Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Ocekuje se rekodno mali broj navijaca Partizana u rupi. Nije to zasluga nas navijaca, vec uprave, trenera i igraca koji ne mogu ljudski nikog da dobiju, a prodaje se igrac od 10+miliona. Kriminal.
ima vise razloga sto ce u nedelju biti 1/3 juga puna (a vrlo ali vrlo moguce i manje, na proslom nije bilo ni toliko), tacno je da kod nas ne postoji navijacka kultura ali isto tako je tacno da su te navijace oterali svojim postupcima svi ali svi od uprave preko igraca do "najvernijih" navijaca
i to sto ce nas biti u nedelju u rupi, to je ona grupa okorelih mazohista
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Meni bi nekako prirodno bilo, imajuci u vidi da se stalno prica o nekim milionskim armijama i da je ovo BG- 10.000 prosek na domacim utakmicama i onda na derbiju, koji normalno privice i koju hiljadu neredovnih, dobro popunjen jug i ok zastupljenost na krajevima zapada i istoka.

Ovako, 500, 1000, 2000 prosek na domacim utakmica, pa sta uopste znaci i krcat jug na derbiju, sta, dosli smo zbog derbija, zbog cigana da se natpevavamo?

Pa i taj igrac Petar Petrovic vidi, pa ove boli kurac i za Partizan i za male utakmice, daj samo derbi, Juventus, Mancester...
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Kakva kuknjava na sudbinu kletu ...
Partizan a ne zdravlje izabrali smo sami.
Igrali smo i izgubili, igracemo i izgubicemo. Kiksevi su normalna stvar sem za fk pickoustuog, koji odigra dve revijalne utakmice i nikom nista. Kad bi mi odlazak na utakmicu zavisio od toga ko je u upravi, poslednjih 25 godina me ne bi bilo na stadionu. Podrzati Savu i igrace protiv Proletera i onda svi na istok septicke jame, ocekujem da nasi razmontiraju Vuciceva govna.
Mrzim sebe, volim Partizan!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Ovde ni Man City ne bi uzeo titulu...ako treba cigani bi preorali svaki gostujuci teren i izbusili sve lopte samo bodove da im otkinu plus sudija da sve to aminuje i pogura. Tacno je da svi sve to znamo od pocetka sezone i da nije to bas neko opravdanje pogotovo ne kad odigras kao juce sto smo odigrali i zelim da priznam da sam izistinski gajio nadu da mozemo do titule uprkos svakoj logici i zdravom razumu ali eto brzo je ta nada ohladjena (mada se ja jos nadam...neki mi kazu da sam nezreo neki da nisam normalan ali ja Partizan nikad u zivotu nisam mogao da otpisem pre vremena to je prosto jace od mene uvek me kopka ta jebena nada u neko cudo dokle god postoji i promil sansi)..... Sve u svemu TSC, Vozdovac, Cukaricki itd mozemo da oprostimo i zaboravimo ali derbi nikad. Zato...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Popizd, to sam doživeo juče! Savo me je sa izjavom posle utakmice dotukao.
Idemo na pauzu sa nenormalnim zaostatkom za ciganima koji menjaju trenera i dovode još jednog prepotentnog idiota za kojeg će se sve utakmice zatvoriti kako bi postao trener u ciganskim očima. Na sve to mi prodajemo Pavlovića za sjajnu svotu novca iako se za transfer gotovo pa i znalo još za vreme utakmice na Old Trafordu. Dakle, dolazimo u situaciju da imamo para od Pavlovića, imamo ponude za još neke igrače (mislim prvenstveno na Šćekića) i umesto da se oslobodimo viška koji nije dovoljan kvalitet za Partizan i da se pojačamo na svim pozicijama kako bismo već danas imali tim za evropske kvalifikacije, naša uprava sa Miloševićem ne dovodi nikoga sem Matića i Vitasa koji su stigli toliko kasno da nisu prošli ni kompletne pripreme. Doktorska disetracija za samotažu ko god da ju je smislio! Da je sve urađeno kao što bi normalno bilo da je ovo normlana klub onda me kiksevi u prvenstvu ne bi previše tangirali pošto bih mogao da shvatim da će novom timu biti potrebno uigravanje i uhodavanje za sve što se od njih očekuje. Ali majstori su sačuvali ceo tim, startne postave su iste, rezerve gotovo pa identične kao i u prvom delu sezone i onda nam prirede dve očajne utakmice s tim što je ova druga pokazala da nema ni bodova bez truda i trčanja, pa makar i odigrao loše kao u prvoj (ali se bar trčalo).
Totalno diletantski prelazni rok će nas koštati još kojeg blamiranja a onda tek počinje cirkus sa sledećim kupovinama i prodajama na kraju sezone.

