Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Na pitanje novinara koje je upuceno Savi, a koje glasi "Gde se Natho najbolje snalazi?" Sava je odgovorio da se najbolje snalazi na zadnjem veznom. Da li to sutra ocekujemo Sumu i Natha zajedno u startnoj postavi?:šal
 

crnobeli

Početnik
Учлањен(а)
21.09.2019
Порука
3
Reaction score
9
Локација
Beograd
Što se mene tiče najslađe bi bilo da ne stvorimo nijdnu priliku, da ne sutnemo na gol. Npr. dva autogola i jedan penal za nas. 3:0 kraj U ovom trenutku bi takav scenario ukopao cigane...
Ja mislim da bi bilo najsladje da izadjemo sa postavom 4-3-3, odigramo visoki presing, da ne damo kurvi da predje pola i strpamo im 4 komada. Borjan u suzama kleči na travi, zvezdini igraci se medjusobno svadjaju ko je pogrešio a mi u delirijumu vredjamo nižu rasu i navijački i rezultatski. Sportski pozdrav!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.709
Zar nije rečeno/apelovano/naređeno... da se okanemo muzičkih želja, preteranog optimizma, razvaljivanja, plođenja, itd do derbija? Kako smo krenuli golove da im dajemo, neće imati dovoljno izvođača penala da nas stignu. :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odlična izjava Save.Kaži onom kvazi ciganskom treneru koji ima najbolje suđenje u istoriji svih liga na svetu, koliko nema pojma šta znači brz, moderan fudbal.Stavi ga na razmišljanje dal ćeš da kreneš sa Natkom i Zdjelarom ili Zdjelarom i Šćekićem.Nek razmišlja somina.A mi znamo kako će on, sa 8 nazad, defanzivno, klasika kao zadnja 10 derbija ustvari od Djurovskog kad im je bio trener.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Malo mi da se spustimo polako, svi mi očekujemo pobedu ali kad god su oni najavljivali neko razvaljivanje dobili su po nosu. Sutra da im napravimo pakao od atmosfere da jedva čekaju da izađu sa stadiona i oni i sudije a igrači nek odrade to što je do njih.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Naravno, bez uzdizanja, unapred dobijene utakmice su najteze. Hrabro i pametno i rezultat nece izostati!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nama ide u korist što imaju dosta stranaca, moraju da pretumbavaju to zbog genijalnog pravila o strancima.
Mi svakako moramo ići na pobedu.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Gledao sam dve utakmice cigana ove sezone. Očigledno mi je da su na svojoj desnoj strani bušni kao sir. Počasni član garde "kapetan Gobelja" je jednom rečju retard, koji je svaku tekmu zreo za crveni karton. Ako uspemo tu stranu da opteretimo trouglom Natho, Suma i Asano tu će da puca njihova odbrana lagano. Samo moramo da iz prve dve šanse damo gol. Ćelavi "Vojvoda od Knina" je dobar golman, koliko god ga ja ne podnosio. Ako odbrani prve dve ili promašimo biće teško posle dati gol.

E sad, ja da sam na Savinom mestu stavio bih malog Filipa Stevanovića umesto Asana i rekao mu da šilji kurac na "Gobelji" dok ovaj ne dobije crveni. Mali ima dva puta bolji dribling i tehniku od Asana. A i potpuno je u duhu Partizana da imamo dete u ofanzivi koje gura kroz noge livadarskim bekovima.

Uvek u derbiju očekujem pobedu i uvek poletim pred derbi. Al kad se setim svih krađa samo u poslednjih dve godine baš sam rezervisan po pitanju rezultata.

Dovoljno je da bude 1:0 što se mene tiče pa da poteče alkohol do kasno u noć:ziveli
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja bas zelim da povedemo, kao prosle godine golom Rikarda, pa onda golom Nikolica, ali smo tada bili kilavi i jalovi u kontranapadu, bukvalno niko nije mogao da krene naprijed niti pas da uputi. Sada je situacija drugacija, idealna, imamo brze gore igrace, imamo Natka, zato zelim brz gol.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Za Scekica i Vujacica na transfermarketu piše da imaju i Srpsko drzavljanstvo.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Realno je da pocnu Sjma i Natko zajedno,ali isto tako koliko god cudno izgleda Scekic na terenu on radi ogroman posao na terenu...a mi toliko napadackog potencijala imamo a i Savina filozofija je napadacka...tako da GAZIMO njihovo gurbetsko najbolje oruzije ODBRANU.... verovali ili ne dace ga SADIK !
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Pitanje je moze li Natko da izdrzi vise od 60 minuta, tako da je Suma tu. Isto tako ne znamo koliko moze Ostojic da izdrzi fizicki, zato je Savo trazio jos jednog stopera. Sadik ce izvjesno odigrati citav mec, jer zamjenu nema. Ne bi ni trebalo da jurnemo, da ih napadnemo, to ne ocekujem. Cekace se Tosicev potez i lopta od Natka, koja ima oci.
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
u ranu zoruuu ,zoruuu ,zoruuu , kad svane dan, jebace zvezdu nas Partizan!!!
Pokazite im da ste najbolji.
Napred Partizan!!!!
Svi na Jna...Ne mogu da docekam...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top