Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sta mislite za 3-5-2? :D
Stojkovic- Osotjic Pavlovic Miletic - Zdjelar Natko Scekic Tosic Asano - Suma Sadik (novi spic)

Nemoj da se ljutiš, ali 3-5-2 se ne igra sa tim profilom igrača. Među ovih 5 na sredini bi morala biti dva spoljna sa defanzivnim karakteristikama i ozbiljnim ofanzivnim potencijalom. Sa ovim timom bi trojka pozadi bila izlozena rafalnoj paljbi čak i protiv njiva linglogaša.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ma razumem naravno, ovo je cisto neka moja mastarija total fudbala sa tranzicijom u 3-2-5, da i mi mladji vidimo kako su izgledali rezultati u Golcevo vreme :D
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nisam znao na kojoj temi da odgovorim...

Bolje da nikakve zastave i simbole ne kacimo....dzukele stankela i lakovic vrebaju.......jednom iz sale iz mucki, okacili ono protiv totenhema, u vezi jevreja, pa nam suspendovase tribinu....sad bi nas optuzili za holokaust

Ne možeš da porediš zastavu Izraela sa onim natpisom protiv Totenhema koji je okarakterisan kao antisemitizam/rasizam (što objektivno i može tako da se posmatra, bila to nekome šala ili ne).

I ove teorije zavere sa Stankovićem i Lakovićem su nerealne.

Problem je isključivo u NAMA.

Znači ne prođe sezona da navijači ne pokušaju da ispadnu duhoviti, da teraju inat, iako je jasno definisano šta sme a šta ne sme. Da budemo srećni ako uspe da se obori kazna na jednu utakmicu...

Nismo mi ti koji trebamo UEFI, oni trebaju nama.
 

101st Airborne

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
70
Reaction score
77
Локација
Ne u Srbiji...
Sećam se da sam se povodom te zastave na nekom Totenhemovom forumu svadjao sa njima, ali još više se sećam da njima ništa nije bilo jasno - ni ovo za Mućke, ni što bi bio problem sa Jevrejima ako navijaju, a što je najgore - pussies uopšte nije britanski sleng za to što je trebalo da bude poruka. Na kraju, fasovali kaznu zbog zastave koja je valjda samo imala smisla onome ko ju je pravio.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da, Zdjelar i Scekic bi morali da poginu ovde jer Asano i Tosic ne igraju defanzivu, ali voleo bih da vidim ovako nesto makar u nasoj ligi, ne secam se da smo ikada igrali 3-5-2 za ovih 20ak godina koliko gledam Partizan :)
Igrali smo kod Ješića nešto slično i nije izgledalo dobro..

Bajić, Đorđević, Rnić
Lomić, Radosavljević kao wing back
Smiljanić, Nađ, Marinković
Mirosavljević, Odita
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.051
Mislim da smo skockali solidnu ekipu. Za domacu ligu vise nego dobru. Prvi put u poslednje dve godine ne strepim pred derbi. Naprotiv mislim da cemo pokidati rumenku ko svinja masnu kesu.
Ajmo da se sigramo ajmo, ajmo.....
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sećam se da sam se povodom te zastave na nekom Totenhemovom forumu svadjao sa njima, ali još više se sećam da njima ništa nije bilo jasno - ni ovo za Mućke, ni što bi bio problem sa Jevrejima ako navijaju, a što je najgore - pussies uopšte nije britanski sleng za to što je trebalo da bude poruka. Na kraju, fasovali kaznu zbog zastave koja je valjda samo imala smisla onome ko ju je pravio.

E ovo je poenta.

Da li je bilo kome od nas zapala za oko ona zastava nekog njihovog sultana/junaka, što li je god, koja je bila u Malatiji? Ne, kao prvo nemamo pojma ko je a i da imamo baš nas briga.

Problem je što mi zbog takvih budalaština određenih “pametnjakovića” fasujemo kaznu svako malo i onda nam je UEFA (koju uopšte nemam namjeru da branim) kriva, a mi kao da se trudimo da što više pravila prekršimo.