P.S.
Da je ovo normalan klub i da su plate redovne, za ono juče prikazano samo po džepu da se šibne. Ovako ne možeš ni da ih kazniš kad ne primaju plate redovno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Nista me vise ne moze izner

Taj zongler kako ga ti nazivas je naš ubjedljivo najbolji igrac prošle polusezone uzimajuci u obzir i Evropske utakmice.


Zato i jesmo tu gde smo. I sve dok budemo pevali Sadik, Sadik ili Suma, Suma a ne Uprava napolje bice nam ovako. Savo je samo kolateralna steta.

Resenje je oterati upravu i dovesti ljude iz sporta Partizanovce (Antic, Mijat, Sale i slicno).
... ali to je utopija
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Covek nece da dodje na najvazniji mec do kraja sezone za nas, protiv naseg ubedljivo najveceg rivala na njihovom stadionu jer mu smetaju uprava, igraci, trener i navijaci??? Pa prestani da navijas za klub onda, nema niko dobar ocigledno.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Brisite, zajebah se, nemam zivaca za ovo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.719
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Zanimljivo kako se kritičari Save, Sume, Sadika, prelaznog roka, i tako redom, uvek jave kada naiđe neka loša utakmica ili rezultat...
A kada se pobedi u derbiju ili odigra neka dobra utakmica, onda nema tih kritika? Čudno, a?

Naravno da niko nije zadovoljan time što titulu već dugo čekamo, ali naučite se i da istrpite nešto što vam nije po volji, naučite se da istrpite i nešto loše i neki poraz i neki neuspeh - i zapitajte se koliko ste vi lično bolji i korisniji po taj naš Partizan od Save, Sume, Sadika...i tako redom...

Nisu oni oslobođeni od kritika, i ni meni nije jasno u kom su ,,modu,, posle onih tako varljivo uspešnih priprema, ali to nam je što nam je, derbi se bliži...

Nego, ljudi su takvi, vole uspeh, vole pobedu, vole trofej i pehar, i kad toga ima ima i navijača, a kad toga nema...zna se - ,,spala knjiga na tri slova,,...samo što ja mnogo više cenim ta ,,tri slova,, neuništivih Partizanovih navijača koji su tu i kad ništa ne valja, nego 30 000 onih koji su tu kada sve ide ,,kao po loju,,...

Evo, dok K.K. pobeđuje, vidim slabo nešto ljudima smeta što je uprava SNS i što su pare za igrače koje imamo očigledno voljom baš Vučića (jer taj o svemu u državi odlučuje) ,,sunute,, malo i u našu kasu...ne vidim i da im baš toliko smeta što je ,,Jug,, takav kakav je i tako dalje - jer se pobeđuje - i stoga je Arena puna...
Ali, u F.K.-u se ne pobeđuje stalno, pa onda smeta i SNS i ,,Jug,, i svi ostalo, pa je JNA ,,praznjikav,, i piše se unapred o lošoj poseti derbija...

Ali, nije stvar u tome, deco moja, kakav je Vučić (Đinđić, Sloba, Tito), kakav je SPS i SNS i SKJ, kakav je ,,Jug,, i kakva je SNS uprava, igra i Suma žongler, Sadik drvo, Savo političar, Toške i Asano - stvar je u tome kakvi ste vi?!

Ko hoće da dođe na derbi nek dođe, ko neće, i ne mora! Ja sam išao i kada su ,,Grobari,, bojkotovali derbi, i ponosim se time što sam išao! Ja moj Partizan nisam tad ostavio bez mog prisustva, a oni koji su ga ostavili baš su time uspeli u p.m. da ,,pomognu,, Partizanu i time promene stvari na bolje...

Ali naravno, nije poenta u ne/dolasku na derbi, nego brate mili smeta mi to ,,pravilo,, ovog Foruma - pobedi se, odigra se, sve je o.k. bajno i sjajno, osvajamo i bijemo sve i napišemo 4 strane posle (fudbalske) pobede - izgubimo li (ili ne osvojimo sva 3 boda) - odmah niko i ništa ne valja, sve je gotovo i propalo, i ispišemo 40 strana o tome...

Ajmo malo manje razmaženosti i kuknjave, malo više čvrstine i podrške Partizanu čak i kad nije idelano dobar kakvim ga svi mi zamišljamo...u svojim snovima...

Al čini se mnogo je teže nego što sam to zamišljao ja u svojim snovima... (što bi nekad davno rek'o/otpev'o dado Topić : )

:napred-partizan:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kuliranje i bojkotovanje nikada nije donelo ništa dobro Partizanu...niti će...

