. Znam da nisam jedini koji oseća sramotu i gađenje. Znam da i drugi pamte Stojkovićeve odbrane, njegov moral, njegovo ludilo kojim je dizao ceo tim i nas na tribini. Znam da i drugi nemaju amneziju i da znaju gde smo bili i kako smo igrali pre 7-8 meseci. Znam da i drugi pamte osvojen Kup pre par meseci, da pamte 0 šuteva ka našem golu u poslednjem derbiju i tadašnje izmene. Ljudski mozak ima jednu lepu osobinu, pamti iz celog života uglavnom lepe stvari a ružne potiskuje. Ali momci iz holandske noći će to veče pamtiti ceo život, biće im to najgori košmar kog neće moći da se oslobode. Pamtiće Stojković primljene golove, pamtiće Suma stativu, pamtiće Savo svaku izmenu, pamtiće svi svaki sekund sa te utakmice. I sada na sve to treba mi da ih ˝pojedemo˝!? Mi, SAMO TEBI VERNI SAMO TEBI ODANI? Treba da ih zakopamo i zaboravimo sve prethodno dobro urađeno!? Pa ko je došao do te Lige Evrope preko izuzetno kvalitetnih timova koji pozicijom na tabeli svojih prvenstava pokazuju o kakvim se protivnicima radilo? Ko je pokraden protiv velikog Mančestera u Beogradu? U krajnjem slučaju, ko je odučio taj AZ od fudbala pre neko veče? Pa isti ovi momci na čelu sa Savom Miloševićem. I sad zbog jednog momenta, koji je istina ostavio ovaj klub bez daljeg učešća u Evropi a nas navijače bez par godina života, ja treba da pljujem i psujem igrača Partizana? Što bi rekao Del Boy ˝NO WAY PEDRO˝! Jok meni je super što smo ispali, što sam od slavlja i euforije došao do toga da legnem uz lekove za smirenje ali ne može meni biti gore nego tim momcima. Ja znam da njima sada nije do života a kamoli do utakmice sa Mačvnom a to je već pred nosem, a onda Astana u Beogradu skoro pa revijalnog tipa utakmica. E vidite, ja jedva čekam Mačvu. Jedva čekam da sa ćerkicom aplauzom pozdravim naše ljubimce. Hoću da im pokažem da mi je stalno do njih, do ovog kluba i da su moji posle svega. Želim da vide da sam uz njih jer im treba podrška. Moraju da se dignu i nastave borbu u ovom našeg toksičnom prvenstvu. A kako će to ako mi dignemo ruke od njih? Pokažimo u Šapcu da nismo isti kao ovi iz rupe, pokažimo da nismo isti kao Sergej Trifunović! Lako je reći NISMO ISTI ali pokažimo delima to protiv Mačve a onda i protiv Astane! U ovom beskrajnom ludilu oni nemaju nikoga sem nas. Liga je protiv njih, država je protiv njih. Pa na koga će da se oslone ako ih i mi napustimo i dignemo ruke od svega?

Budimo uz tim sada kada je teško jer do uspeha možemo samo zajedno!

SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO PARTIZAN!!!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
U ovom beskrajnom ludilu oni nemaju nikoga sem nas. Liga je protiv njih, država je protiv njih. Pa na koga će da se oslone ako ih i mi napustimo i dignemo ruke od svega?
Tako je brate! :clap :respect:clap
Ne znam koliko ima tih ,,nas,, ali koliko god da nas je, nek nas ima i samo 100, 50 ili 10, dovoljno je, jer smo PRAVI! Napred Partizan! :napred-partizan:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Završilo se poluvreme, neću nikom ništa da komentarišem da ne izbaksuziram. U glavi mi se mešaju slike praznog JNA protiv Dinama iz Kieva i prepunog Hrama protiv Astane. Ćutim i smeškam se. Kreće drugo poluvreme, misli su mi usmerene samo ka tome da ne primimo gol do 80. minuta.
Ređaju se naše šanse, kao osice smo oko gola i jurimo treći pogodak koji rešava sve. Kad ono sve se preokreće, oni kreću u ofanzivu mi u totalnu defanzivu. Vreme teče, Stojković ga krade ko cigani bakar. Odjednom se zatresla naša prečka, nije mi dobro, lopta ipak ne ulazi u gol. Bacam pet malom Stojkoviću da smirim obojicu.
Dobijaju crveni. Glasno komentarišem da ako uspemo da primimo dva gola, treba svi da dođemo na JNA i održimo neki paganski obred.

Mislim da je dosta sa opisom utakmice.

Treba se sad okrenuti domaćem prvenstvu, jebati mater savezu i ciganima (koji su sinoć opet ukrali 3 boda), uz sve naše kikseve, opet bi bili prvi sa bodom prednsoti na bagra ne otima.

Zato svi na stadion i samo još jača podrška.

Mačva, Napredak, Rad, Astana i Radnik moraju pasti uz naše podršku.

Dupla kruna!!!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
MAČVA – PARTIZAN (15.00, TV Arena Sport 1)

Stadion
Mačve u Šapcu
Sudija: Danilo Grujić

Najavljeni sastavi (mozzartsport):

Mačva (4-3-3): Puletić – Pejović, Mijailović, Jevtić, Dukić – Jovanović, Božić, Stevanović – Vujasin, Marković, Šušnjar

Partizan (4-2-3-1): Stojković – Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – F. Stevanović, Suma, Asano – Sadik.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nakon soka u kojem se svi jos nalazimo a mozete tek misliti kako je igracima - vracamo se u blato ove tuzne lige. Videli smo i sinoc nov lopovluk i kradju u rupetini ruznog stadiona i sad mi treba da se borimo u takvim uslovima sa tim "svemirskim" timom koji je ovde skoro nepobediv (osim kad igraju protiv nas) a van ove tuzne lige primaju po 5-6 komada redovno... taj isti "svemirski" tim da nije pokrao (sa njihovim savezom i sudijama na celu sa bivsim "Grobarom" kokezom ,a iza kojeg stoji ova bolesna drzava, zbog kojeg, gle cuda, sad vise nema prekidanja utakmica i srpskog kalcopolija od strane ciganskih licemernih govana jer su prvi i dok kradu svaki mec zabole ih za srpski fudbal) skoro svaku jebenu utakmicu u skoro svakom jebenom kolu u najblazem slucaju bio bi egal sa nama a ako ne i iza nas na tabeli... Na nama ostaje opet borba u tim nehumanim uslovima i da pokusamo posteno da odigramo do kraja pa kako bude...

Macva - Partizan (medjusobni ligaski dueli)

5 meceva, 4 pobede Partizana, 1 remi uz gol-razliku 16:3 (+13)

Sabac:

05.11.2017 Macva - Partizan 1:3

26.08.2018 Macva - Partizan 1:3

-------------------------------------------------------------------------

2 meca, 2 pobede Partizana uz gol-razliku 6:2 (+4)

-------------------------------------------------------------------------


Beograd:

22.07.2017 Partizan - Macva 6:1

14.12.2018 Partizan - Macva 0:0

04.08.2019 Partizan - Macva 4:0

-------------------------------------------------------------------------

3 meca, 2 pobede Partizana, 1 remi uz gol-razliku 10:1 (+9)

-------------------------------------------------------------------------


Ajmo crno-beli !!!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Састав: Стојковић – Милетић, Остојић, Павловић, Урошевић – Здјелар, Натхо – Стевановић, Сума, Асано – Садик
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top