Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sa ekipom se dobro radi, izgledamo spremnije. Medjutim ne mozes od drveta napraviti celik koliko god bio dobar majstor. Tako ni od nase ekipe trenutno nije moguce napraviti ekipu koja igra dobro i pobjedjuje u kontinuitetu sa trenutnim kvalitetom. To je jasno struci, vec smo culi od njih u izjavama gdje sami kazu da su potrebna pojacanja. Ceka se prodaja Rikarda, jer nemoj slucajno da napravimo sto jaci tim, da nam se to omakne. Zbog toga jebem sve po spisku jebenoj upravi(nisam odavno).

Rak rana ove ekipe su bekovi! Bez igraca na toj pozicji koji mogu da odigraju kvalitetno u oba smjera nema ozbiljnog fudbala u danasnjem fudbalu na kojem god nivou, pa cak ni u usranoj JSL. Da imamo kvalitetne bekove, drugacije bi izgledala i nasa krila, a ovako protivnik moze pustiti npr Urosevica i Pesukica da rade sta hoce, jer ne znaju da odigraju fudbala. Miletic moze da pokrije pozadi, ali je tanak u napadu. Sehovic mi uliva najvise nade da moze odigrati dobro u oba smjera. Drugi problem je taj sto u ekipi nemamo nijednog (znaci 0) igraca koji je top kvalitet ni za ovakvu raspalu JSL. Sto se tice lijevog krila, Nemanja Mihajlovic bi bio premija u ovom trenutku. Savo angazuj se :D

Baj d vej, Suma i Sadik koliko god djelovali smjesno i neozbiljno ponekad, dobro funkcionisu zajedno jbt zivot. Jos kad bi u to ubacili Asana, to bi bila prava romantika bog ze mazo :D
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Могло је горе а могло је и боље,тако је како је
Више нема ни смисла причати како нам треба лево крило,то је све јасније и јасније,па чак и управи
Лаза Павловић одушевио,одавно нисам видео да неко игра са онаквом смиреношћу и лакоћом,браво мали!
Сума као и до сад,гризе труди се,али слабо то иде,мораће боље
Садику треба помоћ крила,којих као да нема
Све у свему биће много боља сезона него прошла!
Напред Партизан!:šal:pfc::partizan-fan::partizan-fan:
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Pa i hoce, projektovani su Vujacic i Ostojic za startere, Dinga tek od zime.. Elem, ovo je meni skroz okej, kao sto sam vec rekao vidi se da je strucni stab ozbiljan. Ekipa je pripremljena na fizickom planu vrhunski, Sumu su uspeli koliko toliko da vrate u zivot, pokazuje da moze biti pojacanje. Ne zaboravite da, ako cemo realno u svakoj liniji tima smo izgubili/otpisali verovatno i glavne igrace iz prethodne. Valijente/Pantic/Rikardo... Mozda se neko nece sloziti za Pantica, ali u njega se najvise polagalo prosle sezone kada je sredina u pitanju. Ako je verovati VVV/Savi onda se ocekuju jos najmanje 3,4 pojacanja.. Ovim prvima ne verujem, ali Savi verujem. Tako da ne znam ni sam. Kapiram da u naredne dve nedelje, mnogo toga ce se resiti... Nadajmo se najboljem! :napred-partizan:
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Cini mi se da ce Vujacic biti uz Pavlovica stoper. Ostojic back up. Deluje mi to pristojno. Urošević je igrac manje, dosao je kod nas jer je odigrao protiv nas u dresu napretka solidno. Bio je otpisan pocetkom priprema i prikljuce ga. Nadao sam se Sehovicu malom ipak, al ovaj ima 40 zivota. Ivanovic isto, divljak. Ako vec nema ko da igra, bar gurni nekog klinca naseg u pm. Ovaj je strvina, dusu dao da sa klupe ulazi
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Ivanovicu ne bi dao da igra sa mnom mali fudbal na Dnevnikovom turniru, kakva je to volina. Pavlovica nisam racunao, jer kontam da ce ga uvaliti negde... Ni Marasa isto, posto cekaju lovu da bi krenuli po njega.. Za sad koliko sam mogao da izvalim po Savinim izjavama i po utakmicama Vujacic-Ostojic ce poceti kvalifikacije, pa dalje ko zna..
 
Последња измена од уредника:

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Vidim mnogi potenciraju problem na beku,mislim da će Rajko mnoge prijatno iznenaditi,nzm koliko ste ga pratili u Čukaričkom ali bio je veoma dobar,mislim da ga je nesportski život sprečio da postigne više u karijeri ali je bez obzira uvek davao 100% na terenu. Iako je evidentno van forme mislim da će dostići nivo koji je iznad svih ostalih rešenja na levom beku (što i nije toliko teško). Desnog beka realno nemamo,ćelavi je borac ali za razliku od većine nisam njegov toliki fan,taktički je loš,često ispada,napred ga nema nigde a i nije bek u osnovi,Pešukić tanak za sada. Krilo je svakako urgentno jer imamo samo Lutovca i koliko toliko Tošića kao kredibilne opcije.Nadam se da neće vraćati pantića jer to apsolutno nema svrhe,em su mu partije bile vrlo prosečne,em nije naš igrač,još i imamo Sumu i malog Pavlovića kome treba prostora, i to su svi slični igrači na poziciji mekane desetke,prilično taktički nefleksibilni za današnji fudbal,praktično mogu da igraju samo iza napadača.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Dosta pristojno deluje tandem stopera Ostojic-Vujacic. Dovesti levo krilo i "ofanzivnijeg i kreativnijeg" zadnjeg veznog koje ce da zameni Scekica, Zdjelar za sad dosta dobro izgleda. U napadu nam fali to levo krilo, koje ce da probija, daje golove i asistira Sadiku. Po meni ova postava daje najbolje: Stojkovic, Miletic, Ostojic, Vujacic/Pavlovic, Brezancic (kad bude fizicki spreman) Zdjelar, novi def. vezni, novo levo krilo, Suma, Tosic/Lutovac, Sadik.

