Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Nisam se odavno ovako dobro razumeo sa nekim nasim trenerom :D

Kapiram se i ja sasvim dobro sa našim trenerom, problem je što naši igrači ipak nemaju Savin mozak, pa da na terenu vide i skapiraju oni što mi vidimo i kapiramo!
Sava im valjda priča o tome, ali pitanje je šta oni zapravo razumeju od svega toga (Asano i bukvalno zbog jezičke barijere), a pogotovo šta im od svega toga ostane (ili bude u datom trenutku) u glavi kada su na terenu...

Ja se iskreno nadam da ćemo danas ipak biti sasvim dovoljno ,,ubrzani,, i tačni u završnici i ,,raspucani,, u napadu, pa da od tih 20 šuteva po utakmici bar 6-7 spakujemo u mrežu rivala, i tako da mi stari konačno malo ,,odanemo dušom,, a nekim novima da Partizan ulepša ovaj dan...

poveo bi sina da prvi put gleda Partizan.

Nadamo se da mali Partizanovac stiže na utakmicu... :icon-biggrin:
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
53
Reaction score
120
Prešli smo 350 km,prećemo i ovih 30-tak... Bilo bi nam lakše sa nekim ko ide na utakmice ...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Kapiram se i ja sasvim dobro sa našim trenerom, problem je što naši igrači ipak nemaju Savin mozak, pa da na terenu vide i skapiraju oni što mi vidimo i kapiramo!
Sava im valjda priča o tome, ali pitanje je šta oni zapravo razumeju od svega toga (Asano i bukvalno zbog jezičke barijere), a pogotovo šta im od svega toga ostane (ili bude u datom trenutku) u glavi kada su na terenu...

Ja se iskreno nadam da ćemo danas ipak biti sasvim dovoljno ,,ubrzani,, i tačni u završnici i ,,raspucani,, u napadu, pa da od tih 20 šuteva po utakmici bar 6-7 spakujemo u mrežu rivala, i tako da mi stari konačno malo ,,odanemo dušom,, a nekim novima da Partizan ulepša ovaj dan...



Nadamo se da mali Partizanovac stiže na utakmicu... :icon-biggrin:
Vazno je da trener i strucni stab uvidjaju stvari (za razliku od nekih drugih trenera) pa ce onda i igraci vremenom biti sve bolji. Da mi je neko rekao pocetkom ove godine da ce za manje od godinu dana Partizan ovako da igra i ovakve glave u strucnom stabu da ima ne da mu ne bi verovao nego bi se verovatno posvadjali. Od kad imam kakvu-takvu fudbalsku svest ja prizeljkujem bas ovakav Partizan kakav je sada. Shvatam da nismo bez mana i shvatam sve vanfudbalske stvari ali ovaj put na kom Parni valjak ide sa ovim strucnim stabom je onaj pravi Partizan i ako uprava ne sjebe stvari, kao sto po nasoj tradiciji obicno biva, cekaju nas veliki rezultati u bliskoj buducnosti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Konacno sastav bez Tosica i sa malim Stevanovicem.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Danas se nadam dobroj posjeti, pogotovo onih blizih Beogradu i Beogradjana, koji ce dati vjetar u ledja nasim momcima po ovom lijepom danu.

Sad bi valjalo, bez obzira na sva saplitanja, utakmice do nove protiv MU dobiti i jos se bolje uigrati.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobar sastav. nema tumbanja,tj.kockanja. ipak, kod mene postoji zebnja, jer imamo dva poraza zaredom. tesko postizemo golove, a nadam se da ce danas da se otvori.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.937
Локација
vezenemam
Konacno sastav bez Tosica i sa malim Stevanovicem.
Fića kao levo krilo, Asano kao desno, ima da leti perje na sve strane:D
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Danas sam bio da stavim 5000 na gol Asana.
I nema kvote za to kaze teta u Mozzart kladionici?!
Do #&@ ?!
Zna li neko u kojoj kladionici ima kvota za to?
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Mislim da u meridianu ima slobodna igra. Znači možeš da igraš šta hoćeš, šta ti padne na pamet
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Kako brat Sadik igra glavom... :pop da nema neke zdravsteve probleme da oniliko nema osecaj i udara glavom kao da je tudja. Onoliko odsustvo osecajA nisam nikad video ni kod ljudi na terminu.
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Садик мора да потпише уговор са неком фармацеутском кућом да рекламира лекове за смирење. Буди Бог с нама
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Опет цензурисање скандирања од стране арене а овај дебил радуловић се дере "јел сам скинут ил' нисам".
Каква багра.
Ни да цензуришу нису способни. Класичан манир СНС кадрова.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Posle sjajno odigranog prvog poluvremena i dobrog "cerupanja golubova" u drugom dosta opustenija igra, delom zbog izlaska glavnog kreatora igre, a delom i zbog opustenosti ostalih. Asano polako za mene postaje razocarenje i ako ovako nastavi za pocetak pocecu za njega da pisem #11 kao za #9 koga jos uvek ne mogu da smislim u timu bez obzira na golove koje postize jer igra mu je uzas, no da se vratim na Asana, kod gola Natha imao je dve ciste situacije da resi akciju ili golom ili asistencijom, pa raspali majstore po toj lopti kad sutiras kao onda kad si dao prvi gol ili je vrati u sredinu gde je opet bio Natho koji ti je i dodao pas a ne da uputis udarac kao neka baba i da se lopta samo spletom okolnosti odbije opet do njega da postigne gol.

Takodje po desnoj strani deluje kao muva bez glave koja samo trci i nista drugo pa ako prodje prosao je, nijedan upotrebljiv centarsut sa njegove strane da se dogodi niti pas po zemlji u srce sesnesterca. Driblinga ni na vidiku kod njega a da ne pricamo o necem drugom. Sve vise mislim da ce biti veliko razocarenje u timu.

Ostali sasvim solidno odigrali i onoliko koliko je potrebno za ubedljivu pobedu mada mi jedna stvar ostaje nejasna zasto ne gazimo do kraja kad vec mozemo.

Sjajna rezultat za samopouzdanje i nastavak sezone ali imajuci u vidu da znamo da igramo promeljivo treba ga uzeti sa rezervom.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.937
Локација
vezenemam
Bravo, sigurna pobeda!
Sve čestitke i Spartaku na korektnom nadigravanju!
Desni bek nam postaje kritična pozicija, kako neko reče Miletiću bi trebalo zabraniti da prelazi na protivničku polovinu, sem ako nisu korneri u pitanju. Savo bi trebalo da ozbiljno porazgovara sa njim, jer njegovi propusti u defanzivi postaju konstanta i stalna opasnost po naš gol.
Čestitke i sudiji (kao predstavniku "organizacije2), dunuo je penal baš kad je trebalo i pogurao nas ka 4:0. :D

p.s.
vidim opet je IN malo opljuniti brata Sadika!
Po meni večeras igrač utakmice (gol i asistencija - ili se informišeš iz "ružnala"?)!!
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Ивановић да игра само ако ће да има добру реализацију. У супротном, лошија верзија Садика. Натха освештати, без њега бисмо се мучили.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top