Bojkot doduše sad i nije neka ozbiljna opcija, jer ionako ,,kulera,, ima mnogostruko više nego onih nas 1500 neuništivih na JNA...
Mi, neuništivi nikad ne bojkotujemo, niti ćemo, a teško da mogu da bojkotuju oni ,,bojkotaši i kuleri,, koji nikad i ne dolaze...čime da bojkotoju? Dolaskom na stadion? :D

Za derbi se ne brinem, na njega će doći svi koji hoće i mogu, a i fudbaleri će pružiti onoliko koliko trenutno hoće i mogu...
Zna se koji krajnji rezultat svega toga svi očekujemo...

Partizane, znam da je bilo toplo u Kataru, i da si očigledno ,,upao u zimski san,, kada si se vratio u Srbiju - iako ni ovde nije baš hladno - dakle, vreme je da se ,,probudiš,,!

:šal

Očigledno je bojkot u toku, zato i kažem.
Barem u tu rupu dođite svi, da sačuvamo bar malo časti, kad smo toliko razmaženi navijači kakvih nema u svetu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Očigledno je bojkot u toku, zato i kažem.
Barem u tu rupu dođite svi, da sačuvamo bar malo časti, kad smo toliko razmaženi navijači kakvih nema u svetu.
Doci cemo i treba da dodjemo, ali to nece nista promijeniti. Partizan je ikebana, dobili u nedelju 5:0 il toliko izgubili. Derbi nece nista promijeniti, potrudili su se ljudi iz našeg kluba da im titulu legalizuju kao divlja gradnja kad se legalizuje.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Zanimljivo kako se kritičari Save, Sume, Sadika, prelaznog roka, i tako redom, uvek jave kada naiđe neka loša utakmica ili rezultat...
A kada se pobedi u derbiju ili odigra neka dobra utakmica, onda nema tih kritika? Čudno, a?

Naravno da niko nije zadovoljan time što titulu već dugo čekamo, ali naučite se i da istrpite nešto što vam nije po volji, naučite se da istrpite i nešto loše i neki poraz i neki neuspeh - i zapitajte se koliko ste vi lično bolji i korisniji po taj naš Partizan od Save, Sume, Sadika...i tako redom...

Ajde da napise ovo neko novi na forumu pa da samo iskuliram i preskocim ali vi ovo da napisete.
Pa ja ne znam koliko puta je ovo pisano do sada.

Kako mislite da kritikujem u kosarci npr sada Bircevica i da kazem da je ocajno odigrao ili da kazem da smo promasili totalno sa Mekaduom? Kako npr to da napisem kada smo svi u euforiji bili oko kupa i onakve zavrsnice? Kako da napisem npr sinoc da je Zagorac kiminalan bio u repki?

Pa zamisli tako da napise neko kada pobjedjujemo pa razapeli bi ga svi odje.

Drugo.. Sta ja ima Partizanu da dajem vise od Sadika, Sume i Sava?
Ja sam 10 godina aktivan bio na tribini, bio na raznim stadionima da podrzavam klub. I to sve ja placao iz svog dzepa niko mi nije davao besplatno ulaznicu ili prevoz iz CG. Sta mislis koliko ce sada da me kosta dolazak na derbi? Ako se derbi igra u nedelju onda treba i da trazim slobodan dan u ponedeljak.

I sta ja da dajem vise? A ovi nasi amateri od fudbalera koliku platu primaju? Koliko ih boli kurac sto prosipaju bodove svudje po ovim selima?

Vidim toliko branite Sumu godinama, sada ste poceli i Sadika. Odusevljeni svi onim smijesnim pricama kako nase fudbalske vedete traze eminentni klubovi za visemilionske odstete.
Pa za ove nase amatere nece bre niko nista da da. To je samo glupa prica za medije. Mislite da je neko za Sadika nudio 4-5 miliona da ga ovi nasi nebi prodali? Ma nebi sigurno Savo im ne daje :D


Od mene ce imati podrsku na derbiju jer su preko puta crvena govna. Posle derbija podrske nema ni za fudbalere ni za Sava a o upravi da ne pricamo. Ovoliki minus, onakve izjave Sava i fudbalera posle debakla u onoj selendri, ovakva igra...podrske nema. Slobodno vi racunajte ko je veci grobar odje i ko je ispravan. Ja da dajem podrsku ubicama mog kluba necu.

Ko umjesto Sava?
Pa evo dobili su sad 10 milki za Pavlovica. Izvolite upravo dajte 5 milona za nekog stranog dobrog trenera. Bez dobrog trenera ekipe nema...sto se moze vidjeti iz primjera u KKP-u.

Ps. Izvinjavam se na ovolikom postu ali osjetio sam se prozvanim.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top