Koga boli kurac što piše na tribinama, je li Janko Vukotić na transparentu i baš Turci znaju uopšte ko je bio Murat i Obilić i ko je koga klao ili ne. A na kraju sigurno i razumiju srpski. Kako to može da pomogne i doprinese Partizanu???

Da možemo da pričamo ispred prodavnice, e jesi vidio kako smo im ga rekli?

Glupost ce nam jebat majku.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Moze li Urosevic da igra stopera?
Decko je odlican u defanzivi i dobili bi tu prostor za Rajka.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zašto da tumbamo i igrača koji je u formi prebacujemo na poziciju koja mu nije prirodna? Momak koji je od otpisanog stigao do igrača koji svaku utakmicu odigra tako da je među boljima stvarno zaslužuje pohvale.

Želeo bih pohvaliti stručni štab i pogotovo kondicionog trenera. Svaka čast Stojanoviću kondicija je znatno poboljšana i ne može se porediti sa prošlom sezonom gde smo protiv livadara već u drugom delu drugog poluvremena padali. Urošević je verovatno zato i bolji jednostavno kad si spreman fizički dolaze i fudbalske neke stvari do izražaja pored želje i borbe. Ne kažem da smo prespremni na nivou top ekipa ali da smo na osnovu od prethodnih sezona znatno spremniji to na kojem nivou spremnosti smo videćemo protiv Moldea u revanšu i ako prođemo u grupnu fazu protiv ekipe koja napada i koja ima kvalitet i fizičku spremu da je svih 90 minuta spremna.

Ja se nadam da će naš Ostoja biti spreman za revanš mnogo znači Pavloviću.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.363
Upravo to. Po default-u gledam utakmicu i očekujem svakog momenta da popadamo po terenu, a mi u dve vrlo bitne evropske utakmice kod kuće postižemo golove u poslednjih 10 minuta. A protivnici sve samo ne naivni.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Želeo bih pohvaliti stručni štab i pogotovo kondicionog trenera. Svaka čast Stojanoviću kondicija je znatno poboljšana i ne može se porediti sa prošlom sezonom gde smo protiv livadara već u drugom delu drugog poluvremena padali.
Ja se bukvalno po pet puta uštinem u toku utakmice, da vidim dal sanjam, jer ne mogu da vjerujem koliko smo se poboljšali na planu fizičke spreme. Zaista sve pohvale za to. Pa samo to je vec veliki napredak koji je donio ovaj strucni stab.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja nesto razmisljam ko bi mogao da cini tandem veznih tj koji bi bio bolji par sa Natkom. Natko visok 175, Zdjelar 182 Scekic 193 e sad zasto ovo pricam zbog Sume 165, Bambija 171 i Asana173 niska je bas sredina nejaki smo na prekidima. Po meni protiv jacih protivnika i vise bih forsisao Scekica i Natka a protiv onih gde je potrebna pas igra gde smo mi ti koji diktiramo tempo Zdjelara Natka.

Scekic koliko god bio limitiran tehnicki on odbrambeno dosta toga dobrog donese jeste sad odigrao losu utakmicu ali takav igrac je potreban da trci i da bije dok Zdjelar nekad luta u odbrani nema potreban nivo pravilne usmerene agresivnosti u odbrani a opet je bolji sa loptom ume da lepo promeni stranu. Mozda ja pogresno gledam mada jedno ne mogu osporiti da Zdjelar u poslednje vreme igra dobro, popravio se znacajno.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Narode ja uopste ne vidim problem... sva trojica ce igrati! Mi konacno imamo triling na sredini terena tako izbalansiran da mozemo da uparimo razlicite vrste igraca u zavisnosti od taktike. Mozemo da ih odmorimo, lakse zamenimo u slucaju kartona ili povreda. Konacno je sve kako treba da bude u jednoj ozbiljnoj ekipi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top