Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Перфектну утакмицу још нисмо одиграли. Можда таква буде баш следећа у ЛЕ. Да црвеним ђаволима почупамо рогове на ЈНА.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Asano i Suma posle godinu dana dobili pozive za svoje reprezentacije. To je odlicna stvar i za potencijalna pojacanja koja vide da i iz Partizana mogu da se vrate u reprezentaciju
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Asano mora da igra sa Sadikom u spicu, i da se muva oko 16m, odigra dupli pas sa nekim i eto ga 1 na 1 sa golmanom,Mislim da po krilu nije toliko upotrebljiv. Klasicna Fergijeva 4-4-2 formacija gdje bi lijevog veznog mogao igrati Brezancic.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.131
Ponovo lep osecaj kad ides vikendom na prvenstvenu utakmicu na nas stadion, znas da mozes da vidis tecnu igru. Ocekujem izemdju 3 i 5 komada u mrezi Vozdovca. Pretpostavljam da Asano nece poceti mec , mozda ga Savo malo "ohladi". Koliko mi se cini, negde sam procitao da Sadik preskace ovu utakmicu, eto prilike sa Gigica da se pokaze. Valjda ce nas biti minimum 10k. Nadjoh na netu sjajnu najavu u Stivi Vonder stilu :D
Napred Partizan!!!
NajavaJNA.jpg
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.653
Локација
E-WEST
Pa nije Savo siso vesla da igra bez Asana i Sadika, sa Gigićem koji je ispod nivoa lige.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Jel postoji neka sansa da se utakmica u sredu igra na Cika Daci a ne u Grosnici?
Ko je to odobrio? Ni oni sami onaj njihov lokalitet ne nazivaju stadionom..
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije baš toliko ispod nivoa Gigić.Ja sam gledao momka nekoliko puta i nemoj da pišemo neistine.Ima kapaciteta nekog, mlad je, dobro igra glavom, odlično se snalazi u 16m.Odigrao pola sata samo, dajte da sačekamo.Tu je i Dinga.Ali ne treba previše kombinovati i u nedelju najjači sastav a posle ima 2 nedelje i za odmor i za spremanje da se dobije Mančester na JNA.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Mislim da je Sadik skupio kartone tako da, i da hoce, ne moze da igra... A Savo i stab ce znati sta i kako.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Gigić treba da prođe pripreme a tek onda da dobija šansu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Асано већ сада нама доноси много само његовим кретањем без лопте и дефанзивом.

Ja sam iskreno zabrinut njegovom defanzivom. Nije mali broj puta ostavio čoveka samog pozadi. I protiv Astane je kod jednog opasnog napada samo odustao od preuzimanja čoveka, Urošević popizdeo, počeo da se dere i da mu pokazuje da mu ode čovek.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ne može uvek krilo da isprati igrača.On vrši presing i na poziciji napadača, i ako se ispadne pomeramo liniju za 1 mesto i tako u krug.Pa nisu fudbaleri roboti da igraju flastera i uvek prate svog igrača.Kad ispadne pokrije ga Suma ili Zdjelar odnosno ko je najbliži tu
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.653
Локација
E-WEST
U sezoni 2019/2020 Barselona ima 7 različitih strelaca, što se smatra fascinantnim.

Strelci za Partizan u ovoj sezoni:
1. Śćekić
2. Tošić
3. F.Stevanović
4. Suma
5. Brežančić
6. Asano
7. Sadik
8. Miletić
9. Natho
10. L.Marković
11. Ožegović
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top