Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
koliko nas je bilo veceras, toliko i zasluzujemo..
 
  • Like
Reactions: MiM

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.582

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Još jedno otaljavanje posla i to je ono što ne želim da gledam. Lepo je što smo dali 3 gola ali igra opet ništa. Ne razumem kako je moguće da Strahinja Pavlović može svaku utakmicu da igra kao da mu život zavisi od toga dok će neki da beže od duela konstantno. Matić je isto večeras poginuo, silne batine je dobio ali tako se igra. Ostali, ne razumem. Miletić me iz utakmice u utakmicu sve više zaprepašćuje svojom kurcoboljom. Dao je gol, lepo je to ali dueli i borbenost, sve ono što ga je ranije krasilo, sve je to nestalo. Ne mali broj puta je večeras čuvao noge i nije uopšte u duel ulazio. Probijanje napred isto ništa, stane pa vrati. Šćekić je kriv za gol jer im je bukvalno dao loptu za napad. Voleo bih samo da mi kaže šta je želeo da uradi kad im je dao loptu!
Odlazak Tošića pred derbi može da bude dobra stvar za nas iako nam njegovo iskustvo znači. Za ovo iskustvo se šalim naravno pošto to iskustvo ne vidim da nam je išta dobro donelo. Ovaj ˝džentlmenski dogovor˝ da Tošiću ne prave problem i da ode za džabe je dokaz da Partizan nije profesionalni klub već ga vode debili na ortački način po principu ˝ja tebi, ti meni˝. Voleo sam Tošića ali drago mi je što odlazi jer nije igrač koji je nekada bio. Da jeste, ne bi ni došao kod nas. Doduše bio je plaćen debelo za to iako se znalo da to nije to više. I tu je neka mutljavina u pitanju garant.

Sledi derbi, ciganski Mister se usrao u to sam siguran. Nadam se da ih gazimo i da se posle toga dižemo. Ne verujem u titulu ali verujem u bolje igre.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Savo je najveca trenerska neznalica, poltron i beskicmenjak. Zasto ne bi mogli njega da prozivamo ako smo mogli Kizu, Djukica, Batu, Ivana... sve? Dosta vise njegovog proseravanja. Odlazi vise!!!
Svi ovde znamo šta si ti i odakle dolaziš.
Sa svojih 4-5 postova si sigurno jedan od nas.
Čudi me da moderacija nije namirisala klasičnu ciganšturu koja se usrala od Sava(od derbija).
PODRŠKA SAVI PUŠITE GA SNS GOVNARI(Cigani)!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Jao, dizelas iz devedesetih je jebeni Mister!!!:buhaha
Bez obzira na sve, ovo danas je lepa uvertira za derbi.
Momci i Savo, zgazite ih, bukvalno! Unistite Misteru trenersku karijeru na pocetku.
Naplatite im za sve, za sve sklanjalice, za sve picketine iz ping pong ligasa, za sve sudije, za sva novinarska nepristrasna izvestavanja...
Ako ste se time hranili svakodnevno od zadnjeg derbija do danas, onda se ne brinem za ishod u sajtu.

@maidros,
Hteo sam ja da napisem slicno, lik je napisao 4 posta, i u svakom pljuje Savu. Ciganluk izbija iz svakog slova. E sad, nisam odmah krenuo u napad, jer sam jos jednog koji je napisao tri posta okarakterisao kao cigana, sto i jeste, ali mi je jedan moderator rekao da sacekam da jos nesto napise, pa da ga onda liferuju :D
Jbg, ja ciganima ne bi dao da stignu do posta broj dva, samo jedan njihov post usmrdi ceo forum, kamoli vise...
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Dosadna rutina. Kamo srece da ovako cesce dobijamo. Nadam se da niko nije povredjen, a suma i sadik su valjda idmorili pred nedelju. Videli smo i malo nasu decicu na okupu. Lakcevic mi se poodavno svidja, i voleo bih ga cesce vidjati ovog proleca. Matic i vitas solidni, sasvim ok za novajlije.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Česitam na pobedi.Solidna igra, sačuvane okosnice tima za derbi i 3 boda.
Brežančić je bivši igrač ili se zajebava?Ako ovako nastavi mi moramo da dovedemo 2 leva beka a za desnog treba pogledati malog Cucina koji je u džep stavio onog Gavrića kod cigana koji je odlično krilo po meni.Tako da je pozajmica odličan potez i na Cucina da se računa za sledeću sezonu, to je pokazao danas.
Derbi, zna se, 3 boda i pobeda dolazi u obzir samo, a ova ekipa je naučila da pobedjuje u derbijima a cigani imaju najlošiji tim u zadnjih 3,4 sezone.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Svaka čast Matiću za gol. Dobra partija svih.

Imam skroz opušten osećaj sad za nedelju.

Ima da ih odvalimo (ili makar dobijemo).

Dođite pizde garave
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Klasika. Dobili utakmicu, primili gol pred sam kraj...

Neka dobijamo mi ovako i skupljamo bodove.

Slede govna u rupi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Ispravljeno :D
Ma prvi post mu je bio ciganski, ali nisam dizao uzbunu, jer ce neko da mi prisije etiketu lovca na vestice :D
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Sad odbrojavanje sati do derbija,raduje me sto cemo kompletni na derbi.

Imam osecaj da su se usrali,dva derbija nisu sutnuli u gol,pokazali su danas protiv Indjije kako igraju kad im neko izadje u presing i kad igra agresivno,to je recep za pobedu.
 
  • Like
Reactions: BaX

Thunder struck

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
10
Локација
Negotin
Možete da mirišete koliko god hoćete i da merite piše ko je grobar, tu ne mogu da vam pomognem. Ali zato mogu da još jednom kažem da je Savo neznalica, poltrončina, ljiga bez obraza i demagog koji je saučesnik ovih bandita u ubijanju FKP. To što je vama normalno da neko ima obraz đon i da vam prodaje priče o lošem terenu, to je vaš problem. I to ozbiljan. Mogli ste da naduvavate Štitarsku jajaru, Kizu, Ivana... ali ovu slinu ne. Samo noga u dupe. Prvo upravi, pa onda ovim podanicima izdajničkim. A vi ste isti kao i oni.
Savo, odlazi!!! Uprava napolje!!!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.196
zasto bi se usrali ?!
sta smo mi to pokazali do sada pa da se oni useru, zbog cega ?!
cak sta vise,
daleko od toga da mi njima mozemo nesto da pretimo, istina veciti derbi je prica za sebe i ne mora mnogo da govori nasa igra protiv tsc/proletera ali to vazi i za musave
polako, bez euforije
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Nikad ovoliko nisam imao pouzdanja u Partizan pre derbija, jednostavno osecam da je ova ekipa za klasu iznad od ekipe koja igra u najdubljem stadionu u ovoj drzavi iako je ta ekipa igrala u klasi iznad evropskom takmicenju od nas ove sezone
Bice tesko,bice 0:3.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Isto tako ni govna nisu nista posebno prikazala osim da im se sklanjaju skoro svi a i oni sto se ne sklone tu su stari dobri ciganski specijalci.

Hrabro, borbeno i sa mudima pa kako bude - bice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top