VOLIM PARTIZAN !:ziveli
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Djole Ivanovic je primjer igraca koji nije prosao nikakvu "skolu" fudbala. Znate ono kad vas nauce kojim djelom stopala se vodi lopta a kojim djelom se sutira, da trcis sa loptom i mjenjas pravac itd... Vjerovatno je poceo da se bavi fudbalom u kasnijem periodu pa nije nikad naucio osnove. Njega su fizikalije progurale u Spartak pa je igrom slucaja zavrsio u Partizanu. On ima snagu(butina tipa Sedorf :D ), solidnu brzinu(bez lopte), kad bi na to imao tehniku bio bi solidan igrac. Mejdutim nije u stanju da vodi loptu kako trebam znaci ne moze ni da je kontrolise kako treba, i na kraju zbog ovog prethodnog ne moze ni da je isporuci na vrijeme i na pravi nacin. Sto smo vrlo dobro vidjeli u finalu kupa npr. Sta da radis sa takvim krilnim igracem? Najbolje da ga ne dovodis u svoj klub, mozda to i nije lijepo reci jer djeluje kao ok momak. Medjutim ljudski kvaliteti su jedna stvar, fudbalski nesto sasvim drugo. Druzba je druzba, sluzba je sluzba.... pa da.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Evo ovde je bukvalno nas 15 napisalo “levo krilo i zadnji vezni” sto bi apsolutno trebalo da znaci da i ova struka u klubu misli na isti nacin i zeli iste igrace. Da li ce nam se zelje ostvariti - videcemo.

Dodacu, ne daj Boze povredi se Sadik.. ko ce umesto njega? Ostaje samo “on” dakle po meni i tu smo bas tanki.
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Pa spominjan je Matic kao ta rezervna opcija, mada kontam da od toga nema nista sad kad je dosao novi UO i narkoman u Vojvodinu. A ovo za zadnjeg veznog i krilo je pricao i Savo da ce dovesti. Samo mislim da nas neko jebe dobro da izvinete. Prica se o krilu, navodno su opcije Asano, Kavaljaro i Ederson, od njih trojice samo je Kavaljaro krilo, i to ne ono klasicno, vec poput Lea, univerzalac...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne znam otkud povjerenje u Milosevica i njegove rijeci. Taj covjek je poznat po tome kako lako mijenja misljenja i prelazi preko svega. On je dosao zbog sebe i svoje karijere, odnosno guzice, jer nije imao gdje da krene sa trenerskim poslom. Doveo Vazura Asana ili jos jednog Ivanovica ovaj ce to da aminuje i da gura dalje. Dok ga ne istburaju u trecem kolu kvalifikacija, onda ce sporazumno da se izgubi. Posle toga ce da prodje 15 dana i on ce da otvori dusu i da kuka kako ga nisu podrzali i doveli mu zeljene igrace. Vec vidjeno, deja vi.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Dodacu, ne daj Boze povredi se Sadik.. ko ce umesto njega? Ostaje samo “on” dakle po meni i tu smo bas tanki.
Ne daj Boze da se povredi bilo ko, pogotovo iz startne postave...Imamo mi zamene, ali nijedna nije adekvatna. Naravno da bih i ja voleo da dodje jos jedan spic, ali to sad deluje kao nemoguca misija...Ne mogu ni ovo sto je hitno potrebno da dovedu, a kamoli spica. Jedino mogu da ulete sa nekom kombinacijom tipa Djilas, a u tom slucaju bolje dati sansu klincima.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Za da dovedes pojacanja treba da imas para ozbiljnu upravu i viziju, Nazalost od posle odlaska Nikolica svaki prelazni rok je cista improvizacija bez nikakve strategije ili napor barem da se pojaca ekipa i da se bori klub za titulu iako je neko favorizovan da bude sampion. Gde su te silne pare za Rikarda(6 miliona evra), Pavlovica (5 miliona evra), Zakarica (700.000 evra)i Sceapana ( 800.000 evra) e kada se to bude realizovalo pa kada se popune ostale rupe a ima ih puno onda nesto ako ostane ce da se trosi na pojacanja, Smesno i tragicno za klub kako sto je Partizan, ako ti predhodno mislim pred pocetka prelaznog roka ne obezbedis para i odma ne pocnes da juris pojacanja osudjen si na propast i na plasman gde ti igra ekipa i na prelani rok.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ono sto ja imam od informacija jeste da je Sava doveden I izguran od ljudi iz Bezanije kako bi kupio nekoga njihovog igraca I time se oduzii za njegove dugove prema njima.
Tako je trebalo da ispadne. Trebao.je doci jedan igrac iz Bezanije ali zasto nije to.je vec druga prica u koju nisam upucen 100%.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Tako je sto sam cuo. (Ne garantujem za info)
Decko koji je trebao da potpise bio je spreman I sve kako treba islo, ali nasi su odugovlacili dva tri dana pa opet dva tri dana I tu smo izgubili srednjeg igraca.
Uzeli su pare iz Bezanije ali na drugom mestu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top