Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
I ja sam već više puta primetio da Suma stalno dodaje Sadiku i obrnuto,crno bratstvo na delu.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Samo sam ja primijetio da Fica Stevanovic nije igrao, jedini koji je u ovom timu mogao sve da rijesi s krila jer nema kome da doda u 16 metara. Bruka ziva od nesudjenog predsednika.

priberi se malo.
jedno je kritika a drugo otvorena pljuvacina. Nisi jednu pozitivnu rec napisao od početka sezone i samo mracis preterano!
 
Последња измена од уредника:

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ja mislim da je Savo više aludirao na sklanjalice
Dao golove, imao lepe pasove... a u kom to univerzumu? Jedino ako se racunaju oni pasovi protivnicima u noge za direktne kontre iz kojih primamo golove, da ti jesu "divni", cak sta vise, fenomenalni su...
Suma je dobar za fudbalicu ispred zgrade, za male golice, da zonglira malo, to da, ali za ozbiljan fudbal on nije!!! Cak ni za ovakav kakav se kod nas igra. Bukvalno svaku utakmicu je ako ne najgori onda jedan od tri najgora igraca. Svaku utakmicu je igrac manje, ali bas svaku!!!
Suma nas je uveo u LE.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Suma nas uveo u LE...
Pffff, slepilo... zato je zamenjen u norveskoj jel tako? Zato se nije video u turskoj... u bg je promasio dve mrtve sanse, izvadio ga penal, jedino gol moldeu, ali jedino to od njega i 360 munuta nepostojanja njegovog na terenu, skroz beskoristan.
E sad sto mnogi od vas vole da se zaludjuju i mastaju da su ga vidli da kao nesto igra je teska utopija.
Suma je najslabija karika u nasoj igri, slabiji i od tarabe#51, kancer koji nas izjeda i unistava na svakoj utakmici, svojom neozbiljnoscu, svojom indolencijom, nedostatkom volje, zelje ubija i druge, plus sto i nema fudbalske kvalitete, tj. vrlo su mu oskudni.
Svako drvo sa ulice bi bilo korisnije od njega, on cak nije ni nula, i za nulu treba bar nesto...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Aj lepo pogledajte ovaj snimak od pocetka do kraja, sa naglaskom na Natkovu reakciju par sekundi pred kraj snimka kad Ozegovic promasuje zicer.
Samo Sadiq je promasio 2 mrtva zicera, kod prvog mu je asistirao Suma nakon sto je uklizao i oduzeo loptu protivniku.
Da je Sadiq pogodio, sad bi Sumu kovali u zvezde, iako ostatak meca i nije dao neki doprinos.
Dok god budemo igrali ovako tecno ja cu podrzavati ovu ekipu i Sava.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sada mi se čak javlja formacija sa sumom na klupu, Asano na njegovo mesto a Fica na Asanovo. Na sredinu možda čak probati sa parom Scekic - Natho. Bar za evropu. Natho je bog za kreaciju iz te linije dok Sceka bolje obavlja prljave poslove od zdjelara. Zdjelara ni napred ni nazad nije ništa posebno.
Što se tiče sebičnosti, danas su odskakali Asano i Suma. A u norveškog je to započeo Ozegovic. To treba odmah seći u korenu.
U Lutovac sam se malo razočarao. Imao je vrlo nefudbalske reakcije a sa te strane centaršutevi su bili komični. Druga strana je 3 puta opasnija bila.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Da se razumemo da smo cigani svirnuli bi nam bar jedan penal.
Borili su se ,ulazili sanse al nemam krstenog spica koji bi dao minimum dva vcrs .
aj strucnjac, kako se brani od visokog presinga sto su oni igrali ?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ma kurac je vec izgubljena titula.
A ako jeste, ako cigani zatvaraju sve utakmice, kao sto zatvaraju, sta ima i mi da pricamo o domacem sampionatu?Dal smo drugi ili peti?
Majstore mi smo zamalo prosle sezone zavrsili peti.
Ako je tebi ok da neki radnicki iz Nisa kome su nasi otpaci glavni igraci bude ispred nas, onda ok.
To sto zvezda namesta nije nista novo, moze im se. Ja npr. ne krivim Djokica sto je video loptu u golu jer je on video sta su mu rekli da vide, nego VVV koji nakon toga kukaju iako su i pre utakmice znali da im osvedocena ciganstura stoji iza gola.

I sto je neko protiv Sava, uveo nas u evropu? Znate ko nas je jos uveo u evropu, Kiza. I da je ostao ja smem desnu ruku da dam da bi mi prosli tu grupu, jebeni Drulovic i Bobadilja.
Ko umesto njega, ko ce da dodje u ovakvom trenutku? Hoce svako kome se daju normalni uslovi za rad, nismo mi Radnik iz Surdulice. Ali cemo biti taj nivo ako ovako nastavimo.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Aj lepo pogledajte ovaj snimak od pocetka do kraja, sa naglaskom na Natkovu reakciju par sekundi pred kraj snimka kad Ozegovic promasuje zicer.
Samo Sadiq je promasio 2 mrtva zicera, kod prvog mu je asistirao Suma nakon sto je uklizao i oduzeo loptu protivniku.
Da je Sadiq pogodio, sad bi Sumu kovali u zvezde, iako ostatak meca i nije dao neki doprinos.
Dok god budemo igrali ovako tecno ja cu podrzavati ovu ekipu i Sava.
Гледао сам успорено на 0.25

Натко је бацио Суми, он је кроз два противничка играча дотурио Асану, овај убацио у простор и ту је трчао Сума и био Ожеговић и не види се ко је у ствари шутирао, а највероватније обојица. Таква је и њихова реакција. Натко не верује (слично је регаовао и на 3:10 када је пробио и погодио у ногу Асана на 2 м од гол линије).

Јбг, тако се сложило. И даље мислим да је укупно гледано Партизан одиграо добар меч. Када се екипа уигра може свашта да буде,
 
  • Like
Reactions: MAK

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Suma nas uveo u LE...
Pffff, slepilo... zato je zamenjen u norveskoj jel tako? Zato se nije video u turskoj... u bg je promasio dve mrtve sanse, izvadio ga penal, jedino gol moldeu, ali jedino to od njega i 360 munuta nepostojanja njegovog na terenu, skroz beskoristan.
E sad sto mnogi od vas vole da se zaludjuju i mastaju da su ga vidli da kao nesto igra je teska utopija.
Suma je najslabija karika u nasoj igri, slabiji i od tarabe#51, kancer koji nas izjeda i unistava na svakoj utakmici, svojom neozbiljnoscu, svojom indolencijom, nedostatkom volje, zelje ubija i druge, plus sto i nema fudbalske kvalitete, tj. vrlo su mu oskudni.
Svako drvo sa ulice bi bilo korisnije od njega, on cak nije ni nula, i za nulu treba bar nesto...
Auuu prijatelju, popij nešto za smirenje da razbistriš misli. Malatiju smo prošli jer smo ih nakantali kući gdje ih je Suma načeo sjajnom asistencijom, plus je dao gol iz penala. Isto tako vadi kestenje iz vatre protiv Moldea gdje je izjednačio rezultat minut nakon što smo ga primili i vratio nas tako u meč, a gol je dao na vrhunski način i ne vidim trenutno igrača u Partizanu koji može ono da ponovi. Da se razumijemo, danas je bio loš, i smatram da je trebalo Pavlović da ga zamijeni, ali on i kad je loš zna da zabljesne i da napravi odličnu šansu, jednostavno je igrač trenutka, e sad što nekima treba 5 šansi za gol nije njegova krivica...
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Zar cemo da odustanemo od borbe za titulu nakon jebenih -4 boda???
Igrali smo dobro, stvarali puno sansi, nismo imali srece. Jebem sve upravi ako ne dovedu krstenog spica jer ovaj tim sa dobrim napadacem ce davati po 3 gola svaku utakmicu. U stanju smo da napravimo veliki broj ozbiljnih sansi po utakmici.
Kako je bilo prethodnih sezona?Imali smo ovakvu igru?Bili smo uzasni i bilo je mucno za gledanje eto takvi smo bili. Sada barem igramo FUDBAL.
Idemo dalje da iskoristimo ovu pauzu da se spremimo pa da operemo cigane u derbiju. Kiksnuce i oni jednu valjda...
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Najveći problem je sto ovaj tim nema ni glavu ni rep. Ne zna se ni ko daje golove, ko je lider, ko je tu da digne ekipu kad treba.. Igra se po sistemi ja tebi, ti meni, u napadu sebicnost, inferiornost, igra spora, nikakva. Tako smo igrali i u evropi neke utakmice, revans u Turskoj gde nas je malo sreca pogledala, a i revans u Moldeu. U Norveskoj nas je Miletic spasao, al sto on rece bilo bi i previse da je i danas on odlucio. Ocigledno pojacanja trebaju, pogotovo u napadu i neki krsten stoper, odbrana kao sto sam rekao vec u svakoj utakmici primi gol iz jedne sanse protivnika, pa dobro dosta vise. Imaml dve nedelje, valjda ce se dovesti neko i pooraviti te greske, koje nisu tipicne ni za drugorazredne timove
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
..i da mu nije 'ono' skinulo loptu sa noge u poslednjoj sekundi, verovatno bi ga određeni sad, i pored nesumnjivo loše igre i dekoncentracije u većem delu meča, slavili zbog neizbežnog pobedonosnog gola :rolleyes:
ali, avaj..
da je Vazura Vučela, a Vučela Profa, karali bi jedan drugog u dupe pa u krug :sick::speechless: a ne sve nas u mozak godinama već

utisak meča posle odgledanog snimka - dekoncentracija cele ekipe, posledica evropskog meča, očekivano
jebe nas što ne igramo normalnu ligu u normalnoj zemlji nego imamo "nedodirljive" ( kao u Indiji, samo obrnuto) koji ne mogu/ne smeju da izgube, ali tu malo šta može da se uradi čak i kad bi imali nameru ( ne mi navijači ili igrači, nego Uprava)
jedino da nas usere neki vanserijski igrač kao Leo, ili da imamo sreće na terenu više od goveda Pavkova i majmuna Borjana zajedno

ali zato, borba do kraja, pa da kažemo da smo uradili sve što je do nas, makar i ako ne bude željenog rezultata
:napred-partizan:
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Da li stvarno mislite da ce nam ON dozvoliti da uzmemo titulu?
Moze da dodje bilo ko za trenera i vise je nego ocigledno da ne smemo da budemo prvi.
Mozda ce nam dati jednom, ako Srbija bude imala dva predstavnika u LS kvalifikacijama, ali samo mozda.
ON se pita za sve u ovoj jebenoj drzavi.
Pogledajte samo sta izjavljuje proteklih dana u vezi telefoniranja i tenka.
Zamislite da mu mezimica ne igra LS sledece sezone?
Ode brdo glasova, ma katastrofa!

Ma nema teorije da budemo prvi, sve i da dodju i Marko,Stanoje,, Mourihno.......

Uprava svira kako ON kaze.
Savo i ekipa su jedina kontra njemu u ovome trenutku.
Bolje nemamo.

Samo lud covek to ne vidi.

Zato borba do kraja, kako kaze kolega iznad mene.
 
Последња измена:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dao golove, imao lepe pasove... a u kom to univerzumu? Jedino ako se racunaju oni pasovi protivnicima u noge za direktne kontre iz kojih primamo golove, da ti jesu "divni", cak sta vise, fenomenalni su...
Suma je dobar za fudbalicu ispred zgrade, za male golice, da zonglira malo, to da, ali za ozbiljan fudbal on nije!!! Cak ni za ovakav kakav se kod nas igra. Bukvalno svaku utakmicu je ako ne najgori onda jedan od tri najgora igraca. Svaku utakmicu je igrac manje, ali bas svaku!!!
koji Partizan gledas ti decko? ovaj iz Beograda? igra poslednje 2 lose, pre toga u ovoj sezoni ima gol/asistencija po mecu.
Malatja ovde? Molde ovde?
Sto trolujes vec treci upis?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top